“Майдан” вітає Віктора Морозова! (відео)

15-06-2012 13:24 | Категорія: Відео, Дати, Культура, Новини

Сьогодні – день народження чудового українського співака, композитора, перекладача і просто чудової людини Віктора Морозова.

Вітаємо, многая літа! Зичимо всіх гараздів і меду свободи

Наша інформполітика

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

1 коментар на ““Майдан” вітає Віктора Морозова! (відео)”

  1. OЛЕСЯ коментує:

    ГРІМКИМ ЛЬВІВСЬКИМ МНОГАЯ ЛІТАВАТАЮ ВАС, ДОРОГИЙ МАЕСТРО ! З ОКСАЗІЇ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ – УРОДИН, ПРОШУ НА ГОРНЯТКО КАВИ ДО ПАНА ЖОРЖА ( пам’ятаєте, як вона пахла?!!!) БОЖОЇ ЛАСКИ ТА ЩЕДРОТ, НАСНАГИ ТА “ГІРКОЇ” з МЕДОМ СВОБОДИ( я завжди думала, що свобода таки гірка усе, що зробиш мусиш потім сам споживати і за усе відповідати,. А це так В -А-Ж -К -О), А Ви підсолодили… МЕДОМ!!!СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ ТАЛАНОВИТИМ МИТЦЯМ!!!

Прокоментуйте

Read previous post:
У Херсоні теж має стати вільніше мирно збиратися

Услід за прокуратурою Луцька прокуратура Херсона після відповідного нашого звернення у рамках проекту "Майдан-Моніторинг" опротестувала нормативний акт міської влади з...

Close