МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гм, нового прим’єра задля прорушення чинного законодавства?

09/17/2003 | Гайди До Байди
Єеп, перш за все, то ЄЕП це тільки хід задля успішного проведення виборів у президенти. Ані Москва, ані пришелепуватий Лукашенко мають засобів, щоб будь-чогось перевести в життя. Російська Федерація дихає ладаном і ЄЕП це також не надійний щит проти Ходоровських.

Принаймні, тепер увага опозиції вже не так прикута, щоб зачати усувальне слідство, і з тим дати поштовх на передчасні вибори в президенти.

Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистами
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists

Відповіді

  • 2003.09.17 | Гайди До Байди

    Re: Кому вигідно ЄЕП?

    Ото, тільки задля продовження безправства.

    Хоча смутно помітити, що СПУ так само як Большевикам, у дійсності не дбати про Україну. Харкають на мільйонів беззахисних чорноробів, яких нездійснена незалежність покинула в чужину за пошук шматка хліба.

    Як можна чогось підписати, не бравши участь у його підготовленні? Тож самого голосування нічого не вирішило, одначе, це вже подальша підмога Мороза, щоб злочинній владі виграти в президентських виборах. Та не тільки цій злочинній владі, але також Путіну. Подобалося їм якось убивання мирного населення в Чеченії.

    ЄЕП закінчиться так само, як з Московською фльотою в українському Севастополі. Росіяни в Росії живуть у злиднях, а в Україні грають у великого пана з українським утриманням. Ну, ще буде завершення по підписанні Кучмою під цей договір, коли його ще потрібно затверджувати у ВР з трьома стами голосами, що вимагає голоси з політгурту Нашої України або Батьківщини.

    Взагалі його схвалення якось дивне, бо умови ЄЕП забороняють поправлення, а схвалили "вступ" тільки під умовою, узгіднивши б укладення договору з чинним законодавством. Тобто буде необхідно занести зміни в Законодацію (Конституцію). Мабуть, це будуть здійсняти разом з переходом від президентського до "верховнораднього" управління з голосами Морозового політгурту. Властиво двох президентів уже не потрібно. От, і останній крок педебачити також не тяжко, коли будуть передавати владу від ВР до Думи.

    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистами
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
  • 2003.09.17 | Гайди До Байди

    БІЛЬШОВИКИ, КПУ І СПУ ДАЛИ КУЧМІ МОРАЛЬНЕ "ДОБРО" НА ЄЕП

    БІЛЬШОВИКИ, КПУ І СПУ ДАЛИ КУЧМІ МОРАЛЬНЕ "ДОБРО" НА ЄЕП

    www.ПРАВДА.com.ua, 17.09.2003, 13:18

    Верховна Рада України підтримає такий проект угоди про формування Єдиного економічного простору, який буде відповідати Конституції України, законам і міжнародним договорам.

    Про це говориться в заяві парламенту, ухваленій у четвер.

    За заяву проголосував 291 депутат, проти - 13, з 415, що зареєструвалися.

    Парламент ухвалив таке рішення, "підтверджуючи необхідність поглиблення взаємовигідного економічного співробітництва з традиційними економічними партнерами України - Росією, Казахстаном і Білорусією, висловлюючи переконання в тому, що таке співробітництво буде сприяти підвищенню рівня кооперації і міжнародного поділу праці, доступу на ринки держав ЄЕП, що буде сприяти створенню нових робочих місць, високим темпам економічного росту й підвищенню рівня життя українців", говориться в заяві.

    Крім того, Верховна Рада виходила з того, що "кожна з країн-учасниць угоди самостійно визначає, у яких саме напрямках розвитку інтеграції й у якому обсязі вона бере участь, що дає можливість на кожнім етапі процесу розширення співробітництва захистити національні інтереси України".

    Не брали участь у голосуванні фракції "Наша Україна" (102 народних депутати) і БЮТ (18 депутатів), повідомляє Інтерфакс-Україна. Крім пропрезидентських сил, за голосували КПУ і СПУ.

    Як відомо, уже після підписання договору про формування ЄЕП президентами, документ повинен бути ратифікований парламентом. Раніше керівництво МЗС заявляло, що це необхідно зробити 300 голосів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.09.17 | Гайди До Байди

      Re: Завтра у Ялті відкривається

      http://www.radiosvoboda.org/news/ukrainians/uk/2003/09/00906847-230C-4F90-B52A-5FF7BA723CBF.ASP


      Український парламент ухвалив сьогодні заяву про вступ України до Єдиного економічного простору із застереженнями. Як мовиться у тексті, умови залучення України до Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю і Казахстаном не повинні суперечити українському законодавству і міжнародним договорам України


      Заяву підтримав 291 народний депутат. «Проти» голосували фракції Наша Україна і Юлії Тимошенко.

      Кабінет Міністрів України вже схвалив підписання цього документа також із застереженнями. Це значить, що така угода не повинна суперечити Конституції України і курсу держави на євроінтеграцію.

      Завтра у Ялті відкривається саміт глав держав СНД, де президенти чотирьох країн мають підписати Угоду про ЄЕП.
  • 2003.09.17 | Гайди До Байди

    Re: У четвер парламент голосуватиме за законопроект, що дозволят

    В четвер Верховна Рада має голосувати законопроект “Про визнання такими що втратили чинність деяких законодавчих актів України в зв’язку з прийняттям Конституції”, яким, зокрема, передбачено визнання таким, що втратив чинність, Закону про президента УРСР, Останній діє з 1991 року “й визначає що одна і таж особа не може балотуватися на пост президента третій раз підряд”, - заявив народний депутат Борис Безпалий.



    Він акцентував увагу на тому, що це “єдиний законодавчий акт, що містить застереження проти третього терміну президентства однієї особи, і який був чинний всі терміни каденції президента Леоніда Кучми”. Тому, зазначає Борис Беспалий, “цієї норми вистачало, щоб Леонід Кучма не зміг балотувався на третій термін”. Проте в ситуації, коли “придворні юристи президента кинули тезу, що Кучма може балотуватися на третій термін, оскільки, мовляв, за новою Конституцією (ухвалена в 1996 році) він балотувався один раз, тільки цей діючий Закон “Про президента УРСР” знімає колізію без всяких тлумачень”.



    “Якщо він буде скасований, то може виникнути ситуація, що придворні юристи, спираючись на придворних суддів, отримують підставу замутити законодавчу воду”, - переконаний Беспалий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".