МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хе-хе :) Клоун Задорожній

01/31/2004 | Shooter
Ще де коровай (вибори-2004), де кум (Ющ), а цей вірний папіків феляціоніст вже ся всрав по самі вуха.




Задорожній обізвав Северинсен і Вольвенд "двома божевільними дамами"

www.ПРАВДА.com.ua, 30.01.2004, 16:14

Постійний представник президента України у парламенті Олександр Задорожній розцінює дії ПАРЄ як ультиматум, "щоб Віктор Ющенко став президентом України вже сьогодні".

Так він прокоментував рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, ухвалене в четвер, повідомляє УНІАН.

Депутат вважає, що ПАРЄ засвідчила, що готова гарантувати нам спокійне життя, міжнародний діалог, але лише за умови, якщо Ющенко буде президентом.

"Якщо голова Моніторингового комітету ПАРЄ говорить, що ми будемо продовжувати моніторинг до виборів президента. Ви оберете Ющенка - моніторингу не буде", - сказав Задорожній.

За словами депутата, "нам ставиться ультиматум: або Ющенко - президент країни вже зараз, а не в жовтні, або будемо розглядати питання по Україні, введемо санкції, до тих пір, поки ви самі не погодитись, що Ющенко - ваш президент".

Постійний представник президента України у парламенті вважає резолюцію ПАРЄ абсолютно абсурдною і такою, що не відповідає ані фактичному, ані юридичному змісту. За його словами, положення резолюції виписані "двома божевільними дамами, які не уявляють взагалі, що відбувається в Україні".

Задорожній також сказав, що 46 депутатів ПАРЄ, які проголосували за дану резолюцію, не репрезентують думку всієї ПАРЄ. "І пані Вольвенд, яка працює в абсолютній монархії, вважає, що має право нас вчити", - наголосив Задорожній. [Вольвенд представляє у ПАРЄ Ліхтенштейн – "УП"].




А за божевільних дам я би цього дурнуватого бровка до суду би притяг. Десь би в ЄС. Поїздки би для нього туди би відразу скінчилися.

Відповіді

  • 2004.01.31 | Shooter

    ЄС ВИМАГАЄ ПРОВОДИТИ ПОЛІТРЕФОРМУ ОКРЕМО ВІД ВИБОРІВ (/)

    ЄС ВИМАГАЄ ПРОВОДИТИ ПОЛІТРЕФОРМУ ОКРЕМО ВІД ВИБОРІВ

    www.ПРАВДА.com.ua, 30.01.2004, 17:48

    Європейський союз виступив із заявою, де висловлює "глибоку занепокоєність подіями, які відбулися 24 грудня 2003 у Верховній Раді у зв’язку з голосуванням у першому читанні поправок до Конституції".

    Текст заяви Євросоюзу поширено у п'ятницю.

    ЄС зазначає, що його занепокоєння висловлене "у контексті президентських виборів в Україні, що наближаються".

    "Визнаючи суверенне право України змінювати її інституційний устрій згідно до процедур, що закладені в Конституції, ЄС стурбований тим, що в теперішніх політичних умовах пропозиції щодо конституційних змін будуть мати несприятливий вплив на довіру та впевненість виборців щодо представницької демократії в Україні, особливо в рік виборів", - ідеться в заяві ЄС.

    "Легітимність конституційних змін має бути зумовлена щирою підтримкою суспільства цієї мети", - сказано в заяві ЄС.

    ЄС зазначає, що прагне розвивати відносини з Україною і буде "пильно спостерігати за розвитком подій, що пов’язані з цим питанням, під час наступної сесії Верховної Ради".

    У заяві сказано, що під час саміту ЄС-Україна в Ялті 7 жовтня 2003 Євросоюз висловив важливість того, щоб президентські вибори були дійсно вільними, чесними і прозорими.

    У цьому зв’язку ЄС вважає, що "будь-які дебати стосовно конституційних змін, що мають на меті змінити процедуру виборів президента, мають проводитися окремо від виборів".

    Європейський Союз закликає Україну "позитивно відреагувати на пропозицію Венеціанської Комісії продовжити співробітництва з питань конституційної реформи".

    "Європейський Союз уважно спостерігатиме за умовами, в яких проходитиме президентська виборча кампанія, і за тим, як відбуватимуться самі вибори", - сказано в заяві.

    Окрім 15 країн ЄС цю заяву підписали країни, що приєднуються до ЄС: Кіпр, Чеська Республіка, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словацької Республіка, Словенія; країни-кандидати ЄС: Болгарія, Румунія; країни в процесі стабілізації та асоційованого членства і потенційні кандидати: Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Сербія і Чорногорія; країни Європейської Асоціації Вільної Торгівлі: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія; країни Європейської Економічної Спільноти.
  • 2004.01.31 | trick

    Re: Хе-хе :) Клоун Задорожній

    Typovyj Sharikov: "Vas zdes ne stojalo!!! Da xto ty taka, shob mene vchyty?!!!"
    Ce she tilky pochatok...
    A Vy ujavlaete, jak zavyvatymut Q&Co koly im ixni osobysti gamanci po evropi dverkamy pochnut pryshykuvaty?
  • 2004.01.31 | Ігор Немашкало

    А може ну її, ту Європу?

    Може до Азії посунемо? Там пожиттєве Президенство і ніяких собі Паре.
  • 2004.02.01 | Максим’як

    Re: Хе-хе :) Клоун Задорожній

    Shooter пише:
    > Ще де коровай (вибори-2004), де кум (Ющ), а цей вірний папіків феляціоніст вже ся всрав по самі вуха.
    > Задорожній обізвав Северинсен і Вольвенд "двома божевільними дамами"
    >

    Судитися із Задорожним за обзивання Северинсен і Вольвенд, то є нікчемна справа. Завтра він взагалі скаже, що ніколи такого не говорив, що його неправильно зрозуміли.

    Проте є інше цікаве місце у його висловлюваннях, про ультиматум -"якщо оберете Ющенка - моніторінгу не буде". ,


    > "Якщо голова Моніторингового комітету ПАРЄ говорить, що ми будемо продовжувати моніторинг до виборів президента. Ви оберете Ющенка - моніторингу не буде", - сказав Задорожній.
    >
    > За словами депутата, "нам ставиться ультиматум: або Ющенко - президент країни вже зараз, а не в жовтні, або будемо розглядати питання по Україні, введемо санкції, до тих пір, поки ви самі не погодитись, що Ющенко - ваш президент".
    >

    Це чистісінька "качка" і саме тут потрібно подавати спільно Ющенку і Моніторінговому комітету у суд на Задорожного. Власне цікавить не результат суду, а сам процес, який може бути досить піарним для Ющенка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".