МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як передбачити результат президентських виборів

06/16/2004 | Ukropithecus (robustus)
Дуже просто. Кількість депутатів в парламентських фракціях відображає реальний ступінь впливу політичних гравців (включно з адмінресурсом, рейтингами і всім іншим мотлохом). Ось дані

Таким образом, по состоянию на среду, 16 июня, численность 12 парламентских фракций и депутатских групп такова: "Наша Україна" - 100 депутатов, "Регіони України" - 62, КПУ - 59, СДПУ(о) - 39, "Демініціативи-Народовладдя" - 30, "Трудова Україна" - 29, НАПУ - 21, СПУ - 20, БЮТи - 19, "Центр" - 19, НДП-ПППУ - 17, "Народний вибір" - 15.

Як приклад,
НУ 100/450*100=22.2%
Регіони = 13.8%
КПУ = 13.1%
СДПУ(о) = 8.7%
і так далі.

Тобто якщо в другий тур виходять Ющенко і Янукович, то маститі знавці парламентської кухні могли б спрогнозувати результати віртуального голосування в парламенті по цих кандидатурах. Навряд чи результат буде відрізнятись суттєво від реального.

Відповіді

  • 2004.06.16 | Михайло Свистович

    Це все - ненаукова фантастика.

    Ukropithecus (robustus) пише:
    > Дуже просто. Кількість депутатів в парламентських фракціях відображає реальний ступінь впливу політичних гравців (включно з адмінресурсом, рейтингами і всім іншим мотлохом).

    Не відображає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Navigator

    Так же науково я прогнозував можливість фінансової кризи в Росії

    в 1998 році.
    За тиждень до кризи МВФ дав Росії 24 млрд доларів на стабілізацію валюти. Я підрахував, що цих грошей вистачить до осені мінімум, і спокійно поїхав в Одесу.
    Криза змела курс рубля - з 5 до 30 рублів за долар за 10 днів.
    Чому й за тиждень зникла така гігантська сума?
    Кажуть, що ввесь тиждень в Кремлі не гаснуло світло.
    ....
    Так от.
    Ви вираховуйте хоч всім народом.
    Але поки в деяких місцях світло горить, а в деяких - повна темрява - математика безсила.
    Історія може дати деякі анології... :(
  • 2004.06.16 | Socialist

    1994 рік. Більшість парламенту тримає група-239.

    На президентських виборах лідер групи-239 Олександр Мороз займає лише третє місце.
    Свистович правий - це фантастика.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Ukropithecus (robustus)

      Re: 1994 рік. Більшість парламенту тримає група-239.

      Парламент є лише виборкою, яка відображає розподіл інтересів і можливостей різних груп в суспільстві. Оскільки кількість депутатів дорівнює 450, то на цій величині вже діють закони статистики, хоча краще було б мати щось біля тисячі. Проблема в тому, що коли сама система не знаходиться в стані рівноваги, то виборка відтворює ситуацію на той момент, коли вона робиться, за короткий проміжок часу все змінюється. Після розвалу СРСР система була дуже нерівноважна, тоді великі капітали зароблялися за один день. Той парламент нічого вже не відображав, бо розвалилася ціла система - комунізм, але формально комуністи залишились при владі, відбувася перерозподіл влади і фінансів, народження нових політичних гравців і груп впливу, була гіперінфляція і т.і. В такій ситуації говорити про якісь виборки дуже складно. Зараз ситуація інша, всі впливові політичні і фінансові групи представлені в парламенті, рейтинги досить стабільні і катастрофічного перерозподілу капіталу також не відбувається. Патологічність нашого парламенту полягає в тому, що через велику кількість міжфракційних переходів, він постійно відображає реальну розстановку політичних сил. Якщо СДПУ(о) має багато своїх губернаторів, свого голову АП і багато чого ще, то їхній вплив на президентські перегони буде набагато більшим за 1% рейтингу Медведчука. Мабуть реальний вплив і буде на рівні 9%, за чисельністю фракції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".