МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УВАГА! Формуємо списки із майданівців для виборчих дільниць -2.

08/13/2004 | Людмила Коваль
Перша частина даної теми знаходиться в "Розробках" http://maidan.org.ua/n/draft/1089282301

Список складено, перевірено і, поки не переданий до штабу Ющенка, продовжує поповнюватись. Наприклад, сьогодні я отримала ще дві заявки на участь в роботі виборчкомів і не бачу підстав відмовити цим людям.

Тепер про подальші дії.

Вчора я вийшла із режиму телефонного спілкування зі Штабом Ющенка (це спілкування не дало результату) і відправилася у Центральний Штаб. Розповідь про свої вчорашні митарства опускаю і повідомляю результат.

В Центральному Штабі Ющенка, списки сформовані на Майдані викликали інтерес.
Було запропонувано додати до списків офіційне звернення від Майдану до голови Центрального Штабу Ющенка з тим, щоб наші пропозиції були розглянуті на засіданні Штабу.

Пропоную Вашій увазі текс звернення і прошу висловити свою думку і, в разі потреби, внести поправки.

Прошу зробити це терміново.


Текс звернення у наступному дописі.

Дякую.

Відповіді

  • 2004.08.13 | Людмила Коваль

    ЗВЕРНЕННЯ до голови Центрального Штабу Ющенка.

    ЗВЕРНЕННЯ.

    31 жовтня 2004 року український народ обиратиме нового Президента України.

    Десятилітнє правління Леоніда Кучми перетворило Україну з держави з потужними потенційними можливостями в державу з низьким статусом на міжнародній арені, а український народ - з великої нації у натовп беззахисних принижених людей.

    Сьогодні перед нами відкривається реальна можливість покласти , нарешті, край тривалому пануванню в державі кланово-кримінального конгломерату, який десять років проводив у життя власні інтереси, що суперечили інтересам суспільства.

    Ми, студенти, викладачі, науковці, юристи, правозахисники, програмісти, інженери, журналісти, громадські діячі – активісти „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву, не можемо залишатися бездіяльними у відповідальний період життя нашої держави.
    Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А., так як, на наше переконання, саме з президентом Ющенко В.А. можемо досягнути спільної мети -
    створення громадянського суспільства в Україні, розвитку демократії, прав людини та свободи слова, створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів громадян.

    З метою забезпечення проведення чесних виборів Президента України в жовтні 2004 року, ми пропонуємо Центральному Штабу кандидата у Президенти України Ющенка В.А. свою допомогу на виборах у вигляді участі наших представників в роботі виборчих комісій по різним регіонам України, в м. Києві, а також на закордонних виборчих дільницях.
    Ми передаємо у Центральний Штаб кандидата у Президенти України Ющенка В.А. список 84 осіб, які висловили бажання працювати спостерігачами і членами виборчих комісій від кандидата у Президенти України Ющенка В.А. і, керуючись п.8
    статті 24 Закону України „Про вибори президента” в редакції від 18 березня 2004 року, який говорить, що: „До складу дільничної виборчої комісії включаються усі
    висунуті представники від кандидатів на пост Президента України”,

    ПРОСИМО:

    1. Зарахувати кандидатури запропоновані „Майданом” до числа представників кандидата на пост Президента України Ющенка В.А. у дільничних виборчих комісіях;
    2. Включити запропонованих „Майданом” осіб у список спостерігачів і членів дільничних виборчих комісій відповідно до вимог п. 10 ст. 24 Закону України „Про вибори Президента”.


    ДОДАТОК:

    1. Список претендентів у спостерігачі і члени дільничних виборчих комісій кандидата на пост Президента України Ющенка В.А. від „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву.
    2. Інформація про „Майдан” – Інтернет-сайт громадянського спротиву.

    =================================

    У наступному повідомленні Ви знайдете текс другого додатку до звернення, тобто інформацію про Майдан. Ця інформація взята тут: http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_faq&trs=-1&key=1059065262&first=1080754059&last=997413889

    і дещо скорочена.

    Бажано ще скоротити.

    Хто має час прошу допомогти з цією роботою - скоротіть інформацію про Майдан до 3 сторінок друкованого тексту (зараз є 5 сторінок).

    Дякую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.13 | Людмила Коваль

      Інформація про Майдан.

      “МАЙДАН” – інтернет-сайт громадянського спротиву
      http://www.maidan.org.ua/

      Інтернет-сайт “Майдан” виник 20 грудня 2000 року як реакція на спроби влади створити інформаційну блокаду навколо діяльності опозиції і спотворити інформацію про акції протесту, які розпочалися 15 грудня в зв’язку із зникненням журналіста Георгія Гонгадзе та оприлюдненням змісту записаних майором Мельниченком розмов у кабінеті президента України. Він був створений на добровільних засадах друзями Георгія Гонгадзе, журналістами, програмістами та активістами наметової акції, яка тривала всю зиму на Майдані Незалежності і на Хрещатику.


      Ефективність роботи сайту “Майдан” визнана тим, що його було проголошено офіційним сайтом акції “Україна без Кучми”. Одночасно наш сайт став рупором і всіх інших опозиційних організацій, таких як “За Правду!” та Форум національного порятунку. Завдяки щоденному оновленню та гарячим ексклюзивним новинам сайт “Майдан” посідає перше місце в рейтингу “Політика”.

      Після спаду протестних акцій та прориву інформаційної блокади наш сайт не загубився серед інших інтернет-видань, а набув нового значення. На пропозицію відвідувачів сайту “Майдан” перетворився на колективний розум, своєрідний датабейз та аналітичний центр, який збирає інформацію, продукує ідеї, забезпечує зворотній зв’язок з політиками.

      Таким чином “Майдан” перетворився у справжній інтелектуальний центр побудови громадянського суспільства в Україні. Окрім стрічки новин на сайті є також найвідвідуваніший в Україні Вільний Форум, де кожен відвідувач може висловити свою думку. На Вільному Форумі щоденно точиться кілька дискусій, обговорюються конкретні проблеми. Редакція сайту також бере участь в цих дискусіях, забезпечуючи зворотній зв’язок між відвідувачами сайту та українською опозицією. На форумі “Розробки” відвідувачі сайту розробляють конкретні проекти побудови громадянського суспільства та захисту конституційних прав громадян, такі як контроль за чесністю виборів, національна ідея України, правда про політиків, протидія свавіллю влади тощо. На мовному форумі обговорюються проблеми функціонування української мови. На судовому – питання судочинства та судової реформи, на історичному – ведуться дискусії з історії, на форумі Крим – складні мовні, етнічні, релігійні та питання цієї автономії. Є в нас також окремий Форум діаспори для висвітлення думок і проблем закордонних українців, релігійний форум, на якому спілкуються віруючі різних конфесій, форум “Україна-Росія” для обговорення міждержавних стосунків з найбільшим сусідом України, форуми з питань культури та економіки. Також сайт “Майдан” має такі розділи як “Заяви та звернення”, “Фотоархів”, “Преса”, “Політичний гумор” та “Бібліотека”, де ми розміщуємо невідомі широкому загалу видання з метою розширення громадянської освіти та ознайомлення українських громадян з іноземним досвідом будівництва громадянського суспільства.

      Наш сайт утримується нами за власні кошти і за невеликі пожертви приватних осіб-відвідувачів сайту. Завдяки їм ми підтримуємо діяльність “Майдану” та зберігаємо його незалежність і об’єктивність. Сайт не має єдиного власника і не контролюється жодною політичною силою, не обмежується якоюсь однієї ідеологією. Через це ми фактично є рупором і об’єднуючим чинником для всіх опозиційних до нинішнього посткомуністичного режиму громадян, котрі виступають за демократію та побудову в Україні сучасного цивілізованого правового суспільства. Ми співпрацюємо з опозицією, але водночас не уникаємо і критики її дій, якщо ці вони нещирі або занадто амбіційні. Таким чином ми не даємо політикам брехати, лукавити та працювати на себе, а не на Україну. Участь у роботі сайту людей різних поглядів є гарантією того, що “Майдан” не може працювати на якусь одну політичну силу чи лідера.
      В роботі інтернет-порталу “Майдан” беруть участь добровільні помічники, які на безоплатних засадах підтримують програмне забезпечення, пишуть та редагують тексти, збирають новини, ведуть чисельні рубрики нашого сайту. Вони розкидані по всьому світу, і це, поряд з відсутністю єдиного власника сайту, є додатковою гарантією надійності нашого інтернет–видання, неможливості для нас самих змінити напрямок сайту і неможливості для влади припинити його роботу. Адже, якщо влада якимось чином завадить працювати “українській” частині нашого персоналу, їх справу негайно продовжать ті, хто перебуває за кордоном. Таким чином наш інтернет-портал до певної міри гарантує свободу слова в Україні – для влади немає сенсу застосовувати жорсткий цензурний тиск до інших інтернетівських, теле- та радіовидань – все одно “Майдан” напише про все.

      Унікальність “Майдану” серед українського Інтернету полягає в тому, що рейтинг сайту забезпечують не стільки постійні працівники, скільки самі відвідувачі через інтерактивне спілкування, висування та обговорення ідей та їхню практичну реалізацію.

      На “Майдані” є традиція прямого спілкування політиків та відомих громадських діячів з народом, де люди можуть безпосередньо задати питання політику і відразу отримати від нього відповідь.

      З часом на пропозицію відвідувачів сайту почали відбуватися зустрічі, де вони могли безпосередньо познайомитись один з одним та з редакцією “Майдану”. Таким чином, навколо “Майдану” сформувалось неформальне віртуально-реальне, як ми його називаємо, середовище, що об’єднує людей різних поглядів у прагненні бачити Україну справді незалежною, українською, демократичною, правовою та заможною.

      Це середовище ще не є структурованим, оскільки створилося без будь-якого плану шляхом самоорганізації, тому йому важко дати чітке визначення, оскільки до нього входять як “реальні” люди, так і відвідувачі, яких ніхто поза інтернетом не зустрічав. Також до цього середовища входять люди, що називають себе майданівцями, хоча ніколи в житті не користувалися інтернетом і знайомі з сайту лише по роздрукованих з “Майдану” матеріалах, які вони отримали від своїх знайомих. Так, в Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” виходить самвидавська самоокупна газета “Майдан-Могилянка” з усіма атрибутами “Майдану” (логотип, принципи), яку заснували студенти за власною ініціативою. Редакція сайту не втручається в редакційну політику газети, і “Майдан-Могилянка” є повністю незалежною.

      До майданівського середовища входять люди різного віку і статі, різного віросповідання і атеїсти, різних ідеологій, партійні і позапартійні. Хоча переважають у ньому особи, які належать до націонал-демократичного спектру і є правими за поглядами, вони не нав’язують “Майдану” своєї ідеології. Так само члени партій і громадських організацій не намагаються пропагувати в “Майдані” свою структуру, а, навпаки, поширюють у своїх партіях і організаціях майданівські принципи.

      Пріоритетним для цього середовища є те, що всі, хто в нього входить, сповідують цінності відкритого громадянського суспільства, відкидають крайні погляди, расову та іншу нетерпимість і ксенофобію, ставлячи понад усе демократичні цінності, прагнуть бачити Україну інтегрованою у західну цивілізацію. В майданівському середовищі переважно об’єднуються люди, які не прагнуть робити політичну кар’єру і не збираються займатися у майбутньому політикою професійно. Таким чином їхній особистий інтерес в участі в “Майдані” полягає в тому, що вони бажають жити у нормальній державі, де кожен громадянин зможе реалізувати себе у тій галузі, де є фахівцем.

      В ідеалі метою Майдану є створення громадянського суспільства в Україні, підтримка демократії, прав людини та свободи слова, створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів громадян.

      Для цього необхідно створити та вживити в суспільство захисні механізми для того, щоб народ хотів знати, отримували всебічну повну і об’єктивну інформацію, вмів приймати рішення і діяти
      на підтримку себе і на підтримку цих механізмів.

      Зараз перед нами стоїть завдання творити організовані групи спротиву, які надалі будуть мати здатність поширюватись самостійно і стануть основою спільноти, що діятиме за принципами взаємо захисту учасників спільноти всіма методами у випадку будь-якої агресії ззовні, взаємоповаги, взаємодопомоги, солідарністі, неієрархічності побудови спільноти, відсутності адміністративних формальних лідерів, самоорганізації, заборони використовувати спільноту у власних корисних цілях, а також у вузько політичних інтересах будь-яких політичних сил, допомоги людям, які не є учасниками спільноти, але мають схожі погляди та переконання, вільного обговорення в процесі прийняття рішення і жорсткої дисципліни під час їх виконань, конструктивізму і бажання позитивних змін в країні.

      Ми хотіли б, щоб ці групи діяли ефективно, використовуючи можливості кожного. Нам також хотілося б бачити спільноту вільних людей, де кожен завдяки своїй свободі, добровільно бере на себе відповідальність та приймає рішення діяти. Ми хочемо бачити групи, які б були стійкими до впливу зовнішнього, часто ворожого середовища. Для цього потрібно, щоб всі учасники знаходились на одному рівні підготовки та володіли однаковою інформацією

      Ми хотіли б бачити стійкі, мотивовані групи, які визначаються в першу чергу однаковими цілями учасників групи, співпаданням мети, постійною мотивацією кожного члена групи. Мотивація приходить від результатів ефективної діяльності, від того, що людина стає сильнішою (отримує в групі для себе щось корисне, значне). Мотивація приходить також від участі в діях такої групи, від того, що людина стверджує себе через таку діяльність і від того, що вона отримує від цього задоволення, від того, що вона відчуває себе частиною справи і частиною єдиної спільноти, братерства.

      Нашими методами діяльності є проведення семінарів (як внутрішніх, так і зовнішніх), різноманітних акцій (мітинги, демонстрації, пікети, концерти, круглі столи тощо), поширення інформації, безпосередня участь у подіях, мотивація (і навіть примус) політичної опозиції до активних дій, які йдуть на користь всьому суспільству, допомога політикам у проведенні таких дій.

      В своїй діяльності “Майдан” керується теоретичною спадщиною Джина Шарпа, досвідом польського руху “Солідарність”, сербського руху “Отпор”, білоруського руху “Зубр” та українським досвідом боротьби за незалежність та проти комуністичної системи кінця 80-х – початку 90-х років.

      Поза Інтернетом “Майдан” брав участь у численних конференціях, круглих столах, тренінгах, семінарах, спрямованих на розвиток громадянського суспільства і підготовку громадських активістів. Налагоджено безпосередні прямі постійні контакти з організаторами сербського руху ОТПОР та білоруського руху ЗУБР, були організовані кілька семінарів, де вони навчали українських активістів не лише з “Майдану”, але й з різних партій та організацій.

      “Майдан” проводить довгострокову акцію підтримки політв’язнів, не обмежуючись інформаційною підтримкою, але й проводячи збір коштів, допомагаючи матеріально політв’язням та їх родинам, поширюючи листівки на їх підтримку.

      Активна участь “Майдану” у вуличних акціях розпочалась 10 грудня 2001 року акцією “Практичні заняття з прав людини”, яка була розігнана міліцією 11 грудня. Останні наші акції – пікетування Київського апеляційного суду та військової прокуратури Київського гарнізону з використанням ефектів карнавалу, чергування навколо квартири і в самій квартирі судді Київського апеляційного суду Юрія Василенка, який мав сміливість порушити кримінальну справу проти президента України Леоніда Кучми, організація пікетування білоруського посольства на знак солідарності з боротьбою білоруського народу проти тоталітарного режиму.
      Організовуючи акції, “Майдан” не намагається відокремитися від інших організацій, а, навпаки, співпрацює з ними і залучає до акцій активістів цих організацій.

      “Майданом” був ініційований Відкритий лист українських істориків, інтелігенції та представників громадськості з приводу загрози політичного перегляду української історії та організований збір підписів під ним, що призвело до відмови уряду у створенні спільної російсько-української робочої групи з виправлення українських підручників історії на російський лад.

      Під час парламентських виборів 2002 року майданівці працювали на підтримку Блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”, Блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України, в тому числі в штабах кандидатів-мажоритарників. Для перевірки набутих знань члени “Майдану” обрали 95-й Ірпінський та Києво-Святошинський виборчий округ в Київській області, який доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи Ганне Северінсен назвала одним з найпроблемніших в Україні. Члени “Майдану” очолювали Ірпінський виборчий штаб голови Київської обласної організації блоку “Наша Україна” Євгена Жовтяка, який, завдяки їхній підтримці, переміг з великою перевагою кандидата від влади, проводили навчання членів окружної та дільничних комісій та спостерігачів, здійснювали спостереження за виборами та альтернативний підрахунок голосів.

      На повторних виборах у липні 2002 року майданівці сформували команду, яка виїхала до 18-го виборчого округу у Вінницьку область, де, пройшовши 62 міста, селища і села (охопили 2/3 виборців), провели антикампанію проти кандидата від влади, кума генерального прокурора України Святослава Піскуна, податкового генерала Петра Мельника. В підсумку, лише у 18-му окрузі на повторних виборах переміг кандидат від опозиції.

      “Майдан” неодноразово передавав сформовані на сайті пропозиції щодо вирішення актуальних проблем українського депутатам Верховної Ради України минулого скликання з фракцій “Батьківщина”, Народний Руху України, “Реформи-Конгрес”, Соціалістична партія України та Український Народний Рух і депутатам Верховної Ради нинішнього скликання з фракцій “Наша Україна”, Блок Юлії Тимошенко та Соціалістична партія України. Зараз ми знову збираємо на сайті ідеї та поради, які будуть опрацьовані і передані цим трьом політичним силам.

      В планах “Майдану” на майбутнє є продовження підтримки політв’язнів з розширенням її на всі їх родини, акція проти порушення прав людини у найбільшому в Україні Лук’янівському слідчому ізоляторі (стосується умов утримання і ставлення адміністрації до ще не засуджених, а отже, з точки зору презумпції невинності, невинних осіб), створення бази даних і поширення серед громадян інформації про осіб, які можуть висуватися у президенти та народні депутати, хоча, на нашу думку, не мають морального права обіймати ці посади, вироблення пропозицій до реформи системи судочинства, вироблення пропозицій щодо розширення прав місцевого самоврядування і пропозицій щодо покращення виборчої системи (зараз нами опрацьовується проект Виборчого кодексу, зареєстрований у Верховній Раді), підготовка матеріалів для агітаторів, членів комісій та спостерігачів. До цього будуть залучатися й народні депутати України, від яких ми вимагатимемо активної участі в розв’язанні

      Незважаючи на те, що “Майдан” не надає значення рекламі (реклама “Майдану” шкодила б діям, до яких залучені не лише майданівці, на жаль, амбіції у політичному середовищі відіграють велику роль), численні засоби інформації не тільки посилаються на сайт “Майдан” і передруковують з нього матеріали (як з посиланням, так і без посилання), але й присвячують свої матеріали саме діяльності “Майдану” і майданівцям. Особливо часто про “Майдан” згадує Радіо “Свобода” (31 березня “Майдану” була присвячена окрема передача), про “Майдан” і майданівців схвально відгукувалися провідні опозиційні діячі, нас звинувачували в антипрезидентській діяльності телеканали, звинувачуючи нас у тому, що ми провадимо діяльність на західні гранти (насправді жодного гранту ми не отримували), про “Майдан” писав американський журнал “Wired Com”, редактор “Майдану” був показаний у фільмах про Україну в Австралії та Німеччині на головних телеканалах, його точка зору була представлена у статті в американському журналі “Time”. Це лише окремі приклади, оскільки ми не слідкуємо за тим, де, хто і як нас згадує, і часто дізнаємось про це випадково.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.13 | DADDY

        Re: Інформація про Майдан.

        Людмила Коваль пише:
        > “МАЙДАН” – інтернет-сайт громадянського спротиву
        > http://www.maidan.org.ua/
        >
        > >
        > > Це середовище ще не є структурованим, оскільки створилося без будь-якого плану шляхом самоорганізації, тому йому важко дати чітке визначення, оскільки до нього входять як “реальні” люди, так і відвідувачі, яких ніхто поза інтернетом не зустрічав. Також до цього середовища входять люди, що називають себе майданівцями, хоча ніколи в житті не користувалися інтернетом і знайомі з сайту лише по роздрукованих з “Майдану” матеріалах, які вони отримали від своїх знайомих. Так, в Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” виходить самвидавська самоокупна газета “Майдан-Могилянка” з усіма атрибутами “Майдану” (логотип, принципи), яку заснували студенти за власною ініціативою. Редакція сайту не втручається в редакційну політику газети, і “Майдан-Могилянка” є повністю незалежною.
        >
        > > В ідеалі метою Майдану є створення громадянського суспільства в Україні, підтримка демократії, прав людини та свободи слова, створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів громадян.
        >
        > Для цього необхідно створити та вживити в суспільство захисні механізми для того, щоб народ хотів знати, отримували всебічну повну і об’єктивну інформацію, вмів приймати рішення і діяти
        > на підтримку себе і на підтримку цих механізмів.
        >
        > Зараз перед нами стоїть завдання творити організовані групи спротиву, які надалі будуть мати здатність поширюватись самостійно і стануть основою спільноти, що діятиме за принципами взаємо захисту учасників спільноти всіма методами у випадку будь-якої агресії ззовні, взаємоповаги, взаємодопомоги, солідарністі, неієрархічності побудови спільноти, відсутності адміністративних формальних лідерів, самоорганізації, заборони використовувати спільноту у власних корисних цілях, а також у вузько політичних інтересах будь-яких політичних сил, допомоги людям, які не є учасниками спільноти, але мають схожі погляди та переконання, вільного обговорення в процесі прийняття рішення і жорсткої дисципліни під час їх виконань, конструктивізму і бажання позитивних змін в країні.
        >
        > Ми хотіли б, щоб ці групи діяли ефективно, використовуючи можливості кожного. Нам також хотілося б бачити спільноту вільних людей, де кожен завдяки своїй свободі, добровільно бере на себе відповідальність та приймає рішення діяти. Ми хочемо бачити групи, які б були стійкими до впливу зовнішнього, часто ворожого середовища. Для цього потрібно, щоб всі учасники знаходились на одному рівні підготовки та володіли однаковою інформацією
        >
        > Ми хотіли б бачити стійкі, мотивовані групи, які визначаються в першу чергу однаковими цілями учасників групи, співпаданням мети, постійною мотивацією кожного члена групи. Мотивація приходить від результатів ефективної діяльності, від того, що людина стає сильнішою (отримує в групі для себе щось корисне, значне). Мотивація приходить також від участі в діях такої групи, від того, що людина стверджує себе через таку діяльність і від того, що вона отримує від цього задоволення, від того, що вона відчуває себе частиною справи і частиною єдиної спільноти, братерства.
        >
        > Нашими методами діяльності є проведення семінарів (як внутрішніх, так і зовнішніх), різноманітних акцій (мітинги, демонстрації, пікети, концерти, круглі столи тощо), поширення інформації, безпосередня участь у подіях, мотивація (і навіть примус) політичної опозиції до активних дій, які йдуть на користь всьому суспільству, допомога політикам у проведенні таких дій.
        >
        > В своїй діяльності “Майдан” керується теоретичною спадщиною Джина Шарпа, досвідом польського руху “Солідарність”, сербського руху “Отпор”, білоруського руху “Зубр” та українським досвідом боротьби за незалежність та проти комуністичної системи кінця 80-х – початку 90-х років.
        >
        > >
        > Активна участь “Майдану” у вуличних акціях розпочалась 10 грудня 2001 року акцією “Практичні заняття з прав людини”, яка була розігнана міліцією 11 грудня. Останні наші акції – пікетування Київського апеляційного суду та військової прокуратури Київського гарнізону з використанням ефектів карнавалу, чергування навколо квартири і в самій квартирі судді Київського апеляційного суду Юрія Василенка, який мав сміливість порушити кримінальну справу проти президента України Леоніда Кучми, організація пікетування білоруського посольства на знак солідарності з боротьбою білоруського народу проти тоталітарного режиму.
        > Організовуючи акції, “Майдан” не намагається відокремитися від інших організацій, а, навпаки, співпрацює з ними і залучає до акцій активістів цих організацій.
        >
        > >
        > >
        > В планах “Майдану” на майбутнє є продовження підтримки політв’язнів з розширенням її на всі їх родини, акція проти порушення прав людини у найбільшому в Україні Лук’янівському слідчому ізоляторі (стосується умов утримання і ставлення адміністрації до ще не засуджених, а отже, з точки зору презумпції невинності, невинних осіб), створення бази даних і поширення серед громадян інформації про осіб, які можуть висуватися у президенти та народні депутати, хоча, на нашу думку, не мають морального права обіймати ці посади, вироблення пропозицій до реформи системи судочинства, вироблення пропозицій щодо розширення прав місцевого самоврядування і пропозицій щодо покращення виборчої системи (зараз нами опрацьовується проект Виборчого кодексу, зареєстрований у Верховній Раді), підготовка матеріалів для агітаторів, членів комісій та спостерігачів. До цього будуть залучатися й народні депутати України, від яких ми вимагатимемо активної участі в розв’язанні
        >
        >
        На мою думку : все, що вверху потрібно вилучити якщо ми хочемо аби інформація була стисла.
        З повагою
        DADDY
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.13 | Людмила Коваль

          Дякую, це дійсно безболісне видалення. (-)

      • 2004.08.13 | fahid

        Re: Інформація про Майдан. 3 сторінки.

        “МАЙДАН” – інтернет-сайт громадянського спротиву
        http://www.maidan.org.ua/

        Інтернет-сайт “Майдан” виник 20 грудня 2000 року як реакція на спроби влади створити інформаційну блокаду і спотворити інформацію про акції протесту в зв’язку із зникненням журналіста Георгія Гонгадзе та оприлюдненням змісту записаних майором Мельниченком розмов у кабінеті президента України. Він був створений на добровільних засадах друзями Георгія Гонгадзе, журналістами, програмістами та активістами наметової акції, яка тривала всю зиму на Майдані Незалежності і на Хрещатику.

        Ефективність роботи сайту “Майдан” визнана тим, що його було проголошено офіційним сайтом акції “Україна без Кучми”. Одночасно наш сайт став рупором і всіх інших опозиційних організацій, таких як “За Правду!” та Форум національного порятунку. Завдяки щоденному оновленню та гарячим ексклюзивним новинам сайт “Майдан” посідає перше місце в рейтингу “Політика”.

        Після спаду протестних акцій та прориву інформаційної блокади наш сайт не загубився серед інших інтернет-видань, а набув нового значення. На пропозицію відвідувачів сайту “Майдан” перетворився на колективний розум, своєрідний датабейз та аналітичний центр, який збирає інформацію, продукує ідеї, забезпечує зворотній зв’язок з політиками.

        Таким чином “Майдан” перетворився у справжній інтелектуальний центр побудови громадянського суспільства в Україні. Окрім стрічки новин на сайті є також найвідвідуваніший в Україні Вільний Форум, де кожен відвідувач може висловити свою думку. На Вільному Форумі щоденно точиться кілька дискусій, обговорюються конкретні проблеми. Редакція сайту також бере участь в цих дискусіях, забезпечуючи зворотній зв’язок між відвідувачами сайту та українською опозицією. На форумі “Розробки” відвідувачі сайту розробляють конкретні проекти побудови громадянського суспільства та захисту конституційних прав громадян, такі як контроль за чесністю виборів, національна ідея України, правда про політиків, протидія свавіллю влади тощо.

        Наш сайт утримується нами за власні кошти і за невеликі пожертви приватних осіб-відвідувачів сайту. Завдяки їм ми підтримуємо діяльність “Майдану” та зберігаємо його незалежність і об’єктивність. Сайт не має єдиного власника і не контролюється жодною політичною силою, не обмежується якоюсь однієї ідеологією. Через це ми фактично є рупором і об’єднуючим чинником для всіх опозиційних до нинішнього посткомуністичного режиму громадян, котрі виступають за демократію та побудову в Україні сучасного цивілізованого правового суспільства. Ми співпрацюємо з опозицією, але водночас не уникаємо і критики її дій, якщо ці вони нещирі або занадто амбіційні. Таким чином ми не даємо політикам брехати, лукавити та працювати на себе, а не на Україну. Участь у роботі сайту людей різних поглядів є гарантією того, що “Майдан” не може працювати на якусь одну політичну силу чи лідера.
        В роботі інтернет-порталу “Майдан” беруть участь добровільні помічники, які на безоплатних засадах підтримують програмне забезпечення, пишуть та редагують тексти, збирають новини, ведуть чисельні рубрики нашого сайту. Вони розкидані по всьому світу, і це, поряд з відсутністю єдиного власника сайту, є додатковою гарантією надійності нашого інтернет–видання, неможливості для нас самих змінити напрямок сайту і неможливості для влади припинити його роботу.

        Унікальність “Майдану” серед українського Інтернету полягає в тому, що рейтинг сайту забезпечують не стільки постійні працівники, скільки самі відвідувачі через інтерактивне спілкування, висування та обговорення ідей та їхню практичну реалізацію.

        Це середовище ще не є структурованим, оскільки створилося без будь-якого плану шляхом самоорганізації, тому йому важко дати чітке визначення, оскільки до нього входять як “реальні” люди, так і відвідувачі, яких ніхто поза інтернетом не зустрічав. Також до цього середовища входять люди, що називають себе майданівцями, хоча ніколи в житті не користувалися інтернетом і знайомі з сайту лише по роздрукованих з “Майдану” матеріалах, які вони отримали від своїх знайомих. .

        До майданівського середовища входять люди різного віку і статі, різного віросповідання і атеїсти, різних ідеологій, партійні і позапартійні. Хоча переважають у ньому особи, які належать до націонал-демократичного спектру і є правими за поглядами, вони не нав’язують “Майдану” своєї ідеології. Так само члени партій і громадських організацій не намагаються пропагувати в “Майдані” свою структуру, а, навпаки, поширюють у своїх партіях і організаціях майданівські принципи.

        Пріоритетним для цього середовища є те, що всі, хто в нього входить, сповідують цінності відкритого громадянського суспільства, відкидають крайні погляди, расову та іншу нетерпимість і ксенофобію, ставлячи понад усе демократичні цінності, прагнуть бачити Україну інтегрованою у західну цивілізацію. В майданівському середовищі переважно об’єднуються люди, які не прагнуть робити політичну кар’єру і не збираються займатися у майбутньому політикою професійно. Таким чином їхній особистий інтерес в участі в “Майдані” полягає в тому, що вони бажають жити у нормальній державі, де кожен громадянин зможе реалізувати себе у тій галузі, де є фахівцем.

        В ідеалі метою Майдану є створення громадянського суспільства в Україні, підтримка демократії, прав людини та свободи слова, створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів громадян.

        Для цього необхідно створити та вживити в суспільство захисні механізми для того, щоб народ хотів знати, отримували всебічну повну і об’єктивну інформацію, вмів приймати рішення і діяти
        на підтримку себе і на підтримку цих механізмів.

        Зараз перед нами стоїть завдання творити організовані групи спротиву, які надалі будуть мати здатність поширюватись самостійно і стануть основою спільноти, що діятиме за принципами взаємо захисту учасників спільноти всіма методами у випадку будь-якої агресії ззовні, взаємоповаги, взаємодопомоги, солідарністі, неієрархічності побудови спільноти, відсутності адміністративних формальних лідерів, самоорганізації, заборони використовувати спільноту у власних корисних цілях, а також у вузько політичних інтересах будь-яких політичних сил, допомоги людям, які не є учасниками спільноти, але мають схожі погляди та переконання, вільного обговорення в процесі прийняття рішення і жорсткої дисципліни під час їх виконань, конструктивізму і бажання позитивних змін в країні.


        Нашими методами діяльності є проведення семінарів (як внутрішніх, так і зовнішніх), різноманітних акцій (мітинги, демонстрації, пікети, концерти, круглі столи тощо), поширення інформації, безпосередня участь у подіях, мотивація (і навіть примус) політичної опозиції до активних дій, які йдуть на користь всьому суспільству, допомога політикам у проведенні таких дій.

        В своїй діяльності “Майдан” керується теоретичною спадщиною Джина Шарпа, досвідом польського руху “Солідарність”, сербського руху “Отпор”, білоруського руху “Зубр” та українським досвідом боротьби за незалежність та проти комуністичної системи кінця 80-х – початку 90-х років.

        Організовуючи акції, “Майдан” не намагається відокремитися від інших організацій, а, навпаки, співпрацює з ними і залучає до акцій активістів цих організацій.

        “Майданом” був ініційований Відкритий лист українських істориків, інтелігенції та представників громадськості з приводу загрози політичного перегляду української історії та організований збір підписів під ним, що призвело до відмови уряду у створенні спільної російсько-української робочої групи з виправлення українських підручників історії на російський лад.

        Під час парламентських виборів 2002 року майданівці працювали на підтримку Блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”, Блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України, в тому числі в штабах кандидатів-мажоритарників. Для перевірки набутих знань члени “Майдану” обрали 95-й Ірпінський та Києво-Святошинський виборчий округ в Київській області, який доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи Ганне Северінсен назвала одним з найпроблемніших в Україні. Члени “Майдану” очолювали Ірпінський виборчий штаб голови Київської обласної організації блоку “Наша Україна” Євгена Жовтяка, який, завдяки їхній підтримці, переміг з великою перевагою кандидата від влади, проводили навчання членів окружної та дільничних комісій та спостерігачів, здійснювали спостереження за виборами та альтернативний підрахунок голосів.

        На повторних виборах у липні 2002 року майданівці сформували команду, яка виїхала до 18-го виборчого округу у Вінницьку область, де, пройшовши 62 міста, селища і села (охопили 2/3 виборців), провели антикампанію проти кандидата від влади, кума генерального прокурора України Святослава Піскуна, податкового генерала Петра Мельника. В підсумку, лише у 18-му окрузі на повторних виборах переміг кандидат від опозиції.

        “Майдан” неодноразово передавав сформовані на сайті пропозиції щодо вирішення актуальних проблем українського депутатам Верховної Ради України минулого скликання з фракцій “Батьківщина”, Народний Руху України, “Реформи-Конгрес”, Соціалістична партія України та Український Народний Рух і депутатам Верховної Ради нинішнього скликання з фракцій “Наша Україна”, Блок Юлії Тимошенко та Соціалістична партія України. Зараз ми знову збираємо на сайті ідеї та поради, які будуть опрацьовані і передані цим трьом політичним силам.


        Незважаючи на те, що “Майдан” не надає значення рекламі (реклама “Майдану” шкодила б діям, до яких залучені не лише майданівці, на жаль, амбіції у політичному середовищі відіграють велику роль), численні засоби інформації не тільки посилаються на сайт “Майдан” і передруковують з нього матеріали (як з посиланням, так і без посилання), але й присвячують свої матеріали саме діяльності “Майдану” і майданівцям. Особливо часто про “Майдан” згадує Радіо “Свобода” (31 березня “Майдану” була присвячена окрема передача), про “Майдан” і майданівців схвально відгукувалися провідні опозиційні діячі, нас звинувачували в антипрезидентській діяльності телеканали, звинувачуючи нас у тому, що ми провадимо діяльність на західні гранти (насправді жодного гранту ми не отримували), про “Майдан” писав американський журнал “Wired Com”, редактор “Майдану” був показаний у фільмах про Україну в Австралії та Німеччині на головних телеканалах, його точка зору була представлена у статті в американському журналі “Time”. Це лише окремі приклади, оскільки ми не слідкуємо за тим, де, хто і як нас згадує, і часто дізнаємось про це випадково.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.13 | Людмила Коваль

          Re: Інформація про Майдан. 3 сторінки.

          Дякую. Ви з DADDY дуже допомогли. Я об"єднала Ваші пропозиції і тепер готовий текст помістився на 2,5 сторінках. :-)
    • 2004.08.13 | DADDY

      Re: ЗВЕРНЕННЯ до голови Центрального Штабу Ющенка.

      Людмила Коваль пише:
      > ПРОСИМО:
      >
      > 1. Зарахувати кандидатури запропоновані „Майданом” до числа представників кандидата на пост Президента України Ющенка В.А. у дільничних виборчих комісіях;
      > 2. Включити запропонованих „Майданом” осіб у список спостерігачів і членів дільничних виборчих комісій відповідно до вимог п. 10 ст. 24 Закону України „Про вибори Президента”.
      Шановна пані Людмило,
      до цього й після цього моменту все просто СУПЕР (як на мене), але я не побачив суттєвої різниці між п.1 та п.2.
      Моеж правознавці будуть мати іншу думку, але я б залишив просто п.2
      З повагою
      DADDY
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.13 | Людмила Коваль

        Re: ЗВЕРНЕННЯ до голови Центрального Штабу Ющенка.

        DADDY пише:
        > Шановна пані Людмило,
        > до цього й після цього моменту все просто СУПЕР (як на мене), але я не побачив суттєвої різниці між п.1 та п.2.
        > Моеж правознавці будуть мати іншу думку, але я б залишив просто п.2
        > З повагою
        > DADDY

        Дякую, DADDY, за зауваження.
        Поясню чому на мою думку має бути два пунтка. Це як задачка на дві дії. Перша дія - визнати нас своїми представниками. Друга дія - включити в число спостерігачів і членів комісії.

        Звичайно друга дія підрозуміває необхідність виконання першої дії, але, її - цю першу дію слід вказати.
    • 2004.08.13 | Franko

      Re: ЗВЕРНЕННЯ до голови Центрального Штабу Ющенка.

      Людмила Коваль пише:
      > Ми, студенти, викладачі, науковці, юристи, правозахисники, програмісти, інженери, журналісти, громадські діячі – активісти „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву, не можемо залишатися бездіяльними у відповідальний період життя нашої держави.
      > Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А.

      Придирка. Не всі активісти Майдану підтримують Ющенка. А з вищенаведеного тексту це непрямо випливає. Якось би це так переформулювати -- "ті активісти Майдану, що підтримують Ющенка", чи щось таке.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.13 | Чучхе

        Так

        Franko пише:
        > Людмила Коваль пише:
        > > Ми, студенти, викладачі, науковці, юристи, правозахисники, програмісти, інженери, журналісти, громадські діячі – активісти „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву, не можемо залишатися бездіяльними у відповідальний період життя нашої держави.
        > > Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А.

        А хто серед нас нас "громадські діячі" чи "правозахисники". А якби весь Майдан складався лише з маркшейдерів, то чи б це завадило б їм боротися за демократію? Виключити професії, замінити на "ми".

        Я б не сказав, що наприклад я так вже підтримую Ющенка. Принаймні в першому турі я проголосую за іншого. Може сформулювати так: "ми зацікавленні в міру своїх сил допомогти процесам демократизації в державі, та уникненні фальсифікації на виборах, шлях до чого бачимо через нашу роботу у виборчих комісіях. Оскільки чинне законодавство певною мірою обмежує шляхи формування дільничих виборчих комісій, ми можемо потрапити до них лиш за квотою одного з кандидатів на посаду президента (НБ.здається так по закону? Нема часу подивитися!-Ч.), ми були б зацікавлені у включенні нас до складу комісій за квотою кандидата Ющенка"... чи щось в такому стилі.

        Вибачте, мушу йти зараз від комп"ютера, можливо з часом зформулюю краще
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.13 | Людмила Коваль

          Re: Так

          Чучхе пише:
          > Franko пише:
          > > Людмила Коваль пише:
          > > > Ми, студенти, викладачі, науковці, юристи, правозахисники, програмісти, інженери, журналісти, громадські діячі – активісти „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву, не можемо залишатися бездіяльними у відповідальний період життя нашої держави.
          > > > Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А.
          >
          > А хто серед нас нас "громадські діячі" чи "правозахисники". А якби весь Майдан складався лише з маркшейдерів, то чи б це завадило б їм боротися за демократію? Виключити професії, замінити на "ми".
          >
          Так, без переліку професій речення було б стрункішим. Але перелік професій у зверненні одразу дає уяву про контингент тих, хто зголосився працювати у виборчкомах. На мою думку, це важливо. Втім, якщо ще хтось підтримає Вашу думку, заберу з речення перелік професій.
          У зверненні я перелічила дійсно основний контингент представлений у списках. У списках дійсно домінують перелічені професії. Є правда ще й один військовий, один продавець, один депутат райради, декілька пенсіонерів.

          > Я б не сказав, що наприклад я так вже підтримую Ющенка. Принаймні в першому турі я проголосую за іншого. Може сформулювати так: "ми зацікавленні в міру своїх сил допомогти процесам демократизації в державі, та уникненні фальсифікації на виборах, шлях до чого бачимо через нашу роботу у виборчих комісіях. Оскільки чинне законодавство певною мірою обмежує шляхи формування дільничих виборчих комісій, ми можемо потрапити до них лиш за квотою одного з кандидатів на посаду президента (НБ.здається так по закону? Нема часу подивитися!-Ч.), ми були б зацікавлені у включенні нас до складу комісій за квотою кандидата Ющенка"... чи щось в такому стилі.
          >
          Добре, але трохи кострубато. Видайте це готовим абзацом, поєднайте із загальним контекстом звернення і я внесу Вашу правку.

          > Вибачте, мушу йти зараз від комп"ютера, можливо з часом зформулюю краще

          Якби Ви зробили це сьогодні, то я напевно ще би встигла отримати під готовим документом підпис Свистовича, який обіцяв нині зустрітися зі мною. :-)
      • 2004.08.13 | Людмила Коваль

        Re: ЗВЕРНЕННЯ до голови Центрального Штабу Ющенка.

        Franko пише:
        > Людмила Коваль пише:
        > > Ми, студенти, викладачі, науковці, юристи, правозахисники, програмісти, інженери, журналісти, громадські діячі – активісти „Майдану” – Інтернет-сайту громадянського спротиву, не можемо залишатися бездіяльними у відповідальний період життя нашої держави.
        > > Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А.
        >
        > Придирка. Не всі активісти Майдану підтримують Ющенка. А з вищенаведеного тексту це непрямо випливає. Якось би це так переформулювати -- "ті активісти Майдану, що підтримують Ющенка", чи щось таке.

        Це правда, що не усі майданівці підтримують Ющенка. Я теж підтримую його, з оговорками і зі скрипом, бо інші "бакинські комісари" гірші.

        Я би прийняла Вашу правку, якби вона добре лягала у канву подальшого тексту, але вона ніяк туди не вплітається. У зверненні говориться:
        "Ми підтримуємо кандидата у президенти України ЮЩЕНКА В.А., так як, на наше переконання, тільки (може краще замінити "тільки" на "саме") з президентом Ющенко В.А. можемо досягнути спільної мети - створення громадянського суспільства в Україні, розвитку демократії, прав людини та свободи слова, створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих, освітніх, соціальних та інших інтересів громадян".

        По моєму це правильно передає ставлення до Ющенка не тільки тих майданівців, які зголосилися працювати в його команді.

        Втім, якщо Ви не тільки порадите, але й конструктивно поправите абзац, буду вдячна. :-)
  • 2004.08.13 | Василь Гулeй

    Re: УВАГА! Формуємо списки із майданівців для виборчих дільниць -2.

    Пані Людмило, на жаль, в мeнe катастрофічно нe вистачає часу і я нe можу відрeдагувати Вашe звeрнeння до цeнтрального штабу.

    Є два зауважeння:

    1. у НУ існує домовлeність з CПУ про чeсні і прозорі вибори. якщо нe помяляюся, вони разом розставляють своїх людeй в комісіях. Мeні потрібні виходи на той відділ цeнтрального штабу, який цим займається - в дeяких країнах (штати, канада) квота прeдставників ющeнка у виборчкомах вжe є, алe щe є бажаючі прийняти участь в роботі цих комісій - їх трeба розпихати чeрeз Мороза, Бродського і т.п. Конкрeтна пропозиція - уповноважити Вас чи щe когось із Майдану співпрацювати з НУ для того, щоб цeй проeкт нe накрився.

    2. до "біографії" майдану можна додати, що тут проходили прeсс-конфeрeнції Павла Жовнірeнка і дeяких інших нашоукраїнців.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.13 | Людмила Коваль

      Re: УВАГА! Формуємо списки із майданівців для виборчих дільниць -2.

      Василь Гулeй пише:
      > Пані Людмило, на жаль, в мeнe катастрофічно нe вистачає часу і я нe можу відрeдагувати Вашe звeрнeння до цeнтрального штабу.
      >
      Жаль. :-(

      > Є два зауважeння:
      >
      > 1. у НУ існує домовлeність з CПУ про чeсні і прозорі вибори. якщо нe помяляюся, вони разом розставляють своїх людeй в комісіях. Мeні потрібні виходи на той відділ цeнтрального штабу, який цим займається - в дeяких країнах (штати, канада) квота прeдставників ющeнка у виборчкомах вжe є, алe щe є бажаючі прийняти участь в роботі цих комісій - їх трeба розпихати чeрeз Мороза, Бродського і т.п. Конкрeтна пропозиція - уповноважити Вас чи щe когось із Майдану співпрацювати з НУ для того, щоб цeй проeкт нe накрився.
      >
      На це відповім листом.

      > 2. до "біографії" майдану можна додати, що тут проходили прeсс-конфeрeнції Павла Жовнірeнка і дeяких інших нашоукраїнців.

      Це завуальоване підлабузництво. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.13 | Василь Гулeй

        питання постійної співраці

        > Це завуальоване підлабузництво. ;)

        "в каждой шуткє єсть доля шуткі". Вирішувати, звичайно, Вам, алe чому б і нe вказати - принаймні, від того ж Жовнірeнка (класний дядько) можна отримати рeкомeндації.

        У будь-якому випадку головним є питання постійної співраці, дe Майдан міг би нe лишe щось пропонувати, а тоді місяцями чeкать "а що ж будe", алe й мати можливість рeально впливати на хід роботи штабу НУ (прeдставник майдану на кожному засіданні, чи щось такого плану).

        До рeчі, нeхай Вам дадуть довідник координат їх штабів :) а то - матроська тиша :( http://maidan.org.ua/n/free/1091568066
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.13 | Людмила Коваль

          Re: питання постійної співраці

          про "Матроську тишину" теж листом. Канспірация, панимаєш. :-)
  • 2004.08.13 | Константин_г Донецк

    Есть мнение, что это не поможет?!

    Встретил одного человека который в 2002 году не был не в одной комисии но выполнял задание по рисованию дополнительных бюлетней! За Еду конечно!.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.13 | Людмила Коваль

      Re: Есть мнение, что это не поможет?!

      Константин_г Донецк пише:
      > Встретил одного человека который в 2002 году не был не в одной комисии но выполнял задание по рисованию дополнительных бюлетней! За Еду конечно!.

      Есть много мнений і только один способ их опровергнуть - самому начать хоть что-нибуть делать. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.14 | Константин_г Донецк

        Я уже в г. Донецке действую в отличие от Вашего штаба(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.14 | Михайло Свистович

          І як Ви дієте? Це не підколка й не наїзд, а серйозне питання й

          зацікавленість. Давайте діяти разом.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.14 | Константин_г Донецк

            Это не подколка !!! В г. Донецке еще можно изменить ситуацию!!!

            Мой ємейл lkgkm@rambler.ru скинте сообщения куда Вам можно скинуть свое или даже можете скинуть телефон!!!
            Уж кто, кто,а Вы мою позицию знаете, читаете мои посты!!!
            Более того скажу, что это не шутка и не провокация, это уже реальность.Тем более что майдан может сильно помочь в реализации возможностей.
            Однако открыто писать в меседже про РЕАЛЬНЫЕ действия я не буду. Так что координаты или эмэйл.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.08.14 | Михайло Свистович

              Напишіть мені на мило svystovych@maidan.org.ua

              Що Ви вже зробили? Скільки вас? Що можна зробити? Що для цього треба?
        • 2004.08.14 | Людмила Коваль

          Re: Я уже в г. Донецке действую в отличие от Вашего штаба(-)

          Нашого штабу? А що таке наш штаб?

          Однак неважно. Ми теж діємо і у нас не зле виходить. :-)

          Якщо у Вас теж виходить не зле, то це супер. Завжди знала, що Донецьк не такий, як його малюють.
          Думаю Ви з Михайлом найдете спільну мову. :-)

          Щасти нам!
          Тільки разом ми переможемо. ;)
    • 2004.08.14 | Yury

      Re: Есть мнение, что это не поможет?!

      "Работать надо, а не побираться" (с) не знаю. Тогда поможет. ;)
  • 2004.08.13 | Дон Полит

    Смотри в оба !

    Две недели назад, во время съезда ДемСоюза, руководителей окружных избирательных комисий по Донецкой области, вызывали в Киев (Пущу озерную)для проведения тренинга по предстоящим выборам П., проводили тренинг сируктуры Рыбця, с роздачей материалов. Обучалась группа усиленными темпами с 8.00 до 18.00, с часовым перерывом, при этом перекличка велась каждый час.

    Ми не байдужі на ДОНБАСІ,
    Немає в нас ще вотожка,
    Але ми за з'єднаннє раси,
    І битимуся до кінця!

    помоги ДОНБАССУ и ОН поможет ТЕБЕ !!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.14 | Константин_г Донецк

      Чем ты не бойдужий? Если ты не бойдужий скинь координаты

      lkgkm@rambler.ru
  • 2004.08.14 | Людмила Коваль

    ТЕРМІНОВО учасникам нашої акції, які проживають в КИЄВІ.

    Шановні панове,

    Ті хто проживають в Києві і подали заявку на участь в роботі виборчомів отримали електронною поштою термінове повідомлення. Прошу перевірити свої скриньки.

    З повагою,
    Людмила Коваль.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.16 | Людмила Коваль

      Про тренінги.

      Шановні кияни-учасники акції по формуванню списків спостерігачів і членів виборчкомів,

      Майже ніхто з Вас не встиг на тренінг про який я повідомила Вам суботнім e-maіl(ом). Це і зрозуміло. Я запізно отримала інформацію про тренінг і більшість з Вас не встигли відреагувати на мій e-maіl.

      Нічого страшного. Цей тренінг не єдиний і не останній.

      Більш-менш систематично тренінги будуть проводитись з вересня. Я повідомлятиму Вас про час і місце. Постараюсь інформувати завчасно, але це залежить не зовсім від мене. Тож прошу вибачати.

      В свою чергу прошу тих, у кого помінялася електронна пошта, повідомити нову адресу, а тих, хто не подав мені своїх контактних телефонів - зробити це. В листах прошу вказувати своє Прізвище і ім"я і зазначати в темі листа, що це доповнення до заявки чи поправка.

      Дякую.

      З повагою,
      Людмила Коваль.
  • 2004.08.20 | Людмила Коваль

    Новини і до новин.

    Шановні панове, отримала повідомлення з Центрального Штабу Ющенка про те, що Голова Центрального Штабу п. Безсмертний підписав розпорядження про вивчення відповідними відділами штабу нашого звернення з проханням включити представниками від кандидата на пост президента України Ющенка В.А. осіб, запропонованих Майданом.

    Як бачите процедура є тривалою.

    Ті з Вас, кому урвався терпець чекати результатів нашої акції, можете спробувати самі звернутися до районного штабу (якщо знаєте де він знаходиться) і запропонувати свою допомогу, але хочу попередити, що це не так просто.

    В якості доказу наведу фрагменти одного листування:

    Фрагмент І.

    "Доброго дня!

    Будь ласка підкажіть яким чином ми з колегами могли б зареєструватись спостерігачами. Я дзвонив з цим питанням до передвиборчого штабу Печерського району, але там мені сказали, що ми можемо лише збирати підписи :-( ".



    Фрагмент ІІ.

    " Вітаю Вас, пані Людмила!

    Майже два тижні я намагаюсь якимось чином запропонувати свою допомогу у передвиборчій кампанії Ющенка, виявляється це досить складно. Щодо штабу Печерського району, я теж вирішив що справа в телефоні ( в попередньому листі до пана "Х" я повідомляла про безперспективність спроб телефонного спілкування зі штабами - ремарка Л.К.)і поїхав туди під час обідньої перерви... Нажаль реалії такі: я чекав під дверима трохи менше години, ніхто не з’явився!

    А от сьогодні щасливий день :-)! Я нарешті дістався центрального штабу, вони погодились записати інформацію про мене і обіцяли передзвонити (виділено Л.К.) (я теж взяв їхній телефон, щоб тримати руку на пульсі :), мені на листа відповів Віктор Андрійович, пообіцявши передати мої данні до штабу..."



    На жаль в моїй скриньці подібних листів досить багато. :-(
  • 2004.08.21 | Technar

    Для пані Людмили!

    Лінки додані до форми.

    Заява спостерігача
    http://maidanua.org/Zayav1.gif

    Заява члена дільничної виборчої комісії
    http://maidanua.org/Zayav2.gif

    Список територіальних округів
    http://maidanua.org/Spysok1.doc
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.21 | Василь Гулeй

      Technar, прибeри нeгайно!!!

      ці заяви - нeправильні, бо складались "колгоспниками" з "чeтвeртої хвилі" для виборчих дільниць за кордоном. для виборчих дільниць, що знаходяться на тeриторії україни, заяви пишуться нe до ЦВК, а до ТВК. Офіційно затвeрджeні зразки заяв висять на сайті http://www.cvk.gov.ua , зараз дам повний лінк. А ці трeба прибрать.

      в.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.21 | Technar

        Обговорюйте це з пані Людою. Вона - контакт по цьому.

        Як скаже прибрати - я приберу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.21 | Василь Гулeй

          Re: Обговорюйте це з пані Людою. Вона - контакт по цьому.

          Technar пише:
          > Як скаже прибрати - я приберу.

          Стаття 69. Офіційні спостерігачі від кандидатів на пост Президента України, партій (блоків), які висунули кандидата:

          2. Офіційний спостерігач від кандидата на пост Президента України реєструється територіальною виборчою комісією за поданням довіреної особи кандидата у відповідному територіальному окрузі за підписом цієї довіреної особи.


          заяви, лінки на які ви подаєтe, написані до Цeнтральної Виборчої Комісії.

          Чeкайтe, якщо вам охота.

          Алe я дужe злий.
      • 2004.08.21 | Михайло Свистович

        Гулей має рацію

        Василь Гулeй пише:
        > ці заяви - нeправильні, бо складались "колгоспниками" з "чeтвeртої хвилі" для виборчих дільниць за кордоном. для виборчих дільниць, що знаходяться на тeриторії україни, заяви пишуться нe до ЦВК, а до ТВК. Офіційно затвeрджeні зразки заяв висять на сайті http://www.cvk.gov.ua , зараз дам повний лінк. А ці трeба прибрать.
        >
        > в.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.21 | Людмила Коваль

          Re: Гулей має рацію

          Було би добре, щоб Ви підтвердили правоту п. Василя чимсь більш матеріальним, наприклад лінком на постанову ЦВК про інші форми заяв. ;)

          Мене вже добембує цей бюрократичний кретинізм. Справу немож зробити із-за того, що форма бамажкі неузгоджена. :fou: :fou: :fou:
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.21 | Василь Гулeй

            Звичайно, маю :)

            Sправа в тому, що ЦВК затвeрдхувала лишe форму заяв до ТВК. Тобто, форми заяв для акордонним виборчих дільниць нeю затвeрдхeні нe були.

            Ті заяви, що їх вивісив Тeхнар - цe змінeні (приватно) форми заяв до ТВК: хтось взяв і поміняв в затвeрджeнному варіанті слова "ТВК" на "ЦВК". Що було розумно і нeобхідно.

            Втім, така поправка є нeобхідною і можливою лишe для закордонних виборчих дільниць; звичайно, її можна вважати нeсуттєвою, алe так нeсуттєвим можна вважати будь-що, і опинитися коло розбитого корита.

            Після рeхворми на сайті ЦВК дійсно зникли зразки заяв, алe в мeнe є їх копії (плюc копії змінeних мною заяв для закордону, які, на мою суб`єктивну думку, кращі, ніж варіант, викладeний Тeхнарeм, з двох причин - 1. їх зручнішe розпeчатувати 2. вони докладніші);

            Кому можна відіслати word-варіанти, щоб вони були повішeні на майдані?

            ги :)

            п.с. : Cвистович рулeз :) тільки давайтe однe одного на ім`я називати, а то по прізвищу я нe дужe звик і нe дужe подобається :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.08.21 | Людмила Коваль

              Re: Звичайно, маю :)

              Василь Гулeй пише:
              > Після рeхворми на сайті ЦВК дійсно зникли зразки заяв, алe в мeнe є їх копії (плюc копії змінeних мною заяв для закордону, які, на мою суб`єктивну думку, кращі, ніж варіант, викладeний Тeхнарeм, з двох причин - 1. їх зручнішe розпeчатувати 2. вони докладніші);
              >

              Може Ваші заяви і кращі, але якщо вони відрізняються від затвердженої ЦВК форми, то можуть вважатися нелегітимними (на мою думку). Наші бюрократи за формою змісту не розрізняють. :-(

              > Кому можна відіслати word-варіанти, щоб вони були повішeні на майдані?
              >
              > ги :)

              Вишліть мені. Я їх узгоджу з юридичним відділом центрального штабу і, якщо до Ваших форм заяв не буде придирок, ми вивісимо їх на Майдані. Згода?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.08.21 | Василь Гулeй

                Re: Звичайно, маю :)

                > Може Ваші заяви і кращі, але якщо вони відрізняються від затвердженої ЦВК форми, то можуть вважатися нелегітимними (на мою думку).

                Звичайно, кращі :) ніякі вони нeлeгітимні, бо для закордонних виборчих дільниць ЦВК нe затвeрджувала нічого. Тобто, тоді як на тeриторії України слушно використовувати самe заяви, затвeрджeні ЦВК, за кордоном цього зробити просто нeможливо - аджд ЦВК на цeй вядок нічого нe затвeрджувала.

                > Вишліть мені. Я їх узгоджу з юридичним відділом центрального штабу і, якщо до Ваших форм заяв не буде придирок, ми вивісимо їх на Майдані. Згода?

                Бога ради :) отжe, висилаю по дві заяви (члeн вибкому/спостeрігач) для внутрішніх та закордонних вибдільниць. Цікаво, а юридичний штаб будe пeрeвіряти ті дві, що вжe затвeрджeні ЦВК? ;)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.08.21 | Людмила Коваль

                  Re: Звичайно, маю :)

                  Василь Гулeй пише:
                  >
                  > Бога ради :) отжe, висилаю по дві заяви (члeн вибкому/спостeрігач) для внутрішніх та закордонних вибдільниць.
                  >
                  Дуже дякую.

                  >Цікаво, а юридичний штаб будe пeрeвіряти ті дві, що вжe затвeрджeні ЦВК? ;)

                  Пане Василю, перестаньте злитись. Ви самі мене заплутали ;) (див. тут: http://maidan.org.ua/n/free/1093082812 ).
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.08.21 | Василь Гулeй

                    Re: Звичайно, маю :)

                    > Пане Василю, перестаньте злитись. Ви самі мене заплутали ;) (див. тут: http://maidan.org.ua/n/free/1093082812 ).


                    пані Людмило, на Вас - ніколи! на "обeрeжного гeроя" можу, на Вас - ні :)

                    тому що справeдливий!

                    :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.08.21 | Людмила Коваль

                      Re: Звичайно, маю :)

                      Василь Гулeй пише:
                      > > Пане Василю, перестаньте злитись. Ви самі мене заплутали ;) (див. тут: http://maidan.org.ua/n/free/1093082812 ).
                      >
                      >
                      > пані Людмило, на Вас - ніколи! на "обeрeжного гeроя" можу, на Вас - ні :)
                      >
                      > тому що справeдливий!
                      >
                      > :)

                      Шануймося! :-)
      • 2004.08.21 | Людмила Коваль

        Пане Василю, не гарячкуйте.

        Василь Гулeй пише:
        > ці заяви - нeправильні, бо складались "колгоспниками" з "чeтвeртої хвилі" для виборчих дільниць за кордоном. для виборчих дільниць, що знаходяться на тeриторії україни, заяви пишуться нe до ЦВК, а до ТВК. Офіційно затвeрджeні зразки заяв висять на сайті http://www.cvk.gov.ua , зараз дам повний лінк. А ці трeба прибрать.
        >
        > в.

        Ці заяви, які Ви називаєте неправильними затверджені Постановами ЦВК №№ 124 і 134 і взяті саме з сайту ЦВК тоді, коли там ще існував розділ "Постанови ЦВК". Інших форм заяв там не було. Тільки ті, які, на моє прохання, розмістив на Майдані Технар.
        Перевірити мої слова про затверджені ЦВК форми заяв, на жаль, тепер нема змоги, бо з сайту ЦВК зник розділ "Постанови ЦВК". :-(

        Якщо Ви достеменно знаєте про якусь новішу Постанову ЦВК, яка змінила форми заяв для спостерігачів і членів комісії, то дуже прошу подати лінк. З свого боку постараюсь з"ясувати це питання в Центральному штабі Ющенка ще раз (хоч вже з"ясовувала його у вівторок).

        Щодо розміщених Технарем ( на моє прохання) бланків заяв, то саме зараз їх ніхто заповнювати не буде. Це заготовка для подальших дій, час яких настане з моменту прийняття Центральним Штабом Ющенка рішення по нашим спискам.

        Тож нехай ці форми повисять. Якщо Ви маєте рацію і подасте лінк на іншу постанову ЦВК і інші форми заяв, Технар замінить бланки. Думаю це не проблема. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.21 | Василь Гулeй

          Re: Пане Василю, не гарячкуйте.

          > Ці заяви, які Ви називаєте неправильними затверджені Постановами ЦВК №№ 124 і 134 і взяті саме з сайту ЦВК тоді, коли там ще існував розділ "Постанови ЦВК".

          ан нєт і бить нє можeт :) ставлю обід або вeчeрю у будь-якому рeсторані, на ваш розсуд, якщо Ви мeні цe довeдeтe :)

          Власнe, заяви, затвeрджeні постановами, про які йдeться, існували, алe на майдані викладeні нe вони, а їх змінeні варіанти :P
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.21 | Людмила Коваль

            Re: Пане Василю, не гарячкуйте.

            Василь Гулeй пише:
            > > Ці заяви, які Ви називаєте неправильними затверджені Постановами ЦВК №№ 124 і 134 і взяті саме з сайту ЦВК тоді, коли там ще існував розділ "Постанови ЦВК".
            >
            > ан нєт і бить нє можeт :) ставлю обід або вeчeрю у будь-якому рeсторані, на ваш розсуд, якщо Ви мeні цe довeдeтe :)
            >

            Довести не можу із-за реформи сайту ЦВК.

            > Власнe, заяви, затвeрджeні постановами, про які йдeться, існували, алe на майдані викладeні нe вони, а їх змінeні варіанти :P

            Здається маю пояснення.
            Я бачила заяви на сайті ЦВК в постановах №№124 і 134, але не скачала їх собі одразу. Коли ж дійшла потреба перекачати ці форми, то розділ "Постанови " на сайті ЦВК вже глючив і не відкривався. Згадала про "Браму" і скачала форми звідти. Ви ж не попереджали, що на "Брамі" заадаптовані Вами заяви. От самі і винні, що заплутали мене. ;)
        • 2004.08.26 | Михайло Свистович

          Re: Пане Василю, не гарячкуйте.

          Людмила Коваль пише:
          >
          > Ці заяви, які Ви називаєте неправильними затверджені Постановами ЦВК №№ 124 і 134 і взяті саме з сайту ЦВК тоді, коли там ще існував розділ "Постанови ЦВК".

          Ніколи ті заяви не були затверджені ЦВК. Вони були "затверджені" неуважним працівником сайту ЦВК.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.26 | Людмила Коваль

            Ми вже усе з"ясували. :-) (-)

      • 2004.08.21 | Людмила Коваль

        Re: Technar, прибeри нeгайно!!! Вже все з"ясувала. (Оновлено).

        Вже все з"ясувала у Центральному штабі.

        Василь Гулей має рацію.
        Розміщені на Майдані форми заяв дійсні для закордонних українців.

        Ті, хто проживають в Україні подають заяви не до ЦВК, а до територіальних виборчих комісій. Принаймні так мені пояснили в центральному штабі.

        Після плідного обговорення ми дійшли повного порозуміння з паном Василем і розв"язали проблему щодо форм заяв.

        Відтак, я зараз перешлю Технарю узгоджені формуляри чотирьох заяв ( дві для українців, що проживають на території України і дві для закордонних українців) і попрошу замінити вивішені на Майдані формуляри новими.

        P.S. Особлива подяка розлюченому п. Гулею за бдітєльность. :-)

        І ще одне. Щоб не плутати відвідувачів я "вішаю шторки" на весь цей робочий діалог бо він відволікає увагу від головного.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.21 | Василь Гулeй

          Re: Technar, прибeри нeгайно!!! Вже все з"ясувала.

          в мeнe збeрeглися оригінали постанов ЦВК в форматі .doc, а також альтeрнативна форма для закордонних виборчих дільниць (краща, ніж та, що висить на майдані зараз);

          кому трeба вислати, щоб їх опвісили на майдані?

          відповіді, будь-ласка, eмайлом : faargenwelsh@hotmail.com
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.21 | Людмила Коваль

            Re: Technar, прибeри нeгайно!!! Вже все з"ясувала.

            Василь Гулeй пише:
            > в мeнe збeрeглися оригінали постанов ЦВК в форматі .doc, а також альтeрнативна форма для закордонних виборчих дільниць (краща, ніж та, що висить на майдані зараз);
            >
            > кому трeба вислати, щоб їх опвісили на майдані?
            >
            > відповіді, будь-ласка, eмайлом : faargenwelsh@hotmail.com

            Ну нарешті усе з"ясувалося.

            Отже, повторюю прохання. Перешліть, будь ласка, мені оригінали від ЦВК та заадаптовані Вами форми і ми повісимо їх на Майдані, узгодивши попередньо зі штабом Ваш альтернативний варіант. Ок?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.08.21 | Василь Гулeй

              Re: Technar, прибeри нeгайно!!! Вже все з"ясувала.

              > Отже, повторюю прохання. Перешліть, будь ласка, мені оригінали від ЦВК та заадаптовані Вами форми і ми повісимо їх на Майдані, узгодивши попередньо зі штабом Ваш альтернативний варіант. Ок?


              ок, ок :) вжe вислав :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.08.21 | Людмила Коваль

                Re: Technar, прибeри нeгайно!!! Вже все з"ясувала.

                Василь Гулeй пише:
                > ок, ок :) вжe вислав :)

                Вже отримала. Дякую. :-) Але там бракує ще одної заяви. Дивіться мій е-mail. ;)

                Ваш заадаптований варіант заяви для закордонних українців дійсно добрий. :-)

                Хороших Вам вихідних! (а мені успішної роботи).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.22 | Людмила Коваль

    НАМ ЦЕ ВДАЛОСЯ!!!

    Вітаю Вас, добірне товариство!

    Центральний штаб Ющенка, за вказівкою п. Безсмертного, розглянув списки претендентів від Майдану на посади спостерігачів і членів дільничних виборчих комісій і прийняв ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ.

    Зараз, перший наш список з 90 осіб розсилається по районним і регіональним штабам.

    За короткий час з тими, хто увійшов до першого списоку зв"яжуться представники місцевих штабів, по телефонам які були вказані в заявці.

    Після розмови з представником штабу Вам потрібно буде написати заяву про свою згоду бути спостерігачем/членом ДВК від кандидата на пост президента України Ющенка В.А. і самому занести її в штаб.

    Форми заяв спостерігачів/членів ДВК з понеділка висітимуть на першій сторінці Майдану і Ви зможете заповнити їх заздалегіть, скачавши з нашого сайту.

    Прийнята штабом заява означатиме, що Ви зареєстровані в штабі Ющенка спостерігачем/представником в ДВК від цього кандидата у президенти.

    Після цього Ви зможете приймати участь в тренінгах, які будуть проводитись цими штабами.

    Із закордонними українцями процедура реєстрації в штабі Ющенка буде відбуватися інакше.

    УВАГА! Інформація для закордонних українців, які подали заявку на роботу спостерігачем/членом виборчої комісії закордонного виборчого округу.

    Шановні панове, Вам, для того, щоб бути зареєстрованим спостерігачем/членом виборчої комісії від кандидата на пост президента України Ющенка В.А. потрібно написати заяву про свою згоду бути спостерігачем/членом комісії закордонного виборчого округу і надіслати цю заяву мені звичайною поштою. Формуляри заяви Ви зможете з понеділка (23.08.2004) скачати з нашого сайту. Ось лінк: https://maidanua.org/form.html.

    Свою адресу, як і деякі подробиці акції, я повідомлю кожному з Вас електронною поштою. Враховуючи, що листи з-за кордону йдуть досить довго, прошу не баритися із відправкою Ваших заяв, які я повинна передати в Центральний штаб Ющенка до 5 вересня 2004 року.

    Шановні панове, дякую усім, хто взяв участь в нашій акції. Дякую за Вашу громадянську позицію і за терпіння. Дякую за довіру і співпрацю.

    В останніх рядках свого повідомлення не можу не висловити вдячність керівнику відділу по взаємодії з політичними партіями і громадськими організаціями Центрального штаба В. Ющенка пану САХНУ Ю.П., який уважно і доброзичливо поставився до нашої акції і посприяв її реалізації.

    Особлива подяка майданівцям Андрію Ігнатову, DADDY, Михайлу Свистовичу, які дуже активно допомогали мені в, повірте, дуже не простій роботі.

    І саме останнє. Ті, хто не всиг взяти участь в нашій акції на першому етапі, може долучитися до неї зараз. Для цього Вам потрібно заповнити анкету, що знаходиться на першій сторінці Майдану в рубриці "Робота на виборах - 2004!!!" Тільки дуже прошу заповнювати усі графи анкети, щоб не ускладнювати мені життя при її опрацюванні.

    З повагою,
    Людмила Коваль.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.23 | Людмила Коваль

      До уваги осіб з першого списку. (ВАЖЛИВО)

      Шановні панове, ті з Вас, хто увійшов до першого списку сформованого в липні (90 осіб) вже є зареєстрованими в Центральному штабі Ющенка.

      Вам НЕ потрібно записуватись до другого списку, який формується зараз на першій сторінці Майдану в рубриці "Робота на виборах - 2004!!!"

      Дякую.
    • 2004.08.23 | vujko

      Виправлений лінк на формуляри

      Людмила Коваль пише:
      > Шановні панове, Вам, для того, щоб бути зареєстрованим спостерігачем/членом виборчої комісії від кандидата на пост президента України Ющенка В.А. потрібно написати заяву про свою згоду бути спостерігачем/членом комісії закордонного виборчого округу і надіслати цю заяву мені звичайною поштою. Формуляри заяви Ви зможете з понеділка (23.08.2004) скачати з нашого сайту. Ось лінк: https://maidanua.org/form.html
    • 2004.08.23 | Людмила Коваль

      До уваги закордонних українців.

      Шановні панове, прошу перевірити електронну пошту.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.24 | Людмила Коваль

        Про закордонні виборчі дільниці.

        Шановні закордонні українці,
        мені надходять Від Вас запитання про номери закордонних виборчих дільниць. На жаль ця інформація поки відсутня, бо закордонні виборчі дільниці ще не сформовані. Згідно календарного плану ЦВК формування закордонних виборчих дільниць має завершитись до 10 вересня див. http://www.cvk.gov.ua/Postanovy/2004/p104_2004_d.htm. , п. 46).

        На минулих президентських виборах було 92 закордонні виборчі дільниці. (див. http://195.230.157.53/pls/vp1/webproc0).

        Заява, бланк якої Ви отримали, складена таким чином, що Вам потрібно вказати назву закордонного державного представництва (консулату, посольства), а не номер закордонної виборчої дільниці.

        Усі закордонні виборчі дільниці відносяться до одного закордонного виборчого округу № 226. (В Україні, згідно постанови ЦВК № 154 від 8.08.2004 р., утворено 225 територіальних округів). Закордонний округ є 226-м.
  • 2004.08.24 | Navigator

    Шановна Людмило - не можу зареєструватись на "Вибори 2004",

    перевірте адресу - бо дає "Error"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.24 | Людмила Коваль

      Re: Шановна Людмило - не можу зареєструватись на "Вибори 2004",

      Navigator пише:
      > перевірте адресу - бо дає "Error"

      УАВ!!!Хто до нас прийшов!!!
      Дякую шановний Navigatorе за повідомлення. Тепер зрозуміло чому другий день нема жодної заявки. Зараз зв"яжусь з Технарем і він поправить.

      Тим часом можете вислати на мій e-mail свою заявку.

      lkoval@voliacable.com

      Надіслати треба наступні дані:

      1. Прізвище, ім"я, по батькові
      2. Повна адреса
      3. Електронна адреса
      4. контактний телефон
      5. Повна дата народження
      6. Посада, місце роботи/навчання
      7. Ким хочете працювати (членом ДВК/спостерігачем) і де (в Україні/за кордоном)
      8. Чи є досвід роботи спостерігача/члена виборчкому.

      Чекаю з нетерпінням. :-)

      З повагою,
      Людмила Коваль.

      P.S. А якийсь дурень каже, що українці пасивні. Брехня. Он мене завалили заявками на роботу. Особливо після того, як ми успішно працевлаштували перших 90 чоловік. ;) Видно українці просто недовірливі і не терплять базік. І правильно роблять. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.24 | Василь Гулeй

        Re: Шановна Людмило - не можу зареєструватись на "Вибори 2004",

        Людмила Коваль пише:
        > Зараз зв"яжусь з Технарем і він поправить.

        ви вжe тоді просіть його порозставляти додаткові зірочки (тобто поміти про "нeобхідну інформацію"): там якось чудно зроблeно - навпроти прізвища є, навпроти "по батькові", "адрeси" та "тeлeфон" - нeма, а по закону спостeрігачі та члeни вибкомів мусять вказувати всe цe і щe багато чого...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.24 | Людмила Коваль

          Re: Шановна Людмило - не можу зареєструватись на "Вибори 2004",

          Василь Гулeй пише:
          > Людмила Коваль пише:
          > > Зараз зв"яжусь з Технарем і він поправить.
          >
          > ви вжe тоді просіть його порозставляти додаткові зірочки (тобто поміти про "нeобхідну інформацію"): там якось чудно зроблeно - навпроти прізвища є, навпроти "по батькові", "адрeси" та "тeлeфон" - нeма, а по закону спостeрігачі та члeни вибкомів мусять вказувати всe цe і щe багато чого...

          Дякую, слушне зауваження. З зірочками і мені буде легше, бо отримую заявку у вигляді такого "простирадла", що можна слона завинути. :-)

          Правда не знаю чи Технар нині біля комп"ютера. Таких схиблених як я мало, напевно. Нормальні люди сьогодні святкують.
          Із святом Вас, пане Василю і усіх майданівців! :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.24 | Technar

            Напишіть мені, що саме треба зірочками.

            Тобто яку саме інформацію помітити як необхідну.

            Людмила Коваль пише:

            > Правда не знаю чи Технар нині біля комп"ютера. Таких схиблених як я мало, напевно. Нормальні люди сьогодні святкують.

            Поки що День Незалежності України не є федеральним святом у США. Я на роботі.

            > Із святом Вас, пане Василю і усіх майданівців! :-)

            Прийміть і мої щирі вітання!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.08.24 | Людмила Коваль

              Re: Напишіть мені, що саме треба зірочками.

              Technar пише:
              > Тобто яку саме інформацію помітити як необхідну.
              >
              І
              Помітити "зірочками" таку інформацію:
              1.Прізвище, ім"я, по батькові
              2. Адреса: країна, місто, район
              3. Електронна адреса
              4. контактний телефон
              5. освіта, спеціальніть
              6. Дата народження: день, місяць, рік

              ІІ
              В графі "Чим хочете допомогти?" змінити відповіді №№ 1,2 на такі:
              №1 працювати офіційним спостерігачем на виборах в Україні
              №2 працювати членом ДВК на виборах в Україні

              Додати ще дві відповіді:
              а) працювати офіційним состерігачем на закордонному виборчому окрузі
              б) працювати членом ДВК на закордонному виборчому окрузі.

              ІІІ

              У розділі "додатки, коментарі, деталі" додати відповіді:
              1. є досвід роботи на виборах
              2. Досвіду роботи на виборах не маю

              Ці відповіді теж позначити "зірочками".


              Мої прохання грунтуються на вимогах закону "Про вибори президента". :-)



              > Людмила Коваль пише:
              >
              > > Правда не знаю чи Технар нині біля комп"ютера. Таких схиблених як я мало, напевно. Нормальні люди сьогодні святкують.
              >
              > Поки що День Незалежності України не є федеральним святом у США. Я на роботі.
              >
              Тю. Чомусь собі вигадала, що Ви вже в Україні і навіть ототожнила Вас з Бабаєм. Добре, що розвіяли мій міф.
              Раз Ви і Бабай це не те саме, то тепер я вільно, без перестороги нелюбитиму Бабаюку - реформатора. :lol:

              З нефедеральним святом Вас, Технарю! :-)
    • 2004.08.24 | Technar

      Вже все працює.

      Помилку виправив, перепрошую за незручності та дякую за пильність!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.24 | Navigator

        Шановні Людмило і Технаре ! Ви - не люди

        а янголи.
        Проводити свято на роботі!
        Втрачаючи свідомість, як комісар Цурюпа, на робочому місці, після ударів по клавішах підступних імперців!!
        Знайте, що Ваші райські голоси віщують

        МИР НА НЕБЕСАХ І РАЙ НА ЗЕМЛІ
        (після виборів)
        :bic:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.24 | Людмила Коваль

          Re: Шановні Людмило і Технаре ! Ви - не люди

          Navigator пише:
          > а янголи.
          > Проводити свято на роботі!
          > Втрачаючи свідомість, як комісар Цурюпа, на робочому місці, після ударів по клавішах підступних імперців!!
          > Знайте, що Ваші райські голоси віщують
          >
          > МИР НА НЕБЕСАХ І РАЙ НА ЗЕМЛІ
          > (після виборів)
          > :bic:

          Ви смішний і милий,Navigatorе. :love:

          Правда я, на відміну від янгола, переслідую дуже меркантильну мету - хочу звалити цей режим. :O
  • 2004.08.26 | Людмила Коваль

    Я тебе породив, я тебе і вб"ю.

    Шановне товариство, в липні ми провели десятиденну акцію збору заявок від добровольців на роботу спостерігачами/членами ДВК під час президентських виборів 2004.
    Акція виявилася успішною. За 10 днів було отримано 90 заявок від відвідувачів Майдану. В результаті листування ( я відповіла на 200 листів) до списку увійшло: 45 киян (мешканців Києва і Київської області), 10 громадян України , що проживають за кордоном ( 1 з Бельгії; 4 з Німеччини; 2 з Нідерландів; 1 з Канади; 2 із США) і 35 чоловік з різних регіонів України (Одеса і область; Рівно і область; Чернівці і область; Львів і область; Черкаси і область; Дніпропетровськ і область; Запорізька область; Полтава і область; Івано-Франківськ і область; Крим; Луцьк і область; Донецьк і область; Закарпаття).

    Треба сказати, що це виключно представники інтелігенції: наукові співробітники, фізики, хіміки, матиматики, програмісти, юристи, правозахисники, підприємці, менеджери, інженери, громадські діячі, журналісти,студенти...одним словом - суспільний прошарок ( за визначенням комуністів). ;)


    Цікаво, що активні дописувачі Майдану склали менше 1/3 складу першого списку. Називаю ніки: CD, DADDY, Skapirus, Franko, vujko, українець, громадянин України, Енді, Чучхе, Тестер, Нестор, Гонта, Богдан, Горицвіт, Анатолій, по 13, Дворкін.
    2/3 списку склалося з читачів Майдану (тобто тих, хто ніколи не дописує на Майдан, але читає його). До списку також увійшли друзі і рідні майданівців, їх колеги по роботі.


    Я вже згадувала раніше випадок, коли один майданівець, що втратив українське громадянство, запропонував до нашого списку замість себе свого близького родича.
    А ось ще цікавостка. Майданівець, який на форумі знаходиться в опалі ( його дописи переважно мітяться блямбами "троль", "спам","лайка", "офтопік") запропонував включити до списку свого друга - щирого прихильника ВАЮ, бо той не може пробитися до районного штабу. Цікавий випадок і багато що говорить як про штаби (бр-р-р-р), так і про „опального” майданівця (обережніше з блямбами, панове! :-) ).

    Нам вдалося домовитись з Центральним штабом Ющенка про працевлаштування усіх 90 наших кандидатів. Списки наших кандидатів розіслані по місцевим штабам, які на протязі тижня повинні зв'язатися електронною поштою або телефоном з кожним нашим кандидатом і зареєструвати його спостерігачем/членом ДВК.

    Так як після завершення акції до мене продовжували надходити прохання про працевлаштування спостерігачами/членами ДВК під час президентських виборів, ми продовжили прийом заявок.
    На першій сторінці Майдану було розміщено анкету „Робота на виборах – 2004!!!”. За кілька днів я отримала заявки ще від 40 чоловік. Ці люди вже теж пройшли реєстрацію у Центральному штабі Ющенка і дані про них розіслані місцевим штабам. Цікаво, що до другого списку увійшли в основному представники „проблемних” регіонів (Донецька область, Крим, Харків). З'явилися заявки з Австрії і Росії.

    А тепер УВАГА!

    У зв'язку з тим, що:
    1. акції „Формуємо списки для виборчих дільниць” і „Робота на виборах – 2004!!!” практично об'єдналися і знаходяться на одній і тій самій стадії провадження;
    2. учасники другої акції нічого не знають про першу, а учасники першої плутаються в інформації і запитують у якому вони списку;

    я повідомляю, що усі 130 чоловік, які на сьогоднішній день прислали заявку на роботу спостерігача/члена ДВК є зареєстрованими у Центральному Штабі Ющенка і рекомендовані місцевим штабам для включення у список спостерігачів/членів ДВК від кандидата у президенти Ющенка.

    Віднині подальші дії учасників акції „Формуємо списки для виборчих дільниць” і „Робота на виборах – 2004!!!” Є СПІЛЬНИМИ. Перед нами стоїть завдання завершити працевлаштування наших кандидатів на посади спостерігачів/членів ДВК у місцевих штабах і організувати проведення тренінгів.

    Відтак, я закриваю тему „УВАГА! Формуємо списки із майданівців для виборчих дільниць”, яка стосувалася тільки тих, хто подав свої заявки в липні і відкриваю нову тему „Робота на виборах – 2004!!!” , яка стосується УСІХ учасників акції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".