МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зізнання керівника пенсійного фонду

09/20/2004 | Обережний герой
сьогодні розмовляв з одним з керівників пенсійного фонду. Коли він поскаржився, що спрощені підприємці не хотять сплачувати внесок в 32%, а сплачують тільки 2% і від того страждатимуть їх наймані працівники, я спарирував - нема чим перейматися. Якшо навіть пенсія буде замала, Янукович доплатить до прожиткового мінімуму. На це керівник пенсійного фонду не втримався і сказав - невже ви не розумієте, що це тільки до виборів! Не видам хто це, бо дивився інтерв'ю головного пенсійника Зайчука, так він так хвилювався і цокотів зубами, що говорив казна що і його навіть підтримував морально ведучий. За посаду боявся. Тож не здам цього місцевого керівника.

Відповіді

  • 2004.09.20 | Пані

    Вони допригаються...

    ... що жоден підприємець за їхнього Бандюковича навіть тут не проголосує. Ви ж самі, мабуть, знаєте, яка паніка йде через усі ці заяви та пенсійні ініціативи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.20 | Обережний герой

      Власне на базарі поки спокійно...

      тут люди доволі аполітичні. До того ж тема виборів вже набила оскомину і люди якось її оминають чи кажуть коротко. Пенсійних подій якось також не дуже обговорюють і бояться. Можливо найбільше хвилювання викликає зростання курсу долару та можливість нового різкого знецінення гривні. Але я не вюачаю поки економічних об'єктивних економічних чинників і сподіваюсь, що це суто політичне явище, спровоковане невпевненістю людей у майбутньому президенті і стійкості економіко-політичної системи України після виборів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Роман ShaRP

        Та де там спокійно?

        Обережний герой пише:
        > тут люди доволі аполітичні.

        "І ти, котрий сидиш у залі, починаєш розуміти, що сука Піховшек був правий, коли казав , що політика зацікавиться тобою, як її не оминай, бо політика -- то таке гамно, яке не можна переступити, -- воно падає згори."

        > До того ж тема виборів вже набила оскомину і люди якось її оминають чи кажуть коротко.

        Уся країна здригається 1) від наочного бєспрєдєлу 2) у передчутті цілковитої невизначеності. А це ніколи ще не позначалося позитивно ні на кому, і на базарі також.

        > Пенсійних подій якось також не дуже обговорюють і бояться.

        Бо їх воно мало стосується. На базарі не прийнято сподіватися на державу, яка здебільшого тільки заважає працювати.
      • 2004.09.20 | Пані

        Я не про базар власне

        Не з базарних торговців бабки вибивати обіцяють в першу чергу, а з підприємств з найманими працівниками.

        До базара теж дійде.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.20 | Обережний герой

          А ну це так

          щось чув про те, що для підрприємств розробили якусь рознарядку, скільки треба додатково сплатити до пенсійного фонду та до бюджету у зв'язку з доплатною ініціативою Януковича. Добре, якби це прокоментував хтось обізнаний у цих справах на практиці.
    • 2004.09.20 | Роман ShaRP

      Ні, один точно проголосує.

      Є тут такий, може бачили - Ukrpatriot(patriot) підписується.

      Але якщо серйозно, у відповідь "пенсійні ініціативи" люди-непенсіонери кажуть "нам то що з того". І обличчя у них при цьому чомусь похмурі.

      Щось тут не так ® ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.20 | Пані

        Re: Ні, один точно проголосує.

        Роман ShaRP пише:
        > Є тут такий, може бачили - Ukrpatriot(patriot) підписується.

        Я про Харків писала, він же не наш земляк, якщо не помиляюся.

        > Але якщо серйозно, у відповідь "пенсійні ініціативи" люди-непенсіонери кажуть "нам то що з того". І обличчя у них при цьому чомусь похмурі.

        І пенсіонери кажуть "щось не так". Наприклад ціни на сало і багато чого іще. І обіцяні до того надбавки до пенсії ще не виплачені.

        Я спілкуюся з багатьма пенсіонерами і великого піднесення ні в кого ще не помічала. Реакції були "знов уравніловка", "пенсію піднімуть, а ціни мало що вже злетіли, та ще зростуть", "нас знов дурять".

        > Щось тут не так ® ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.20 | Обережний герой

          За і проти

          > І пенсіонери кажуть "щось не так". Наприклад ціни на сало і багато чого іще. І обіцяні до того надбавки до пенсії ще не виплачені.

          Сало та м'ясо може тут непоказові, бо високі ціни на них зумовлені ще торішньою посухою, яка призвела до заколоту м'ясних тварин. Високі ціни через рік легко передбачували ще торік.

          > Я спілкуюся з багатьма пенсіонерами і великого піднесення ні в кого ще не помічала. Реакції були "знов уравніловка", "пенсію піднімуть, а ціни мало що вже злетіли, та ще зростуть", "нас знов дурять".
          >
          Тут погоджуюся. Люди не довіряють цьому, кажуть, що таке вже проходили, коли їм підвищували платню, а ціни підвищувалися ще швидше. Кажуть - дайте пенсію в 120 карбованців і радянські ціни і т.п.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.20 | Пані

            Re: За і проти

            Обережний герой пише:
            > > І пенсіонери кажуть "щось не так". Наприклад ціни на сало і багато чого іще. І обіцяні до того надбавки до пенсії ще не виплачені.
            >
            > Сало та м'ясо може тут непоказові, бо високі ціни на них зумовлені ще торішньою посухою, яка призвела до заколоту м'ясних тварин.

            Порівняйте ціни на сало та м'ясо зараз та півроку тому. Ми маємо небачений зріст цін на сало як у абсолютних показчиках, так і у порівнянні з м'ясом.

            Сало - це м'ясо бідних і саме пенсіонери та найбідніші відчувають це зростання найбільше.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.09.20 | Обережний герой

              Сало в загашниках

              Мені важко тут судити, бо я не закупляю харчів і не відслідковую ціни. Помітив тільки зростання цін на кров'янку на Паску, яка після того так і не знизилась. Я б порівняв її з ковбасою для бідних, якщо використовувати Вашу термінологію. Десь нещодавно я прочитав, що українці почали значно менше їсти сала. Може саме через подорожчання? Може сало від того масового заколоту більше зберігалося в загашниках і ефект заколоту на салі відбився пізніше але ще сильніше ніж на м'ясі. Свого часу в нашому селищі вирощували свиней, мій дід їх різав за відсотки свині :-). Я й сам колись купив двох поросят, ми для розваги їх виростили, зарізали та з'їли :-). А тепер в нашому селищі не чути просячого визгу, а м'ясники їздять в пошуках свиней все далі і знайти їх все важче.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.09.20 | Пані

                Re: Сало в загашниках

                Та зайдіть на ринок колись і спитайте, скільки сало коштує зараз. Більше питань не буде.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.09.20 | Обережний герой

                  Я вірю в високу ціну на сало

                  тільки доводжу, що винен не Нацбанк, не Кабмін і не інфляція, а торішня посуха. Тоді нічим було годувати тварин, бо трави не було і інших наїдків для тварин теж, і люди масово вирізали цих тварин (у тім числі свиней). Тоді нема було куди дівати того сала. Як мені казали, ціна на сало впала до 4 гривень за кіло!! Можливо хтось наконсервував того сала про запас. Це відтягло різке підвищення цін на сало, але воно було неминуче. От воно і відбулося. Читав торік передбачення якогось професора, так він предбачав взагалі тридцять гривень за кіло. Можливо ще й буде таке. Янукович тут не винен. А може й винен, та не дуже. А може й дуже, бо не запровадив якоїсь там розумної сільскогосподарчої політики. Але і я її тоді не знаю. Наростуть свині, буде і сало. І ціни впадуть. Але буде це з огляду на циклічність сільскогосподарчого виробництва пізніше, можливо наступного року чи взимку.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.09.20 | капітан Немо

                    Вихід дуже простий : треба піти у громадську....

                    ... ні , не вбиральню.... :)

                    ...а в громадську приймальню Януковича і сказати : йо-майо, почєму сало тойво ? І вдарити кулаком, понімаєшь, по столу. І на другий день ціни на сало впадуть, і буде вам сало по 10 гривень, а мо й по 8.

                    Правда, я не гарантую, що на шось інше ціни відразу не підскочать.
                    Янукович же сказав - ціна на 95 бензин має бути 2.90. От вона і 2.90. Скоро вже 76-й будуть продавати по три гривні, а на 95-й ціна буде така, як сказав наш Янукович. Потому шо так.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.09.21 | Обережний герой

                      93 яйця для цапів

                      але і за складом той 93 не відрізняється від 76.
                      М'ясом для бідних радше є яйця, бо ті ж дієтологи кажуть, що яйця найбільш вдало і повно замінюють м'ясо і містять повний набір необхідних білків. А яйця ж суттєво дешевші навіть від сала. Їх можна варити, смажити, пити сирцем. Я сам полюбляю смажити яєшню і залюбки з'їдаю по три-чотири яйця на сніданок. Якщо на свято додати ще ніжку бройлера, все буде гаразд.
                      На жаль, в нашому селищі тепер не те що поросячого хроку а й курячого квохтання і півникового співу не почуєш. Самих цапів, цапчих і цапенят розводять. Тому що... а чому?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2004.09.21 | Мартинюк

                        Сало як національна валюта.

                        Довгий час , в часи інфляції, яка панувала в Україні в часи первинного кучмізму в цінах на сало спостерігався цікавий ефект - вони приблизно на три чотири місяці випереджували курс купона/гривні до доллара , причому 1 кілограм сала вартував приблизно 1 доллар.

                        Недавно спробував купити кусень сала, але виявив не просто його брак. але й брак численних лотків, і навіть "диких" торгівців які раніше торгували ним за "еквівалентом" 1 доллар - 1 євро.

                        Причиною цього є подорожчання комбікорму, зерна і всього того чим тих свиней зазвичай годують. До речі неврожай минулого року не був вже й таким "неврожайним" - всім запамяталися панічні "прогнози" , але мало хто звернув увагу на їх спростування влітку та восени. Тобто подібний, а навіть і менший урожай спостерігався вже декілька раз, але ього ніхто в Україні не помітив.

                        Інша річ що з приходом Януковича до традиційних можливостей державно-хлібної спекуляції дорвалися "донецькі", ну і скористалися нагодою з відомою хваткою і безцеремонністю. Звичайно не відстали й "обрізані", "дніпровські", "московські" та інші групи які сидять на цьому бізнесі.

                        Ціни на зерно піднялися і вже не впали , нзважаючи на урожай цього року.

                        Порівняйте ціну на зерно 300 грн за тонну і 1000 грн за тонну і зрозумієте що сало не може не подорожчати. Якщо ж почнуть видавати обіцяну підвищену пенсію, або навіть пенсіонери просто повірять у обіцянку Януковича - росту цін на продукти першої необхідності ( фактично складова мінімального спожичого кошика ) не уникнути.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2004.09.21 | Обережний герой

                          Братки працюють не за сало

                          Я закинув цю тему на Лігу. Там цікавий коментар про братків, як вони вже заробляють на доплату:

                          http://liga.net/conf/Messages.asp?forumid=1&did=32644

                          Ще щодо сала.
                          Погоджуюся, що пенсіонери можуть натиснути саме на сало і інші харчі першої необхідності, в результаті чого ціни на них можуть зрости як результат підвищеного попиту. Однак і без попиту ситуація з салом складна. Мені сьогодні розповіли, що в нашому селищі, в великому, тільки відбудованому критому м'ясному ринку немає торговців м'ясом та салом, бо нема чим торгувати. Їздять хто-знає де, щоб знайти в селі якусь зарізану тварину, яку б продавали селяни, але з дуже малим успіхом.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2004.09.21 | Адвокат ...

                            Не буде пенсіонерам сала.

                            Себто, і сало буде, й пенсіонери вмиратимуть, як і вмирали. Тіко сало буде коштувати $7-$9. А пензія, з усима Ґамнюковичевими "дабавкамі",-- $50.

                            Баньдюковіч з Таґіп-кою знецінюють гривню. Може то в них плян такий: знецінити гривню нижче рубеля? Аби худчиш її спекати сь?
                        • 2004.09.23 | Боровик

                          Сало як Сало...

                          Не знаю з якої сторони почати, але думаю, що вдасться розікласти все по полицях...
                          Але ціни на сало залежать від абсолютно інших факторів.
                          Особливості товару з назвою сало:
                          1) Виробляється на протязі 6-11 місяців, тобто миттевої зміни пропозиції на різку зміну попиту бути не може.
                          2) Товар виробляється різними групами виробників, переважна кількість цього продукту виробляється дрібними індивідуалами, які роблять це з періодичністью раз на рік, купуючи 5-ти кілограмове порося весною, щоб реалізувати 180-240-кілограмове восени-взимку.
                          3) Товіар практично не підлягає збуріганню без втрат властивостей.
                          Особливості сезону:
                          1) Біологія свині така, що куплена навесні ця тварюка дає восени приросту від 0.5 до 3 кг денно і їсть багато "як свиня".
                          2) На цей сезон припаждає вельми цікавий період бродіння ціноутворення зерна:
                          а. Під час та зразу після збору врожаю наступає критично гостра потреба живих грошей у фермерів чи господарств що збираєть це зерно.
                          б. вони продають зерно зразу, іноді з під комбайна в кількості, щоб покрити поточні проблеми в грошах.
                          в. в першу чергу збувають найнижчі сорти, відходи та найнеліквідніший збір, тобто те що йде худобі, свиням.
                          3) Через низьку ціну на годівлю і через найкращий сезон приросту ваги, виробники сала старається не продавати сало взагалі чи продавати тільки в разі великої необхідності при високій ціні, тобто пропозиція падає.
                          4) Через зменшення пропозирції і ріст цін зменшується попит, залишаються тільки фанати сала і картоплі (типу Мороза та інших прихильників соціалізму при вирощування свиней...). Цим пояснюється звуження прилавків.

                          Ну і окремо про подорожчання комбікорму, зерна і так далі..., якщо таке є.
                          Це трохи інша тема.
                          Для них сезон ще не почався.
                          Комбікорм і зерно для індустрії не перетинаються з тим про що я писав вище. Виробники ще майже не продають великі партії зерна для комбікормових заводів чи млинів.
                          А малі партії цим покупцям не цікаві, бо одна діагностика малих партій з*їдає великі гроші. Тобто, комбікормовий завод не може бігати по базарі і скуповувати мішками ячмінь, навіть якщо він дешевий, бо перевірка кожної партії (мішка) коштує 20 гривень. А сільський хлоп запросто візьме мішок ячменю і на велосипеді повезе своїй свині...

                          Ну і я не знаю де ви взяли ваші ціни (300 та 1000) на зерно, бо так виглядає, що такі ціни можливі тільки на різне зерно.

                          Мартинюк пише:
                          > Довгий час , в часи інфляції, яка панувала в Україні в часи первинного кучмізму в цінах на сало спостерігався цікавий ефект - вони приблизно на три чотири місяці випереджували курс купона/гривні до доллара , причому 1 кілограм сала вартував приблизно 1 доллар.
                          >
                          > Недавно спробував купити кусень сала, але виявив не просто його брак. але й брак численних лотків, і навіть "диких" торгівців які раніше торгували ним за "еквівалентом" 1 доллар - 1 євро.
                          >
                          > Причиною цього є подорожчання комбікорму, зерна і всього того чим тих свиней зазвичай годують. До речі неврожай минулого року не був вже й таким "неврожайним" - всім запамяталися панічні "прогнози" , але мало хто звернув увагу на їх спростування влітку та восени. Тобто подібний, а навіть і менший урожай спостерігався вже декілька раз, але ього ніхто в Україні не помітив.
                          >
                          > Інша річ що з приходом Януковича до традиційних можливостей державно-хлібної спекуляції дорвалися "донецькі", ну і скористалися нагодою з відомою хваткою і безцеремонністю. Звичайно не відстали й "обрізані", "дніпровські", "московські" та інші групи які сидять на цьому бізнесі.
                          >
                          > Ціни на зерно піднялися і вже не впали , нзважаючи на урожай цього року.
                          >
                          > Порівняйте ціну на зерно 300 грн за тонну і 1000 грн за тонну і зрозумієте що сало не може не подорожчати. Якщо ж почнуть видавати обіцяну підвищену пенсію, або навіть пенсіонери просто повірять у обіцянку Януковича - росту цін на продукти першої необхідності ( фактично складова мінімального спожичого кошика ) не уникнути.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2004.09.23 | Обережний герой

                            Закон про Сало...

                            Свого часу парламентарі, зокрема нашоукраїнець Терьохін, бавилися з законом про сало, склали жартівливий закон. Але були недалекі від істини, бо потім таки прийняли закон про м'ясо, що зовсім недалеко від предмету жартів. Та питання ціноутворення навряд чи потрапить до закону. Державному регулюванню цін на сало навряд чи бути попри його національну символічну значущість для українців. Тому доведеться вичікувати яку свиню підкинуть нам виробники цих хрокаючих споживних тварин. З Вашої розповіді виходить, що взимку ми можемо очікувати на заколот певної кількості змужнілих підсвинків і з'явиться надія на сало. А коли піде нарешті велике сало, більш точно не підрахуєте? Бо Мороз смаку нагнав!
  • 2004.09.20 | Обережний герой

    Документ

    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    П О С Т А Н О В А
    від 18 вересня 2004 р. N 1215
    Київ

    Про підвищення рівня пенсійного
    забезпечення


    Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

    1. Установити, що у разі коли щомісячний розмір пенсійних
    виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій,
    цільової грошової допомоги та пенсій за особливі заслуги перед
    Україною, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених
    законодавством), крім соціальних пенсій за віком, не досягає
    прожиткового мінімуму, встановленого на 2004 рік для осіб, які
    втратили працездатність, таким особам надається щомісячна державна
    адресна допомога до пенсії (дотація) у сумі, що не вистачає до
    зазначеного прожиткового мінімуму. Для одержувачів пенсій за
    віком, призначених за наявності страхового стажу менше тривалості,
    передбаченої для призначення мінімального розміру пенсій за віком,
    та пенсій по інвалідності III групи, розмір зазначеної допомоги не
    може перевищувати 152 гривні.

    2. Затвердити Механізм перерахування коштів, які
    спрямовуються на виплату щомісячної державної адресної допомоги до
    пенсії (дотації), що додається.

    3. Забезпечити з 1 вересня 2004 р. виплату допомоги,
    передбаченої пунктом 1 цієї постанови, одержувачам соціальної
    пенсії по інвалідності з дитинства та дітям-інвалідам, які до
    прийняття цієї постанови одержували державну соціальну допомогу
    відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу
    інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" ( 2109-14 ), з
    урахуванням одержаних виплат.

    4. Виплата щомісячної державної адресної допомоги до пенсії
    (дотації), передбаченої пунктом 1 цієї постанови, здійснюється
    починаючи з вересня 2004 р. за рахунок коштів Пенсійного фонду
    України та державного бюджету ( 1344-15 ).

    У разі недостатності на зазначену мету коштів Пенсійного
    фонду України і коштів на пенсійне забезпечення
    військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу
    виплати провадяться у порядку, визначеному постановою Кабінету
    Міністрів України від 25 серпня 2004 р. N 1111 ( 1111-2004-п )
    "Про затвердження Порядку спрямування надходжень від приватизації
    державного майна понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України
    "Про Державний бюджет України на 2004 рік", з дотриманням
    Механізму, затвердженого цією постановою.

    5. Міністерству фінансів у разі недостатності коштів
    Пенсійного фонду України у наступних бюджетних періодах
    передбачати в установленому порядку видатки на цю мету в проектах
    Державного бюджету України.

    6. Установити, що у 2004 році розмір щомісячної державної
    адресної допомоги до пенсії (дотації) не враховується під час
    призначення населенню житлових субсидій.

    7. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3-1 постанови
    Кабінету Міністрів України від 24 липня 2004 р. N 943
    ( 943-2004-п ) "Про додаткові заходи щодо підвищення рівня
    пенсійного забезпечення громадян" (Офіційний вісник України,
    2004 р., N 30, ст. 2008) - із доповненнями, внесеними постановою
    Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2004 р. N 1160
    ( 1160-2004-п ).


    Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

    Інд.


    ЗАТВЕРДЖЕНО
    постановою Кабінету Міністрів України
    від 18 вересня 2004 р. N 1215

    МЕХАНІЗМ
    перерахування коштів,
    які спрямовуються на виплату
    щомісячної державної адресної
    допомоги до пенсії (дотації)


    1. Цей Механізм розроблений з метою забезпечення виплати
    населенню щомісячної державної адресної допомоги до пенсії
    (дотації).

    2. Пенсійний фонд України як головний розпорядник коштів
    державного бюджету, призначених на виплату щомісячної державної
    адресної допомоги до пенсії (дотації), крім виплати
    військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу та
    деяким іншим особам, на підставі проведеного у вересні 2004 р. її
    призначення визначає суму коштів, необхідних для виплати у
    вересні-грудні 2004 р., та подає Мінфіну в установленому порядку
    протягом трьох робочих днів з дня прийняття цієї постанови
    розрахунок видатків на цю мету.

    Обсяг коштів, необхідних для виплати у вересні-грудні 2004 р.
    щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації)
    військовослужбовцям та особам начальницького і рядового складу та
    деяким іншим особам, визначається Міноборони, МВС, Службою
    безпеки, МНС, Державною податковою адміністрацією, Державним
    департаментом з питань виконання покарань на підставі проведеного
    її призначення.

    Розрахунок видатків на цю мету подається Пенсійним фондом
    України, Міноборони, МВС, Службою безпеки, МНС, Державною
    податковою адміністрацією, Державним департаментом з питань
    виконання покарань до Мінфіну в установленому порядку протягом
    трьох робочих днів з дня прийняття цієї постанови.

    3. Мінфін на підставі поданих Пенсійним фондом України,
    Міноборони, МВС, Службою безпеки, МНС, Державною податковою
    адміністрацією, Державним департаментом з питань виконання
    покарань розрахунків здійснює у вересні 2004 р. авансове
    фінансування Пенсійного фонду України шляхом перерахування йому
    коштів і перерахування коштів на пенсійне забезпечення
    військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу в
    розмірі, що не перевищує місячної потреби на виплату щомісячної
    державної адресної допомоги до пенсії (дотації). Решту коштів
    Мінфін у разі потреби перераховує Пенсійному фонду України та на
    пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і
    рядового складу до десятого числа місяця, що настає за звітним.

    4. Остаточний розрахунок щодо виплати щомісячної державної
    адресної допомоги до пенсії (дотації) між Пенсійним фондом України
    та Мінфіном, а також щодо виплати щомісячної державної адресної
    допомоги до пенсії (дотації) військовослужбовцям та особам
    начальницького і рядового складу та деяким іншим особам
    здійснюється в кінці року, але не пізніше ніж 25 грудня.

    5. Органи Пенсійного фонду України ведуть бухгалтерський
    облік видатків на виплату щомісячної державної адресної допомоги
    до пенсії (дотації) окремо від основної діяльності.

    Установи Ощадного банку ведуть бухгалтерський облік видатків
    на виплату щомісячної державної адресної допомоги до пенсії
    (дотації) військовослужбовцям та особам начальницького і рядового
    складу та деяким іншим особам окремо від витрат на виплату пенсій
    зазначеним особам.

    6. Облік і звітність за операціями касового виконання
    державного бюджету за видатками Пенсійного фонду України, а також
    видатками на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб
    начальницького і рядового складу здійснюється у порядку,
    встановленому Державним казначейством.
  • 2004.09.20 | Обережний герой

    Мільярд вже є, а відступу не буде!

    http://liga.net/news/show/?id=121593

    http://liga.net/news/show/?id=121607

    і т.д.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".