МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президентські вибори в Україні: нафтовий перерозподіл

11/28/2004 | vmo1
29 листопада о 13-00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Президентські вибори в Україні: нафтовий перерозподіл». Організатори ВМО «Молодь - надія України», Інститут громадських зв‘язків, Інститут розвитку (Росія) обіцяють оприлюднити скандальні факти тіньової приватизації нафтогазової промисловості України (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Телефон: 240-94-15. Матеріали цих прес-конференцій ви можете замовити у вигляді аудіозапису та професійної відеозйомки звернувшись до відділу маркетингу УНІАН за телефоном: 229-35-23. Акредитація на місці за службовими посвідченнями.

Відповіді

  • 2004.11.28 | vmo1

    Re: Президентські вибори в Україні: нафтовий перерозподіл

    Від уряду Януковича вимагатимуть припинити тіньову приватизацію державної нафтової власності

    12 листопада 2004 року о 10.00 біля Кабінету міністрів України (вул. Грушевського) відбувся мітинг з вимогами припинити тіньову приватизацію державної нафтової власності урядом Януковича.

    Організатори: представники УРП “Собор”, ВМО “Молодь - надія України”, ВО “Народна опозиція”, ВМГО “Молода просвіта”, ВГО “Спротив”, ВО “Молода Батьківщина”, ВМГО “За чесну владу”, дитяче об’єднання “Проліски надії”.
    Учасники акції вимагатимуть відставки прем’єр - міністра В. Януковича, голови НАК “Нафтогаз України” Ю. Бойка, в.о. голови правління “Укрататнафти” С. Глушка.
    Верховна Рада України Законом за який проголосувало 240 народних депутатів заборонила продаж та передачу акцій нафтопереробних підприємств до ухвалення програми приватизації на 2004 - 2006 роки.
    Натомість уряд одного з аутсайдерів першого туру виборів Президента, розуміючи свою тимчасовість, реалізує чергову кримінальну схему по відчуженню державної власності до 21 листопада 2004 року.
    До складу НАК “Нафтогаз України”, демонструючи загалу процес створення так званої “вертикально - інтегрованої нафтової компанії”, передають 43% державних акцій “Укртатнафти” та 25 % НПЗ “Галичина”. 10 листопада 2004 року в інтерв’ю програмі “Репортер” Нового каналу голова спеціальної парламентської комісії з питань приватизації Валентина Семенюк, прогнозуючи розвиток подій навколо державної нафтової власності, заявила наступне “... компанії, які получили активи у держави самі проводять приватизацію, доводять до банкрутства”.
    За словами голови Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України” Вадима Гладчука, аналітики молодіжної організації протестують проти дій уряду Віктора Януковича на нафтовому ринку, які загрожують національній безпеці України і прогнозують до 1,5 мільярда доларів збитків держави від очікуваної втрати контролю над казенною часткою акцій НПЗ .
    N.B. 12 листопада 2004 року спостережна рада ЗАО “Укртатнафта” провела загальне зібрання акціонерів на якому мають ухвалити рішення про обрання головою правління цієї компанії Сергія Глушка - людини, яка серйозно переймається передачею державних акцій “Укртатнафти” до НАК “Нафтогаз України”.
  • 2004.11.29 | vmo1

    Re: Президентські вибори в Україні: нафтовий перерозподіл

    29 листопада 2004 року
    МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
    ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ


    Президентські вибори в Україні: нафтовий перерозподіл

    Сьогодні весь цивілізований світ дивується позиції Росії. Чому Владимир Путин вже двічі необґрунтовано вітав з перемогою Віктора Януковича, раніше за оголошення офіційних результатів виборів Президента України у газетах "Урядовий кур’єр" та "Голос України"?
    Спробуємо пояснити. Протягом діяльності уряду Януковича відбулося створення газотранспортного консорціуму та фактична передача Росії української газотранспортної системи, реверс нафтоперегону Одеса - Броди, відбувається відчуження державного пакета акцій НПЗ "Галичина" та АО "Укртатнафта", ЕЄПізація, оголошено про подвійне громадянство з Росією тощо. Такі преференції від української сторони Росія, за часів незалежності України, ніколи не отримувала. Звичайно у ситуації коли вам з панського плеча дарують все що бачать ваші загребущі очі, Путину приходиться розраховуватися з Януковичем, і не лише політичною підтримкою. Сьогодні під патронатом Владимира Путина та за його участі організована широко маштабна кампанія по тотальному втручанню у внутрішні справи України.
    Хотілося б окремо наголосити на черговій кримінальній схемі по відчуженню державної власності на користь російських олігархів, що реалізується міністрами - рецидивістами. До складу НАК “Нафтогаз України”, демонструючи загалу процес створення так званої “вертикально - інтегрованої нафтової компанії”, передають 43% державних акцій “Укртатнафти” та 25 % НПЗ “Галичина”. Ще 10 листопада 2004 року в інтерв’ю програмі “Репортер” Нового каналу голова спеціальної парламентської комісії з питань приватизації Валентина Семенюк, прогнозуючи розвиток подій навколо державної нафтової власності, заявила наступне “... компанії, які получили активи у держави самі проводять приватизацію, доводять до банкрутства”.
    Верховна Рада України Законом за який проголосувало 240 народних депутатів заборонила продаж та передачу акцій нафтопереробних підприємств до ухвалення програми приватизації на 2004 - 2006 роки.
    За словами голови Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України” Вадима Гладчука, представники молодіжної організації протестують проти дій Віктора Януковича на нафтовому ринку, які загрожують національній безпеці України і прогнозують до 1,5 мільярда доларів збитків держави від очікуваної втрати контролю над казенною часткою акцій НПЗ .
    12 листопада 2004 року спостережна рада ЗАО “Укртатнафта” провела загальне зібрання акціонерів на якому ухвалили рішення про обрання головою правління цієї компанії Сергія Глушка - людини, яка серйозно переймається передачею державних акцій “Укртатнафти” до НАК “Нафтогаз України” та лобіює інтереси російських олігархів.
    Лише відставка прем’єр - міністра В. Януковича, голови НАК “Нафтогаз України” Ю. Бойка, голови правління “Укрататнафти” С. Глушка, усунення від процесів у "Укртатнафті" Р. Муратова зможе гарантувати збереження контролю держави на її акціями.

    Довідка. Результати голосування про проект Закону про особливості приватизації підприємств нафтопереробної промисловості України (№6083) - в цілому Дата голосування : 05/листопад/2004 12:16 За:240 Проти:0 Утрималось:1 Не голосувало:189 Всього:430 Рішення прийнято


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".