МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ціна перемоги дешевшою не стала.

12/23/2004 | Максим’як
Ющенко зробив кілька політичних заяв, хоч ще й не став Президентом і я би сказав, що вони антиукраїнські і недержавницькі. І це у тій ситуації, коли у Ющенка справді перемога майже у руках - він вирішив "перебдєть" у сторону Росії і скрутити дулю США.

1. Нікого з донецької команди Януковича у його уряді.
2. і 3. (читаються разом) Перший візит до Росії і негайне виведення військ із Іраку.

Нормальний цивілізований політик краще б промовчав по п.2 і п.3, а по п.1 зобов"язаний, брехати і ще раз брехати, заради цілісності України, заради стабільності і заради спокою всієї України. Ні, тягне Ющенка за язик, говорити, як п"яний - все що має на думці. Ющенко, відмовляючись, навіть на короткий період, дати команді Януковича зберегти обличчя, рубає стільки дров навколо, що це все буде неперервно розгібатися і потребуватиме дуже багато часу. Ну які проблеми задекларувати сьогодні якусь співпрацю із донецькими і сказати, що там є також люди готові виконувати складні завдання. Проблем не має, бо це є політика, а що потім вийде, то це вже інше питання; ну попрацює Богатирьова чи ще хтось два місяці в Уряді, а потім її відправити звідки прийшла. Однозначно, що Ющенко це не із помсти робить, а просто порахував портфелі і виявилося, що лишніх не має і все.

А де злагода у державі? Ну, точно, донецьких він не посадить за грати, хіба якусь дрібноту, яка йому вусики а-ля Гітлер малювала. Таким шляхом Донбас перетворюється на Палермо - всіх чиновників там будуть забивати і ніхто не допоможе. Я вже не кажу про політичні девіденди, коли Янукович одного дня вже закликає ввести реформу із 1 січня 2005 року, іншого - шукає способу проникнути до Верховної Ради. а завтра просто із відчаю почне якусь бандитську локальну війну і головне, що матиме навіть підтримку у масах у тих локальних районах.

Ну, а ляпас по фізіономії Буша, то навіть важко передатисловами про наслідки. Ну, придумав Ющенко указ про виведення військ із Іраку, нехай це виглядає, як передвиборна технологія, але ні: Ющенко знову і знову принципово наголошує на цьому!

Хоче Ющенко дуже до Кремля, ще тарілку зупи із сметаною з"їсти: тепер разом із Путіним, без посередників. Ха-ха.

Україна вступає зовсім у нову фазу, фазу великої політики, де потрібно багато гнучкості, значно більше, ніж було у Кучми. Але Кучма, який був для всіх завжди проросійським у останній момент вирішив на користь США. Російські журналісти пишуть, що Путін кілька тижнів тому поставив Кучмі питання руба:"Теперь надо опредєлітся - ілі с Расієй ілі із США". І Кучма вибрав США. Ющенко спішить у Кремль - ще навіть президентом не ставши!

Виведення військ із Іраку, у момент вступу України у нову фазу, цілком можливо і військових прикордонних конфліктів, є повним абсурдом. Військових цікавить Ірак, як єдиний реальний полігон підтримки зубожілої української армії у бойовій готовності. Не кажемо вже, що і конфлікт у Іраку згасає, що поступово нормалізується там життя і безпека військових зростає і є перспектива нормальних бізнесових розв"язків для української економіки засвітилася.

Ющенко добрий економіст - мало хто розуміється добре в економіці, так як він і критика тут зовсім недоречна, але у політиці багато розуміється добре і вона є публічна. І якщо раніше ми критикували Україну за кучмівську двовекторність, то зараз виглядає, що вектор буде один за Ющенка президента - "дранґ нах Остен". З одного боку, побивши горшки із Бушем, який мріє збудувати форпост проти старої Європи, а з іншого, знаємо точно, що Україну найближчих 10 років до ЄС не пустять, бо ми є економічна загроза Європі, виглядає, що це єдиний напрямок руху при такій прозорій політиці.

Не вірю я Росії, вона завжди була віроломною до України і її народу, хоч розумію добре, що економічна вигода наша лежить в освоєнні Росії та інших пострадянських республік на схід. Економіка багато вирішує, але невміла політика легко руйнує всі її досягнення.

Відповіді

  • 2004.12.23 | otar

    Ви дивились по телевізору чи були на Майдані? (-)

  • 2004.12.23 | Максим’як

    Re: Відповідь Путіна дуже сподобалася.

    Путін приблизно так сказав: "Я не чув таких заяв (про перші відвідини Ющенком Кремля), але перше, ніж таке говорити треба стати президентом"

    Путін гарно обрубав Ющенка і правильно зробив. Я уявив собі такий візит, коли Ющенко безнадійно літає над Москвою, бо Путін не дає посадки, а потім садять літак "великого президента" у якомусь селі за 200 км від Кремля.

    Невже Ющенко не розуміє, що у цьому світі поважають силу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.23 | AxeHarry

      Re: Відповідь Путіна дуже сподобалася.

      Максим’як пише:

      >Я уявив собі такий візит, коли Ющенко безнадійно літає над Москвою, бо Путін не дає посадки,
      ....

      Gm, ce zalezhyt, na jakomu litaku letity - jaksho na B-2, to ce ne zovsim beznadijno ;)

      > Невже Ющенко не розуміє, що у цьому світі поважають силу.

      It i ja pro to.

      Shюtka...
      :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.24 | Максим’як

        Re:Націкавіше! Кучма не боявся Ющенка, а народу.

        Висновок Кучми був конкретним - Ющенко вже не контролює маси. Звагалі, те саме сказав Ющекно і на зустрічі з Квасневським і Соланою.
    • 2004.12.24 | Englishman

      Максим'як, здається у вас тиха істерика

      Залишається лише порадити Роллєру проголосувати "проти всіх". А що, у сильного мужика Януковича ще є шанс, чому б йому і не допомогти:

      http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/23/news/27.shtml
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.24 | Максим’як

        Re: До чого це? Ющенко показує себе, як недержавник.

        Я проти того, щоб Ющенко виводив війська з Іраку.

        Я проти того, щоб він ігнорував донецьких.

        Я проти того, щоб він спішив до Кремля, коли його там чекатиме тільки приниження, а отже і України і українців.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.12.25 | Englishman

          Якщо ви проти чогось, це не доводить що Ющенко "не державник"

          Тим більше нерозумно пропагувати ваші сумнівні виновки за день до виборів. Не можете почекати до 27-го?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.12.25 | Максим’як

            Re: Я маю до Ющенка зауваження, як до президента, оскільке це

            Я маю до Ющенка зауваження, як до президента, оскільке це вже цілком зрозуміла подія.

            Завтра формалітет, але результатів сприятливих для Ющенка не буде 27 грудня, якщо їх не буде 26 грудня.

            Щось змінити у симпатіях виборців вже тиждень, як не реально.

            Проблема чесних виборів для мене головна, а не перемога Ющенка. Якщо б Ющенко мав перемогти фальсифікаціями, так як це хотів зробити Янукович, я би став головним критиком Ющенка. Одне, що мене втішає, що Ющенко вже цей шлях принципово відкинув бо ніколи ним не йшов у своєму житті. Друге "за" Ющенка, він від Бога сильний економіст. Жаль, не все йде в одні руки - політик він не такий блискучий, як економіст. Але ми це переживемо, бо його прихід дає реальні демократичні форми впливу на його зовнішню і внутрішню політику.
  • 2004.12.24 | CanadaZaYuschenko

    Re:

    Poslidovnist.

    Skazav sho vyvede z iraku. Pidtverdzhennia

    Skazav pro horoshi stosunky z raseej. Pidtverdzhennia.

    Skazav na debatah, ni peregovoram. Pidtverdzhennia.

    Sho ne jasno?

    I ne zgadujte Kuchmu jak polityka - ce suka, povynen sydity.
  • 2004.12.24 | komnatnyi

    Ющенко - проросійський політик. На це нема ради.

    Якщо шизоїди з московського міністерства правди, беріївські ветерани і просто идійоти вважали інакше, то їхні проблеми. Ми це знали завжди. Знайдіть прохідного кандидата з різко антимосковською позицією - я підтримаю!

    В цьому Ю. звинувачувати не можна. Де наш інтерес? Сподіваємось, що йдучи на співпрацю, цей президент не буде продавати державні інтереси за вузькокланові. Плюс працюватиме на досягнення Україною європейських стандартів. Це й усе. Європа нас боїться, не розуміє, в реалі не відрізняє від росіян, вважає Україну другою іпостассю Росії. Турків бояться менше. Бушу потрібен Путін проти головного ворога, як Рузвельту Сталін. Все.

    >Ющенко зробив кілька політичних заяв, хоч ще й не став Президентом і я би сказав, що вони антиукраїнські і недержавницькі.
    Ой.

    >І це у тій ситуації, коли у Ющенка справді перемога майже у руках - він вирішив "перебдєть" у сторону Росії і скрутити дулю США.
    Ви спочатку нормальну явку 26-го забезпечте, бо можем ще пролетіти.

    >1. Нікого з донецької команди Януковича у його уряді.
    >2. і 3. (читаються разом) Перший візит до Росії і негайне виведення військ із Іраку.
    >Нормальний цивілізований політик краще б промовчав по п.2 і п.3, а по п.1 зобов"язаний, брехати і ще раз брехати, заради цілісності України, заради стабільності і заради спокою всієї України.

    А Ви не допускаєте, що саме "заради цілісності України, заради стабільності і заради спокою всієї України" Ющ і робить реверанси в бік Москви, що цим він може заспокоїти народ значно більше, ніж кріслами для старої банди. Вони хочуть - думаєте, мало? завгоспами? ні, їм прем'єрство давай, а ще реформу з 1 січня вводь. Цим дай палець, вони руку відкусять. Комусь з них він, може, й пообіцяв щось таємно, ще дасть. На жаль. Домовлятися треба з регіонами, а не з кланами. Знаходити нормальних, авторитетних людей, а не бандюків зі стажем.

    >Ну, а ляпас по фізіономії Буша, то навіть важко передатисловами про наслідки. Ну, придумав Ющенко указ про виведення військ із Іраку, нехай це виглядає, як передвиборна технологія, але ні: Ющенко знову і знову принципово наголошує на цьому!
    Буш чимало ляпасів від союзничків отримав. Переживе. Проголосували за виведення, треба виконувати, а не починати роботу з брехні. Помилкою була підтримка Кучми з відправкою військ. Треба поважати свій народ: 80% проти нашої участі в Іраку! Ми демократи?

    >І якщо раніше ми критикували Україну за кучмівську двовекторність, то зараз виглядає, що вектор буде один за Ющенка президента - "дранґ нах Остен".
    Переклад цього вислову знаєте? "Тиск на Схід". Тиск, відстоювання своїх позицій. Те, що треба. Інше значення - "експансія". Якщо вдасться просунути туди помаранчеві ідеї, як погрозила трохи грайливо Ю.Т., то взагалі супер.

    >З одного боку, побивши горшки із Бушем, який мріє збудувати форпост проти старої Європи, а з іншого, знаємо точно, що Україну найближчих 10 років до ЄС не пустять, бо ми є економічна загроза Європі, виглядає, що це єдиний напрямок руху при такій прозорій політиці
    Не пустять, не пустять.

    >Не вірю я Росії, вона завжди була віроломною до України і її народу, хоч розумію добре, що економічна вигода наша лежить в освоєнні Росії та інших пострадянських республік на схід.
    Отож.

    >Економіка багато вирішує, але невміла політика легко руйнує всі її досягнення.
    Не поспішайте з висновками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.24 | Navigator

      Re: Україну найближчих 10 років до ЄС не пустять

      Солана сьогодні сказав, що перспективи України в ЄС будуть залежати від того, які результати будуть на виборах.
      А ви думали що загроза Європі від наших заводів?
      Від червоних директорів тих заводів!!!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.24 | komnatnyi

        Re: Україну найближчих 10 років до ЄС не пустять

        10 років для вступу в ЄС - це гіперсупербупероптимістичний сценарій, для якого потрібна рота чудотворців принаймні.
        Перед Україною 3 хвилі черговиків:
        Болгарія, Румунія -2007
        Хорватія - 2010?
        Туреччина -???
        Може, ще захочуть підібрати решту балканських уламків: Сербія, Боснія, Македонія, на той час вже мабуть усамостійнені Косово і Чорногорія.

        З нашого боку треба послідовно (в пакеті не приймається) набути:
        статусу ринкової економіки;
        членства в СОТ;
        асоційованого членства в ЄС;
        прийняти програму узгодження законодавств;
        підписати угоди з окремими членами;
        підписати угоду про приєднання, яке мають ратифікувати всі члени, в тому числі Румунія, проросійська Словаччина і всі-всі-всі.

        З боку ЄС саме зараз піде болісний процес внутрішньої трансформації, тобто утворення фактично нової наддержавної федерації з утратою суверенітету держав з 1000-літньою традицією. Вони будуть зайняті цими проблемами дуже щільно, можливі серйозні колізії.

        Нормальний оптимістичний сценарій: 20 років. За цей час можлива і внутрішня еволюція самої України, вирівнювання позицій між регіонами.

        А от Швейцарія і Норвегія взагалі в ЄС не хочуть. Мабуть, зовсім дурні... :(
  • 2004.12.24 | Volodimir_V

    Хлопці в вас шо, алергія на владу -

    Ющенко ще не став президентом, а ви вже критикуєте його як ... владу.
    (по привичці критикувати владу)

    Ну що це добрий знак. ;)

    P.S.
    Може він вже президент, а я ще не знаю?
    :hap: :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.25 | Максим’як

      Re: Хлопці в вас шо, алергія на владу -

  • 2004.12.24 | Andrij

    Заяви Ющенка є доречними

    Максим’як пише:
    > 1. Нікого з донецької команди Януковича у його уряді.
    > 2. і 3. (читаються разом) Перший візит до Росії і негайне виведення військ із Іраку.

    Ці три заяви є просто геніальними, бо руйнують ідеологічні підвалини псевдоопозиції на чолі з КПУ та Партією Регіонів. Які головні тези української псевдоопозиції? Ось вони

    1. Ющенко є представником олігархів. Отже, одразу після приходу до влади він домовиться з донецьким та всіма іншими кланами про розподіл України.

    2. Ющенко є ставлеником Америки. Отже, він робитиме все, що йому скаже американсьий президент.

    Обидві тези наразі виглядають як елементарна брехня. Повторюючи ці тези, українські псевдоопзіонери все далі входять у конфлікт з реальністю. Закінчиться все це погано для псевдоопозиції. Зауважу, що Ющенко робить те, що хочуть його прихильники. Прихильники Ющенка часто сахаються від Америки як від чуми. Не дивлячись на ірраціональність та алогічність таких думок, Ющенко має їх поважати. Як відомо, прогрес можливий лише за свідомої згоди більшості учасників.
  • 2004.12.24 | otar

    Ціна буває високою. Дешевими бувають - понти (-)

  • 2004.12.24 | Scorp

    Re: Ціна перемоги дешевшою не стала.

    1. Нікого з донецької команди Януковича у його уряді.
    - Все правильно , как можно в нормальное правительство брать людей из нынешнего кабинета - там же поголовно все бандиты и Зэки. Взять тогоже Белогоконя , куда ему ментами править !!! Да этот человек , за то , что он совершил против народа Украины должен пожизненно сидеть за решеткой на нарах и грызть сухари !!!

    2. і 3. (читаються разом) Перший візит до Росії і негайне виведення військ із Іраку.

    Правильно - нужно ехать в Россию и объяснять Путину новый рассклад в украине , что бы не было у них иллюзий.

    А зачем ваще Янук с Кучмой послал наших ребят в Ирак ??? что бы дяди Бушу задницу полизать . Так почему наши ребята в Ираке должны прикрывать чью то жирную задницу ???

    А теперь скажите мне - я в чем то не прав ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.24 | Andrij

      Re: Ціна перемоги дешевшою не стала.

      Scorp пише:
      > 2. і 3. (читаються разом) Перший візит до Росії і негайне виведення військ із Іраку.
      >
      > Правильно - нужно ехать в Россию и объяснять Путину новый рассклад в украине , что бы не было у них иллюзий.

      Ця поїздка аж ніяк не для Путіна. Чисто піарський крок, хоча поганого тут дійсно нічого нема.

      >
      > А зачем ваще Янук с Кучмой послал наших ребят в Ирак ??? что бы дяди Бушу задницу полизать . Так почему наши ребята в Ираке должны прикрывать чью то жирную задницу ???

      Ви маєте на увазі задниці більшості іракців, що хочуть демократичних виборів, певно. Бо інших жирних задниць там не видно. Хоча, якщо сильно когось ненавидіти, то не тільки жирні задниці ввижаються. Вам не здається, що дешевше було купити нафту в Садама? Це якщо знехтувати іншими суто імперіалістичними намірами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.12.24 | komnatnyi

        Re: Ціна перемоги дешевшою не стала.

        Scorp пише:
        >> А зачем ваще Янук с Кучмой послал наших ребят в Ирак ??? что бы дяди Бушу задницу полизать . Так почему наши ребята в Ираке должны прикрывать чью то жирную задницу ???

        Andrij пише:
        >Ви маєте на увазі задниці більшості іракців, що хочуть демократичних виборів, певно. Бо інших жирних задниць там не видно. Хоча, якщо сильно когось ненавидіти, то не тільки жирні задниці ввижаються.

        Так, не зовсім політкоректно. Але, якщо по суті, Вам не здається трохи кумедним, що за демократичні вибори в Іраку воює режим, який не бажає їх забезпечити у себе вдома?!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.12.24 | Andrij

          Re: Ціна перемоги дешевшою не стала.

          komnatnyi пише:
          > Так, не зовсім політкоректно. Але, якщо по суті, Вам не здається трохи кумедним, що за демократичні вибори в Іраку воює режим, який не бажає їх забезпечити у себе вдома?!

          Це вже трохи по-дитячому, не ображайтесь, бо вже де-де, а в Америці ті вибори провадять виключно демократично. Скрупульозний підрахунок кожного бюлютеня разом з розглядом в суді мав би вам це довести. Це якщо свідомість чиста від ідеологічного мотлоху, звичайно.

          Ви би мали сильно заздріти американцям, а тепер і іракцям, що ті мають можливість зробити вибір власне на виборчих дільницях замість мерзнути 17 діб на морозі. Подивимось ще, чи справді 17 діб. Щось не дуже віриться, глядячи у пики бандитів. Не ті вони люди, аби ось так дати вам спокійно провести вибори.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.12.25 | Hillbilly

            Re: Ціна перемоги дешевшою не стала.

            ...за демократичні вибори в Іраку воює режим, який не бажає їх забезпечити у себе вдома...

            ...Це вже трохи по-дитячому, не ображайтесь, бо вже де-де, а в Америці ті вибори провадять виключно демократично...

            Прошу прощения, если невпопад,но я так понял 1-ю цитату (komnatnyj),что он имел в виду как раз Украину. Дескать,чья бы корова
            мукала о демократических выборах.У себя дома не могут, зато Ираку помогают. Ну чем не Российский подход?
            Если я понял верно,то возражение Андрия чуток не туды.

            А отправка украинского батальона в Ирак - это была обыкновеннейшая ВЗЯТКА от Кучмы - Бушу.
            Презираемый всеми,посаженный "по францускому алфавиту" подальше от "сильных мира сего" ,не между Бушем и Блэром, а куда-то между Угандой и Уругваем, практически невыездной,отвергнутый Европой (один Берлускони протянул ему 2 пальца для пожатия - остальные брезговали),
            потрёпанный "кассетным" и тут же "кольчужным" скандалами,наш преФФерансист по своему обычаю прикинул,кому и какого хабаря нужно сунуть... - и сунул. Химбат в Ирак.
            И, самое обидное - Буш принял,анафему снял,риторика поменялась,начали впускать в приличные дома... Тьфу!
            Так оно,на мой взгляд,со стороны выглядело.
            Нет ?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.12.25 | Andrij

              Все так

              Hillbilly пише:
              > Прошу прощения, если невпопад,но я так понял 1-ю цитату (komnatnyj),что он имел в виду как раз Украину. Дескать,чья бы корова
              > мукала о демократических выборах.У себя дома не могут, зато Ираку помогают. Ну чем не Российский подход?
              > Если я понял верно,то возражение Андрия чуток не туды.
              >
              > А отправка украинского батальона в Ирак - это была обыкновеннейшая ВЗЯТКА от Кучмы - Бушу.
              > Презираемый всеми,посаженный "по францускому алфавиту" подальше от "сильных мира сего" ,не между Бушем и Блэром, а куда-то между Угандой и Уругваем, практически невыездной,отвергнутый Европой (один Берлускони протянул ему 2 пальца для пожатия - остальные брезговали),
              > потрёпанный "кассетным" и тут же "кольчужным" скандалами,наш преФФерансист по своему обычаю прикинул,кому и какого хабаря нужно сунуть... - и сунул. Химбат в Ирак.
              > И, самое обидное - Буш принял,анафему снял,риторика поменялась,начали впускать в приличные дома... Тьфу!
              > Так оно,на мой взгляд,со стороны выглядело.
              > Нет ?

              Єдине заперечення. Буш не міг знати про майбутні вибори, коли приймав "хабаря". Міг тільки про минулі. А про минулі українська опозиція тихенько собі мовчала. Саме як вона мовчить зараз про касетний скандал. Хтось щось каже про суд над Кучмою зараз? Та й не тільки від Кучми це був "хабар", а й від парламенту.

              Я в принципі повністю поділяю вашу точку зору, що Буш має бути більш моральним за український парламент та опозицію. Але тут вже виникає питання, чи буде така мораль на користь Україні.
      • 2004.12.24 | Максим’як

        Re: Ющенко ніколи з Путіна і Росії друга не зробить

        Ющенко ніколи з Путіна і Росії-держави друга не зробить. Це твердження не потребує доказів. Але на цьому тлі він вже робить собі ворогів на заході і у США.

        А донецьких Ющенко мав заспокоїти, навіть якщо потрібно йому було сто разів збрехати, щоб не кричати сьогодні про загрозу зриву виборів 26 грудня.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.12.24 | Andrij

          Re: Ющенко ніколи з Путіна і Росії друга не зробить

          Максим’як пише:
          > Ющенко ніколи з Путіна і Росії-держави друга не зробить. Це твердження не потребує доказів. Але на цьому тлі він вже робить собі ворогів на заході і у США.

          Ворогів він там собі так не зробить. Скоріш навпаки. Просто ментальність Заходу дуже відмінна від звичної для росіян та багатьох українців.

          >
          > А донецьких Ющенко мав заспокоїти, навіть якщо потрібно йому було сто разів збрехати, щоб не кричати сьогодні про загрозу зриву виборів 26 грудня.

          Він їх так не заспокоїть. Ті скажуть, "іспугался", та робитимуть і далі свою справу. А вибори вони дійсно будуть зривати, я цього певен. Але це не розмова дял цієї гілки.
  • 2004.12.25 | Budweiser

    дурня

    Як завжди в Максим'яка одна істерика яка немає нічого спільного з реальністю. Усі дописи ціюї особи можна навіть не читати. Одна істерика.
    1- Заява про перший візит Юща є простою заявою. Саакашвілі також це ж саме заявив перед виборами, але перший візит здійснив в Брюссель. Щось подібне може зробити і Ющ, або наприклад поїхати в Польшу на вручення премії від Wprost.
    2. Ця заява вибиває з рук противників ще один козир. Як і заява про Ірак. Досить щоб за американські інтереси українські хлопці вмирали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".