МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

губернатори-утриманці

04/25/2005 | толя дейнека
спочатку цитата

У ніч з 10-го на 11-е квітня губернатор Вінниччини вилетів до Ізраїлю, де два дні триватиме всесвітній форум мерів, бургомістрів та бізнесового бомонду. А 12-го числа Олександру Домбровському в святому місті Єрусалим вручили приз як одному із кращих мерів у світі! Подробиці цього візиту та бізнес-контактів із потенційними інвесторами на землі обітованій колишній Вінницький міський голова повідомить після повернення з форуму 14 квітня. Втім, ще 2 місяці тому було відомо, що всі транспортні та представницькі витрати ізраїльтяни взяли на себе.
http://www.vinnitsa.com/33channel/05-16-10.php

чи є легальним утримання за чужий кошт "чиновника 1-го рангу" (так здається це зветься?) - у робочий час 11-16 квітня ізраїльскої подорожі? Якщо навіть депутати такого закону формально не затвердили, проплату та утримання пана Домбровського дуже важко відрізнити від корупційних діянь. При винесені рішень, наприклад, на користь бізнесмена Льва Л. який цікавиться вінницьким заводом К.
Здається сума подарунців зовсім небідним чиновникам Євросоюзу обмежено в 300 євро, все що вище - поза законом. Голова бундесбанку поплатився посадою за менші вчинки.
Ще в бутність свою мером О.Домбровський не раз хвалився, що його числені закордонні відрядження не фінансуються з міського бюджету, бо він сам є "досить заможня людина" і здатен проплатити витрати за власний кошт. Може й здатний, а може знов малося на увазі "кошт приймаючої сторони". Принаймні є грунт для того, щоб сприяти собі або "приймаючій стороні" (необхідне підкреслити), а Вінниця може й почекати. Хто платить, той і танцює.

Відповіді

  • 2005.04.25 | Михайло Свистович

    Вашу б енергію та й у мирних цілях

    толя дейнека пише:
    >
    > чи є легальним утримання за чужий кошт "чиновника 1-го рангу" (так здається це зветься?) - у робочий час 11-16 квітня ізраїльскої подорожі? Якщо навіть депутати такого закону формально не затвердили, проплату та утримання пана Домбровського дуже важко відрізнити від корупційних діянь.

    Не пишіть дурниць. Завжди у всьому світі є така практика, що витрати беруть на себе організатори заходу (яекщо можуть). Чи Ви хотіли б, щоб його поїздку оплачував український бюджет?

    > Здається сума подарунців зовсім небідним чиновникам Євросоюзу обмежено в 300 євро, все що вище - поза законом. Голова бундесбанку поплатився посадою за менші вчинки.

    Домбровсбкий отримав більші подарунки?

    > Хто платить, той і танцює.

    Іще одна дурниця. Я брав участь у купі заходів за рахунок приймаючої сторони, і ніхто й не подумав мене танцювати. Як і інших учасників цих заходів. Та й учасників там стільки, що на них навіть уваги особливої не звертають, не те що танцюють.

    Не перегинайт палку, і вона не вдарить Вас обома кінцями, зламавшись від дії Ваших же рук :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.04.25 | толя дейнека

      Re: не рівняйте себе з ..

      Домбровський є державним керівником регіону з 1,5 млн населенням (правда відносно недавно було 2 млн :/ ) - і тому його дії не є приватними. Він не може подорожувати світом і утримуватися у службових справах за чийсь або навіть власний рахунок. Інше є ознакою корупційних дій. Якшо Вінниця не здатна проплатити відрядження (хоч я сумніваюся) - хай або не їде, або таке відрядження не є необхідним.

      Певним речам і розумінню в Європі таки можна повчитися. Я вже згадував, що голова Бундесбанку втратив посаду через те, що провів вечір по ювілею об'єднання країни у готелі за рахунок приватних осіб. Мова в кошторисі йшла про декілька тисяч єврів - дрібниці. Міністр оборони ФРН втратив пост через те, що возив сім'ю на канари службовим літаком. Я не знаю, наскільки у даних випадках застосування закону було вибірковим - але факт лишається фактом: навіть відносно малі але чужі кошти, витрачені посадовою особою, є причиною для відставки.
      Зовсім недавній випадок: голова Єврокомісії був змушений серйозно виправдовуватися, що провів свою відпустку в гостях в свого давнього товариша, грецького бізнесмена, за його кошт.

      Я не маю жодних заперечень проти того (навіть за, бо це по людськи), щоб вчені, студенти чи фахівці подорожували за рахунок приймаючою сторони. Але зовсім інша річ - поведінка вищих державних службовців. Соромнно цього не розуміти, бо ціна їхнім рішенням може йти на мільйони і навіть мільярди загалом наших спільних грошей. Навіть йомовірна прихильність високопосадовця до третьої структури є протизаконної. Це чітко розуміють у країнах, які себе поважають себе й державу. Шкода що не Ви.

      ПС. Ви ніби маєте якесь відношення до сайту Майдана. Я категорично не розумію хижої політики модераторів щодо своїх дописів, ця поведінка межує між нечемністю і хамством. Я дієздатний громодянин України і мене дивує, що більшість моїх дописів баниться на форумі, який ніби називається Вільним. Я відкрито говорю про проблеми, які мені цікаві, із розрахунку почути думки інших - толерантно і без образ. Моє враження таке, що є не тільки заборонені теми - але й заборонені персони.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.04.25 | Михайло Свистович

        А там були, окрім мене, і високі державні посадовці.

        І ніхто їх не танцював.

        толя дейнека пише:
        > Домбровський є державним керівником регіону з 1,5 млн населенням (правда відносно недавно було 2 млн :/ ) - і тому його дії не є приватними.

        З дружиною він теж спить неприватно?

        > Він не може подорожувати світом і утримуватися у службових справах за чийсь або навіть власний рахунок.

        Може.

        > Якшо Вінниця не здатна проплатити відрядження (хоч я сумніваюся) - хай або не їде, або таке відрядження не є необхідним.

        Нема чого відмовлятися від шарових закордонних грошей.

        >
        > Певним речам і розумінню в Європі таки можна повчитися. Я вже згадував, що голова Бундесбанку втратив посаду через те, що провів вечір по ювілею об'єднання країни у готелі за рахунок приватних осіб. Мова в кошторисі йшла про декілька тисяч єврів - дрібниці. Міністр оборони ФРН втратив пост через те, що возив сім'ю на канари службовим літаком.
        > Зовсім недавній випадок: голова Єврокомісії був змушений серйозно виправдовуватися, що провів свою відпустку в гостях в свого давнього товариша, грецького бізнесмена, за його кошт.

        Випадок з Домбровським зовсім інший. Німецькі та інші міністри також на такі речі так їздять.

        >
        > Я не маю жодних заперечень проти того (навіть за, бо це по людськи), щоб вчені, студенти чи фахівці подорожували за рахунок приймаючою сторони. Але зовсім інша річ - поведінка вищих державних службовців. Соромнно цього не розуміти, бо ціна їхнім рішенням може йти на мільйони і навіть мільярди загалом наших спільних грошей.

        Участь у таких заходах ніяк не впливає на їхні рішення.

        >
        > ПС. Ви ніби маєте якесь відношення до сайту Майдана. Я категорично не розумію хижої політики модераторів щодо своїх дописів, ця поведінка межує між нечемністю і хамством. Я дієздатний громодянин України і мене дивує, що більшість моїх дописів баниться на форумі, який ніби називається Вільним.

        Ви нібито претендуєте на звання дієздатного, мислячого, відповідального і т.ін. громадянина України. Тоді я категорично не розумію, як можна так брехати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.04.26 | толя дейнека

          Re: :)

          Михайло Свистович пише:
          > Ви нібито претендуєте на звання дієздатного, мислячого, відповідального і т.ін. громадянина України. Тоді я категорично не розумію, як можна так брехати.

          передивився-позгадував те, що понаписував, щось в очі не впало де власне я брехав (у смислі казав відверту неправду). Мабуть Ви вжили слово "брехав" у іншому розумінні, а саме: говорив речі, неприємні особисто п.Свистовичу чи можливо п.Домбровському.
          :) нічого :) на здоров'я

          > Участь у таких заходах ніяк не впливає на їхні рішення.
          да ну! хіба не все потроху впливає? от у популярних введеннях до підручників з крмзового менеджменту написано, що людина приймає потрібні стороні рішення, коли сторона контролює дві третини потоку інформації до людини.

          трохи інший приклад. от вважається, зо нема нічого святішого, ніж акуратно віддавати борги "міжнародним інвесторам". бо інакше жаба цицьку дасть. І у той же час борги власним громадянам - річ така необов'язкова, така третєрядна. Щоб повернуте зароблене селянами, які раптом перетворилися не жебраків, згадують лише перед виборами, а виконувати точно ніхто не збирається.
          Питяння полягає в тому, як склалася така психологічна установка? Чому одні борги (комусь) - це дещо святе і потребує пильної уваги перших осіб. А інші наші борги турбують на рівні надоїдливої мухи.
          Може таке сприйняття й формується на зустрічах за "шарові гроші"? Ні?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.04.26 | Михайло Свистович

            Re: :)

            толя дейнека пише:
            >
            > передивився-позгадував те, що понаписував, щось в очі не впало де власне я брехав (у смислі казав відверту неправду). Мабуть Ви вжили слово "брехав" у іншому розумінні

            В прямому. Щодо забанених тем.

            >
            > да ну! хіба не все потроху впливає?

            не все.

            >
            > от у популярних введеннях до підручників з крмзового менеджменту написано, що людина приймає потрібні стороні рішення, коли сторона контролює дві третини потоку інформації до людини.

            Одна поїздка - це навіть не 1% інформаційного потоку.

            >
            > трохи інший приклад. от вважається, зо нема нічого святішого, ніж акуратно віддавати борги "міжнародним інвесторам". бо інакше жаба цицьку дасть. І у той же час борги власним громадянам - річ така необов'язкова, така третєрядна. Щоб повернуте зароблене селянами, які раптом перетворилися не жебраків, згадують лише перед виборами, а виконувати точно ніхто не збирається.
            > Питяння полягає в тому, як склалася така психологічна установка? Чому одні борги (комусь) - це дещо святе і потребує пильної уваги перших осіб. А інші наші борги турбують на рівні надоїдливої мухи.
            > Може таке сприйняття й формується на зустрічах за "шарові гроші"? Ні?

            Ні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".