МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я люблю тебя, власть. Ну, и ты меня, снова и снова.

05/01/2005 | Land
Под фривольным заголовком скрывается достаточно серьезное содержание.
Я думал, выкладывать ли такой объемный дукамент, али не стоит? В конце концов решил - выкладывать. Вдруг найдется пара человек, которые дочитают до конца и внесут свои дополнения, уточнения и предложения.

Поскольку українська не є мовою мого повсякденного спілкування, приймаються зауваження щодо семантики, стилістики та орфографії.


--------------------------------------------------------------------


ПОЛОЖЕННЯ
Про Громадську раду при Луганській обласній державній адміністрації, розроблене згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378 "Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації
державної політики".

ПРЕАМБУЛА
Відрив влади від народу в Україні, а, особливо виконавчої влади, що не обирається а призначається, з одного боку та наявність підвищення громадської свідомості з другого боку стало джерелом напруженості в суспільстві. Одним із засобів вирішення цієї проблеми є створення механізму зворотного зв'язку між владою та громадськістю через публічні консультації, що дає змогу громадянам постійно реалізовувати своє право на участь у державних справах, до доповнення к виборів, де громадяни беруть участь в управлінні державними справами методом прямої демократії, проте це відбувається час від часу.
Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378 "Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" ( далі-Постанова) вводить у дію механізм такого зворотного зв'язку.
Ця Постанова КМУ складається з трьох частин.
Перша (головна) - "Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики"
Порядок проведення консультацій розроблено за аналогією до Громадських слуханнь, які мають місце в Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні". Але є суттєва різниця. У консультаціях з громадськістю громадяни залучаються не особисто, а через свої об'єднання. Це дуже важлива річ, тому що стимулює розвиток громадянського суспільства в Україні, інститутами якого є об'єднання громадян.
Друга частина - "Положення про Громадську Раду при Кабінеті Міністрів України", яка сприяє КМУ в політиці реалізації права громадян на участь в управлінні державними справами.
Третя частина - "Типове Положення про громадську раду при центральному, місцевому органі виконавчої влади", яка теж повинна сприяти участі громадян в управлінні державними справами.
"Положення про Громадську Раду при Луганській обласній державній адміністрації*" розроблено таким чином, щоб обов'язкові пункти Типового Положення були тільки віхами, які окреслюють поле суспільно важливого завдання по залученню громадськості до управління державними справами, а у "Положенні про Громадську Раду при Луганській обласній державній адміністрації*", координуючі дії, для яких утворюється Громадська Рада направляються виключно на посилення, каталізування та мільтиплікацію ініціатив громадськості.
Створення Громадської Ради при Луганській обласній державній адміністрації та її робота є своєрідним індікатором та двостороннім іспитом. Для влади - на демократичність, для громадськості - на зрілість.

---------------------------------------------------------------------

1. Громадська Рада при Луганській обласній державній адміністрації (далі-Громадська Рада)є консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою здійснення координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.
Консультації з громадськістю здійснюються за пропозицією як виконавчої влади, так і громадськості. При цьому громадськість структурована в об'єднання, від яких згідно цього Положення делегуються представники у склад Громадської влади для ефективної взаємодії між об'єднаннями громадян та владою.
Організацію і проведення консультацій забезпечує Луганська обласна держадміністрація (далі-ЛОГА) згідно з планами роботи з громадськістю, зазначених завдань щодо питань формування і реалізації державної політики, або за ініціативою об'єднань громадян у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України (далі - КМУ).
В організації та проведенні консультацій з громадськістю беруть участь члени Громадської Ради та ініціативних груп.

2. У своїй діяльності Громадська Рада керується Конституцією України
(254к/96-ВР) та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378, рішеннями ЛОГА, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Громадської Ради є:
• сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
• забезпечення врахування, узагальнення та формулювання громадської думки в процесі підготовки та організації виконання рішень центральних і місцевих органів виконавчої влади через соціологічні дослідження, анкетування, моніторинг ЗМІ, та інші форми вивчення громадської думки у різних галузях та сферах суспільно-політичного та соціально економічного життя Луганської області та України;
• забезпечення постійного підвищення рівня громадської свідомості, політичної культури та правової усвідомленості;
• набуття фахового досвіду громадянами Луганщини (особливо молоді) в управлінні державними справами;
• участь у розробці, попереднє обговорення та підготовка висновків рекомендаційного характеру щодо проектів законів України, розпоряджень та рішень місцевих органів влади, республіканських, регіональних та місцевих програм і проектів соціально-економічного розвитку, публічне обговорення річних та поквартальних звітів про діяльність центральних та міських органів влади;
• сприяння діяльності органів місцевого самоврядування в напрямках формування та реалізації державної політики;
• громадський контроль за дотриманням прав людини, Конституції України, чинного законодавства України, здійснення Програми Уряду України органами влади та іншими установами в Луганській області;

4. Громадська рада відповідно до покладених на неї основних завдань:
готує і подає пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю;
подає пропозиції щодо строків проведення публічних громадських обговорень;
• подає пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю з питань, не передбачених орієнтовним планом, у тому числі за ініціативою об'єднань громадян;
• розробляє та подає на розгляд пропозиції до плану проведення консультацій з громадськістю за визначеною тематикою із зазначенням переліку питань, строків та етапів, порядку оприлюднення інформації та врахування їх результатів;
• здійснює інші заходи щодо організації та проведення консультацій з громадськістю згідно з Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
• опрацьовує отримані за результатами проведення консультацій з громадськістю пропозиції і зауваження з питань формування та реалізації державної політики і подає їх в установленому порядку відповідному органу виконавчої влади;
• систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання через створений системний механізм діалогу влади і громадськості через ЗМІ; постійно взаємодіє з Громадською Радою при КМУ.

5. Громадська рада з метою виконання покладених на неї завдань має право:
а) отримувати в установленому порядку від відповідного органу виконавчої
влади інформацію, необхідну для своєї роботи;
б) залучати до своєї роботи представників органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, вітчизняних і міжнародних експертних та наукових організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
в) проводити асамблеї, конференції, збори або інші організаційні заходи;
г) утворювати постійні та тимчасові робочі органи та структурні підрозділи (комітети, комісії, експертні групи, колегії тощо) відповідно до напрямів роботи ради.
Основою Громадської Ради є постійні структури, що утворюються згідно з профільними напрямками діяльності об'єднань громадян, які виконують довготривалі статутні завдання, окреслені окремим законодавством України або окремими підзаконними актами, що мають велике фундаментальне значення для суспільства та держави.

Це такі напрямки:
1. Профспілкова діяльність - захист трудових та соціальних прав громадян.
2. Господарська діяльність - підприємство та виробництво, роботодавство, приватна власність.
3. Територіальна самоорганізація населення.
4. Політична діяльність.
6. Діяльність ЗМІ, як інституту громадянського суспільства.

Постійним завданням Громадської Ради є розробка та заключення Територіальної тарифної угоди, у якій будуть брати участь профспілки, підприємці і влада за участю інших об'єднань громадян.
Також постійні структури можуть бути утворені в напрямках важливої для суспільства та держави соціальної діяльності: молодь, ветерани, комунальне господарство тощо.
Постійні структури можуть бути утворені за сучасними інноваційними напрямками:
Електронний регіональний уряд; Громадська приймальна зправ людини за співпрацею з уповноваженим по правам людини в Луганської області; постійна громадська освіта, комітет громадського контролю; кабінет експертів та з інших напрямках, що сприяє розвитку громадянського суспільства, захисту прав людини, державної політики в цих напрямках.
Необмежена кількість тимчасових структур, мета та програма роботи яких триває на термін менш, ніж на рік.

6.Формування структур здійснюється засобом проведення консультацій з громадськістю, ініційованих декількома об'єднаннями громадян у порядку, встановленому Постановою КМУ від 15.10.2004р.№1378, на яких визначається напрямок, план роботи і регламент структури та обирається її відповідальний керівник чи координатор, який стає членом Громадської Ради. Громадська Рада здійснює свою діяльність при наявності не менш трьох таких структур.
Головними критеріями для громадських об'єднань при створенні таких структур є відповідність статутної діяльності напрямку роботи утворюваної структури, наявність реальної проблеми, що підіймається, формулювання програми чи плану-пропозиції, спрямованих на вирішення цієї проблеми, очікувані результати і спроможність ініціюючих об'єднань громадян виконувати ці пропозиції.До складу Громадської Ради входять відповідальні керівники чи координатори цих структур.
До складу Громадської Ради при ЛОГА включаться по одному представнику від громадських рад при райдержадміністраціях, органів місцевого самоврядування, а також Громадських Рад при органах місцевого самоврядування, та представники громадських організацій, професійних спілок та інших об'єднань громадян, які стали членами Громадської Ради в порядку, визначеному в п.5 цього Положення.
Головною функцією Громадської Ради є диспетчерська робота.
Головний принцип роботи - не замикаючи на себе ініціативу громадськості адмініструванням, посилювати її, каталізувати та мультіпликувати. Допомогати координуючими діями, фахівцями, залученням коштів, підтримкою інноваційних програм, заохочення до участі у різноманітних конкурсах в співпраці з ЛОГА.

7. Громадську Раду очолює голова, який обирається її членами строком на один рік.
Голова Громадської Ради має заступників, які обираються з числа членів ради за його поданням.
8. Голова Громадської Ради:
• організовує діяльність Ради;
• скликає та організовує підготовку засідання Ради;
• підписує документи від імені Ради;
• представляє Громадську Раду у взаємовідносинах з органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації.
9. Рада проводить свою діяльність відповідно до затверджених нею планів роботи. Основною формою роботи громадської ради є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на квартал. Члени Громадської Ради виключаються з її складу в разі пропуску без поважних причин чотирьох засідань Ради поспіль.
Засіданням Громадської Ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як половина її членів.
У засіданнях Громадської Ради можуть брати участь керівники центральних і місцевих органів виконавчої влади.
10. Рішення Громадської Ради є правочинним, якщо воно приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
Рішення ради мають рекомендаційний характер. Вони також можуть носити форму пропозиції чи громадського запиту.
Рішення Громадської Ради доводяться до відома громадськості через ЗМІ та подаються до відповідного органу виконавчої влади. Відповідний орган виконавчої влади враховує Рішення Громадської Ради або результати консультацій з громадськості в своїх рішеннях з обов'язковим обґрунтуванням прийнятих рішень та відхилення альтернативних рішень в строк не менш, як один місяць письмово а також через ЗМІ.
11. Для організаційного забезпечення своєї роботи Громадська Рада може утворювати робочий орган - секретаріат.
До складу секретаріату можуть входити члени Громадської Ради, робітники ОДА, фахівці. секретарі, члени громадської Ради, фахівці та експерти працюють на громадських засадах або згідно з контрактом.
Фінансування витрат, пов"язаних з діяльністю Громадської Ради здійснюється за рахунок бюджету. Фінансування діяльності Громадської Ради також може здійснюватись також за рахунок інших джерел у засіб, не заборонений законодавством України.
Регламент роботи Громадської Ради та порядок роботи секретаріату визначається Громадською Радою.
12. Забезпечення секретаріату громадської ради приміщенням, засобами зв'язку, створення необхідних умов для роботи ради та проведення її засідань здійснює відповідний орган виконавчої влади.

Ініціативна група по розробці Положення про Громадську Раду при Луганській обласний державній адміністрації.

Редакційна група:
1. Морозов Сергій Ілліч
Голова Громадської організації "Асоціація соціал-демократичних сил Луганщини"
Радник Голови комітету Верховної Ради з питань правової політики народного депутата Онопенко Василя Васильовича.

2. Степанов Ігор Юрійович
Співголова Фонду “Громадська ініціатива”.

Відповіді

  • 2005.05.01 | Land

    Re: Я люблю тебя, власть. Ну, и ты меня, снова и снова.

    Жду замечаний и предложений.
  • 2005.05.01 | Est

    Виправив деякі орфографічні та ін. помилки

    ПОЛОЖЕННЯ
    Про Громадську раду при Луганській обласній державній адміністрації, розроблене згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378 "Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

    ПРЕАМБУЛА
    Відрив влади від народу в Україні, а особливо виконавчої, що не обирається, а призначається, з одного боку та наявність підвищення громадської свідомості з іншого, стало джерелом напруженості в суспільстві. Одним із засобів вирішення цієї проблеми є створення механізму зворотного зв'язку між владою та громадськістю через публічні консультації, що дає змогу громадянам постійно реалізовувати своє право на участь у державних справах, як доповнення до виборів, де громадяни беруть участь в управлінні державними справами методом прямої демократії, проте це відбувається час від часу.
    Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378 "Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (далі-Постанова) вводить у дію механізм такого зворотного зв'язку.
    Ця Постанова КМУ складається з трьох частин.
    Перша (головна) - "Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики".
    Порядок проведення консультацій розроблено за аналогією до Громадських слуханнь, проведення яких передбачене в Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні". Проте між ними є суттєва різниця. У консультаціях з громадськістю громадяни залучаються не особисто, а через об'єднання громадян. Це дуже важлива річ, тому що стимулює розвиток громадянського суспільства в Україні, інститутами якого є саме об'єднання громадян.
    Друга частина - "Положення про Громадську Раду при Кабінеті Міністрів України", яка сприяє КМУ в політиці реалізації права громадян на участь в управлінні державними справами.
    Третя частина - "Типове Положення про громадську раду при центральному, місцевому органі виконавчої влади", яка теж повинна сприяти участі громадян в управлінні державними справами.
    "Положення про Громадську Раду при Луганській обласній державній адміністрації*" розроблено таким чином, щоб обов'язкові пункти Типового Положення були тільки віхами, які окреслюють поле суспільно важливого завдання по залученню громадськості до управління державними справами, а у "Положенні про Громадську Раду при Луганській обласній державній адміністрації*", координуючі дії, для яких утворюється Громадська Рада, направляються виключно на посилення, каталізування та мільтиплікацію ініціатив громадськості.
    Створення Громадської Ради при Луганській обласній державній адміністрації та її робота є своєрідним індікатором та двостороннім іспитом. Для влади - на демократичність, для громадськості - на зрілість.

    ---------------------------------------------------------------------

    1. Громадська Рада при Луганській обласній державній адміністрації (далі-Громадська Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою здійснення координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.
    Консультації з громадськістю здійснюються за пропозицією як виконавчої влади, так і громадськості. При цьому громадськість структурована в об'єднання, від яких згідно цього Положення делегуються представники у склад Громадської влади для ефективної взаємодії між об'єднаннями громадян та владою.
    Організацію і проведення консультацій забезпечує Луганська обласна держадміністрація (далі-ЛугОДА) згідно з планами роботи з громадськістю, зазначених завдань щодо питань формування і реалізації державної політики, або за ініціативою об'єднань громадян у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України (далі - КМУ).
    В організації та проведенні консультацій з громадськістю беруть участь члени Громадської Ради та ініціативних груп.

    2. У своїй діяльності Громадська Рада керується Конституцією України
    (254к/96-ВР) та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004р. №1378, рішеннями ЛугОДА, а також цим Положенням.

    3. Основними завданнями Громадської Ради є:
    • сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
    • забезпечення врахування, узагальнення та формулювання громадської думки в процесі підготовки та організації виконання рішень центральних і місцевих органів виконавчої влади через соціологічні дослідження, анкетування, моніторинг ЗМІ, та інші форми вивчення громадської думки у різних галузях та сферах суспільно-політичного та соціально-економічного життя Луганської області та України;
    • забезпечення постійного підвищення рівня громадської свідомості, політичної культури та правової усвідомленості;
    • набуття фахового досвіду громадянами Луганщини (особливо молоді) в управлінні державними справами;
    • участь у розробці, попереднє обговорення та підготовка висновків рекомендаційного характеру щодо проектів законів України, розпоряджень та рішень місцевих органів влади, республіканських, регіональних та місцевих програм і проектів соціально-економічного розвитку, публічне обговорення річних та квартальних звітів про діяльність центральних та міських органів влади;
    • сприяння діяльності органів місцевого самоврядування в напрямках формування та реалізації державної політики;
    • громадський контроль за дотриманням прав людини, Конституції України, чинного законодавства України, здійснення Програми Уряду України органами влади та іншими установами в Луганській області.

    4. Громадська рада відповідно до покладених на неї основних завдань:
    • готує і подає пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю;
    • подає пропозиції щодо строків проведення публічних громадських обговорень;
    • подає пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю з питань, не передбачених орієнтовним планом, у тому числі за ініціативою об'єднань громадян;
    • розробляє та подає на розгляд пропозиції до плану проведення консультацій з громадськістю за визначеною тематикою із зазначенням переліку питань, строків та етапів, порядку оприлюднення інформації та врахування їх результатів;
    • здійснює інші заходи щодо організації та проведення консультацій з громадськістю згідно з Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
    • опрацьовує отримані за результатами проведення консультацій з громадськістю пропозиції і зауваження з питань формування та реалізації державної політики і подає їх в установленому порядку відповідному органу виконавчої влади;
    • систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання через створений системний механізм діалогу влади і громадськості через ЗМІ; постійно взаємодіє з Громадською Радою при КМУ.

    5. Громадська рада з метою виконання покладених на неї завдань має право:
    а) отримувати в установленому порядку від відповідного органу виконавчої влади інформацію, необхідну для своєї роботи;
    б) залучати до своєї роботи представників органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, вітчизняних і міжнародних експертних та наукових організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
    в) проводити асамблеї, конференції, збори та інші організаційні заходи;
    г) утворювати постійні та тимчасові робочі органи та структурні підрозділи (комітети, комісії, експертні групи, колегії тощо) відповідно до напрямків роботи ради.
    Основою Громадської Ради є постійні структури, що утворюються згідно з профільними напрямками діяльності об'єднань громадян, які виконують довготривалі статутні завдання, окреслені законодавством України або окремими підзаконними актами, що мають велике фундаментальне значення для суспільства та держави.

    Це такі напрямки:
    1. Профспілкова діяльність - захист трудових та соціальних прав громадян.
    2. Господарська діяльність - підприємство та виробництво, роботодавство, приватна власність.
    3. Територіальна самоорганізація населення.
    4. Політична діяльність.
    5. Діяльність ЗМІ як інституту громадянського суспільства.

    Постійним завданням Громадської Ради є розробка та ухвалення Територіальної тарифної угоди, в якій будуть брати участь профспілки, підприємці і влада за участю інших об'єднань громадян.
    Також постійні структури можуть бути утворені в напрямках важливої для суспільства та держави соціальної діяльності: молодь, ветерани, комунальне господарство тощо.
    Постійні структури можуть бути утворені за сучасними інноваційними напрямками:
    Електронний регіональний уряд; Громадська приймальня з прав людини за співпрацею з уповноваженим з прав людини в Луганської області; постійна громадська освіта, комітет громадського контролю; кабінет експертів та в інших напрямках, що сприяє розвитку громадянського суспільства, захисту прав людини, державної політики в цих напрямках.
    Необмежена кількість тимчасових структур, мета та програма роботи яких триває не меншеодного року.

    6.Формування структур здійснюється шляхом проведення консультацій з громадськістю, ініційованих декількома об'єднаннями громадян у порядку, встановленому Постановою КМУ від 15.10.2004р. №1378, на яких визначається напрямок, план роботи і регламент структури та обирається її відповідальний керівник чи координатор, який стає членом Громадської Ради. Громадська Рада здійснює свою діяльність за наявності не менше трьох таких структур.
    Головними критеріями для громадських об'єднань при створенні таких структур є відповідність статутної діяльності напрямку роботи утворюваної структури, наявність реальної проблеми, що підіймається, формулювання програми чи плану-пропозиції, спрямованих на вирішення цієї проблеми, очікувані результати і спроможність ініціюючих об'єднань громадян виконувати ці пропозиції.До складу Громадської Ради входять відповідальні керівники чи координатори цих структур.
    До складу Громадської Ради при ЛугОДА включаються по одному представнику від громадських рад при райдержадміністраціях, органів місцевого самоврядування а також Громадських Рад при органах місцевого самоврядування та представники громадських організацій, професійних спілок та інших об'єднань громадян, які стали членами Громадської Ради в порядку, визначеному в п.5 цього Положення.
    Головною функцією Громадської Ради є диспетчерська робота.
    Головний принцип роботи - не замикаючи на себе ініціативу громадськості адмініструванням, посилювати її, каталізувати та мультіпликувати. Допомогати координуючими діями, фахівцями, залученням коштів, підтримкою інноваційних програм, заохочення до участі у різноманітних конкурсах в співпраці з ЛугОДА.

    7. Громадську Раду очолює голова, який обирається її членами терміном на один рік.
    Голова Громадської Ради має заступників, які обираються з числа членів ради за його поданням.
    8. Голова Громадської Ради:
    • організовує діяльність Ради;
    • скликає та організовує підготовку засідання Ради;
    • підписує документи від імені Ради;
    • представляє Громадську Раду у взаємовідносинах з органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації.
    9. Рада проводить свою діяльність відповідно до затверджених нею планів роботи. Основною формою роботи Громадської ради є засідання, які проводяться за потребою, але не менше одного разу в три місяці. Члени Громадської Ради виключаються з її складу в разі пропуску без поважних причин чотирьох засідань Ради поспіль.
    Засіданням Громадської Ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.
    У засіданнях Громадської Ради можуть брати участь керівники центральних і місцевих органів виконавчої влади.
    10. Рішення Громадської Ради є правочинним, якщо воно приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
    Рішення ради мають рекомендаційний характер. Вони також можуть носити форму пропозиції чи громадського запиту.
    Рішення Громадської Ради доводяться до відома громадськості через ЗМІ та подаються до відповідного органу виконавчої влади. Відповідний орган виконавчої влади враховує Рішення Громадської Ради або результати консультацій з громадськості в своїх рішеннях з обов'язковим обґрунтуванням прийнятих рішень та відхилення альтернативних рішень в строк не менш, як один місяць, у письмовій формі, а також через ЗМІ.
    11. Для організаційного забезпечення своєї роботи Громадська Рада може утворювати робочий орган - секретаріат.
    До складу секретаріату можуть входити члени Громадської Ради, робітники ОДА, фахівці, секретарі. Члени Громадської Ради, фахівці та експерти працюють на громадських засадах або за контрактом.
    Фінансування витрат, пов'язаних з діяльністю Громадської Ради, здійснюється за рахунок бюджету. Фінансування діяльності Громадської Ради також може здійснюватись за рахунок інших джерел у засіб, не заборонений законодавством України.
    Регламент роботи Громадської Ради та порядок роботи секретаріату визначається Громадською Радою.
    12. Забезпечення секретаріату громадської ради приміщенням, засобами зв'язку, створення необхідних умов для роботи ради та проведення її засідань здійснює відповідний орган виконавчої влади.

    Ініціативна група по розробці Положення про Громадську Раду при Луганській обласний державній адміністрації.

    Редакційна група:
    1. Морозов Сергій Ілліч
    Голова Громадської організації "Асоціація соціал-демократичних сил Луганщини"
    Радник Голови комітету Верховної Ради з питань правової політики народного депутата Онопенко Василя Васильовича.

    2. Степанов Ігор Юрійович
    Співголова Фонду “Громадська ініціатива”.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.01 | Land

      Re: Виправив деякі орфографічні та ін. помилки

      А які саме? Мне это надо, чтобы в оригинале исправить.
  • 2005.05.02 | Пані

    Василю, Предсказамусе, зверніть увагу!

    Це важлива тема. Василь якийсь час розробляє це питання.

    В в Харкові ми теж прийшли до необхідності створювати таку раду на основі того ж нормативного документу кабміну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.04 | настрадамус

    Долго , скучно , бюрократично ..... (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.04 | Land

      Re: Долго , скучно , бюрократично ..... (-)

      Вынужден вас огорчить еще больше.
      Нормативные документы не измеряются этими категориями. Там критерии другие: соответствие законодательству, внутренняя непротиворечивость, действенность.
      В этом ключе сможете что-либо сказать? Критику в том числе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".