МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оце дивився я сьогодні Юлю по телевізору

05/19/2005 | Михайло Свистович
Побачив лише прожогом уривок, тому ні програми не пам"ятаю (не до того було), ні контексту. Вона іронічно дякувала, що міністри іноді відриваються від власного бізнесу й знаходять час, щоб зайнятися урядовими справами. Висновок про "зайнятися урядовими справами" вона зробила з того, що вони критикують уряд.

Виглядала при цьому Юля втомлено і якось приречено.

Так ось, хочу розповісти, що, на жаль, це так. Більшість уряду приділяє купу часу власним справам (крришує, лобіює, продає, роздає посади своїм людям), тоді як Юля дійсно працює. Добре чи погано - це інша справа. Так само працюють Томенко, Пинзеник, Терьохін, Кириленко. Це не є вичерпний перелік, просто я не все знаю. В Луценка осібна позиція. Він і не гребе під себе, але й від урядової команди тримається осторонь. Намагається займатися виключно міліцією, щоб його ніхто не чіпав, хоча так все одно не виходить. Тому робить дещо на догоду власть імущим, і ці імущі - не з уряду.

Є нехороші здогадки, що Юлю оце все задовбало, і вона подумує, щоб і собі щось помати. Це поки що на рівні підозр. Йдеться про підгрібання будівельної галузі (тому і крик про хрущовки), оскільки всі ласі шматки іншими вже розхоплені.

Ось така фігня.

Відповіді

  • 2005.05.19 | Хвізик

    пропозиції?(-)

  • 2005.05.19 | Taras-ods

    А хто в авральному режимі без податків постачає бензин? (-)

  • 2005.05.19 | Taras-ods

    Re: Оце дивився я сьогодні Юлю по телевізору

    Михайло Свистович пише:
    > Побачив лише прожогом уривок, тому ні програми не пам"ятаю (не до того було), ні контексту. Вона іронічно дякувала, що міністри іноді відриваються від власного бізнесу й знаходять час, щоб зайнятися урядовими справами. Висновок про "зайнятися урядовими справами" вона зробила з того, що вони критикують уряд.
    >

    "Я почитала критику Порошенка відносно уряду, і мені приємно, що такі високі посадовці роблять перерву у зайнятті бізнесом і звертають увагу, що там робиться в державі", - сказала Тимошенко.

    http://www.pravda.com.ua/archive/2005/may/18/news/23.shtml







    > Ось така фігня.
  • 2005.05.19 | 123

    Ти, скоріше за все, неточно цитуєш-Юля не наїзджала на міністрів

    А лише тільки персонально на Порошенка.

    Ось як ці слова Юлі цитує УП:

    http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/may/18/news/23.shtml
    "Я почитала критику Порошенка відносно уряду, і мені приємно, що такі високі посадовці роблять перерву у зайнятті бізнесом і звертають увагу, що там робиться в державі", - сказала Тимошенко.

    "Це дуже позитивний сигнал, що у бізнесу є час подивитися і покритикувати уряд", - додала вона.


    Михайло Свистович пише:
    > Побачив лише прожогом уривок, тому ні програми не пам"ятаю (не до того було), ні контексту. Вона іронічно дякувала, що міністри іноді відриваються від власного бізнесу й знаходять час, щоб зайнятися урядовими справами. Висновок про "зайнятися урядовими справами" вона зробила з того, що вони критикують уряд.
    >
    > Виглядала при цьому Юля втомлено і якось приречено.

    Звісно. Бо Ющ її чмирить і критикує досить жорстко.

    > Так ось, хочу розповісти, що, на жаль, це так. Більшість уряду приділяє купу часу власним справам (крришує, лобіює, продає, роздає посади своїм людям), тоді як Юля дійсно працює. Добре чи погано - це інша справа.

    Дрібниця, але суттєво :)

    > Так само працюють Томенко, Пинзеник, Терьохін, Кириленко. Це не є

    Отож - так само :).

    > вичерпний перелік, просто я не все знаю. В Луценка осібна позиція. Він і не гребе під себе, але й від урядової команди тримається осторонь. Намагається займатися виключно міліцією, щоб його ніхто не чіпав, хоча так все одно не виходить. Тому робить дещо на догоду власть імущим, і ці імущі - не з уряду.
    >
    > Є нехороші здогадки, що Юлю оце все задовбало, і вона подумує, щоб і собі щось помати. Це поки що на рівні підозр. Йдеться про підгрібання будівельної галузі (тому і крик про хрущовки), оскільки всі ласі шматки іншими вже розхоплені.

    Логічно. Бо ідея про будівництво цього житла (відсилити всіх з хрущоб і дати натомість на 50% більше житла) виглядає надто дикою навіть для піару у стилі Юлі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.19 | Михайло Свистович

      Можливо, я ж сказав, що бачив одним оком

      123 пише:
      >
      > Звісно. Бо Ющ її чмирить і критикує досить жорстко.

      Це ти знаєш чи тобі так здається?

      >
      > Дрібниця, але суттєво :)

      Це не дрібниця.

      >
      > Отож - так само :)

      Так само мається на увазі не на себе.

      >
      > Логічно. Бо ідея про будівництво цього житла (відсилити всіх з хрущоб і дати натомість на 50% більше житла) виглядає надто дикою навіть для піару у стилі Юлі.

      Угу. Зате забудовники пожвавились.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.19 | 123

        Щодо критики Юлі Ющем - див. останній Указ Юща

        Прочитай весь - це просто пикою в багнюку, і кілька разів

        http://www.president.gov.ua/documents/5005.html
        У травні цього року на вітчизняному ринку нафтопродуктів виник гострий дефіцит бензину високооктанових марок, що призвело до черг на автомобільних заправних станціях, ускладнення транспортного обслуговування населення України, перебоїв у перевезенні вантажів тощо. Така криза виникла через некоректні дії Кабінету Міністрів України у сфері ціноутворення, надмірне адміністрування ринку нафти і нафтопродуктів.
        На подолання кризи останнім часом вжито низку заходів, зокрема, прийнято і підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації цін на ринку нафтопродуктів», проведено консультації з провідними компаніями – операторами ринку нафтопродуктів, забезпечено здійснення термінових закупівель дефіцитних марок бензинів.
        Вжиті заходи дозволили певною мірою поліпшити ситуацію на ринку. Наявні тенденції дають підстави вважати, що найближчим часом дефіцит бензину буде подолано. Однак ці заходи є недостатніми для досягнення стратегічної мети – стабільності на ринку нафти і нафтопродуктів, комплексного розв'язання існуючих проблем.
        З метою остаточного подолання кризи, штучно створеної на внутрішньому ринку світлих нафтопродуктів, зменшення дефіциту таких нафтопродуктів, стимулювання українських та іноземних нафтових компаній до ефективної роботи на українському ринку нафти і нафтопродуктів, забезпечення в подальшому стабільності його функціонування, виходячи з необхідності забезпечення економічної та енергетичної безпеки держави, постановляю:

        1. Визнати діяльність Кабінету Міністрів України з реалізації політики забезпечення функціонування ринку нафти і нафтопродуктів у державі, регулювання ціноутворення на ньому адміністративними методами такою, що не відповідає засадам ринкової економіки.
        Звернути увагу членів Кабінету Міністрів України на неприпустимість подібної практики і персональну відповідальність за забезпечення в подальшому стабільності функціонування зазначеного ринку.

        2. Кабінету Міністрів України:

        1) забезпечувати протягом 2005 року:
        стабільність і незмінність принципів здійснення фінансової, цінової, податкової, митної політики щодо операцій з нафтою, нафтопродуктами і газом, у тому числі транзиту цих товарів через територію України;
        максимальну прозорість прийняття державних рішень щодо регулювання ринку нафти і нафтопродуктів;
        недопущення відновлення вексельної форми розрахунків під час здійснення імпортних операцій з нафтою і нафтопродуктами та надання преференцій окремим учасникам ринку нафти і нафтопродуктів;

        2) подати в тижневий строк для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладного законопроекту про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» з метою встановлення нульової ставки оподаткування податком на додану вартість операцій з транзиту через територію України нафти;

        3) проаналізувати у двотижневий строк тарифи на транспортування, в тому числі транзитом через територію України, нафти і нафтопродуктів та вжити заходів щодо їх оптимізації з урахуванням потреб ринку нафти і нафтопродуктів;

        4) вирішити в установленому порядку протягом місяця питання створення вертикально інтегрованої схеми управління корпоративними правами, що належать державі у статутних фондах нафтових та нафтопереробних компаній;

        5) затвердити у місячний строк програму створення державного резерву світлих нафтопродуктів у розмірі десяти відсотків від обсягу річного споживання таких нафтопродуктів в Україні; забезпечити завершення до 1 січня 2006 року формування цього резерву;

        6) розробити з урахуванням досвіду держав - членів Європейського Союзу та затвердити в двомісячний строк програму диверсифікації закупівель нафти українськими суб'єктами господарювання, передбачивши заходи щодо унеможливлення залежності українського ринку нафти і нафтопродуктів від однієї держави-експортера;

        7) опрацювати у двотижневий строк разом із Секретаріатом Президента України питання утворення відповідних делегацій для проведення переговорів щодо поставок в Україну нафти і нафтопродуктів з нафторесурсних держав;

        8) подати у двотижневий строк пропозиції щодо внесення змін до актів Президента України, що випливають із цього Указу.

        3. Міністерству економіки України:
        скасувати в тижневий строк свої акти щодо адміністрування ціноутворення на ринку нафтопродуктів;
        здійснити у місячний строк заходи щодо вдосконалення інформаційно-аналітичного інструментарію для забезпечення оперативного інформування органів державної влади про тенденції ціноутворення на світових ринках нафти і впровадження ефективних моделей функціонування та розвитку ринку нафти і нафтопродуктів в Україні.

        4. Взяти до уваги, що нафтопереробні компанії заявили Президентові України про намір у подальшому зберегти пільгове ціноутворення на соціальне орієнтовані нафтопродукти (низькооктанові марки бензинів та скраплений газ), а також на дизельне пальне для забезпечення сільськогосподарських товаровиробників та розробити відповідні механізми ціноутворення на цей вид пального на період виконання сезонних сільськогосподарських робіт.

        Президент України Віктор ЮЩЕНКО

        18 травня 2005 року
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.05.19 | Михайло Свистович

          Це лише один випадок, а ти написав про постійну критику (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.19 | 123

            В цьому одному випадку - декілька критик

            Принаймні -- пряме звинувачення у нафтовій кризі, та пряма заборона робити те, що робив уряд з цінами на м*ясо.

            Постійна критика -- тому що на ці теми Ющ вже кілька разів казав приблизно те саме журналістам. Один з лінків - http://www.pravda.com.ua/archive/2005/may/18/news/12.shtml

            "В інтерв'ю журналістам у середу президент заявив, що ...
            "Адміністративними методами відтепер регулювати ціни в Україні ніхто не буде", - сказав він.

            Ющенко додав, що сам більше не допустить такої практики регулювання цін."



            Також додай спростування Ющем Юліної тези про те, що не буде переліку підприємств на націоналізацію/дооцінку. Остання заява Юща про це -- http://www.pravda.com.ua/archive/2005/may/18/news/10.shtml . А було ще декілька аналогічних заяв про це.

            Президент України Віктор Ющенко заявляє, що доповідь щодо 29 підприємств, що підлягають дооцінці, буде представлена за два дні, наразі йде робота по розробці механізму повторної приватизації.


            Ще Ющ змусив Юлю прийняти позицію Зварича по реекспорту нафти.
        • 2005.05.19 | Taras-ods

          Re: Щодо критики Юлі Ющем - див. останній Указ Юща

          123 пише:
          > Прочитай весь - це просто пикою в багнюку, і кілька разів
          >
          > http://www.president.gov.ua/documents/5005.html


          А вона йому так у кохані освідчувалася...
          Як можна так самого кращего фахівця і в багнюку, коли навкруги одні вороги.

          Тепер серьозно.
          Указ жорский - але справедливий та вчасний, Юлі треба трошки охолонуть і подивиться що вона робе, краіна це не газова імперія під патронатом кучми-лазаренко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.19 | VDom

            Re: Щодо критики Юлі Ющем - див. останній Указ Юща

            Taras-ods пише:
            > 123 пише:
            > > Прочитай весь - це просто пикою в багнюку, і кілька разів
            > >
            > > http://www.president.gov.ua/documents/5005.html
            >


            У травні цього року на вітчизняному ринку нафтопродуктів виник гострий дефіцит бензину високооктанових марок, що призвело до черг на автомобільних заправних станціях, ускладнення транспортного обслуговування населення України, перебоїв у перевезенні вантажів тощо.

            Високооктановий бензин на вантажних перевезеннях!? тощо...
            Писав цю частину указу мудак з трьома буквами "МММ"

            > Тепер серьозно.
            > Указ жорский - але справедливий та вчасний, Юлі треба трошки охолонуть і подивиться що вона робе, краіна це не газова імперія під патронатом кучми-лазаренко.

            А ось ілюстрації "правильності і вчасності".

            2) подати в тижневий строк для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладного законопроекту про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» з метою встановлення нульової ставки оподаткування податком на додану вартість операцій з транзиту через територію України нафти;«

            О ставка з транзиту, що дає економіці України.

            3) проаналізувати у двотижневий строк тарифи на транспортування, в тому числі транзитом через територію України, нафти і нафтопродуктів та вжити заходів щодо їх оптимізації з урахуванням потреб ринку нафти і нафтопродуктів;

            Може підвищать тарифи за транспортування?
            Якщо проведуть зміни і при цьму не підвищать тарифи за транспортування, то робіть висновки самі.

            4) вирішити в установленому порядку протягом місяця питання створення вертикально інтегрованої схеми управління корпоративними правами, що належать державі у статутних фондах нафтових та нафтопереробних компаній;

            А кого поставлять на чолі цієї вертикалі? І за чиєю "згодою"?

            7) опрацювати у двотижневий строк разом із Секретаріатом Президента України питання утворення відповідних делегацій для проведення переговорів щодо поставок в Україну нафти і нафтопродуктів з нафторесурсних держав;

            ... азом із Секретаріатом Президента України ...
            І шляхи транспортування цієї нафти в Україну на нафтопереробні підприємства... Чиї?

            3. Міністерству економіки України:
            скасувати в тижневий строк свої акти щодо адміністрування ціноутворення на ринку нафтопродуктів;
            здійснити у місячний строк заходи щодо вдосконалення інформаційно-аналітичного інструментарію для забезпечення оперативного інформування органів державної влади про тенденції ціноутворення на світових ринках нафти і впровадження ефективних моделей функціонування та розвитку ринку нафти і нафтопродуктів в Україні.

            Обмеження зняти на монопольному ринку!? Поки той ринок розвинеться, то при таких підходах економіка здохне.

            4. Взяти до уваги, що нафтопереробні компанії заявили Президентові України про намір у подальшому зберегти пільгове ціноутворення на соціальне орієнтовані нафтопродукти (низькооктанові марки бензинів та скраплений газ), а також на дизельне пальне для забезпечення сільськогосподарських товаровиробників та розробити відповідні механізми ціноутворення на цей вид пального на період виконання сезонних сільськогосподарських робіт.

            Пільгове при надприбутках!?
            Заявили про намір президенту... На період сільхозробіт...

            Вам що попросите, а нам хоч не показуйте дулі в обличчя...
            З'являються думки, що фраза "Корито залишилось, а свині змінились" має під собою грунт.
            Далі одні матюки.

            А якщо без матюків, то "корівку тра доїти". А хто та корівка? Часом не олігархія?

            А хто організував зустріч президента з нафтопереробними компаніями?
  • 2005.05.19 | Сергій Кабуд

    Re: Оце дивився я сьогодні Юлю по телевізору

    Михайло Свистович пише:
    .. Намагається займатися виключно міліцією, щоб його ніхто не чіпав, хоча так все одно не виходить. Тому робить дещо на догоду власть імущим, і ці імущі - не з уряду.
    ----------------------------
    А хто це? не з уряду але з уряду?
    З АП?
  • 2005.05.19 | Михайло Волошин

    Що, пане Михайле, взялися за Юлю?

    Та й дійсно: люди біля корита або мусять красти, або, якщо цього не видно - виносити плани та красти непомітно :-(
    Порошенко вам плеще... Та й не він один. А Москва - салютує над Кремлем. Пишайтесь!

    Михайло Свистович пише:
    > Є нехороші здогадки, що Юлю оце все задовбало, і вона подумує, щоб і собі щось помати. Це поки що на рівні підозр. Йдеться про підгрібання будівельної галузі (тому і крик про хрущовки), оскільки всі ласі шматки іншими вже розхоплені...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.19 | Sean

      Пан Михайло констатує хвакт

      За Юлю, між іншим, взялися і без нього - почитайте статті про діяльність уряду, наприклад, в Україні Молодій.

      Михайло Волошин пише:
      > Порошенко вам плеще... Та й не він один. А Москва - салютує над Кремлем. Пишайтесь!
      Не плеще. Хай Свистович вибачить, але я більше мовчати не можу і скажу правду тире матку. Порошенко йому не плеще, а платить ве-е-еликі бабки. Просто страшні. Жуть. А Свистович на ті гроші скуповує бензин і ховає у схрони, породжуючи нафтову кризу і стимулюючи невдоволення урядом. Отакоє от (с)
    • 2005.05.20 | Михайло Свистович

      І це при тому, що допис протимошенківський

      Михайло Волошин пише:
      >
      > Порошенко вам плеще... Та й не він один. А Москва - салютує над Кремлем. Пишайтесь!

      Неадекватність - погана риса. Не виривайте із контексту окремих абзаців, і все буде добре.
  • 2005.05.19 | SpokusXalepniy

    На першому мiсцi є одна тiльки проблема - ...

    ... - це проблема очiкування.

    Кожен пiдсвiдомо розумiє (я впевнений), що не слiд очiкувати перебудови за кiлька мiсяцiв та навiть - рокiв, кримiнальної, корумпованої системи у демократично-правову. Але розум не слухається.

    Треба жити реалiямi.

    Тому згадаємо дещо iз цiєї галузi.
    Важливий момент все ж таки є. Це засоби масової iнформацiї.
    Тут є, якщо не перемога, то не аби якi досягнення. При таких ЗМI буде дуже важко робити в повтоi шлях Кучмо-режиму.
    Справжнi журналiсти вiзьмуть за жопу не гiрше, нiж ранiше це робив Потебенько.

    По-друге, треба пам'ятати, що Луценко не Бiлокiнь. Треба не забувати про Турчинова, про багатьох нових держслужбовцiв та губернаторiв. Пам'ятаймо про Матвiєнко, та iн.

    А ось зараз порiвняйте - що було, i що сталося. Ще тiльки РIК тому лише в мрiях було одержати перемогу в посадi Мукачiвского мера, а зараз... Коротше, "головокруженiє от успєхов".

    Висновки: перебудову треба починати зi свого свiтогляду - тримати в руках свої очiкування, та рухатись крок за кроком.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.19 | Elena

      Re: Интересно, кто-нибудь из вас имеет отношение к экономике?

      Думаю, что скорее всего, нет.
      Иначе бы вы понимали, что все, что написано в Указе и сказано ВАЮ относительно администрирования правительством, правда.
      В лучшем случае (для нас), если Тимошенко просто не понимает КАК нужно регулировать процессы в рыночной экономике (она сможет за короткий срок, при своем желании научиться), гораздо хуже - если она УМЫШЛЕННО все переводит на ручной режим регулирования. Тогда наплачемся: т.к. кризис станет системным во всех сферах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.19 | пан Roller

        Украина заслуживает на статус страны с полурыночной экономикой.

        Elena пише:
        > Думаю, что скорее всего, нет.
        > Иначе бы вы понимали, что все, что написано в Указе и сказано ВАЮ относительно администрирования правительством, правда.

        > В лучшем случае (для нас), если Тимошенко просто не понимает КАК нужно регулировать процессы в рыночной экономике (она сможет за короткий срок, при своем желании научиться), гораздо хуже - если она УМЫШЛЕННО все переводит на ручной режим регулирования. Тогда наплачемся: т.к. кризис станет системным во всех сферах.

        Я слышал сам, что Тимошенко мотивирует тем, что "если бы эконоика была рыночной", сказала она.....

        То есть она рулит, тому, что не считает украинскую экономику рыночной.

        Хоча это не вписывается в то, что экономика как-то реагирует на управляющие воздействия Тимошенко.Нj? реакция экономики, рынка, какая-то половинчатая.

        Скажимо, цены на мясо повысились, а на все остальное нет.

        Или мы просто не чувствуем этого повышения, или верим, что его нет.О нем практически никто не говорит. На скока оно съело социальные надбавки? А может уже съело, никто не знает об этом. Это же треба считать.

        Не вписывается и в то, что Украина стремится получиь статус страны с рыночной экономикой.Вступить в ВТО.
        Я уже не говорю, что она сердце Европы,о чем говорит Ющенко. От нее, как от сердца, зависят все жизненно важные рыночные европейские процессы, органы.

        "Рыночное противоречие Тимошенко" выходит за экономические рамки, за рамки недопонимания.


        На самом деле, остается не ясно какая же экономика в Украине. Ведь 50 процентов, по утверждению Ющенко, составляет теневая, то есть рыночная экономика.

        Вторая половина, которой рулит Тимошекно не рыночная, по ее утвреждению.

        И эти экономики, если следовать такой логике, никак не связаны.Теневая функционирует без правительства, оно ей не нужно.

        Выходит, Украина заслуживает на статус страны с полурыночной экономикой.

        В экономике я пожалуй не разбираюсь."Экономика должна быть экономной", все что я помню.

        Но, здесь и не требуется экономика, достаточно арифметики начальной школы, что бы приплыть к таким выводам.

        Или я не прав?

        Brgds
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.05.19 | Elena

          Re: Роллеру

          На вопрос, почему она так рулит, есть только два ответа:
          1.Она не знает, КАК сделать экономику рыночной.
          2.Она НЕ хочет ее сделать рыночной (ей этого и не надо).

          Правда, есть еще один ответ:
          Она не знает и НЕ хочет знать, т.к. ей это не нужно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.05.19 | SpokusXalepniy

            Это говорит экономист? Скажите, что вы пошутили!

            Elena пише:
            > На вопрос, почему она так рулит, есть только два ответа:
            > 1.Она не знает, КАК сделать экономику рыночной.
            > 2.Она НЕ хочет ее сделать рыночной (ей этого и не надо).
            > Правда, есть еще один ответ:
            > Она не знает и НЕ хочет знать, т.к. ей это не нужно.

            Вы путаете рыночную экономику и рынок. В рыночной экономике на отдельные товары и услуги может не быть рынка. Такие товары не подчиняются рыночным законам.
            Нефть - как раз и есть такой товар. Это естественный нерынок (здесь "не" пишется вместе).
            Бывает и искусственный нерынок. Это когда для какого-либо товара правительством или мафией создаются специальные, особые условия. Такое может быт, например, с водкой или табачными изделиями.
            Сейчас такой случай произошел с мясом. Получился мясной нерынок. Ясно, что с искусственным нерынком бороться значительно легче. Надо устранить только источник, нарущающий рыночные отношения и сделать искусственное дыхание (вдыхание).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.20 | Karamello

              Re: Это говорит экономист? Скажите, что вы пошутили!

              SpokusXalepniy пише:
              > Elena пише:
              > > На вопрос, почему она так рулит, есть только два ответа:
              > > 1.Она не знает, КАК сделать экономику рыночной.
              > > 2.Она НЕ хочет ее сделать рыночной (ей этого и не надо).
              > > Правда, есть еще один ответ:
              > > Она не знает и НЕ хочет знать, т.к. ей это не нужно.
              >
              > Вы путаете рыночную экономику и рынок. В рыночной экономике на отдельные товары и услуги может не быть рынка. Такие товары не подчиняются рыночным законам.

              Нерыночной экономики не бывает. И товаров не на рынке тоже не бывает. Рынок может быть без признания, что это рынок, но он от этого рынком быть не перестает.

              Там, где есть спрос и предложение - там и есть рынок. И пусть экономика в совке была якобы плановой, она тоже была рыночной. Гражданам официально запрещалось тороговать золотом, а они торговали. Невозможно установить никакие препятствия если люди хотят торговать. И невозможно их заставить торговать, если люди торговать не хотят.

              Тимошенко, не признающая одновременно "ни Фукуямы, ни Маркса" подобна Шарикову, которы не признает ни Энгельса, ни Каутского. Прокол за проколом ее, видимо, ничему не учит.

              А знание-то просто. Ларчик экономический простой ключик имеет - не мешай людям работать. Тем, кто "наполняет бюджет". Научись сначала не вредить, а потом, когда страна из бедности выберется, научишься и подправлять.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.05.21 | SpokusXalepniy

                Я согласен с вашим утверждением (но с поправкой).

                Karamello пише:
                > Нерыночной экономики не бывает. И товаров не на рынке тоже не бывает... И пусть экономика в совке была якобы плановой, она тоже была рыночной. Гражданам официально запрещалось тороговать золотом, а они торговали.

                Вы хорошо определили. Согласен. Уточняю определение:

                В рамках страны с рыночной экономикой (пусть даже в Украине) есть рынки "спроса и предложения" на отдельные товары и услуги, которые ДЕЙСТВИТЕЛЬНО являются рыночными по своей сути РОВНО НА СТОЛЬКО ЖЕ, насколько плановую советскую экономику можно тоже назвать рыночной.

                Личный учитель справшивает молодого принца:
                - Ваше величество, скажите пожалуйста, как называется эта птица?
                - Орёл!
                - Отлично, господин принц, но это самый маленький из всех орлов. Иначе его правильней назвать - воробей.
          • 2005.05.19 | пан Roller

            Елене.

            Elena пише:
            > На вопрос, почему она так рулит, есть только два ответа:
            > 1.Она не знает, КАК сделать экономику рыночной.
            > 2.Она НЕ хочет ее сделать рыночной (ей этого и не надо).
            >
            > Правда, есть еще один ответ:
            > Она не знает и НЕ хочет знать, т.к. ей это не нужно.

            Не знает, но хочет.
            Не хочет, но знает.
            Не знает, и не хочет.

            "Я хочу сказать, я могу сказать, я должен сказать"- говаривал пан Дулитл в подобных случаях.

            Не случайно, его рекомендавали как моралиста с мировым именем. (Моя прекрасная леди)

            Хочет ли она, знает ли как, может ли, должна ли?
            Это все из области догадок.

            Для того что бы управлять треба иметь бразды,власть,и опору на производителя.

            Если сегодня останвливают доменные печи в Макеевке, на ремонт. Нефтеперерабатывающие заводы на регламент. И Тимошенко никак не может повлиять на эти процессы,у нее нет ни средств, ни рычагов, то абсолютно не важно, что она знает, что она хочет.

            Она не может.

            Важно, что хотят те, кто реально управляет экономикой, а не она.
            Это ее бесит.

            Попытка исправить положение рыночными методами здесь бесперспективна. Любые другие методы чреваты.

            Иными словами, не следует думать, что само рассосется.

            Brgds
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.05.19 | Elena

              Re: Елене.

              И с мясом тоже?
              Регламентные работы, остановка свиноферм?
  • 2005.05.19 | Unique

    Так навіщо ж

    Ви тоді навіщо створювали тему про якійсь сайт, якщо все так погано?

    Я не вірю у випадковість, і мені дуже неприємно, що ваш пост співпав з сьогоднішньою акцією "опозиції", яку вже 5-ий канал назвав "маштабною". Най неприємніше те, що Янукович разом з янучарами під керівництвом Шуфрича намагаються ще й "Євробачення" використати для захисту Різака-Колєснікова.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.19 | пан Roller

      Юлю мы не отдадим. Народ все равно ей верит. (-)

    • 2005.05.20 | Михайло Свистович

      Re: Так навіщо ж

      Unique пише:
      > Ви тоді навіщо створювали тему про якійсь сайт, якщо все так погано?

      Щоб було не так погано.

      >
      > Я не вірю у випадковість

      Дуже погано. Міняйте підходи.

      >
      > і мені дуже неприємно, що ваш пост співпав з сьогоднішньою акцією "опозиції", яку вже 5-ий канал назвав "маштабною". Най неприємніше те, що Янукович разом з янучарами під керівництвом Шуфрича намагаються ще й "Євробачення" використати для захисту Різака-Колєснікова.

      Я вже писав, що конспірологія - це хвороба. А така конспірологія то вже вообще :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.21 | настрадамус

        Да, Юля говорила про Порошенка . (-)

  • 2005.05.20 | forte

    Re: Оце дивився я сьогодні Юлю по телевізору

    А мені Юля дуже подобається, особливо її заяви про те, що з усіх боків у Україну вже біжить, пливе, летить, шкутильгає дешеве м’ясо і буквально через кілька годин воно вже буде тут... Це дійсно по нашому, по національному!!
    Хай не тільки вареники із сметани до рота самі літають, як у Миколи Васильовича Гоголя, хай і дешеве м’ясо саме бігає!
    І вбирається Юля вишукано, зі смаком – не соромить рідну стареньку, голодну та хвору неньку Україну, кожне нове платтячко на ній – там де треба – прозоре, а там, де дуже треба – публічне...
    І що там казати – справжня „жінка з косою”...
  • 2005.05.20 | Pavlo

    Re: Оце дивився я сьогодні Юлю по телевізору

    Михайло Свистович пише:

    > Є нехороші здогадки, що Юлю оце все задовбало, і вона подумує, щоб і собі щось помати. Це поки що на рівні підозр. Йдеться про підгрібання будівельної галузі (тому і крик про хрущовки), оскільки всі ласі шматки іншими вже розхоплені.

    Мені чомусь здається, що у Юлі саме зараз інший інтерес.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".