МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Помаранчева революція анульована?

09/22/2005 | S@nya
Нас таки „кинули”. Не вірив я друзям з Росії, які казали під час помаранчевої революції, що в них вже таке було, і що закінчується таке однаково: великим кидаловом народу. Думав, заздрять. І навіть після відставки Тимошенко, яку нам навіть не захотіли пояснити, я був переконаний, що все не так погано. Але я неодооцінив здатність Ющенка зраджувати свій народ ось так „поміж іншим”.

Я розумію, Віктору Андрійовичу треба було самоствердитися, довести всім, а в першу чергу собі, що і без Тимошенко він може щось зробити. Від самої перемоги помаранчевих почали точитися інтриги з метою розділити, зламати, перемогти нову владу. Але я сподівався, що вистачить розуму це бачити і не помічати. Бо вистачило мудрості рік тому переступити через амбіції і об’єднатися – заради спільної перемоги, заради держави. Так, принаймні думалося.

Ющенко самоствердився. З другої спроби подолав Юлю в парламенті і пропхав свого кандидата. Але якою ціною?

В останні дні скандал почав вщухати, і вже з’явилася надія, що до наших лідерів нарешті дійшло, що березовські, таємні плани про імпічмент, підслухані телефонні розмови і тому подібне – це війна, але війна не Ющенка з Тимошенко, а війна проти Ющенка і Тимошенко. Ми вкотре сподівалися, що помаранчеві лідери здатні зрозуміти хоча б те, що розуміє кожна Параска Ковалюк. Але не вистачило. І як завжди, особисті амбіції, підбурювані оточенням, перемогли здоровий глузд і відповідальність перед народом.

Віктор Андрійович знову якось так поміж іншим, „мімоходом”, зрадив всіх своїх прихильників і той абстрактний Майдан, який остаточно дискредитований поведінкою помаранчевих лідерів.

Згадаємо ситуацію в 2001-му. Що чекав народ? Що Ющенко вийде на Майдан і підтримає людей у їх боротьбі із знахаблілою, злочинною владою. Що зробив Ющенко? Підписав славнозвісну „Заяву трьох” разом з Кучмою і Літвином, назвавши протестуючих антикучмістів „фашистами”. Тоді люди не хотіли вірити в це і з задоволенням повірили чуткам, що Ющенко не підписував заяву, а його „поставили перед фактом”. Але сьогодні Віктор Андрійович підписав ту заяву вдруге. І вдруге безсоромно, поміж іншим, плюнув в душу Майдану.

Одже, перші пунки підписаного сьогодні Ющенком і Януковичем документу:
1.Впровадження політичної реформи;
2.Недопущення політичних репресій проти опозиції;
3. Внесення проекту Закону України «Про амністію» з визначенням у ньому ст.157 та ст.158 Кримінального Кодексу України;
4.Невідкладне введення в дію Закону про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яким передбачається законодавче врегулювання порядку притягнення депутатів місцевих рад до юридичної відповідальності.

Перший пункт означає введення з 1 січня в дію політреформи Медведчука-Мороза, яка зводить на нуль головний здобуток Майдану: перехід влади до законнообраного президента від людей, що незаконно намагалися її узурпувати.

Другий пункт означає відмову від одного з головних гасел Майдану: «Бандити сидітимуть в тюрмах», означає повну безкарність високопосадовців, означає, що жодних висновків із помаранчевої революції владою не зроблено.

Третій пункт означає, що безкарними залишаться і ті, через кого фактично почалась революція – фальсифікатори виборів Президента.

І нарешті четвертий пункт означає, що відтепер сховатися від кримінальної відповідальності буде ще простіше – для цього не потрібно витрачатися на парламентські вибори, а достатньо стати депутатом місцевої ради, і отримати недоторканість.

А в сукупності всі ці пункти означають одне: помаранчева революція анульована. Всі її здобутки перекреслені. Реванш кучмістів відбувся.

Але хочу нагадати пану Ющенку: це не за нього стояли люди на Майдані, як він любить стверджувати останнім часом. Люди стояли проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Люди стояли проти злочинців, які були при владі і хотіли там залишитися. Люди стояли проти корупції і безкарності. Люди стояли проти всього того, що сьогодні одним підписом відновив Президент.

А це значить, що революція триває.

Відповіді

  • 2005.09.22 | catko

    а її хтось дозволяв, щоб тепер анульовувати?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.09.22 | 123

    Що - Янукович у нас Президент?

    S@nya пише:
    > Нас таки „кинули”. Не вірив я друзям з Росії, які казали під час помаранчевої революції, що в них вже таке було, і що закінчується таке однаково: великим кидаловом народу. Думав, заздрять. І навіть після відставки Тимошенко, яку нам навіть не захотіли пояснити,

    Вже 1000 разів пояснили.

    Помилка Ющенка в тому, що він давав цьому уряду позитивні оцінки раніше. Хоча цих оцінок цей уряд не заслуговував вже давно.

    > я був переконаний, що все не так погано. Але я неодооцінив здатність Ющенка зраджувати свій народ ось так „поміж іншим”.

    Слова гучні. Не треба мати в особі політиків ідолів. Особливо таких політиків, як Юля ;)

    > Я розумію, Віктору Андрійовичу треба було самоствердитися, довести всім, а в першу чергу собі, що і без Тимошенко він може щось зробити.

    Хвора уява у Вас :)

    > Від самої перемоги помаранчевих почали точитися інтриги з метою розділити, зламати, перемогти нову владу. Але я сподівався, що вистачить розуму це бачити і не помічати. Бо вистачило мудрості рік тому переступити через амбіції і об’єднатися – заради спільної перемоги, заради держави. Так, принаймні думалося.

    Так. Тоді у Юлі вистачило. Бо отримала що хотіла - підпис Юща під бумагою із зобов*язанням внести її на ПМ.

    > Ющенко самоствердився. З другої спроби подолав Юлю в парламенті і пропхав свого кандидата. Але якою ціною?

    Ні, Ви все перевернули з ніг на голову. Це Юлі не вдалось самоствердитись -- завалити затвердження уряду і показати, що без неї Ющ нічого не зможе зробити. Це квінтесенція її тактики, на цьому побудований її шантаж.

    > В останні дні скандал почав вщухати, і вже з’явилася надія, що до наших лідерів нарешті дійшло, що березовські, таємні плани про імпічмент, підслухані телефонні розмови і тому подібне – це війна, але війна не Ющенка з Тимошенко, а війна проти Ющенка і Тимошенко. Ми вкотре сподівалися, що помаранчеві лідери здатні зрозуміти хоча б те, що розуміє кожна Параска Ковалюк. Але не вистачило. І як завжди, особисті амбіції, підбурювані оточенням, перемогли здоровий глузд і відповідальність перед народом.

    Нічого не почало вчухати -- це Вам просто хотілося бачити у вчорашньому піарі Юлі щирість, якої там не було. Те, що цієї щирості не було, всім очевидно було. Я вчора увечері дивився 1+1, і там експерт Єрмолаєв те саме казав - йому нещирість Юлі була очевидна. Ця нещирість виявилася відразу ж після зустрічі Юлі з Ющем вчора, коли стало відомо, що БЮТ знову не голосуватиме. Ось Вам лінк на мій пост вчорашній, який я відразу ж поставив тут тоді:
    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1127324986

    > Віктор Андрійович знову якось так поміж іншим, „мімоходом”, зрадив всіх своїх прихильників і той абстрактний Майдан, який остаточно дискредитований поведінкою помаранчевих лідерів.

    Яким чином зрадив?! Він вчора запропонував Юлі взяти участь у формуванні уряду. Вона сказала що згодна -- перед камерами. Але потім, коли була зустріч з Президентом, сказала що не згодна (бо згодна вона була лише на свої ультимативні вимоги -- вона ПМ, і уряд коаліційний).

    > Згадаємо ситуацію в 2001-му. Що чекав народ? Що Ющенко вийде на Майдан і підтримає людей у їх боротьбі із знахаблілою, злочинною владою. Що зробив Ющенко? Підписав славнозвісну „Заяву трьох” разом з Кучмою і Літвином, назвавши протестуючих антикучмістів „фашистами”. Тоді люди не хотіли вірити в це і з задоволенням повірили чуткам, що Ющенко не підписував заяву, а його „поставили перед фактом”. Але сьогодні Віктор Андрійович підписав ту заяву вдруге. І вдруге безсоромно, поміж іншим, плюнув в душу Майдану.

    Згадайте ще й попередні роки, і що робив тоді Ющенко в Нацбанку, а що робила Юля з Лазаренком.

    > Одже, перші пунки підписаного сьогодні Ющенком і Януковичем документу:
    > 1.Впровадження політичної реформи;
    > 2.Недопущення політичних репресій проти опозиції;
    > 3. Внесення проекту Закону України «Про амністію» з визначенням у ньому ст.157 та ст.158 Кримінального Кодексу України;
    > 4.Невідкладне введення в дію Закону про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яким передбачається законодавче врегулювання порядку притягнення депутатів місцевих рад до юридичної відповідальності.
    >
    > Перший пункт означає введення з 1 січня в дію політреформи Медведчука-Мороза, яка зводить на нуль головний здобуток Майдану: перехід влади до законнообраного президента від людей, що незаконно намагалися її узурпувати.

    Ви не знали, що це ціна за згоду цих людей (нардепів) проголосувати за закон про проведення третього туру виборів?

    > Другий пункт означає відмову від одного з головних гасел Майдану: «Бандити сидітимуть в тюрмах», означає повну безкарність високопосадовців, означає, що жодних висновків із помаранчевої революції владою не зроблено.

    Це все Ваше фантазія. Нічого в цьому пункті нема про високопосадовців. Про політичні репресії проти себе цими дняим заявляла, наприклад, Юля (і я з її оцінкою погоджуюся). Не помітили?

    > Третій пункт означає, що безкарними залишаться і ті, через кого фактично почалась революція – фальсифікатори виборів Президента.

    А до прийняття цього пункту -- багато з них було покарані?

    > І нарешті четвертий пункт означає, що відтепер сховатися від кримінальної відповідальності буде ще простіше – для цього не потрібно витрачатися на парламентські вибори, а достатньо стати депутатом місцевої ради, і отримати недоторканість.

    Це теж не зовсім так, але дійсно погано.

    > А в сукупності всі ці пункти означають одне: помаранчева революція анульована. Всі її здобутки перекреслені. Реванш кучмістів відбувся.

    Помаранчева революція, як Ви відзначаєте абзацем нижче, була проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Отже, її досягнення відставкою Юлі і призначенням Єханурова аж ніяк не ревізуються.

    > Але хочу нагадати пану Ющенку: це не за нього стояли люди на Майдані, як він любить стверджувати останнім часом. Люди стояли проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Люди стояли проти злочинців, які були при владі і хотіли там залишитися. Люди стояли проти корупції і безкарності. Люди стояли проти всього того, що сьогодні одним підписом відновив Президент.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | S@nya

      По-моєму, Ви зациклені на Юлі (-)

    • 2005.09.22 | Адвокат ...

      Re: Що - Янукович у нас Президент?

      123 пише:

      > Помаранчева революція, як Ви відзначаєте абзацем нижче, була проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Отже, її досягнення відставкою Юлі і призначенням Єханурова аж ніяк не ревізуються.

      Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.22 | 123

        Re: Що - Янукович у нас Президент?

        Адвокат ... пише:
        > 123 пише:
        >
        > > Помаранчева революція, як Ви відзначаєте абзацем нижче, була проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Отже, її досягнення відставкою Юлі і призначенням Єханурова аж ніяк не ревізуються.
        >
        > Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.

        Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?

        Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні; визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.09.22 | S@nya

          Re: Що - Янукович у нас Президент?

          123 пише:
          > Адвокат ... пише:
          > > 123 пише:
          > >
          > > > Помаранчева революція, як Ви відзначаєте абзацем нижче, була проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Отже, її досягнення відставкою Юлі і призначенням Єханурова аж ніяк не ревізуються.
          > >
          > > Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.
          >
          > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?
          >
          > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні; визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?

          Навпаки. Бо не "скасування функцій РНБО", а передача цих функцій (контроль за силовиками!!!) неконституційному органу - секретаріату Президента. А перейменування адміністрації на секретаріат або держсекретаря на голову секретаріата суті не міняє.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.09.22 | 123

            Re: Що - Янукович у нас Президент?

            S@nya пише:
            > 123 пише:
            > > Адвокат ... пише:
            > > > 123 пише:
            > > >
            > > > > Помаранчева революція, як Ви відзначаєте абзацем нижче, була проти фальсифікованих виборів і фальсифікованої демократії. Отже, її досягнення відставкою Юлі і призначенням Єханурова аж ніяк не ревізуються.
            > > >
            > > > Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.
            > >
            > > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?
            > >
            > > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні; визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
            >
            > Навпаки. Бо не "скасування функцій РНБО", а передача цих функцій (контроль за силовиками!!!) неконституційному органу - секретаріату Президента. А перейменування адміністрації на секретаріат або держсекретаря на голову секретаріата суті не міняє.

            Слід розуміти -- решту кроків Ви беззастережно визнали зробленими у напрямі "до ідеалів".

            Щодо перейменування -- може й не міняє, але таке перейменування декларувалося під час революції, але не було зроблено. Чомусь.

            Щодо передачі цих функції. Хто, по-Вашому, мусить готувати фамілії суддів, які внесе Президент -- якщо не його секретаріат? Для чого цей секретаріат має бути конституційним?! Президент є конституційним, а його секретар - ні. Секретар ПМ теж не є конктитуційним, але все ж готує для ПМ якісь документи.
        • 2005.09.22 | Предсказамус

          Божья роса...

          123 пише:
          >> Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.
          > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?
          Амнистия фальсификаторам и неприкосновенность оппозиционера Кушнарева Вас уже устраивает? Впрочем, похоже что таки да.

          > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні
          - Больной перед смертью потел?
          - Потел...
          - Это хорошо.

          > визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
          В который раз это "визначено чітко", не припомните?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.09.22 | 123

            Від неї допомагає правильне користування штанами і унітазом

            Предсказамус пише:
            > 123 пише:
            > >> Самими тими хвактами,-- згоден,-- ні. А от способом, яким ті хвакти стали хвактами,-- безумовно.
            > > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?
            > Амнистия фальсификаторам и неприкосновенность оппозиционера Кушнарева Вас уже устраивает? Впрочем, похоже что таки да.

            Щодо амністії - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1127397213

            Припинення політичних репресій (якщо Ви про це) -- так, мене це завжди влаштовувало. І це було те, заради чого був Майдан, якщо Ви не пригадуєте.

            > > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні
            > - Больной перед смертью потел?
            > - Потел...
            > - Это хорошо.

            Відставка Юлі - це далеко не смерть.

            > > визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
            > В который раз это "визначено чітко", не припомните?

            А сумніваєтесь - що не буде Жванії, Червоненка в уряді?

            Чомусь у цій позиції меморандума Ви сумніваєтесь, а у позиції про амністію (яка більш ніж туманна) -- ні. Дивно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.09.22 | Предсказамус

              Любопытный метод борьбы с росой.

              123 пише:
              > Щодо амністії - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1127397213
              Читал. Ерунда. Не вижу оснований полагать, что, амнистировав Кучму, посадят Кидалова, т.к. он в первую очередь сдаст Кучму.

              > Припинення політичних репресій (якщо Ви про це) -- так, мене це завжди влаштовувало. І це було те, заради чого був Майдан, якщо Ви не пригадуєте.
              Политических репрессий формально нет и сейчас, зачем вносить этот пункт? А затем, чтоб некоторые ребята, на которых трупы висят гроздьями, выходили из СИЗО уже не в порядке исключения, а в полном соответствии с Меморандумом. Не делайте вид, что не поняли.

              > Відставка Юлі - це далеко не смерть.
              Вы где-то в моем постинге прочли имя Юля? Или это подсознательное?

              >>> визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
              >> В который раз это "визначено чітко", не припомните?
              > А сумніваєтесь - що не буде Жванії, Червоненка в уряді?
              Думаю, что теперь статус "кум" будет самодостаточным, зачем к нему еще какие-то должности? Должности будут у других. К примеру, только сегодня Ющенко дал согласие на избрание банкира премьером Крыма. В порядке отделения власти от бизнеса, наверное.

              > Чомусь у цій позиції меморандума Ви сумніваєтесь, а у позиції про амністію (яка більш ніж туманна) -- ні. Дивно.
              Опыт показывает, что из всех вариантов Ющенко в последние 8 месяцев всегда выбирал худший, так что тенденция.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.09.22 | 123

                Ось і добре

                Предсказамус пише:
                > 123 пише:
                > > Щодо амністії - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1127397213
                > Читал. Ерунда. Не вижу оснований полагать, что, амнистировав Кучму, посадят Кидалова, т.к. он в первую очередь сдаст Кучму.

                Нічого не зрозумів. Про що це Ви?

                Я мав на увазі -- що залежити все буде від того, що буде написано в законі про амністію. А щодо цього Ющ зобов*язань на себе не брав.

                > > Припинення політичних репресій (якщо Ви про це) -- так, мене це завжди влаштовувало. І це було те, заради чого був Майдан, якщо Ви не пригадуєте.
                > Политических репрессий формально нет и сейчас, зачем вносить этот пункт?

                А фактично - вони є. Проти Юлі, наприклад.

                Крім того, заперечення практики репресій у майбутньому не означає визнання їх існування сьогодні.

                > А затем, чтоб некоторые ребята, на которых трупы висят гроздьями, выходили из СИЗО уже не в порядке исключения, а в полном соответствии с Меморандумом. Не делайте вид, что не поняли.

                Зовсім не зрозумів. Ющ буде когось випускати з в*язниць?

                > > Відставка Юлі - це далеко не смерть.
                > Вы где-то в моем постинге прочли имя Юля? Или это подсознательное?

                Підсвідоме - намагаюсь на Вашу хвилю настроїтись :)

                А що -- були ще якісь апокаліптичні явища останнім часом?

                > >>> визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
                > >> В который раз это "визначено чітко", не припомните?
                > > А сумніваєтесь - що не буде Жванії, Червоненка в уряді?
                > Думаю, что теперь статус "кум" будет самодостаточным, зачем к нему еще какие-то должности? Должности будут у других.

                Тобто? Що саме Вас не влаштовує? Що в Юща багато кумів? Це вже смішно.

                > К примеру, только сегодня Ющенко дал согласие на избрание банкира премьером Крыма. В порядке отделения власти от бизнеса, наверное.

                Пересмикування стає вже Вашою фірменою фішкою. Цей "банкір" ніколи не був бізнесменом, він "банкір" з НБУ, де працює вже 15 років. Ось Вам лінк.

                http://www.burdyugov.openua.net/

                > > Чомусь у цій позиції меморандума Ви сумніваєтесь, а у позиції про амністію (яка більш ніж туманна) -- ні. Дивно.
                > Опыт показывает, что из всех вариантов Ющенко в последние 8 месяцев всегда выбирал худший, так что тенденция.

                Про вибор чого йдеться? Вибір позиції меморандуму, яку порушити? :))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.09.22 | Предсказамус

                  Не понял, что хорошего, ну да ладно.

                  123 пише:
                  > Предсказамус пише:
                  >> Читал. Ерунда. Не вижу оснований полагать, что, амнистировав Кучму, посадят Кидалова, т.к. он в первую очередь сдаст Кучму.
                  > Нічого не зрозумів. Про що це Ви?
                  Объясняю. Если амнистируют только исполнителей (хотя не представляю, как это сделать практически и чем исполнитель-Кивалов принципиально отличается от исполнителя-Пупкина из сельсовета), то организаторы рано или поздно ткнут пальцем в того, кто их на это дело сподвиг. Т.е. на Кучму, которого, как выяснилось, трогать нельзя. Это Вы, надеюсь, уже поняли?

                  >> Политических репрессий формально нет и сейчас, зачем вносить этот пункт?
                  > А фактично - вони є. Проти Юлі, наприклад.
                  И их прекратят в соответствии с Меморандумом? Не смешите.

                  > Крім того, заперечення практики репресій у майбутньому не означає визнання їх існування сьогодні.
                  Именно означает.

                  >> А затем, чтоб некоторые ребята, на которых трупы висят гроздьями, выходили из СИЗО уже не в порядке исключения, а в полном соответствии с Меморандумом. Не делайте вид, что не поняли.
                  > Зовсім не зрозумів. Ющ буде когось випускати з в*язниць?
                  Уже выпустил Ризака, до этого Кушнарева. А теперь и сажать перестанут, томущо оппозиционеры.

                  >>> Відставка Юлі - це далеко не смерть.
                  >> Вы где-то в моем постинге прочли имя Юля? Или это подсознательное?
                  > Підсвідоме - намагаюсь на Вашу хвилю настроїтись :) А що -- були ще якісь апокаліптичні явища останнім часом?
                  Сегодня было одно событие. Я бы не назвал его апокалиптическим, умерла последняя надежда на Ющенко у тех, кто надеялся пожить в нормальной стране.

                  >> Думаю, что теперь статус "кум" будет самодостаточным, зачем к нему еще какие-то должности? Должности будут у других.
                  > Тобто? Що саме Вас не влаштовує? Що в Юща багато кумів? Це вже смішно.
                  Меня не устраивает, когда кумовья руководят страной, хоть официально, хоть неофициально. Один такой, к примеру, будучи отстранен от должности, мотался с Ющенком по Америкам и мелькал в экране. Не заметили?

                  > http://www.burdyugov.openua.net/
                  С банкиром - неправ, признаю. Поленился разобраться. Появится правительство - обещаю с десяток настоящих бизнесюков или ставленников кланов наловить. Верите?

                  >> Опыт показывает, что из всех вариантов Ющенко в последние 8 месяцев всегда выбирал худший, так что тенденция.
                  > Про вибор чого йдеться? Вибір позиції меморандуму, яку порушити? :))
                  Выбирая решение, каждый раз выбирает самое неудачное.
        • 2005.09.22 | Адвокат ...

          Re: Що - Янукович у нас Президент?

          123 пише:


          > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?

          Засмутити мя,-- важко. Особливо,-- Ющеві. Він вже коли сь назвав УБК фашистами.

          Мо~ Ви помітили у "меморандумі антимайдану" йде мова про амністію тим "достойникам" та "достойницям", що своїми руками робили хвальшавання на виборах, а чи віддавали накази те робити.


          > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні; визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?

          Навпаки, і Ви те розумієте. Він зробив під тиском обставин, що їх сам породив здебільшого, те, що мав зробити з власної волі, як людина моральна та шляхетна.

          Навряд чи тепер він матиме рейтинґ, вищій за Ґамнюковіча.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.09.22 | 123

            Re: Що - Янукович у нас Президент?

            Адвокат ... пише:
            > 123 пише:
            >
            >
            > > Що конкретно Вас засмучує у тому способі - окрім квазізгоди Юща підписати закон про недоторканність депутатів місцевих рад?
            >
            > Засмутити мя,-- важко. Особливо,-- Ющеві. Він вже коли сь назвав УБК фашистами.
            >
            > Мо~ Ви помітили у "меморандумі антимайдану" йде мова про амністію тим "достойникам" та "достойницям", що своїми руками робили хвальшавання на виборах, а чи віддавали накази те робити.

            Про це я вже відповідав -- див., наприклад, тут.
            http://www2.maidan.org.ua/n/free/1127397213

            До того ж (те ж відзначав десь), теза про амністію членів комісій "згвалтованих вчителів та лікарів", тобто виконавців, активно підтримувалась багатьма революційними лідерами відразу ж після революції.

            > > Наприклад, нагадаю -- сьогодні (тільки сьогодні, через 9 місяців після революції), у межах цього "способу", відбулося перетворення адміністрації президента на просто "секретаріат", із скороченням його керівного штату; скасування посади "перший помічник президента"; скасування функцій РНБО, які їй не притаманні; визначено чітко -- що бізнесменів в уряді не буде. Це крок до "ідеалів помаранчевої революції" чи навпаки?
            >
            > Навпаки, і Ви те розумієте. Він зробив під тиском обставин, що їх сам породив здебільшого, те, що мав зробити з власної волі, як людина моральна та шляхетна.

            Отож -- під тиском обставин (читай -- опозиції) він зробив кроки, які є правильними і демократичними.

            Це і є демократія -- коли демократичні кроки робляться політиками незалежно від їх особистих якостей. Робляться тому, що цього вимагає система. Примус президента політичними обставинами до таких кроків найбільше свідчить про зсув у бік саме демократичного устрою суспільства ("ідеалів Майдану").
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.09.23 | Адвокат ...

              Re: Що - Янукович у нас Президент?

              123 пише:


              > До того ж (те ж відзначав десь), теза про амністію членів комісій "згвалтованих вчителів та лікарів", тобто виконавців, активно підтримувалась багатьма революційними лідерами відразу ж після революції.

              Я ду-у-уже перепрошую! Але... казали про те, що необхідно виявити усих, хто порушував закон. Завести на кожного відповідну кримінальну справу. Спрямувати кожну справу до суду. Отримати присуд. І лише опісля присуду,-- помилувати засуджених.

              Але ні в якім разі,-- милувати усих чохом!!!


              > Отож -- під тиском обставин (читай -- опозиції) він зробив кроки, які є правильними і демократичними.
              >
              > Це і є демократія -- коли демократичні кроки робляться політиками незалежно від їх особистих якостей. Робляться тому, що цього вимагає система. Примус президента політичними обставинами до таких кроків найбільше свідчить про зсув у бік саме демократичного устрою суспільства ("ідеалів Майдану").

              Як що "власна дурість Юща" == "опозиція до політики президента", тоді я пас.
  • 2005.09.22 | капітан Немо

    Зрадників - самі знаєте куди.

    Я знову у шоці. У шоці багато моїх знайомих і знайомих моїх знайомих. Котрі отримували серцеві напади, отримували інфаркти від переживань, щоб до влади не прийшли бандюки. Котрі мерзли на морозі у неприспособленому для грудневої сльоти взутті .

    Тепер незрозуміло , що буде із незаконно прихватизованими підприємствами. І багато ще чого неясно....

    Ясно одне : народ кинули. Точніше - "киданули". Швидше за все, це було сплановано анперед. Я вже колись писав, що один знайомий бандюк ще в листопаді , напередодні другого туру, сказав, що хто б не переміг, все одно до влади прийдуть одні й ті ж самі люди, все куплено і проплачено наперед. Просто якби якимось чином переміг Янукович у першому турі, вони б, ці люди, зекономили якусь кількість свої "бабок". А так їм довелося витратитися вдвічі-втричі більше. Хто ж такі "ці люди" ?? Я гадаю, що це тема для форуму "БЕЗ ПРАВИЛ".

    НМД, виняток все-таки становить О.О.МОРОЗ та Ю.В.ТИМОШЕНКО. Може, вони і дурні, але зате чесні. Плюс до того - 100% українці.

    КУМА ГЕТЬ !
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | 123

      Ці люди, якими все проплачено - це ЖЖЖИИДИ(-)

    • 2005.09.22 | Майстер

      Немо, який ви наївний...

      капітан Немо пише
      >
      > НМД, виняток все-таки становить О.О.МОРОЗ та Ю.В.ТИМОШЕНКО. Може, вони і дурні, але зате чесні. Плюс до того - 100% українці.
      >

      Причому двічі наївний.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.22 | капітан Немо

        Вибачте, пане Майстер, я про вас якось забув...

        Майстер пише:
        > капітан Немо пише
        > > НМД, виняток все-таки становить О.О.МОРОЗ та Ю.В.ТИМОШЕНКО. Може, вони і дурні, але зате чесні. Плюс до того - 100% українці.
        > Причому двічі наївний.

        Ви, пане Майстер, теж становите виняток.
    • 2005.09.23 | Альберт

      Кума геть?!!! Непогано....

      Дуже непогано! 8)

      От тільки - ретельніше треба... Ретельніше... Щоб геть - і назавжди. А кучму - за грати! 8)
  • 2005.09.22 | NI_ZRADI

    Помаранчева революція анульована. Хай живе синьо-жовта революція

    Я завжди казав, що комунякам не можна довіряти, навіть бувшим (тим більше що комуняка бувшим не буває, хто зрадив Україну раз, зрадить і вдруге, втретє...)
    Нема причин для відчаю. Ось побачите НСНУ опиниться в дупі після виборів-2006 року. Туди їм і дорога. Я лише хочу застерегти Вас від голосування за юлю і відМорозка, ті кадри не кращі.
    Сподіваюся за "галубоє двіжєніє данєцка" Ви і так не проголосуєте.
    Голосуйте за націонал-демократів, або за націоналістів. І буде Україна Українською!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.09.22 | Odess

    Она была аннулирована подковерной борьбой

    в команде Президента.
    В первую очередь организованную Юлей.
    То что произошло сегодня это то что Юля 10 дней назад показывала по телевизору в очередном спектакле - соединение 2х ленточек - оранжевой и голубой. Тогда все сторонники Юли рукоплескали ее выдумке.
    Когда Ющ сделал реальный шаг навстречу Восточной Украине они же кричат - "позор, предательство"...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | Предсказамус

      Ну Вы даете!

      Odess пише:
      > Когда Ющ сделал реальный шаг навстречу Восточной Украине они же кричат - "позор, предательство"...
      Союз с Януковичем - шаг навстречу Восточной Украине?! Мда...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.22 | Адвокат ...

        Ато ж! Ви не знали?

        Ґамнюковіч == Східна Україна, ясен пєнь!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.09.22 | Предсказамус

          Я подозревал, конечно. Ну что так, в лоб... Хоть бы намеком.. (-

        • 2005.09.22 | Пані

          Господи, а Ясного Пня за що?

          Він хоч і наш, але все ж на Східна Україна, а Південна.

          Мені що особливо в цій ситуації подобається. Харя Януковича з екранів не вилазить (Катко, ти віддивися всі вечірні новини? забрав все взад?) і воно віщає народу правду матку, а Ющ збіг і мовчить. Знає кішка чиє сало з"їла.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.09.22 | catko

            накаркав, блін...(-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.09.22 | Пані

              Якби ти був вороном...

              .. і воно справді залежало від твого каркання... А так - це справді жопа... І ніяких ознак ані розуміння цього, ані бажання з неї вибратися.

              А компромат і далі викидатиметься - це я не те що каркаю, я просто впевнена.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.09.22 | catko

                я отут подумав от що: а якщо ти ворога

                свого колишнього тупою шестьоркою на "подай пшинєсь позамятай" наймаєш - це страшно чи смішно?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.09.22 | Пані

                  Ти побачиш, що це не на шістку наймається

                  Я буду тільки рада помилитися, але я не думаю :(
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.09.22 | catko

                    та ладно тобі трагедію з фігні робити

                    під час революції ми один раз ходили по майдану і матюкались що ап штурмом не взяли. ах яка нагода була - сама юля штурм очолювала, але ющ боягуз її обломав.

                    другий раз ми розчаровані розходились, коли вони політреформу на мирний вихід з ситуації обміняли. ах який же ющ сука тоді був - ми ж з тою політреформою рік боролись, а він отак запросто погодився.

                    потім він довго премєра не призначав а ми кричали - юля-юля. призначай мудак, і так все ясно, що ти тягнеш - вона ж герой, тільки вона. призначив.

                    далі історію розписувати не буду. але думаю зараз щось точно таке саме як тоді було. ми думаємо одними категоріями, вони іншими. а історія показує хто правий хто винуватий.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2005.09.22 | Пані

                      це все не до мене

                      catko пише:
                      > під час революції ми один раз ходили по майдану і матюкались що ап штурмом не взяли. ах яка нагода була - сама юля штурм очолювала, але ющ боягуз її обломав.

                      Я і тоді вважала це дурнею.

                      > другий раз ми розчаровані розходились, коли вони політреформу на мирний вихід з ситуації обміняли. ах який же ющ сука тоді був - ми ж з тою політреформою рік боролись, а він отак запросто погодився.

                      Я слідкувала за цим процесом і абсолютно не очікувала, що Ющ не пхатиме політреформу після обрання. І точно не робила з того трагедії.

                      > потім він довго премєра не призначав а ми кричали - юля-юля. призначай мудак, і так все ясно, що ти тягнеш - вона ж герой, тільки вона. призначив.

                      Я писала в ті часи, що прем"єром мав бути Єхануров. Все є в архіві.

                      > далі історію розписувати не буду. але думаю зараз щось точно таке саме як тоді було. ми думаємо одними категоріями, вони іншими. а історія показує хто правий хто винуватий.

                      Поки що все на мою користь. Нажаль, в мене є всі підстави вважати, що і цього разу також.

                      Розумієш, він ДОСІ не виліз на люди і не пояснив виборцям свої дії. Навіть на відміну від Гавнюковича... Це, вибач, діагноз.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2005.09.22 | catko

                        перепрошую. після зінченка він 3 дні мовчав. а потім як виліз(-)

              • 2005.09.23 | Альберт

                Пані, я маю вибачитись...

                Компромат?!!! Чи те л.... (ще раз вибачаюсь) що на швидку руку зляпане дідько зна ким, дідько зна задля чого і від котрого тягне за кілометри, що то є фуфло??? 8))))))))

                Як запис розмови ЮВТ із Коломойським!!! 8)))) Теж мені - компромат. 8)

                Я не можу повірити, що дорослі люди можуть серьозно ставитися до такої думки, що до відкритого доступу у сучасному світі може потрапляти справжня інформація (нашару), та й ще у такий кількості і з претензією на якість!!!

                В принципі це все, що я хотів сказати... Не компромат зараз зливають - а "компромутоту"!

                І якщо Вам трошки то є цікавим, така думка - то у всьому цьому "зливі" 0,001 частина вісотку правди, якщо взагалі вона там є. Після цікавої і дуже повчальної історії з Андрійкою - інтернет для зливу справжнього компромату, а саме зони УА.нету, ХРЮ.нету, ЮСАнету - можна вважати зачиненою (принаймні, поки що, до якогось не зовсім передбаченого розвитку подій для Віті). Як то не диво - але якась частка правди усе таки випливе - бо правда в л.... не любить купатись, завжди її тягне вищче будь-якого лайна. Це вже моя частка ідеалізму, пробачте.

                Ретельніше треба... Ой, треба! ;)
      • 2005.09.22 | Odess

        Пакт еще не есть союз (надеюсь) (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.09.22 | Предсказамус

          Уточните, пакт (не союз) с Я. - это шаг навстречу Востоку?! (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.09.22 | Пані

            Угу, нам с тобою та Адвокатом

            А також купі наших активістів. Шаг назустріч з дулей наперевес :)

            Я казала, що вони всі покидьки. Зараз знайду свій геніальний пост "кушайте вашого Ющенка" розливу 2001 року...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.09.22 | Предсказамус

              Если бы только...

              Сейчас вообще все порядчные люди, случайно просочившиеся во власть, в лучшем случая притаятся, в худшем - сами уйдут или их уйдут. Разговаривал, настороения самые хреновые.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2005.09.22 | Пані

                Я б все таки почекала призначення уряду

                Предсказамус пише:
                > Сейчас вообще все порядчные люди, случайно просочившиеся во власть, в лучшем случая притаятся, в худшем - сами уйдут или их уйдут. Разговаривал, настороения самые хреновые.

                Просто для повної картини. І підписання цієї с...ої амністії. Разом з недоторканістю депутатів місцевих рад. А потім йшла на їх місці.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2005.09.22 | Предсказамус

                  Успокаиваешь себя?

                  Пані пише:
                  > Просто для повної картини. І підписання цієї с...ої амністії. Разом з недоторканістю депутатів місцевих рад. А потім йшла на їх місці.
                  Это в правительстве еще не ясно, а на местах все уже идет полным ходом.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2005.09.22 | Пані

                    Та я і так спокійна, причому весь час.

                    З того моменту, як нам з тобою розказали про те, як Вітя послав Юлю ще влітку і все інше - я була повністю готова до того, що відбувається. Воно не могло не відбутися.

                    А про на місцях, так нічого, ось Петя повертається будемо вести партизанські бої :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.09.22 | ura

    Re: Помаранчева революція анульована?

    Подписание президентом меморандума с В.Януковичем - знаковое событие в новой истории Украины. Знаковое тем , что эта новая история медленно переходит в старую. Это дает неплохой шанс для В.Януковича при поддержке огромного электората восточных
    областей примериваться на пост премьер-министра.
    В результате политреформы – ВФЯ = ВАЮ (= - почти). И тогда раздел сфер влияния.
    Восток - запад. Как в сказке. Левобережная и правобережная Укранина.Слава гетьману
    Брюховецкому!!! И сбудеться мечта донецких –ходить по своим киевским ресторанам.
    И самое главное.
    Нам опять наплевали в душу. Нам , которые выступили против системы
    кучмизма (достоинств перечислять не буду) ,наплевали в душу ,заключив союз с
    представителем этой системы. На этот раз оранжевыми соплями. Зрада становится
    обыденным для ВАЮ.
  • 2005.09.22 | Габелок

    Ну давайте згадаємо ціль Помаранчева революції

    Ціллю Помаранчевої революції були демократичні вибори. Ні більше, ні менше. Звичайно, ми думали, що життя стане рожевим після демократичних виборів, але життя все ще різнокольорове і Ющенко все ще призидент.

    Знаєте, що мені найбільше подобається в Ющенку? Те що його можна переобрати. Тобто ціль революції все ще лишається досягнутою.

    Інша справа, що нам тепер потрібно продовжувати розбудову демократії. Але це інша справа, яка не входила до черги денної минулого листопада-грудня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | Предсказамус

      Не треба нас дурить

      Габелок пише:
      > Ціллю Помаранчевої революції були демократичні вибори. Ні більше, ні менше. Звичайно, ми думали, що життя стане рожевим після демократичних виборів, але життя все ще різнокольорове і Ющенко все ще призидент.
      Не знаю, какие цели были лично у Вас, но у подавляющего большинства тех, кого я знаю, они на выборах не заканчивались. Целью была честная власть. Или, по крайней мере, более-менее честная. А получается еще менее, чем год назад. Кучма, по крайней мере, идеалами УБК не манипулировал.

      > Знаєте, що мені найбільше подобається в Ющенку? Те що його можна переобрати. Тобто ціль революції все ще лишається досягнутою.
      Уверены, что будет можно? Судя по темпам "прогресса личности" проблемы могут быть, причем не меньше, чем в 2004-м. Если не больше.

      > Інша справа, що нам тепер потрібно продовжувати розбудову демократії. Але це інша справа, яка не входила до черги денної минулого листопада-грудня.
      Угу. Все ломанулись на площади поддержать Ющенко. Не смешите.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.23 | Адвокат ...

        Не варто спрощувати.

        Предсказамус пише:

        > Не знаю, какие цели были лично у Вас, но у подавляющего большинства тех, кого я знаю, они на выборах не заканчивались. Целью была честная власть. Или, по крайней мере, более-менее честная. А получается еще менее, чем год назад. Кучма, по крайней мере, идеалами УБК не манипулировал.

        Маніпулював. Як знав, як міг, маніпулював. І помічників мав. І звали їх Ющ та Плющ...
    • 2005.09.23 | Нестор

      Я не впевнений, що можна буде переобрати

      Адже, можливість переобрати включає в себе не лише відсутність братків з бітами на дільницях (їх поки що справді немає), але і вільний і рівний доступ всіх до інформації.

      Зараз ми маємо протилежне. Ющ заключив договір з Піньою і Праффесором. В купі з 5 каналом тепер вся телєвізія належить цій гоп-компанії.

      Крім того, якщо ви не помітили, Ющ вже призначив офіційну опозицію. Яка трохи критикує, забирає опозиційні комітети в ВР і створює стабілізєц в країні. Типу комуністів при Кучмі.

      Тобто тих результатів, до яких Кучма йшов 5 років, Ющ вже собі організував за пів року.
  • 2005.09.22 | Гюльчатай

    Она не аннулирована. Ее не было.

    Причины происходящего не в персоналиях и не в "сдаче идеалов" кем-то.
    Попробую изложить свою версию.
    1. Осенний "эксцесс" являлся следствием многолетнего управления политиков-менеджеров. Неустранимым, неслучайным следствием правления "хороших и крепких хозяйственников". Таков социальный статус менеджера: он всегда "в приймах", он всегда "на своем участке", он "борется за прибыль", он "на проценте" или "на соцпакете", он уходит от одного хозяина к другому и т.п. Это не "психология", это - менеджмент.
    2. Управление наших "политических менеджеров" базировалось на неверном тезисе о том, что управлять государством можно так же, как "ну, очень большим" предприятием. Максимум сверх обычного промышленного менеджмента - это политтехнологи. Но ведь тоже - "технологи". Так что - свои. Менеджеры.
    3. Весь видимый (кажущийся) политический аморализм государственных менеджеров Украины определяется следующими составляющими:
    * тупостью
    * жадностью
    * трусостью.
    (Все остальное - это вполне среднестатистический набор из житейского здравого смысла, профессионального опыта, осторожности вперемеж с неожиданными для аморальщиков в политике семейными ценностями. Исключения есть. Но они не характеризуют "биомассы управленцев".)
    4. Тем не менее, никаких других инструментов управлять государством, кроме как моделировать "ну, очень большое предприятие", у наших политиков нет. (Закон о люстрации не прошел - и не проходил - именно по технологической причине. Отсутствие кадров. То бишь - менеджеров. Другими словами: наличие или отсутствие "клерков" сыграло решающую роль. Никаких других причин. Все остальные причины - только следствие этой.)
    5. Смена премьер-министра и правительства - это возврат к апробированным решениям. На кой хрен нужна Юлина харизма? - Это нетехнологично. Нужны спокойные профессиональные менеджеры. Которые через 13 лет приведут к новому Майдану, но ведь это будет через 13 лет. А выход нужно искать сейчас. И ведь действительно, - нужно.
    6. Так называемый "Майдан" был не революцией, этот самообман способен увести черт знает куда. (Майдан был больше, чем революцией.) Публичность в политике не есть "просто" средство. Она есть сама политика и средство ее "исполнения". Осенью 2004 года цель и средство явочным порядком совпадали. Политикой занимались "люди вообще", а Ющенко, Тимшенко - символические, случайные фигуры. Они были рабами политических обстоятельств, а не их хозяевами. Не у них была политическая власть. И не у Кучмы была политическая власть. У Вас она была. У меня. И поэтому не им, не Ющенко и не Тимошенко, "предавать идеалы" или что-то там "аннулировать".
    7. Если Закон об амнистии фальсификаторам будет подан в ВР, пройдет голосование и будет подписан ВАЮ, то нужно приступать к действиям. Может быть, и ждать нечего.
  • 2005.09.22 | ura

    Чорний день

    Думаю , що 22 вересня потрібно позначити чорним кольором в
    календарі. Це день чорної зради.
  • 2005.09.22 | forte

    Re: Помаранчева революція анульована?

    Это уже серьезно…
    Так всегда, сначала подписывают пакты о ненападении, потом – мальчики с бутылками с зажигательной смесью, затем – мальчики с фаустпатронами…Борис Абрамович уже назначил полевых командиров, Юльке прислали ракетницу из белого золота с бриликами…
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.22 | технолог

      Дорогі друзі! Я вам ще п'ять років тому сказав, що (+)

      ви - фашисти...

      Це все називається "єдіножди солгавши...". А далі нєсть числа скільки разів солгавши.
      Єдине, що ми не маємо права забувати, що рік тому ми відстоювали не його, а свою владу, і, якщо треба, мусимо бути готові відстоювати її скільки завгодно разів,
      ПРОСТО ТОМУ, ЩО СВОБОДА НЕ ДАЄТЬСЯ ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ...
      ЇЇ ТРЕБА ВІДСТОЮВАТИ ЩОМИТІ...

      А для того, щоб не забували, що відбувалося і що відбувається я насмикав всяких різних словєсов, які свідчать про банальну зраду тієї довіри, яку йому висловив народ...
      (див.нижче)

      Дорогі друзі!

      Всі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист.

      Ми довели це минулої осені на цьому славному Майдані. Свобода, здобута тут, не належить якійсь одній політичній силі. Мільйони людей, які вистояли в сніг і мороз, захистили гідність і права кожної людини у Донецьку і у Львові, у Сумах і у Криму. З кожним прожитим днем люди бачать все це ясніше і ясніше.

      Перемога свободи зміцнила нашу незалежність, утвердила вибір 1991 року. В цьогорічних опитуваннях вперше за чотирнадцять років більшість громадян України назвали нашу державу справді незалежною.

      Ми витримали складне випробування. Україна постала перед світом нацією, що має унікальне покликання. Я вірю, що ми будемо гідними його.

      Тисячі років межі, що ділили Європу, проходили по нашому кордону чи навіть по нашій землі. Але вони не розділили нас. Свобода і єдність України, стабільність нашої держави доводять – старі розмежування можуть бути подолані.

      Наш приклад доводить – народи на просторі від Балтійського до Чорного морів можуть бути успішними у модернізації своїх країн, побудові демократії, гарантуванні безпеки. Через це з такою увагою і надією багато наших сусідів дивляться на нас, сприймають Україну як регіонального лідера.

      Ми не просто бачимо своє майбутнє в Об’єднаній Європі. Успіх України здатен відкрити нові горизонти для всього нашого континенту. Вірю, що вже скоро без України не можна буде уявити ні нового обличчя Європи, ні її кордонів, ні ролі у сьогоднішньому світі.

      Як Президент, я представляв нову Україну у багатьох столицях близьких і далеких держав. Всі переговори я вів мовою національних інтересів. Світ почав рахуватися з нами. Країни і народи готові розвивати партнерство з Україною. Нас запрошують стати партнером у важливих проектах як на Заході, так і на Сході. Ми самі здобули історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією.

      Шановні українці!

      Хочу сказати головне!

      Переконаний, ми реалізуємо свій шанс. Для цього ми мусимо знати – процвітання не приноситься на блюді. Успіх країни, свобода, демократія, добробут ліпляться мільйонами і мільйонами рук. Нас чекає великий труд всієї громади, влади і бізнесу. Він вимагає від нас цілеспрямованості, стабільності, взаємоповаги і єдності. Так ми перемогли на Майдані. Так ми будемо перемагати і далі.

      У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє. Так швидко змінити країну, як за останні місяці, могла лише сильна нація. Сьогодні ми говоримо про Україну, часто вживаючи слово «вперше».

      Вперше ми можемо вільно висловлювати свої думки. Немає тем і осіб, закритих для ЗМІ. Журналіст, що критикує владу, вже не ризикує ні роботою, ні життям. Свобода слова – альфа і омега демократії – стала сьогодні в Україні реальністю. У нас з’явилася можливість дихати нею на повні груди. Всі ми вчимося жити в її високому просторі.

      Вперше соціальна справедливість не просто проголошена, а стала змістом роботи нової влади. Як і було передбачено у моїй програмі, бюджет присвячений людям. Пенсіонери вперше отримали мінімальну пенсію, що дорівнює прожитковому мінімуму. Мати, що народила дитину, вперше отримала гідну державну допомогу.

      Знаю, що до перемоги над бідністю ще далеко. Але люди побачили світло в кінці тунелю. В соціальних програмах вперше знайшли свій рядок інвалід, сирота, військовий, учитель, лікар. І з кожним роком вони зможуть впевненіше спиратися на плече держави.

      Український бізнес свідомо підтримав зміни в країні. Він вперше демонструє бажання вийти з «тіні», подолати тіньові бар’єри і чесно платити податки. Підприємці вимагають не привілеїв, а стабільних і чесних правил. Вперше держава пропонує підприємцям партнерство замість тиску.

      І найголовніше. Нація пробудилася. Мільйони людей вперше відчули себе громадянами, піднялися до високої відповідальності за державу, за родину і за власну долю. Ми стали сильнішими духом, бо побачили - все залежить від нас.

      Ця сила дозволяє нам, дивлячись один одному в очі, чесно говорити про наше життя. Я готовий до такої розмови. Я знаю, що в наших серцях надія живе поруч з тривогою.

      Ми знаємо її причину – не відразу все вдалося так, як хотілося. Але немає таких труднощів, яких би ми не здолали. Нас чекає новий етап роботи.

      У владі змінилося багато облич, але обличчя влади змінилося мало. У багатьох кабінетах громадяни бачать той самий бюрократизм і те саме небажання їх чути.

      Я не збираюся з цим миритися. Оновлення кадрів буде продовжене. Той, хто думає, що пересидів першу хвилю і може керувати по-старому, дуже помиляється. У нас досить порядних і чесних професіоналів – я відкрию їм дорогу.

      В мене був і залишається один критерій оцінки посадовців – здатність бачити не папір, а людину; готовність підтримати сироту, інваліда, безробітного. Таким вірять люди і таких ми будемо приводити у владу.

      Повільно ще відступає корупція. Часто стара система перемелює нові кадри швидше, ніж вони змінюють її.

      Від сподівань на чесність ми переходимо до жорсткого наступу на корупцію. Всі посадові особи будуть декларувати і доходи, і видатки.

      З листів, звернень, опитувань добре відомо, де процвітає хабарництво. Я вимагаю від Уряду, правоохоронних органів негайно встановити жорсткий контроль на митниці, у сфері земельних відносин, при видачі дозволів і ліцензій. З наступного року буде введений єдиний порядок тестування абітурієнтів у вищі навчальні заклади. Ми піднімемо статус лікаря, забезпечимо належне фінансування медицини. Ми виб’ємо економічне підґрунтя з-під корупції.

      Правоохоронним органам досі не вдалося покінчити з розгулом злочинності, хоча значні успіхи у цьому напрямку є. Головна причина їх слабкості – «кришування» злочинних схем, зрощення з криміналом. Силові структури будуть захищати нашу безпеку, а не набивати кишені. Моє рішення про реорганізацію ДАІ – попередження для всіх: погони нікого не врятують від відповідальності. Порядок на дорогах буде забезпечено іншими формуваннями, які не принижуватимуть водіїв, а навпаки – допомагатимуть їм.

      Ще одна наша турбота – стан економіки. Стан економіки, від якого залежить добробут нації. Ми з вами знаємо – шлях до процвітання не встелений квітами.

      Молодий, енергійний, впевнений у собі Уряд продемонстрував і макроекономічну культуру, і зростання соціальних стандартів. У вдалому поєднанні цих двох пріоритетів – формула сучасної економіки, яка заохочує сильних і підтримує слабких. Щоб підтримувати такий баланс, потрібна чітка логіка дій, чіткі і довготривалі орієнтири.

      Перший з них – високі технології. Саме вони здатні стати локомотивом нашої економіки, швидко створити високооплачувані робочі місця, забезпечити високі соціальні стандарти. Нам є що запропонувати світові в аерокосмічних, комунікаційних, енергетичних сферах. Я поставив перед Урядом завдання – дати поштовх інноваціям, створити максимальний інвестиційний комфорт для всіх галузей.

      Достатня увага держави відкриє нове духовне дихання іншим галузям економіки і культури. Зокрема, достатня увага держави буде надана вугільній, машинобудівній, металургійній промисловості.

      Днями я був на Алчевському металургійному комбінаті. Я там побачив модернізоване виробництво найвищого світового рівня. Там я побачив найбільшу національну інвестицію, яка зроблена за останні 14 років. 2,5 млрд – це той кошт, який був направлений не на яхти, а на конкретну справу модернізації конкретного підприємства.

      Завдання влади – давати подібні стимули для оновлення всіх базових галузей національної економіки.

      Дорогі друзі!

      Майбутній рік стане роком села. Мудра підтримка аграрного сектора не лише дозволить нам завжди бути зі своїм хлібом. Український виробник зможе зайняти гідні позиції і стабільні позиції на світових продовольчих ринках.

      Мільйони людей шукають духовної підтримки. Народ хоче чути голос своєї інтелігенції – митців, письменників, істориків, етнографів. Ваше покликання, шановні друзі, своєю творчістю вказувати суспільству духовні орієнтири, позбавляти свідомість людей фальшивих цінностей та стереотипів, захищати культурне поле від «сірості».

      Високу місію повернення нації до її духовних витоків має виконати відновлена єдина Помісна Українська Православна Церква.

      Дорогі друзі!

      Попереду масштабні структурні зміни в економіці і соціальній сфері: від судової до житлово-комунальної реформи. Вони мають спиратися на розуміння і широку підтримку громадян. Моя вимога до Уряду – ведіть діалог, переконуйте людей, демонструйте виграш кожної зацікавленої сторони в цих процесах.

      Переконаний – найбільшою мірою це стосується реформування нашої політичної системи.

      У листопаді народу довелося вийти на площі тому, що стара система вичерпала себе. Нам потрібні такі механізми, які дають громадянинові важелі для контролю влади, впливу на її рішення, захисту своїх прав та інтересів. Разом ми побудуємо таку систему. Я в цьому глибоко переконаний.

      Я звертаюсь до вас, шановні громадяни України! Тільки всією громадою ми створимо гарантії неповернення в минуле. Одна з таких гарантій – ефективність майбутнього парламенту. Я сподіваюся, що у нинішньої Верховної Ради вистачить патріотизму збільшити прохідний бар’єр. Так ми отримаємо справжню представницьку владу, а не клуб власників політичних партій.

      Я вірю у мудрість народу, вірю, що навесні ми отримаємо парламент, здатний прискорити зміни, відображати різні інтереси і одночасно – об’єднувати країну навколо демократичних цінностей. Чесно обраний парламент проаналізує уроки недавнього минулого.

      Демократія – це щоденний вплив людей і громад на владу. Я з радістю бачу – пробуджена нація шукає і знаходить механізми такого впливу. У Києві люди об’єднуються для захисту історичної забудови, у Донецьку – для захисту прав потерпілих при аваріях. Таких прикладів уже сотні.

      Це є наша країна, і все, що в ній діється – це наша справа. Я готовий підтримати ініціативи громадських структур, профспілок, інших громадських організацій. Разом ми створимо потужне поле демократії.

      Дорогі мої друзі!

      Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне, мої друзі, бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все.

      З святом вас, дорогі співвітчизники!

      Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!

      Слава вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні!







      Усвідомлюючи відповідальність перед Українським народом у час небезпечної для майбутнього країни політичної кризи, ми вважаємо своїм патріотичним обов'язком розпочати нині конструктивний діалог між опозицією та владою. Змістом цього діалогу є спільне вироблення стратегії подолання кризи і виведення України на шлях розбудови благополучного суспільства, на шлях громадянського примирення і консолідації державницьких політичних сил.

      Положення даного меморандуму ми розглядаємо як наповнення конкретним змістом підписаної "Декларації єднання та співпраці заради майбутнього України", як механізм реалізації декларації, як крок у справі порозуміння над поділами, як наше прагнення до конструктивного діалогу на благо українського народу.

      Таким чином ми вважаємо за необхідне і домовляємося про наступне:

      1. Впровадження політичної реформи;

      2. Недопущення політичних репресій проти опозиції;

      3. Внесення проекту закону України "Про амністію" з визначенням у ньому ст.157 та ст.158 Кримінального Кодексу України;

      4. Невідкладне введення в дію закону про внесення змін до закону України "Про статус депутатів місцевих рад", яким передбачається законодавче врегулювання порядку притягнення депутатів місцевих рад до юридичної відповідальності;

      5. Прискорення прийняття закону України "Про статус та права опозиції" (із закріпленням за опозицією керівництва у парламентських комітетах: з питань свободи слова та інформації, з питань бюджету, з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, та Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації);

      6. Прискорення прийняття законів України "Про Кабінет міністрів України", "Про президента України";

      7. Прозоре формування уряду на принципах професіоналізму та відокремлення влади від бізнесу;

      8. Законодавче врегулювання гарантій прав власності;

      9. Недопущення фактів чинення тиску на судові органи;

      10. Невтручання органів влади та посадових осіб в хід підготовки та проведення виборів народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 26 березня 2006 року, незастосування адмінресурсу;

      Повне і беззастережне виконання підписаних домовленостей є свідченням можливості консенсусу між владою і опозицією, вмінням ставити інтереси народу над власними амбіціями.



      Розділ 5. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВИБОРЧИХ, ТРУДОВИХ ТА ІНШИХ ОСОБИСТИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА
      Стаття 157. Перешкоджання здійсненню виборчого права
      1. Перешкоджання насильством, обманом, погрозами, підкупом або іншим чином вільному здійсненню громадянином права обирати і бути обраним Президентом України, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради або сільським, селищним, міським головою, вести передвиборну агітацію -

      карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років.

      2. Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням влади або службового становища, -

      караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

      3. Діяння, передбачені частинами першою або другою ціє статті, що вплинули на результати голосування або виборів, -

      караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

      Стаття 158. Неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів або неправильний підрахунок голосів чи неправильне оголошення результатів виборів
      1. Видача членом виборчої комісії виборчого бюлетеня особі, яка не внесена до списку виборців, або видача виборцю виборчих бюлетенів (виборчого бюлетеня) замість інших виборців -

      карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк до трьох років.

      2. Підлог, тобто виготовлення виборчого документа невстановленого зразка чи виготовлення у спосіб, не передбачений законом, внесення до виборчого документа завідомо неправдивих відомостей або будь-яка інша його підробка, а так само використання завідомо підробленого виборчого документа чи виготовленого у спосіб, не передбачений законом, -

      караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

      3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені членом виборчої комісії або іншою службовою особою, а так само завідомо неправильний підрахунок голосів або завідомо неправильне оголошення результатів виборів -

      караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.



      Заява Президента України після затвердження Верховною Радою Ю. Єханурова Прем’єр-міністром


      Сьогоднішній день увійде в історію України тим, що політична еліта і в значній мірі люди, які мають відношення до формування політичних рішень, продемонстрували унікальне порозуміння. Я щасливий тим, що у дуже відповідальний момент, коли для дуже багатьох, здавалося б, настала пора великих розчарувань, нація повторила те, що вона демонструвала багато днів на українському Майдані. Через порозуміння, яке інколи було досить складним, через самоочищення. Ми ствердили одне: демократичному процесу немає альтернативи. Ми не ідеалісти, ми розуміємо, що на цьому шляху виникає багато проблем. Але я думаю, що якраз сила політичних сил, які брали участь у сьогоднішньому рішенні, полягає не в тому, щоби бути «в абсолюті» і не допускати таких помилок, а надзвичайно важливо, яка реакція на те, щоб це виправити і щоб цього більш не було. Мені здається, що за останні декілька тижнів ми пройшли унікальний урок: урок самоочищення. Але найцікавіше, що ми у балансі залишили одне: демократичний процес немає альтернатив, ідеали Майдану, починаючи з демократії і єдності ­– це базові фундаментальні речі. Я щасливий тим, що прожив ці останні 12 днів. Можливо, це були найскладніші дні в моєму житті, де на терезах було, або дати перевагу Україні, або дати перевагу певному колу, навіть своїх колег, – я щасливий тим, що я зробив вибір у сторону України. Я переконаний, що мої друзі, партнери зрозуміють ціну цього питання. Я вдячний парламенту, Володимиру Михайловичу, лідерам фракцій. Ми пройшли досить інтенсивний марафон у ці останні дні, але я в десятки разів щасливіший тим, що цей марафон закінчився таким позитивом. Вітаю Юрія Івановича із сьогоднішнім призначенням. Я думаю, що сьогодні історичний день для України.






      ТАК! СЬОГОДНІ ІСТОРИЧНИЙ ДЕНЬ!!!
      БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!
  • 2005.09.23 | Чукча-чьітатєл

    Та не гоніть пурги, почетайте уважно текст меморандуму

    Самі декларації про наміри. А реальні дії можна повернути в любу сторону..


    Для прикладу -
    "3. Внесення проекту закону України "Про амністію" з визначенням у ньому ст.157 та ст.158 Кримінального Кодексу України;"

    Зверніть увагу - проекту. А що в проекті буде? Якщо амністія після вироку суду рядовим виконавцям, що розкаялися - та на здоров'я..

    або
    "8. Законодавче врегулювання гарантій прав власності;"

    та раді бога. Хто сказав, що то відмова від поверненя в власність держави вкрадених об'єктів? Гарантії прав власності поширюються і на власність держави..

    і так далі. Як на мене чергова бумажка, що дозволила трохи попіаритися Януковичу в обмін на пару голосів. До речі, меморандум не має верховенства над Законом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.23 | Чукча-чьітатєл

      В доповнення - відносно амністії


      Амністувати можна того, хто вже ОСУДЖЕНИЙ.
      А це значитЮ що в біографії буде - СУДИМИЙ по статі такій-то, заборонено стільки то років займатися тим то й тим.. а це вже серйозно..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.23 | Предсказамус

        Вы где это вычитали?

        Чукча-чьітатєл пише:
        > Амністувати можна того, хто вже ОСУДЖЕНИЙ.
        Это помиловать можно только осужденного. Не рассказывайте сказки с таким уверенным видом.
        Любой закон об амнистии содержит что-нибудь вроде:
        Застосування цього Закону здійснюється щодо:
        а) осіб, кримінальні справи та матеріали про злочини яких перебувають у провадженні органів дізнання та досудового слідства, - за поданням цих органів, погодженим з прокурором, або за заявою самої особи, її захисника чи законного представника;
        http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2591%2D15&p=1127457313705839

        > А це значитЮ що в біографії буде - СУДИМИЙ по статі такій-то, заборонено стільки то років займатися тим то й тим.. а це вже серйозно..
        Нихрена не будет в биографии. Опять сказки.
  • 2005.09.23 | Steve Seitz

    Пурга.

    Наступає момент, коли свого ворога треба простити. Хоча б показати, що є шанс на прощення.

    Текст домовленості ні до чого не зобов"язує, навіть політично.

    І взагалі, вам же не подобалася Юлія Тимошенко? - так от получайте!!!

    Проблема не в домовленості, проблема в лідерстві, якого не вистачає. Зварич-нафта... Зварич-"професор"... Непогодження міністрів з прем"єр-міністром... Порошенко... Недороблена ліквідація ДАІ...

    ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.09.23 | Dworkin

      А де уряд?!

      Steve Seitz пише:
      > ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ?

      Це як у тому алекдоті: "Пацаны! Дайте хоть от тюрьми отъехать!" ;)

      Ще уряду фактично нема - тільки ПМ! Хай хоч сформується - тоді вже про реформи можна буде щось вимагити!

      Але думка - "правильна і актуальна"! ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.23 | Steve Seitz

        Нема уряду

        Зінченко і Порошенко виступили по телебаченню, і Президент вирішив відпрваити Уряд у відставку.
    • 2005.09.23 | Пані

      Оце найрозумніші слова

      Steve Seitz пише:

      > Проблема не в домовленості, проблема в лідерстві, якого не вистачає.
      > ДЕ РЕФОРМИ?

      І це справді ключові слова до оцінки поточної ситуації.

      І посилання на "не той" уряд ні до чого. В Юща та майже всіх хто стояв на чолі країни відсутнє стратегічне бачення розвитку країни.
      В слово "всіх" входить і Тимошенко Ю.В. - це для дятлів, які на кожний пост починають совати ім"я Юлі всує.

      Відповідь Тарасюка про план реформ в цьому контексті є ключовою та знаковою.
    • 2005.09.23 | Sean

      Не така вже і пурга

      Steve Seitz пише:
      > Наступає момент, коли свого ворога треба простити. Хоча б показати, що є шанс на прощення.
      Ворога, перш ніж простити, треба перемогти.

      > Текст домовленості ні до чого не зобов"язує, навіть політично.
      Ага. Точно.
      Тільки, по-перше, Юща з його святенництвом і моралізаторством туди будуть успішно тицяти.
      По-друге, у поцілунку Юди теж не було особливого сенсу, він міг сказати або вказати пальцем.
      По-третє, це гівномеседж, запущений у суспільство.

      > І взагалі, вам же не подобалася Юлія Тимошенко? - так от получайте!!
      А зв'язок? Зв'язок який між ставленням до протохвюрера ТЮ та підписанством?

      > Проблема не в домовленості, проблема в лідерстві, якого не вистачає. Зварич-нафта... Зварич-"професор"... Непогодження міністрів з прем"єр-міністром... Порошенко... Недороблена ліквідація ДАІ...
      Проблема нмд не в лідерстві, проблема нмд у порядних хвахівцях на своїх місцях.

      > ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ?

      На риму напрошуєте си, пане хвон Зейтсю? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.09.23 | Пані

        Заяць правий. І проблема саме в лідерстві

        Sean пише:

        > > Проблема не в домовленості, проблема в лідерстві, якого не вистачає. Зварич-нафта... Зварич-"професор"... Непогодження міністрів з прем"єр-міністром... Порошенко... Недороблена ліквідація ДАІ...
        > Проблема нмд не в лідерстві, проблема нмд у порядних хвахівцях на своїх місцях.

        Як тільки я чую про порядних людей в контексті політики, моя рука тягнеться до ....
        Не може політика та державне управління вимірюватися "порядністю". невже за стільки років падіння на граблі це не ясно?

        Політика може вимірюватися програмами бачення майбутнього і динамікою їх втілення, а державне управління - відповідністю чітко формалізованим професійним крітеріям, які прямо випливають з програм, з бачення майбутнього.

        А волання про "порядність" буде завжди імплікувати крики про проституцію, аморальність, зраду та інші терміни мильної опери.

        Політичний лідер в 21 сторіччі в нормальній не-візантійській державі це той, хто може сформулювати бачення майбутнього і втілювати базовану на цьому програму дії у життя. Все інше - наследіє совка або середньовіччя.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.09.23 | Sean

          Проблема в наявности проблеми з кадрами. Напівштучної.

          Пані пише:
          > Sean пише:
          > > Проблема нмд не в лідерстві, проблема нмд у порядних хвахівцях на своїх місцях.

          > Як тільки я чую про порядних людей в контексті політики, моя рука тягнеться до ....
          > Не може політика та державне управління вимірюватися "порядністю". невже за стільки років падіння на граблі це не ясно?
          Хто тобі казав про політику? Чи інакше - звідки ти взяла, що я це казав про політику? Я казав про управлінців, менеджерів.

          А якщо вже про політику, то від слова "лідер", мені:
          а) згадується "вибір-2004",
          б) руця тягнеться туди, куди твоя від "порядних політиків"

          > Політика може вимірюватися програмами бачення майбутнього і динамікою їх втілення, а державне управління - відповідністю чітко формалізованим професійним крітеріям, які прямо випливають з програм, з бачення майбутнього.
          Нема базару :)

          > А волання про "порядність" буде завжди імплікувати крики про проституцію, аморальність, зраду та інші терміни мильної опери.
          Не питання

          > Політичний лідер в 21 сторіччі в нормальній не-візантійській державі це той, хто може сформулювати бачення майбутнього і втілювати базовану на цьому програму дії у життя. Все інше - наследіє совка або середньовіччя.
          Ок, тут згода. Це просто термінологічне.
    • 2005.09.28 | Михайло Свистович

      Re: Пурга.

      Steve Seitz пише:
      >
      > ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ? ДЕ РЕФОРМИ?

      Як де? В меморандумі. Наприклад, реформа місцевого самоврядування. Я маю на увазі надання недоторканості бандюкам, які туди масово повлазять.
  • 2005.09.23 | Shooter

    Ні. Вона просто закінчилася.

    І плавно переростає в парламентську демократію.

    Як мінімум, з середньотермінової перспективи - це явище позитивне.
  • 2005.09.23 | Sean

    No pasaran і nevseremos!

    А це що, ющева революція? Чи Юліна? Чи "польових командирів" - "Лицарів [бля] Помаранчевої революції"? Та хто вони всі такі, хулєра ясна? Це НАША революція. Ми її зробили, не вони. Ми їх, сучих дітей, "слєпілі із таво, что било". Провідників Нації не вийшло - матеріял не той. А нації так вже конче потрібні провідники?

    Ніц не анульовано. Другий етап. Якщо вони цього не зрозуміли, ба більше - це їм не потрібно, то це їхні проблеми. Йдуть вони нах - себто хто до "порозуміння і стабільности" в обіймах Януковича, хто до тіятру і на подіум.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".