МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трішки фактажу: хто з БЮТ не голосував за Кучму-2?

01/13/2007 | Shooter
Виявилося, що із знамих осіб, лише двоє: Лук'яненко та Ляшко.

Цікавішим вже було те, що за передачу бандюкам державних банків, включаючи милостиню для "офіційної" опозиції - одного з 15 членів наглядової ради, вже не голосували Ляшко, Томенко, Андрія Шевченко, Терьохін (ці, виглядає, з принципових позицій) і Буряк (швидше всього, він ризикує втратити вплив на якийсь з банків).

Ну і про потенціальні результати такого рішення сказав Ляшко:

згідно з законом засідання наглядової ради є правомочним за наявності не менше десяти її членів, а рішення приймаються простою більшістю голосів від загальної кількості присутніх на засіданні членів ради.

Таким чином, переконаний депутат, ухвалений за сприяння БЮТ закон на практиці може призвести до ухвалення рішень за відсутності та без врахування позиції членів наглядової ради, призначених за квотою президента.

"І тоді ніхто не дасть жодної гарантії, що невдовзі кількість неповернених Ощадбанку донецькими фірмами кредитів, як і за першої каденції уряду Януковича, становитиме понад 30%, внаслідок чого найбільший державний банк знову коштуватиме копійки", - заявив Ляшко

*********

В загальному ж, виглядає, ті люди, для яких суттєвими все ще залишаються принципи в політиці, починають помаленько відшаровуватися від юліно-бандюківської більшости в БЮТ.

Відповіді

  • 2007.01.13 | Юрій Шеляженко

    Ляшко дуже розкритикував закон про кабмін.

    В понеділок читатимете в "Свободі".
  • 2007.01.13 | catko

    ще подивіться хто за 50% (замість 60%) кворум в АТ голосував

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | Карт

    До трішки коментарів

    А якщо прийняття цього закону входило в пакет? На Вашу думку, слід було б відмовитись від такого пакету? І що далі? Спостерігати невідомо скільки, як несуни з Ющем, покінчивши з тягомотними перемовинами з усіма про кооліції з ними на чолі, займається тією ж тягомотіною, але тепер із всією державою, бо вони ні на що інше не здатні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.13 | Andrij

      Ви хоч розумієте, що краще "тягомотіна", ніж раптовий кінець?

      Котрий очікує БЮТ, особисто Тимошенко, та всі наші сподівання на нормальну країну. Тут дуже мало ворогів Тимошенко, ви дарма думаєте, що хтось хотів би зникнення цієї жінки як політика. Просто вона зробила харакірі - собі та всім нам. Такої незрозумілої тупості їй не пробачать. Більш того, бандити попіклуються про те, аби не пробачили.

      Карт пише:
      > А якщо прийняття цього закону входило в пакет? На Вашу думку, слід було б відмовитись від такого пакету? І що далі? Спостерігати невідомо скільки, як несуни з Ющем, покінчивши з тягомотними перемовинами з усіма про кооліції з ними на чолі, займається тією ж тягомотіною, але тепер із всією державою, бо вони ні на що інше не здатні?
    • 2007.01.13 | catko

      так-так. новий світовий порядок. авжеж.

  • 2007.01.14 | Боровик

    Лук*янеко в БЮТ як Олійник в КПУ....

    А я грішним ділом вже другий день про це думав і все ніяк не міг второпати, як це Лукяненко міг теке вчинити.
    Лук*яненко в БЮТ як Олійник в КПУ....
    Щодо Андрія Шевченка, з яким я вчився в одній школі, і його принципових позицій, то я трохи того... не перебільшував би надії на його чесноти.

    Shooter пише:
    > Виявилося, що із знамих осіб, лише двоє: Лук'яненко та Ляшко.
    >
    > Цікавішим вже було те, що за передачу бандюкам державних банків, включаючи милостиню для "офіційної" опозиції - одного з 15 членів наглядової ради, вже не голосували Ляшко, Томенко, Андрія Шевченко, Терьохін (ці, виглядає, з принципових позицій) і Буряк (швидше всього, він ризикує втратити вплив на якийсь з банків).
    >
    > Ну і про потенціальні результати такого рішення сказав Ляшко:
    >
    > згідно з законом засідання наглядової ради є правомочним за наявності не менше десяти її членів, а рішення приймаються простою більшістю голосів від загальної кількості присутніх на засіданні членів ради.
    >
    > Таким чином, переконаний депутат, ухвалений за сприяння БЮТ закон на практиці може призвести до ухвалення рішень за відсутності та без врахування позиції членів наглядової ради, призначених за квотою президента.
    >
    > "І тоді ніхто не дасть жодної гарантії, що невдовзі кількість неповернених Ощадбанку донецькими фірмами кредитів, як і за першої каденції уряду Януковича, становитиме понад 30%, внаслідок чого найбільший державний банк знову коштуватиме копійки", - заявив Ляшко
    >
    > *********
    >
    > В загальному ж, виглядає, ті люди, для яких суттєвими все ще залишаються принципи в політиці, починають помаленько відшаровуватися від юліно-бандюківської більшости в БЮТ.
  • 2007.01.14 | толя дейнека

    ці проблеми можна було вирішити просто, без істерик

    а саме - входженням НУ в антикризову коаліцію. ПР надавала пропорційну кількість посад, навіть трохи авансом. Нема сумніву, що надали б такі ж квоти в спостережних радах.
    які власне проблеми? навіщо істеріки постфактум, коли можна було все повирішувати давно, пропорційно власній підтримці виборцем, і навіть трохи більше?

    ключова відмінність НУ від всіх інших те, що вони ведуть тривалі перемовини про казнащо, вимагають собі всього, чіпляються до дрібниць, і як закономірний результат втрачають все.

    я хочу нагадати слова великого стратега Ющенка ще часів помаранчевої коаліціади: "Персональне питання в уряді непринципове. Це технічні посади".
    В перекладі з бджолиного це значить "Є тілько Я, Великий Ющенко! решта є технічними персонажами". (тут він навіть переплюнув Кучму, який при слові "Україна" завжди тикав себе в груди). Ну а якщо президент неадекватно сприймає дійсність, чому дивуватися, що він б'ється головою об кожного стовпа на дорозі?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".