МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Настає жорстка виконавча дисципліна

07/09/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Нове об’єднання демократичних сил має пройти швидку еволюцію від передвиборчого блоку до єдиної, потужної політичної партії. Про це заявив сьогодні Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Він переконаний, що в основу створення такої партії потрібно покласти цінності розвитку суспільства та країни, які сповідує Президент Віктор Ющенко. «Учасники мегаблоку мають гуртуватися навколо президентського курсу на побудову міцної демократичної держави, яка має стати повноправним членом європейської спільноти. Це – необхідний цементуючий елемент нашої спільної стратегії і тактики. Такий підхід має бути перенесений і на процес трансформації виборчого блоку в єдину партію».

На сьогодні, за словами В.Балоги, демократичному мегаблоку потрібно зосередитися на досягненні двоєдиної мети – перемоги на позачергових виборах і формальному завершенні об’єднавчого процесу. «Ми повинні забезпечити такий результат голосування, який дасть демсилам можливість утворити парламентську більшість і сформувати уряд. Вірю у досяжність поставленої мети. Однак на шляху до неї блок має діяти в єдиному ключі, підпорядкувати увесь ресурс. Важливо пам’ятати, що будь-які внутрішні розбіжності тільки послаблять наші зусилля».

Керівник президентського Секретаріату відзначив, що учасники блоку мають неухильно виконувати внутрішні ухвали, прийняті більшістю. «Широке попереднє обговорення гарантуватиме врахування всіх думок і позицій. Далі настає жорстка виконавча дисципліна. Незгодні чи ті, хто продовжуватиме мати якусь особливу думку, мають залишити лави. Це жорстко, але необхідно».
В.Балога наголосив, що умовою перебування в мегаблоці є офіційне підтвердження партією, яка до нього входить, готовності до злиття в єдину політичну силу. «Так мають вирішити партійні з’їзди, причому це слід зробити до виборів, аби уникнути будь-яких непорозумінь чи спекуляцій після завершення перегонів. Слід усвідомити: час існування дрібних партій відійшов, на політичній арені сучасної України можуть ефективно діяти тільки вагомі гравці».

Джерело: прес-служба Президента

Відповіді

  • 2007.07.09 | Володимир

    Re: Настає жорстка виконавча дисципліна

    Багато різних застережень, але якщо з розумом, то треба. Розрізнено ворогам, які зосередили в своїх руках величезні матеріально-фінансові ресурси, протистояти неможливо.
  • 2007.07.10 | igorg

    Хоч і не люблю партійних функціонерів, але маю визнати

    що вони вміють працювати й добиватися поставленої мети (а особливо влади). Маленький штрих - лише за керівництва Балоги в НСНУ активні рядові члени НСНУ отримували вітання зі святом! Зважте, не через місцеві партійні осередки, а напряму. Дрібниця ніби, але дуже знакова і до того ж приємна. Людина розуміє важливість підтримання звязку з членами партії і їх настрою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.10 | samopal

      Хоть ні люблю, но цилую...

      Відкритки напряму - це справді величезне досягнення помаранчевої революції. Балога і справді чимось схожий на Медведчука не лише візуально, і не лише тим, що обидва вони куми президентів. І партія, яку він створює уже поступово перетворюється на НСНУ(о)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.07.10 | igorg

        Вибачайте, але ми мали досить і клоунів і ідіотів. Усіх окрім

        організаторів. Якщо говорити про державність України, то як це не парадоксально, але в практичному плані для цього найбільше зробив Скоропадський і більшовики в часи українізації. Тож таки краще організатор Балога ніж невідомо що, на зразок Безсмертного. Знаєте ще когось із організаторським досвідом і вмінням виживати в цьому політичному серпентарії? Поділіться. Бо я знаю лише таких, що вміють розділять і руйнувать з найпрекраснішими і найблагороднішими намірами :). Ось як красавчеги з правиці із своєю "заявою".
        До речі, в моєму місті працює лише районна організація НСНУ, яку очолює минулий партапаратчик. Інші перегризлися всі й з усіма й не здатні ні на що.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.07.10 | samopal

          Ви про широку коаліцію "більшовиків" і Скоропадського?

          Звичайно, такого порядку, як більшовики, в Україні не наводив ніхто. Особливо у 30-ті. Ну, ще німці трохи пробували, але більшовики їм пальму не віддали... Зрештою, до Скоропадського нам теж недалеко, як виявилось :lol:
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.07.10 | igorg

            Ви глухі й сліпі? Хіба я казав по 30-ті, чи хвалив загалом комун

            як? Я абсолютно чітко окреслив період. Скоропадський створив ДЕРЖАВНИЦЬКІ установи на котрі не спромоглися до нього (і не спромоглися б певно й потім). А неспромоглися тому, що не почували себе лідерами ДЕРЖАВИ, а так, невідомо ким й для чого. І ці установи діють й СЬОГОДНІ. Ви познайомтесь із діяльністю Скоропадського, почитайте, що він пише. Бо ця людина окрім того, що любила Україну й українців (певно більше ніж себе на відміну від більшості діячів УНР), ще й була реальним державним діячем.
            Стосовно комуністів, то загалом їх роль вкрай негативна для України. Але в період українізації-коренізації 20-х вони рішуче й послідовно впроваджували українізацію. І це незаперечний факт. Інше питання навіщо. То певно, що це був тактичний хід, щоб відвернути українців від націоналістів, перехопити дієву ідею. Таке вони робили не раз. Наприклад з радами, профспілками. Спочатку перехоплюють ініціативу й очолюють, щоб потім під корінь винищити. Ви думаєте я цього не розумію? Однак УНР не пішла на українізацію й державне будівництво. Ба, навіть поглумилася над Полуботківцями, що вимагали створення українських національних частин (бо бачили підривну роботу й саботаж неукраїнців у віську). Та навіть на таке їх не вистачило. Тож і захищати Україну не було кому.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.07.10 | samopal

              Та не нервуйте ви так... Я ж і кажу, що ми досі користуємося

              їхніми здобутками. :lol: У тому числі досягненнями "муравйовської українізації" та "перевернутим прапором" Cкоропадського. Кажете захищати нікому було? Та було! Увесь "цимес" у тому, що не могли вирішити від кого... :(
    • 2007.07.10 | Sean

      у контексті наявність "міністра-адміністртора" для несунів краще

      ніж відсутність адміністрації як такої. Бо бардак створюється сам, а над всім іншим треба ж трохом тойво...
  • 2007.07.10 | привид Романа ShaRP'а

    "ви" - лишнее. Просто "конавча".

  • 2007.07.10 | Dead_Dog

    Ой щось недобре буде...

  • 2007.07.10 | igorg

    Все буде добре. Від виконавчої дисципліни ще Україна не страждал

    а. За нашої влади принаймні :).
    На військово-польовому суді полковник Петро Болбочан 10 червня 1919 року сказав "Я стою за тверду владу. Нарід шанує таку владу, яка може дати йому наказ і виконання того наказу вміє допильнувати". Тож нікчемам нічого не лишалося як 29 червня його розстріляти. Хіба він був не правий? Хіба подальші події не підтвердили цієї простої істини?
    Чи й 2005-2006 так нічого й не навчили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".