МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП першою склала кандмінімум Економічної правди (/)

10/28/2009 | Ukrpatriot(patriot)
Цікаво, а де ж економісти, Тігіпко, Яценюк?


УНП першою склала кандидатський мінімум з економіки

Механізми реалізації своєї виборчої економічної програми презентувала сьогодні Українська народна партія на прес-конференції за участю народного депутата України, лідера Української народної партії Юрія КОСТЕНКА, економіста, члена Центрального проводу УНП Бориса КУШНІРУКА, президента Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-club», члена Правління УНП Олександра ТОДІЙЧУКА, директора підприємства “Плешкані”, члена Черкаського обласного проводу УНП Дмитра ЛИСУНА. Представники УНП на заході оприлюднили відповіді на питання редакції «Економічна правда» щодо економічної програми кандидата в Президенти України Юрія КОСТЕНКА. Учасники конференції стверджують, що заходи виведення української економіки з кризи, запропоновані ними, відповідають світовим рецептам правих (консервативних) партій. Завдяки таким заходам, праві не лише подолали економічні кризи в Європі та США, але й домоглися суттєвого підвищення рівня життя в цих країнах.

Юрій КОСТЕНКО представляв своє бачення бюджетного процесу та створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності. На його думку, першочерговими кроками сьогодні мають стати: «Прийняття збалансованого бюджету, який би передбачав спрямування бюджетних коштів на закупівлю товарів виключно українських виробників, монетизацію соціальних пільг, реформування системи сплати соціальних внесків (запровадження єдиного соціального внеску та формування єдиного фонду соціального страхування), встановлення інших правил звітності та оподаткування малих підприємств, а саме: звітність - один раз на рік, сплата податків - не частіше двох разів на рік».

Борис КУШНІРУК акцентував увагу на проблемах банківської системи і шляхах їх вирішення. Зокрема він наголосив на необхідності «забезпечення по-справжньому незалежної діяльності НБУ, спільній відповідальності уряду та НБУ за курсову та цінову стабільність національної валюти, створенні умов кредитування банками реального сектору економіки». Також він звернув увагу на нагальності системних реформ у житлово-комунальному господарстві, запропонувавши «встановити зрозумілий алгоритм реалізації прав та зобов’язань власників квартир у багатоквартирних будинках, створити конкурентні умови з надання послуг ЖКГ з боку управителів, запровадити систему фінансування заходів з реконструкції та капітального ремонту житлового фонду, особливо в частині енергозбереження із залученням приватного капіталу та банківських кредитів».

Олександр ТОДІЙЧУК підкреслив необхідність виконання зобов’язань, передбачених у брюссельських домовленостях, зокрема щодо організаційної незалежності оператора газотранспортної системи, встановлення тарифів за транзит газу на рівні, що забезпечує прибуткову діяльність ГТС, реформування внутрішнього газового ринку.

Дмитро ЛИСУН навів приклади з реального життя, які стали аргументом для його твердження, що доля українського АПК залежить насамперед від «встановлення прозорих критеріїв відбору постачальників при проведенні інтервенцій на аграрному ринку».
http://www.unp.ua/ua/bodynews/13294.htm

Відповіді

  • 2009.10.28 | Sean

    прекрасно, але нема позначки передруку

    а тая, як її...."правда" - не ВАК, добре це чи зле
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.28 | Ukrpatriot(patriot)

      Не ВАК, але чекав, що першими відповіді дадуть економісти

      А то сумно якось. Пропали всі мої сподівання :)
  • 2009.10.28 | 123

    не сказав би що УНП проголосила щось

    істотно більше ніж потік банальностей...

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > Цікаво, а де ж економісти, Тігіпко, Яценюк?
    >
    >
    > УНП першою склала кандидатський мінімум з економіки
    >
    > Механізми реалізації своєї виборчої економічної програми презентувала сьогодні Українська народна партія на прес-конференції за участю народного депутата України, лідера Української народної партії Юрія КОСТЕНКА, економіста, члена Центрального проводу УНП Бориса КУШНІРУКА, президента Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-club», члена Правління УНП Олександра ТОДІЙЧУКА, директора підприємства “Плешкані”, члена Черкаського обласного проводу УНП Дмитра ЛИСУНА. Представники УНП на заході оприлюднили відповіді на питання редакції «Економічна правда» щодо економічної програми кандидата в Президенти України Юрія КОСТЕНКА. Учасники конференції стверджують, що заходи виведення української економіки з кризи, запропоновані ними, відповідають світовим рецептам правих (консервативних) партій. Завдяки таким заходам, праві не лише подолали економічні кризи в Європі та США, але й домоглися суттєвого підвищення рівня життя в цих країнах.
    >
    > Юрій КОСТЕНКО представляв своє бачення бюджетного процесу та створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності. На його думку, першочерговими кроками сьогодні мають стати: «Прийняття збалансованого бюджету, який би передбачав спрямування бюджетних коштів на закупівлю товарів виключно українських виробників, монетизацію соціальних пільг, реформування системи сплати соціальних внесків (запровадження єдиного соціального внеску та формування єдиного фонду соціального страхування), встановлення інших правил звітності та оподаткування малих підприємств, а саме: звітність - один раз на рік, сплата податків - не частіше двох разів на рік».
    >
    > Борис КУШНІРУК акцентував увагу на проблемах банківської системи і шляхах їх вирішення. Зокрема він наголосив на необхідності «забезпечення по-справжньому незалежної діяльності НБУ, спільній відповідальності уряду та НБУ за курсову та цінову стабільність національної валюти, створенні умов кредитування банками реального сектору економіки». Також він звернув увагу на нагальності системних реформ у житлово-комунальному господарстві, запропонувавши «встановити зрозумілий алгоритм реалізації прав та зобов’язань власників квартир у багатоквартирних будинках, створити конкурентні умови з надання послуг ЖКГ з боку управителів, запровадити систему фінансування заходів з реконструкції та капітального ремонту житлового фонду, особливо в частині енергозбереження із залученням приватного капіталу та банківських кредитів».
    >
    > Олександр ТОДІЙЧУК підкреслив необхідність виконання зобов’язань, передбачених у брюссельських домовленостях, зокрема щодо організаційної незалежності оператора газотранспортної системи, встановлення тарифів за транзит газу на рівні, що забезпечує прибуткову діяльність ГТС, реформування внутрішнього газового ринку.
    >
    > Дмитро ЛИСУН навів приклади з реального життя, які стали аргументом для його твердження, що доля українського АПК залежить насамперед від «встановлення прозорих критеріїв відбору постачальників при проведенні інтервенцій на аграрному ринку».
    > http://www.unp.ua/ua/bodynews/13294.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.28 | Ukrpatriot(patriot)

      Коли правда оприлюднить всі 30-сторінок, про які

      говорив Кушнірук, тоді і побачимо. Покищо, наскільки я розумію наша об"єктивна журналістика чекає, коли інші кандидати зберуться і таки дадуть свої відповіді. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.28 | karpo

        Re: Коли правда оприлюднить всі 30-сторінок, про які

        Ukrpatriot(patriot) пише:
        > говорив Кушнірук, тоді і побачимо. Покищо, наскільки я розумію наша об"єктивна журналістика чекає, коли інші кандидати зберуться і таки дадуть свої відповіді. :)

        На жаль і журналісти і публіка наша чекає не рецептів для розбудови України, а чергового гівна для своєї розваги. Тому й "претенденти на папаху" зосереджуються здебільшого на тому щоб набрати якомога більше його(гівна) в рота і плюнути в конкурента. А народ радіє... І чекає все бідолашний, що ж такого йому ще запропонують. Таке враження що нікому в країні не потрібні нормальні політики і притомна влада.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.28 | Ukrpatriot(patriot)

          Отож бо і воно

          Як на мене, просто більшість вважає, що народ занадто тупий для того, щоб розуміти економічні категорії. От і не знайшли часу, щоб відповісти. А народ хай дивиться та оцінює.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".