МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Европа вже забила на Україну, Росія вважає своєю власністю (л)

04/28/2010 | Bestt
а США ще "сподіваються"

http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/28/4983818/

Події 27 квітня в українському парламенті потрапили у топ-новини телеорганізацій світу.

Старший експерт Фонду Маршала, колишній заступник державного секретаря США Дейвид Креймер називає 27 квітня сумним днем для України.

"Сьогоднішній день, м'яко кажучи, не був добрим для України", - сказав він у вівторок.

"Розгляд Верховною Радою цього договору настільки швидко означає, що депутати не проаналізували його уважно, не перечитали усі документи, не вивчили, які будуть результати та наслідки цієї угоди", - зазначив Креймер.

"На мою думку, це - безвідповідальні дії з боку парламенту", - вважає експерт.

"Не було необхідності поспішати з цією ратифікацією. Необхідно було проаналізувати цей договір, до нього є багато запитань як з економічної точки зору, так і з точки зору перебування Чорноморського флоту", - наголосив Креймер.

Він також вважає, що ратифікація цієї угоди ставить під загрозу здатність України приймати самостійні зовнішньополітичні рішення.

"Посол Росії до НАТО Дмитро Рогозін уже заявив, що Україна вже закрила собі шлях до членства у НАТО", - зазначив Креймер.

"Ще більше мене турбує те, що буде багато європейців, які скажуть: ну ось знову ця Україна, набридло з ними возитись, вони підписують договори з Росією - і ми не повинні турбуватись про те, щоб інтегрувати їх з Європою. Це дуже небезпечний висновок, як для України, так і для Заходу і я справді сподіваюсь, що цього не станеться", - додав він.



а ось що сказав Кравчук :
http://unian.net/ukr/news/news-374520.html


Екс-президент України вважає нинішню ситуацію доволі типовою. «Апогеєм цієї політики нашого «стратегічного партнера» став харківський пакт», - сказав Л.КРАВЧУК.

Він наголосив, що найголовніше тут «те, що політико-правові відносини між державами поставлено в цілковиту залежність від торговельно-економічних». «Абсолютно нечувана практика в сучасному світі, і виглядає вона украй непристойно. Росія використала свій економічний стан на всі 100%, аби добитися від України вигідного геостратегічного рішення. Тим самим РФ сказала нам: ви були і залишитеся у сфері наших інтересів. Наявність Чорноморського флоту в Криму до 2042 року означає, що зовнішня політика нашої країни в осяжному майбутньому не зможе формуватися без урахування побажань Кремля, які тепер для нас стають вагомішими, ніж наші власні пріоритети», - відзначив екс-глава держави.

На його думку, «уклавши з Києвом такий договір, Москва вбиває одразу кількох зайців. Зміцнює військову присутність у басейні Чорного моря - раз, втягує в реалізацію своїх стратегічних інтересів нашу країну - два, заявляє своїм громадянам, що Крим і Україна в цілому буде під російським контролем, - три».

Відповіді

  • 2010.04.28 | Max

    Ніхтоза нас нашої роботи виконувати не буде

    і не зобов'язаний.

    Bestt пише:
    > Европа вже забила на Україну, Росія вважає своєю власністю,
    > а США ще "сподіваються"
    > http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/28/4983818/
    >
    > Події 27 квітня в українському парламенті потрапили у топ-новини телеорганізацій світу.
    > Старший експерт Фонду Маршала, колишній заступник державного секретаря США Дейвид Креймер називає 27 квітня сумним днем для України.
    >
    > "Сьогоднішній день, м'яко кажучи, не був добрим для України", - сказав він у вівторок.
    >
    > "Розгляд Верховною Радою цього договору настільки швидко означає, що депутати не проаналізували його уважно, не перечитали усі документи, не вивчили, які будуть результати та наслідки цієї угоди", - зазначив Креймер.
    >
    > "На мою думку, це - безвідповідальні дії з боку парламенту", - вважає експерт.
    >
    > "Не було необхідності поспішати з цією ратифікацією. Необхідно було проаналізувати цей договір, до нього є багато запитань як з економічної точки зору, так і з точки зору перебування Чорноморського флоту", - наголосив Креймер.
    >
    > Він також вважає, що ратифікація цієї угоди ставить під загрозу здатність України приймати самостійні зовнішньополітичні рішення.
    >
    > "Посол Росії до НАТО Дмитро Рогозін уже заявив, що Україна вже закрила собі шлях до членства у НАТО", - зазначив Креймер.
    >
    > "Ще більше мене турбує те, що буде багато європейців, які скажуть: ну ось знову ця Україна, набридло з ними возитись, вони підписують договори з Росією - і ми не повинні турбуватись про те, щоб інтегрувати їх з Європою. Це дуже небезпечний висновок, як для України, так і для Заходу і я справді сподіваюсь, що цього не станеться", - додав він.
    Так, європейцям то вже набридло. При всій нехіті щодо ЄУ слід визнати, що вони мають рацію в тому. Ззовні воно так виглядає, що українці самі не знають, чого хочуть. Постійні коливання: то про-західний Ющенко, то знову проросійський Янукович, а в тлі -- пошукувачі якогось мітичного окремого третього (особливого) шляху... З-за кордону кожна країна бачиться як щось одне ціле (не вникаючи в подробиці Схід-Захід), відтак Україна виглядає на країну неврівноважених людей із вельми лабільною психікою, принаймні в політичному контексті.

    Залишається лише дивуватись довготерпінню американців щодо України. На скільки його вистачить?
  • 2010.04.28 | Михайло Свистович

    Наприкінці 80х ми діяли у набагато грших умовах і нічого

    Буш-старший тоді прямим текстом казав про небажаність незалежності України, а ми її здобули.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.29 | Мірко

      Умови щодо міжнародного "іміджу" гірші тепер

      Бо тепер це діється в німінально вільній і незалежній державі Україна. Тяжко пояснити на хлопський розум що українці тепер боряться за незалежність від - України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.29 | GreyWraith

        В США зараз теж, схоже, дурдом робиться

        Лiвота, здаеться, таки дорвалася до влади, та й руйнуе краiну зсередини. А республканцi та й суспiльство взагалi виглядають зовсiм безпорадними.
      • 2010.04.29 | один_козак

        І не тільки щодо міжнародного іміджу.

        Тоді, після років совкового "застою", було зручно агітувати хохлуватих малоросів за майбутнє заможне життя. А сьогодні, після 5 років "помаранчевої чуми" - ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.04.29 | Bogun

          Та краще "помаранчева чума" аніж "голубой рай"

    • 2010.04.29 | Budweiser

      у вас нeправильнe мислeння

      тоді Україна здобула нeзалeжність завдяки заварушці в Москві. Українська парт-номeнклатура пeрeлякалася приходу до влади Єльцина і вирішила відокрeмитися щоб збeрeгти владy в Україні під своїм контролeм. Тоді інтeрeси самостійників та комуністів збіглися і витворився своєрідний національний консeнсус. Зараз ніякого консeнсусу нeмає, а є протистояння. А Росія зараз виступає монолітно і користується по повній слабкістю України, слабкістю яка з огляду на обєктивні причини будe збeрігатися щe принаймні 40-50 років.

      Михайло Свистович пише:
      > Буш-старший тоді прямим текстом казав про небажаність незалежності України, а ми її здобули.
  • 2010.04.29 | Bogun

    Що таке Ойропа. Структура яка сама в собі розділена.

    Не відомо, скільки вона ще потримається, все занадто корумповано і навряд чи вони зможуть подолати внутрішні протиріччя. Тим більше, що вона і ззовні і з середини підточується москвою. Але треба визнати, що все таки і в Ойропі у нас є друзі, прибалтійські країни, деякі скандинавські, Великобританія, деякі балканські. Просто навряд чи зможемо це використати з новою владою.
  • 2010.04.29 | Isoлято

    Та нє, оно ще ворушиться, сиґнали якісь посилає... (л)

    Еврокомиссия передала Украине перечень из 18 реформ, выполнение которых даст возможность привлечь дополнительную финансовую помощь Украине от Европейского Союза. Об этом сообщает сегодня интернет-издание EUobserver.

    Документ на 6 страницах содержит проедложения конкретных мер и возможную помощь ЕС в ответ на их осуществление. Перечень включает политические реформы, обеспечение макрофинансовой стабильности, бизнес-климата, реформы энергетического сектора, гражданской авиации и защиты окружающей среды.

    http://podrobnosti.ua/power/2010/04/29/682810.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.29 | Кушкін

      А це контрольний постріл. Бо для гопоти ті реформи - як серпом..



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".