МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пошкоджена плитка на Майдані вартує як лавочки в харківському метро?

01/09/2011 | Майдан-ІНФОРМ
ЖЖ юзер wetally здійснив простий розрахунок вартості нібито пошкодженої під час протестів підприємців восени 2010 року гранитної плитки на Майдані, псування якої є підставою для відкриття карних справ проти активістів податкового Майдану.

Згідно його розрахунків площа плитки, яка підлягає оновленню дорівнює 267 кв.м. А кожен металевий прут пошкодив аж 2,02 кв.м. плитки.

Тільки так виходить сума в 212,2 тисяч гривень, що фігурує в карній справі.

Таким чином видно, що своєю оцінкою суми збитків київська міська влада намагається переплюнути харківських колег, які примудрилися замовити дерев`яні лавки в метро по ціні 63 тисячі гривень за штуку.

Чи пройде така оборудка в сучасному українському суді?

Відповіді

  • 2011.01.09 | jz99

    Єдине, чим можуть зарадити самі мітингувальники — влаштувати суботник після закінчення акцій про

    Ще матеріали до теми


    ПІДРАХУЙ ПРУТИ
    http://wetally.livejournal.com/22332.html


    Фото року: Партія Регіонів 2007/2010 (знайдіть 10 відмінностей)
    http://politiko.ua/blogpost50636


    (намети ПР у 2007 були на тому самому місці, що намети підприємців у 2010)



    Підприємці забивали кілки у стики (а насправді там пази ~1см шириною) між плитами. Кілками були відрізки профільного кутка, ось такого

    Його ребра входять у пази плитки на одній з її вершин.
    http://expres.ua/main/2011/01/07/42493
    П'ятниця, 7 Січня, 2011 - 19:00
    Мiлiцiя розпочала справжнi репресiї проти органiзаторiв "податкового Майдану"
    . . .
    . . .
    . . .
    Р. Федчук: -- Iншого виходу, крiм як домогтися свiдчень вiд стороннiх людей, мiлiцiя не має. Бо ми не нищили плитки! Усi, хто ставив намети, добре розумiли, що це загрожує вiдповiдальнiстю, i забивали кiлочки тiльки в стики мiж плиткою. Вони там досить великi. А намети напинали люди, якi на цьому знаються. Хоча пошкодження плитки й iншi збитки вiд акцiї протесту офiцiйно зафiксованi, але це було "трошки ранiше". Вочевидь, мiлiцiя використала для нашого обвинувачення результати експертизи за 2007 рiк, коли свiй Майдан збирав Янукович. Тодi Київська мiськдержадмiнiстрацiя нарахувала збиткiв майже на 3 мiльйони гривень. Однак їх державi так нiхто й не компенсував!
    . . .
    . . .




    Що казала КМДА трошки раніше
    http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=94151
    Політичне протистояння обійдеться місту майже у 3 мільйони гривень

    Мерія Києва підрахувала збитки від проведення масових акцій у центрі Києва політичними силами на підтримку або проти дострокових виборів до Верховної Ради. Робота міських служб за період політичного протистояння обійдеться місту в 2,994 млн грн. Єдине, чим можуть зарадити самі мітингувальники — влаштувати суботник після закінчення акцій протесту, пише г. “Хрещатик”.

    За словами начальника Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації Віктора Падалки, 2,196 млн грн з цієї суми — це витрати комунальних служб, які вивозять сміття, прибирають центральні частини міста, відновлюють газони та дороги.

    Ще 695,6 тис. грн із загальної суми, за словами пана Падалки, є витратами на медичне обслуговування масових акцій, тобто організацію чергувань служб швидкої допомоги та подачу санітарного транспорту. Весь цей час карети швидкої допомоги чергували біля місць проведення мітингів та у наметових містечках, і, за словами самих медиків, недаремно, адже пацієнтів вистачало. В основному це люди, що не встигли адаптуватися до життя в наметах. Самі мешканці наметових містечок кажуть, що найчастіше зверталися до медиків через застуду та інфекційні респіраторні захворювання.

    Про плитку навіть не згадано. Про кримінальну відповідальність теж (”Єдине, чим можуть зарадити самі мітингувальники — влаштувати суботник після закінчення акцій протесту”).



    Для повноти декілька світлин безпосередньо з сайту Партії Регіонів. Вони теж, схоже, користувалися кутками, однак їм чомусь це було можна.
    Будні наметових містечок Коаліції
    25.04.2007
    http://www.partyofregions.org.ua/photo-arch/462f426fd6747/











    Нижче кілочки під лупою. Там, де wetally у ЖЖ на фоті понаставив знаків питання, при ближчому розгляданні всі питання зникають — малі намети на розтяжках, тільки кілки не стирчать
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | Людмила

      тож, виходить, що

      1. для кілків використовували ті пошкодження що зробили в 2007 ПРуцяки? тож, встановлену суму збитків тре адресувати організаторам тієї акції?

      2. людина в наметовому містечку продукує більше сміття, ніж у звичайному житті? нє? ну, тоді якщо десь сміття прибуло, значить десь така ж кількість й не з"явилася, так? тож, хай солідарно відрахують київським двірниками з бюджету комуналки тих міст, звідки приїхали мітингувальники. і всє дєла...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | jz99

        Re: тож, виходить, що

        Людмила пише:
        > 1. для кілків використовували ті пошкодження що зробили в 2007 ПРуцяки?
        Насправді там не видно якихось жахливих пошкоджень (хоча всю площу, де стояли намети, я не міг обійти, щоб обдивитися, бо вже стояв передноворічний дитячий атракціон). Дійсно є плитки з тріщинами. Однак тріщини не справляють враження свіжих, і в них немає дірок від кілків. А от заглибини у щілинах між плитками там ще можна було бачити (не знаю, чи збереглися досі — може, вже позабивалися, затопталися), одну мені вдалося знайти. Свіжа, чорна вглиб (ще нічим не забита), акуратна, від невеликого сталевого кутка, на вершині плитки, ніяких пошкоджень немає ані її, ані сусідніх плиток, бо цілком вистачає проміжків між плитками, щоб увігнати тонкостінну залізячку. А розламані плитки є в тих кутках Майдану, де наметів ніколи не було. Мабуть, претензії КМДА мають бути до тих, хто плитку клав, або перевозив, або пиляв у кар’єрі.

        Якщо міліція вважає, що встановленням наметів плитку пошкоджено, то виникає питання, як вона змогла розрізнити пошкодження 2010 і 2007 років. Може, ті пошкодження всі з 2007 року, може, 50:50.


        > тож, встановлену суму збитків тре адресувати організаторам тієї акції?
        Цю суму збитків, по-перше, невідомо як обгрунтовано, а по-друге, мали би оплатити ті, хто довели ситуацію до акцій протесту і самі ж визнали справедливість вимог протестантів. Азаров самотужки може покрити ті забаганки КМДА з однієї своєї місячної платні. А от у 2007 році підстав для напинання наметів не було.

        Слідство у справі плитки дійсно мало би почати з організаторів акції у 2007 році, так само тягати їх на допити і тримати в СІЗО.
  • 2011.01.09 | Andrij

    V cyvilizovanij krajini prosto naklaly b shtraf

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | Людмила

      за що? хіба не зрозуміло, що йдеться про абсурдність звинувачень?

  • 2011.01.09 | Майдан

    Суспільству навязують гру в "опущених терпіл" - вихід - не грати в це !!!

    Чого б це не вартувало.
    Принести на місце кількох поламаних кілька цілих плиток. Можна з іменами репресованих. Заклеїти ті нещасні плитки самоклеюючою плівкою . Знову ж таки з іменами репресованих "за плитку"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".