МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Угода України з ЄС: процес переговорів може загальмувати (л)

09/14/2011 | Пані
Одразу три керівники європейських структур, перебуваючи у Києві, висловили занепокоєння політичною ситуацією в Україні і арештами лідерів опозиційних партій.
Вільфред Мартенс, лідер Європейської народної партії, що має найбільшу фракцію у Європарламенті, президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Петрос Эфтіміу, а також генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягленд на зустрічах із вищими посадовими особами України порушували тему судових переслідувань.
Статті
Україна хоче завершити переговори з ЄС про асоціацію в жовтні
Перерва у суді над Тимошенко: перезавантаження?
ЄС: угода про асоціацію не за горами. Але є умови
Теґи
Україна, ЄС, Тимошенко, Опозиція
Не виключено, що про перспективи судових справ говоритимуть також й інші високопосадові особи євроструктур, які цього тижня братимуть участь у черговому саміті "YES" у Ялті, зокрема, міністр закордонних справ Швеції Карл Більт та комісар ЄС з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюлє.
Лідер ЄНП Вільфред Мартенс навіть хотів потрапити на побачення до Юлії Тимошенко у СІЗО, однак суддя Печерського суду Родіон Кірєєв відмовив у цьому проханні.
Вільфред Мартенс зустрівся із президентом Віктором Януковичем, але про подробиці цієї зустрічі не повідомляється. Проте, до переговорів пан Мартенс не приховував, що мав намір обговорити із президентом ситуацію навколо арешту Юлії Тимошенко і про вплив політичних подій в Україні на перспективи укладення угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.
Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Петрос Эфтіміу після зустрічі із спікером парламенту Володимиром Литвином також заявив, що обговорював із керівником парламенту справу Тимошенко.
Євродепутати не домовилися?
Тим часом, у Страсбурзі відбулося засідання комітету у закордонних справах Європарламенту, який має надати Раді ЄС та Єврокомісії рекомендації стосовно підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.
Як повідомляє газета Клацнути "Коммерсант-Украина", члени комітету поки що не змогли домовитися про спільну оцінку ситуації в Україні, а також стосовно доцільності блокувати переговори про асоціацію через переслідування опозиції.
"Керівництво України рішуче налаштоване зробити все можливе для парафування угоди про асоціацію з ЄС включно із зоною вільної торгівлі до кінця поточного року"
Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ України
Ухвалення остаточної резолюції планувалося після 22 вересня. Однак, як пише газета, голосування перенесене на 16 листопада.
Водночас, Європейська народна партія, лідер якої перебуває в Україні, пропонує колегам розглянути резолюцію безпосередньо після винесення Печерським судом столиці рішення у справі Юлії Тимошенко.
Як повідомив "Інтерфаксу" депутат Європарламенту від Польщі Павел Залевський, наступне обговорення резолюції відбудеться 11 жовтня. 20 жовтня рекомендації Раді ЄС і Єврокомісії мають бути ухвалені остаточно, сказав депутат.
МЗС України: все за планом
У той же час, міністерство закордонних справ України подає діаметрально протилежні коментарі про результати засідання комітету у закордонних справах Європарламенту.
Як заявив речник МЗС Олександр Дікусаров, "комітет підтримує укладення угоди про асоціацію України із Європейським Союзом у 2011 році".
МЗС посилається на доповідь депутата від групи Європарламенту "Європейські консерватори та реформісти" Рішарда Легутко, у якій наголошувалося на "високому рівні динаміки переговорного процесу".
"Засідання комітету у закордонних справах Європарламенту та доповіді учасників засвідчили підтримку доцільності укладення угоди про асоціацію до кінця цього року", - заявив Олександр Олександр Дікусаров, якого цитує агентство Клацнути "Українські новини".
Прес-секретар МЗС, водночас, зазначив, що під час дебатів лунали критичні зауваження, однак "вони не знайшли підтримки у більшості".
Ці заяви речника МЗС пролунали одразу ж після того, як у пресі з’явилися повідомлення про те, що ніби-то президент Янукович попередив міністра закордонних справ Костянтина Грищенка про відставку у разі, як переговори про асоціацію будуть зірвані.
Тим часом, сам Костянтин Грищенко 14 вересня зустрівся у Страсбурзі із головою комітету у закордонних справах Європарламенту Габріелем Альбертіні.
"Керівництво України рішуче налаштоване зробити все можливе для парафування Угоди про асоціацію з ЄС включно із зоною вільної торгівлі до кінця поточного року", - заявив Костянтин Грищенко, повідомляє прес-служба МЗС.
Планується, що міністр виступить на черговому засіданні Комітету у закордонних справах Європарламенту на початку жовтня.
Парафування або підписання угоди очікується на саміті Україна-ЄС у Києві у грудні 2011 року.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/politics/2011/09/110914_eu_agreement_tymoshenko_sd.shtml

Відповіді

  • 2011.09.14 | Sviatoslav D

    Може? (/)

    Президент Европейской народной партии Вилфред Мартенс считает, что подписание договора об ассоциации Украины с Евросоюзом и создание с ним зоны свободной торговли напрямую зависят от того, как будут развиваться политические события в Киеве в ближайшее время.

    Об этом он сказал на встрече с общественностью в Киеве, организованной фондом Конрада Аденауэра (в Украине его возглавляет Нико Ланге).

    В частности, по его словам, евроинтеграция Украины зависит от того, как решится вопрос с политическими преследованиями оппозиции и чем завершится суд над экс-премьером Юлией Тимошенко.

    "Говоря о соглашении об ассоциации, мы смотрим на то, что будет происходить в Киеве в ближайшее время. Откровенно говоря, я поэтому и приехал сюда именно сейчас. Верю, что слово громче молчания", - сказал президент ЕНП.


    Наскільки я розумію, ця заява була зроблена вже після зустрічі Мартенса з Януковичем за зачиненими дверима.
  • 2011.09.14 | Sviatoslav D

    Re: процес переговорів (/)

    Глава Европейской народной партии Вилфред Мартенс встретился с Президентом Украины Виктором Януковичем. Встреча состоялась по инициативе самого Мартенса. Тема беседы - политические беседы в Украине в контексте евроинтеграции нашей страны.

    Об этом Мартенс сообщил на встрече с общественностью, состоящейся сегодня вечером в Киеве при содействии Фонда Конрада Аденаура в Украине (руководитель - Нико Ланге).

    По словам самого Мартинса, он встречался с Януковичем первый раз со времени избрания того президентом.

    "Во время беседы Ваш президент был очень вежливый, спокойный и внимательный... несколько раз мне даже приходилось просить его вернуться к основной теме нашей беседы...", - данную реплику Мартенса зал встретил смехом.
    "Я сказал ему: нельзя судить премьеров и президентов, нельзя их решать их судьбы в судах, их судьбы решаются на выборах. Я был премьером Бельгии 12 лет, меня выбырали на эту должность и, в конце концов, однажды не выбрали. Да, не выбрали. Да, это было тяжело. Но я принял это поражение. А если на фоне того, что у вас тут происходит, если по вашим меркам, то я бы уже тоже был в тюрьме", - сказал Мартенс. - И подчеркнул: "Еще раз: происходящее сегодня в Украине - это неправильно".

    По мнению Мартенса, одна из главных причин суда над Тимошенко - стремление отвлечь ее от участия в предстоящих выборах", - об этом он также сказал Президенту Виктору Януковичу, встреча с которым продолжалась около часа.

    "Он сказал, что уважает мою позицию, но что у него есть закон", - акцентировал глава ЕНП.

    "Ну, на Вас лежит отвественность, Вы - Президент, Вы должны найти решение", - сказал он Януковичу.

    Общаясь с присутствующими в зале он варазил надежду, что его аргументы повлияют на позицию Януковича, а также аргумерты тех, кто в дальнейшем будет обсуждать с ним данную тему - " с ним еще многие будут встречаться".
  • 2011.09.14 | 123

    а які варіанти є, власне? і який з них означатиме триумф демократії в Україні?

    - Янукович погодиться з тим що Україна недостатньо європейська і почне виконувати свої передвиборчі обіцянки -- вступить Україну в Митний союз та ЄЕП;
    - Янукович накаже судді виправдати Юлю через тиск ззовні;
    - Янукович накаже ухвалити закон, за яким перевищення чиновником поноважень, що потягнули збитки держави, не буде вважатися злочином.

    Я розумію як від одного з можливих варіантів буде краще Юлє та/або Путіну, але як від цього стане краще українцю, який волів би жити в країні, більш схожій на нормальну ніж зараз? Янукович, що наказує судді виправдати Юлю - це типу ознака країни, що стає більш схожу на нормальну?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.09.14 | Майкрофт Холмс

      Є, власне , лише один варіант

      Держава, в якій опозицію тримають за гратами з метою забезпечення монополії на владу певного крімінально-бюрократичного угрупування, а також народ, якій все це терпляче спостерігає, не належать до європейської цівілізації. Відповідно,ї ні про якій рівень інтерграці з ЄС не може бути й мови. Прагнення членів вказаного угрупування отримувати прибуток від недобросовісної конкуренції на європейському маркеті не може бути приводом для будь-якого ступеню інтеграції цієї держави у європейську спільноту.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.09.15 | 123

        Re: Є, власне , лише один варіант

        Майкрофт Холмс пише:
        > Держава, в якій опозицію тримають за гратами з метою забезпечення монополії на владу певного крімінально-бюрократичного угрупування, а також народ, якій все це терпляче спостерігає, не належать до європейської цівілізації.

        Ну, тут є певні нюанси (багато які з народів, яких визнали належними до цієї цивілізації, демонстрували не менші девіації від норми), але якщо навіть і так - внаслідок встановлення цього "факту" Ви стаєте прихильником життя в СРСР?

        > Відповідно,ї ні про якій рівень інтерграці з ЄС не може бути й мови.

        Ви колись дивились на перелік країн, з якими укладено угоду про асоціацію і ФТА? Виглядає, що ні - ось, подивіться: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_Association_Agreement

        Тут є такі визначні представники європейської цивілізації як Алжир, наприклад. або Єгипет та Туніс, де були настільки демократичні режими, що їх повалення демократична Європа вважала триумфом демократії.

        > Прагнення членів вказаного угрупування отримувати прибуток від недобросовісної конкуренції на європейському маркеті не може бути приводом для будь-якого ступеню інтеграції цієї держави у європейську спільноту.

        Будь-яка ФТА укладається з метою отримання прибутку. кожною зі сторін. Нічого поганого в тому, що українських товарів буде продаватися більше, я для себе не бачу.

        Але я не розумію Вашої позиції - у Вас є власний інтерес в цьому процесі? Чи для Вас головне - щоб було гірше Януковичу або щоб було краще Юлє?

        І ще я не зрозумів - який конкретно з варіантів дій Януковича, який може трапитися внаслідок такої позиції ЄС, яка Вам видається "правильною", слугуватиме розвитку демократії в Україні, і як саме він цьому розвитку сприятиме? І що буде з демократією, якщо він обере якійсь інший з наявних варіантів?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.09.15 | Майкрофт Холмс

          Я лише намагався змоделювати бачення ситуації з боку європейців

          123 пише:
          > Ну, тут є певні нюанси (багато які з народів, яких визнали належними до цієї цивілізації, демонстрували не менші девіації від норми), але якщо навіть і так - внаслідок встановлення цього "факту" Ви стаєте прихильником життя в СРСР?

          Шляхом до СРСР мені здається саме політика нинішньої влади, яка намагається відтворити найбільш одіозні риси срсрівського режиму: Монополію на владу однії однієїп олітичної сили з внутрішньою авторитарною побудовою, поліційний террор, щодо опозиції, знищення парламентаризму етс.


          > Ви колись дивились на перелік країн, з якими укладено угоду про асоціацію і ФТА? Виглядає, що ні - ось, подивіться: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_Association_Agreement
          > Тут є такі визначні представники європейської цивілізації як Алжир, наприклад. або Єгипет та Туніс, де були настільки демократичні режими, що їх повалення демократична Європа вважала триумфом демократії.

          Гарне питання. Можливо, як перше (надання авторитарним режимам цього статусу), так і друге ( беззастережна пітримка тамошніх революцій ) були помилками європейськіх політиків. Слід, проте, зазничити, що перше було актом підтримки тамошніх "освічених" еліт, зорієнтованих, в якійсь мірі, на цінності європейської цівілізації. У такий спосіб, "освічений авторитаризм" у ціх країнах підтримувався на противагу до брутального та агресивного авторитаризму інших країн третього світу. Також, підтримувались сили, що проводили стриману політику по відношенню до Ізраїлю. Слід взяти до уваги, що деякі з зазначених країн-це колишні провінції європейськіх держав, тобто, в якісь мірі "свої ".

          Наведені мотиви західних урядів є вельми специфічними саме для вказаних вами країн і аж ніяк не спрацьовують у випадку України.


          > Але я не розумію Вашої позиції - у Вас є власний інтерес в цьому процесі? Чи для Вас головне - щоб було гірше Януковичу або щоб було краще Юлє?

          Мене просто жахає побудова режиму насильства та сваволі в Україні. Укладення договору про асоціацію, в значній мірі буде розглядатися, як заохочування цього процесу.


          > І ще я не зрозумів - який конкретно з варіантів дій Януковича, який може трапитися внаслідок такої позиції ЄС, яка Вам видається "правильною", слугуватиме розвитку демократії в Україні, і як саме він цьому розвитку сприятиме? І що буде з демократією, якщо він обере якійсь інший з наявних варіантів?

          Будь- яке обмеження сваволі та насильства спрацьовує на послаблення режиму, що будує свою владу на цих засадах.
        • 2011.09.15 | hrcvt

          варіант

          Правильна відповідь, думаю, така: Янукович визнає, що є проблема в система правосуддя. Проводить відповідну реформу. На першому етапі різко випускають з СІЗО багато людей, а справи по ряду статей - відкладаються (чи щось таке); під цю тимчасову реформу попадає і Тимошенко.

          Але ситуація з Тимошенко ще показує:

          - ніхто в правосуддя в Україні не вірить. Скільки б янукович не заявляв, що він не може наказувати судді - ніхто (зокрема, керівники ЄС) в це не повірить.
          - навпаки, якщо він вийде в телевізор і заявить: "я наказую судді звільнити тимошенко" - то деякі будуть аплодувати. Хоча це, здавалось би, абсурд, як ви правильно кажете.
          - Україну сприймають як дику країну, яку трохи облагорожує наявність двох кланів (а не одного, як в Росії і Білорусі).
          - Оскільки Україна дика, то слухати тут нема кого, тому бютівські представники мають великий вплив. Хоча їм, ясне діло, не вірять, але вони один з двох голосів, який лунає з України. Тому вони (разом з Кремлем) можуть зірвати підписання тих договорів.
          - які дуже важливі для геополітичного вибору України.
          - і ще враховуючи складні газові справи (кому що вигідно, це не раз обговорювалось).

          Тому реальний варіант для Януковича такий (як я вже пропонував раніше):

          перейти чітко в парадигму: ми ваші, європейців, слухняні учні. Хочете, щоб випустити Тимошенко - нате вашу Тимошенко, ми її випускаємо, навіть переступаючи формальне правосуддя. Ми робимо це, бо ви просите.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.09.15 | 123

            Re: варіант

            hrcvt пише:
            > Правильна відповідь, думаю, така: Янукович визнає, що є проблема в система правосуддя. Проводить відповідну реформу. На першому етапі різко випускають з СІЗО багато людей, а справи по ряду статей - відкладаються (чи щось таке); під цю тимчасову реформу попадає і Тимошенко.

            Ця відповідь правильна, але не її лобіюють так звані "друзі України" з ЄС, не її просуває опозиція, і назвати її реалістичною міг би хіба фантаст.

            > Але ситуація з Тимошенко ще показує:
            >
            > - ніхто в правосуддя в Україні не вірить. Скільки б янукович не заявляв, що він не може наказувати судді - ніхто (зокрема, керівники ЄС) в це не повірить.
            > - навпаки, якщо він вийде в телевізор і заявить: "я наказую судді звільнити тимошенко" - то деякі будуть аплодувати. Хоча це, здавалось би, абсурд, як ви правильно кажете.
            > - Україну сприймають як дику країну, яку трохи облагорожує наявність двох кланів (а не одного, як в Росії і Білорусі).

            Це насправді, я переконаний, не так драматично. Просто "просунуті" громадяни схильні занижувати оцінку власної нації, і це усюди так.

            > - Оскільки Україна дика, то слухати тут нема кого, тому бютівські представники мають великий вплив. Хоча їм, ясне діло, не вірять, але вони один з двох голосів, який лунає з України. Тому вони (разом з Кремлем) можуть зірвати підписання тих договорів.

            Я думаю, це більше вистава для лохів. Просто ті, хто ніколи не хотіли інтеграції України в ЄС (навіть і на початку 2005 року, коли вони виглядала супердемократичною - вони все одно не хотіли, така в них геополітична позиція), отримали новий аргумент для своєї позиції.

            > - які дуже важливі для геополітичного вибору України.
            > - і ще враховуючи складні газові справи (кому що вигідно, це не раз обговорювалось).
            >
            > Тому реальний варіант для Януковича такий (як я вже пропонував раніше):
            >
            > перейти чітко в парадигму: ми ваші, європейців, слухняні учні. Хочете, щоб випустити Тимошенко - нате вашу Тимошенко, ми її випускаємо, навіть переступаючи формальне правосуддя. Ми робимо це, бо ви просите.

            І як це сприятиме триумфу демократії? :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.09.15 | hrcvt

              Re: варіант

              > Ця відповідь правильна, але не її лобіюють так звані "друзі України" з ЄС, не її просуває опозиція, і назвати її реалістичною міг би хіба фантаст.

              Так отож.


              > Це насправді, я переконаний, не так драматично. Просто "просунуті" громадяни схильні занижувати оцінку власної нації, і це усюди так.

              Не знаю.


              > отримали новий аргумент для своєї позиції.

              Але по результатах нам все рівно - чи вони "справді" так думають, чи знайшли аргумент.


              > І як це сприятиме триумфу демократії? :)

              Прямо - ніяк. Але це сприятиме незалежності України. А в риториці, я ж кажу, перейти від парадигми "тріумфу демократії" і особливо "тріумфу правосуддя" (який взагалі не лежить у справі Тимошенко) до парадигми євроінтеграції.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.09.15 | 123

                Re: варіант

                hrcvt пише:
                > > Ця відповідь правильна, але не її лобіюють так звані "друзі України" з ЄС, не її просуває опозиція, і назвати її реалістичною міг би хіба фантаст.
                >
                > Так отож.
                >
                >
                > > Це насправді, я переконаний, не так драматично. Просто "просунуті" громадяни схильні занижувати оцінку власної нації, і це усюди так.
                >
                > Не знаю.
                >
                >
                > > отримали новий аргумент для своєї позиції.
                >
                > Але по результатах нам все рівно - чи вони "справді" так думають, чи знайшли аргумент.
                >
                >
                > > І як це сприятиме триумфу демократії? :)
                >
                > Прямо - ніяк. Але це сприятиме незалежності України. А в риториці, я ж кажу, перейти від парадигми "тріумфу демократії" і особливо "тріумфу правосуддя" (який взагалі не лежить у справі Тимошенко) до парадигми євроінтеграції.

                Це ясно, але для початку треба чітко оцінити - хто хоче цієї євроінтеграції (і є союзником), а хто не хоче (і є опонентом, якого треба відповідно сприймати). Так от всякі Мартенси є, нмд, просто опонентами євроінтеграції України, і не більше того.

                Причому тут йдеться не просто про євроінтеграції як таку (цінність якої сама по собі є дискусійною), а про неінтеграцію України в Росію, і про цю угоду про асоціацію як засіб такої неінтеграції.

                Тобто є Янукович, який не хоче інтегрувати Україну в Росію, та є Мартенс тощо, які хочуть. Такий от дискурс.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.09.15 | hrcvt

                  Re: варіант

                  > а про неінтеграцію України в Росію, і про цю угоду про асоціацію як засіб такої неінтеграції.

                  Погоджуюсь.


                  > Тобто є Янукович, який не хоче інтегрувати Україну в Росію, та є Мартенс тощо, які хочуть. Такий от дискурс.

                  От я і пропоную Януковичу варіант, як це подолати.

                  (А з вашою критикою цього дискурсу про тріумф демократії через наказ судді звільнити юлю я погоджуюсь)
          • 2011.09.15 | ziggy_freud

            Чи варто чистити зуби і мити руки, чи варто політизувати питання чистки зубів?

            hrcvt пише:
            > перейти чітко в парадигму: ми ваші, європейців, слухняні учні. Хочете, щоб випустити Тимошенко - нате вашу Тимошенко, ми її випускаємо, навіть переступаючи формальне правосуддя. Ми робимо це, бо ви просите.

            Цю гру починав Кучма, і шкода від того навряд була. Янукович з його подачі був одним з прихильників євроінтеграції. Тоді ж підписали багато європейських конвенцій, частини яких Україна на сьогодні не дотримується; але дотримується іншої частини. Якби "кучминого" етапа євроінтеграції не було, замість нього був би ще один розворот в бік совка.

            Хто знає, в якому стані була на початку-в середині 90х Румунія, або Болгарія, може сказати - у нас в середньому по палаті було краще. Транзит через Румунію в 1997му мене просто вжахнув, хоча до того я досить багато бачив українську провінцію, включно з Промзоною і Селом Неасфальтованим, та трохи російську. Зараз в Румунії цивільніше ніж у нас.

            На кінець 90х наш економічний стан був подібний до польського перед "шоковою терапією". Поляки раз випили свою велику таблетку, рік відмучились і забули. Потім її ж випили румуни і болгари. А ми все колективно чухаємо потилицю на предмет Особливого Шляху. Як би це замість приймати ліки подивитись по ТБ на відьму, кощуна чи екстрасенса :cry:
      • 2011.09.15 | AK

        ВОНА - це опозиція.

        Майкрофт Холмс пише:
        > Держава, в якій опозицію тримають за гратами
    • 2011.09.14 | damoradan

      Януковичу предстоит длинный путь...

      Во-первых, Янукович должен доказать, что в стране есть верховенство права. Для этого он обязан переловить и посадить на длительные сроки всех коррупционеров, начиная с себя и украинского правительства, Фирташа, Бойко, Хорошковского, а также всех остальных политических противников Юлии Владимировны.

      Во-вторых, Янукович должен закрепить представление о верховенстве права в Украине и (из тюрьмы) приказать суду оправдать Тимошенко и выпустить ее из тюрьмы.

      В-третьих, сильная демократия = сильная оппозиция. Поэтому Янукович должен максимально усилить оппозицию путем назначения Юлии Владимировны ее единоличной главой. Для решения этой задачи лучше всего посадить Яценюка, Тягнибока, Гриценко, Кличко как коллаборантов-коррупционеров.

      В-четвертых, сильная демократия означает равные условия для всех политических партий, особенно в ходе выборов. Лучше всего равные условия обеспечивает разрешение олигархам беспрепятственно финансировать Батькивщину, а Батькивщине - беспрепятственно тратить деньги олигархов на оболванивание электората.

      Ну и в-пятых, только та демократия сильная, в которой оппозиция имеет реальные шансы стать властью. Поэтому Януковичу придется обеспечить Батькивщине большинство в ВР, иначе украинская демократия окажется недостаточно сильной.

      И вообще, чем больше демократия обеспечивает властью Юлию Владимировну, тем она (демократия) сильнее и европейскее.
    • 2011.09.15 | Президентський гвардієць

      Цілком згоден!

      123 пише:
      > - Янукович погодиться з тим що Україна недостатньо європейська і почне виконувати свої передвиборчі обіцянки -- вступить Україну в Митний союз та ЄЕП;
      > - Янукович накаже судді виправдати Юлю через тиск ззовні;
      > - Янукович накаже ухвалити закон, за яким перевищення чиновником поноважень, що потягнули збитки держави, не буде вважатися злочином.
      >
      > Я розумію як від одного з можливих варіантів буде краще Юлє та/або Путіну, але як від цього стане краще українцю, який волів би жити в країні, більш схожій на нормальну ніж зараз? Янукович, що наказує судді виправдати Юлю - це типу ознака країни, що стає більш схожу на нормальну?
      Наш Президент-патріот і справді жодним чином не може впливати на об'єктивний суд у виконанні Родіона Кіреєва!
    • 2011.09.15 | Sviatoslav D

      Re: а які варіанти

      123 пише:
      > - Янукович погодиться з тим що Україна недостатньо європейська і почне виконувати свої передвиборчі обіцянки -- вступить Україну в Митний союз та ЄЕП;
      Запросто. Він спить і бачить себе губернатаром якогось задрипаного федерального округу Росії. Задрипаного, у порівнянні з начальником Чукотки, до якого йому ніхто не дасть дорости. Щоправда, потім у разі чого можна було б і у самостійність повимахуваться - але приклад бацьки нації якось на подвиги не надихає.

      123 пише:
      > - Янукович накаже судді виправдати Юлю через тиск ззовні;
      Тиск зовні не такий вже дурний, щоб не розуміти, що і як. Юлю немає за що судити, то ж для виправдання особливих зусиль не потрібно. Але, випустивши її в такій ситуації можна буде і до статусу губернатора округу не дотягнути. Тим більше, що вона ж може знову кинути і у разі чого не буде себе вести так толерантно та виважено, як Янукович.

      123 пише:
      > - Янукович накаже ухвалити закон, за яким перевищення чиновником поноважень, що потягнули збитки держави, не буде вважатися злочином.
      Цей парадокспльний варіант може виявитися найвірогіднішим. Особливо з урахуванням двох вищеописаних та інтересів не так навіть самого Януковича, як його побратимів по розпилу реформ. Якщо Юля потім у разі чого знову всіх не кине. Тим більше, що її бютнікі вже заявили, що не підтримають цей москальський законопроект представника НУНС (хоча більшість із них в душі глибоко ЗА).

      Найкращим виходом було б за ці кілька днів запресувати її так, щоб після повернення справи на дослідування та зміни запобіжного заходу за наполяганням європейських популістів, вона одразу кинулася на лікування куди-небуть в Панаму. Чи Бразилію.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.09.15 | ziggy_freud

        2015 рік. Начальник транспортного цеха

        В.Ф.П'ятакович визнав, що очолював змову націоналістів та організував саботаж цінних вказівок тамбовських товарищів, призначених керувати Донецьким краєм. Мав на меті відірвати Донбас від Батьківщини.

        http://www2.maidan.org.ua/n/free/1315603314
        П'ятаков Юрій Леонідович
        На другому показовому процесі в Москві проти так званого «антисов. троцькістського центру» у січні 1937 П'ятаков «признався», що очолював троцькістів в Україні «з метою відриву України від СРСР», і був разом з іншими розстріляний.
    • 2011.09.15 | Боббі

      є ще один варіант

      Мартенс та інші великі друзі Кремля (можуть навіть Шредера — взірця непідкупності — до себе взяти) повністю оплачують 300% штрафних санкцій на недобір газу до 2019 року згідно з безневинним та переможним контрактом Путіна-Тимошенко.
  • 2011.09.14 | Президентський гвардієць

    Наш Президент-патріот взяв курс на цілковиту самостійність та незалежність Нені!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.09.14 | Пані

      Попереджаю - зміна ніку не врятує

      Повідомлення аля бредогенератор прирівняю до порожнього гавгаву і забаню знову. Тримайтеся в межах розумного.
  • 2011.09.16 | Kohoutek

    В хід пішли стратегичні бомбардувальники (л)

    http://www.pravda.com.ua/news/2011/09/16/6591641/
    МЕРКЕЛЬ ПОДЗВОНИЛА ЯНУКОВИЧУ ЩОДО ТИМОШЕНКО
  • 2011.09.16 | Пані

    Процес над Тимошенко не відповідає демократичним стандартам – генсек Ради Європи (л)

    http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20110916/630/630.html

    16.09.2011
    Судовий процес над колишнім прем’єром Юлією Тимошенко не відповідає демократичним стандартам, яких Україна має дотримуватись як член Ради Європи та країна, що нині головує у цій інституції. Про це повідомив генеральний секретар Ради Європи Тобйорн Ягланд у Києві на презентації нового Плану дій Ради Європи для України.

    Як повідомив Ягланд, перебіг судового процесу над Юлією Тимошенко змусив керівництво Ради Європи обговорити цю справу з українським керівництвом.

    «Я занепокоєний, як і багато моїх колег, перебігом справи Тимошенко, і це занепокоєння я висловив при спілкуванні з українськими урядовцями. Я сказав: ми очікуємо, що цей процес буде відкритим, чесним і прозорим. Адже ми маємо працювати у відповідності до наших стандартів верховенства права», – наголосив генеральний секретар Ради Європи.

    Ягланд також повідомив, що одним із основних напрямів здійснення презентованого Плану дій є реформування судової гілки влади та утвердження у суспільно-політичному житті України європейських норм та стандартів у сфері правозахисту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".