МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радіо “Київ” повідомило про новий хімічний елемент: Камідій

01/28/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Саме такий висновок можна було зробити, прослухавши програму “Технодром”, яка прозвучала сьогодні на радіо “Київ” (98 ФМ). В ній йшлося про акумулятори для мобільних телефонів, серед інших кілька разів також був названий і “нікель-камідієвий” акумулятор. Звичайно ж, всього знати не можна, і ми раді, що технічний прогрес зробив такий великий крок уперед, коли на заміну широко відомому “нікель-кадмієвому” акумулятору прийшов “нікель-камідієвий” навіть без повідомлення про відкриття нового хімічного елементу або сполуки.

Втім, знову ж таки, завдяки тому ж технічному прогресу вже з’явилися методи захисту від невідомого для всіх “камідію”, про що є перше (і на цей момент єдине!) повідомлення на безкрайніх просторах ру-нету: “Воздействие “Хитозан” нерасщепленной части на организм следующее: […] Снижает усвоение организмом вредных компонентов пищи и выводит токсические вещества (соли тяжелых металлов: свенец, ртуть, камидий и др.), радионуклеиды…”

Тому ми бажаємо працівникам радіо “Київ” подальших успіхів на ниві технічного прогресу, а також нових повідомлень про застосування іншого хімічного елементу під назвою “СвЕнец” або ефективну боротьбу з “радионуклeидами”. “Піпл все схаває” - головне, щоб активніше купував імпортні товари та не знав, як можна виробляти власні. Після того лише просимо не дивуватися, якщо вам буде продана ковбаса, яка замість гуарової каміді містить висотоксичні сполуки кадмію, або замість нікель-кадмієвого акумулятора вам буде проданий нікель-камідієвий. Чи може ми вас невірно зрозуміли?

Відповіді

  • 2007.01.28 | Хвізик

    Київ - далеко не єдине радіво, яке видає такі перли.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.28 | Skapirus

      Але це єдине радіво, яке мені не надто тошнить слухати

      В першу чергу "не тошнить" через наступні фактори:
      1. Можливість активістам АМ потрапити в їх ефір
      2. Повністю український ефір
      3. Одна година радіво Свобода ввечері
      4. Відсутність прямої реклами, але є прихована, в тому числі і в таких передачах, як "Технодром". Наприклад, в згаданій передачі (завантажте за наведеним в новині лінком та послухайте, там при 700 з лишком кілобайт лише 3 хвилини мовлення) сказано, що літій-іонні акумулятори - ацтой, бо не працюють при низких температурах та через рік-два виходять з ладу. Брехня! В мене раніше був Еріксон з нікель-гідридним акумулятором, який при невеликому морозі (ну десь там до -5) повністю сідав, хоч при цьому був в моїй кишені. Потім я купив б/у Сіменс з літій-іонним акумулятором, який вже нощу понад 2 роки в тій же кишені і він тримає заряд в будь-яких умовах не менше 7 діб з розмовами.

      Чому ж все-таки тошнить:
      1. Неслабий політичний піар Черновецького та ІрЕни Кільчицької в новинах;
      2. Прихована реклама в деяких матеріалах, про що йдеться в ч.4 Переваг.
      3. Часто зустрічається елементи ксенофобії. Наприклад, недавно була новина, що діями українським правоохоронців викрито та засуджено бандита з Дніпропетровська (не пам"ятаю подробиць, що він там накоїв). Все б нічого, якби не заключна демонстративна фраза в новині "Засуджений за національністю був чеченцем".

      На жаль, з доступних в Києві "ефемок" я не знаю чогось хоч трохи крашого. Якщо помиляюся - дайте наводку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.29 | СОГСО

        Re: Але це єдине радіво, яке мені не надто тошнить слухати

        Тут давече один ГЛАВВРЕД высказался что его "тошнит от Русских телепередач", да меня тоже тошнит... от всего телевизора вообще - а от Украинских еще и пучит... Так и хочется перенести обсуждение с экрана в комнату с двумя нолями и рассказать всем кто ниже меня по сливной трубе что я думаю о политической ситуации в нашей стране.... а за одно о качестве подготавливаемых программ "поговорив с унитазом". Качество наших теле и радиопраграмм в своем большинстве осталось еще на уровне "СЕЛЬСКОГО ЧАСА", где либо уборочная либо посевная... а в перерывах сессия Верховного Совета СССР в полном составе - и рыла те же! Разве что звезд на груди у говорящего до неприличия меньше.
  • 2007.01.28 | БАД “Хитозан”

    Re: Радіо “Київ” повідомило про новий хімічний елемент: Камідій

    БАД “Хитозан”:

    Показания к применению

    Работа с компьютером, т.к. выводит избыток электро-магнитной энергии (профилактическая доза 1-2 капсулы 2 раза в неделю).

    http://www.fitomag.ru/catalog/1076082683/28054/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.29 | Shadow_Runner

      Насмішили.....

      БАД “Хитозан” пише:
      > БАД “Хитозан”:
      >
      > Показания к применению
      >
      > Работа с компьютером, т.к. выводит избыток электро-магнитной энергии (профилактическая доза 1-2 капсулы 2 раза в неделю).


      У них що у школі по фізиці було? Як колишній вчитель фізики можу сказати, якщо їм поствили щось вище за трійку - того вчителя потрібно гнати в шию...
      выводит избыток электро-магнитной энергии - це ж анекдот для тих хто хоч торшки фізику розуміє....

      Доречі тут мій приятель цікавиться, а чогось від нестачі електро-магнітної єнергії в них немає - бо, цитую
      "индикаторы на нулях, алерты горят и это очень беспокоит мой обслуживающий персонал :)"
  • 2007.01.29 | СОГСО

    Re: Радіо “Київ” повідомило про новий хімічний елемент: Камідій

    Ну теперь можно поборотся за Нобелевскую премию... А что - страна у нас такая, документы с печатями вместо высоких технологий, высокие речухи вместо хлеба, чего бы еще и Нобелевскую премию за "треп без границ" не получить! А прославимся как! Были засранцы, а теперь станем засранцы с Нобелевской премией!
  • 2007.01.31 | igorg

    Лист моєї доньки на радіопередачу "Чорним по-білому"

    Відкривши підручник для п’ятого класу „Рідний край. Дніпропетровщина” Зеленської Л.І. я дізналася багато дивного. Виявляється рослини за допомогою сонячного світла перетворюють „непридатний для дихання вуглець у кисень” (ст. 87). Очевидно, що автори мали на увазі розклад вуглекислого газу, а вийшла така-собі термоядерна реакція! Видатним фахівцем з ядерного синтезу був німецький хімік Клапрот, що у 1789 році „винайшов новий елемент, який назвав ураном” (ст. 84). Зазвичай хімічні елементи відкривають, а синтезувати деякі трансуранові елементи навчилися лише у 20-му столітті.
    Чомусь у підрозділі „Поради компасу” (ст. 19) розповідається про те, як користуватися компасом. Я вважаю, що у цьому випадку доцільніше було б ужити словосполучення „Поради компаса”.
    Окрім того, я дізналася, що Нікопольське родовище відкрив гірський (а не гірничий) інженер В.О.Домгер (ст. 83), а також, що неметалічними корисними копалинами є паливні, топливні і пальні корисні копалини (ст. 84).
    Зустрілося мені дуже цікаве речення: „Цю корисну копалину важко віднести до будь-якого одного класу”. Навіщо ж так мудрувати, якщо можна вжити словосполучення „певного класу”.
    Натрапила я на багато й інших оригінальних, як для української мови, слів і словосполучень: швидкій ріст (ст. 84), м. Кривого Рога (ст. 82), достопримітні місця (ст. 16), сковородка (ст. 83), клевер (ст. 91), плодородність (ст. 120), ящурки (ст. 138).
    Разом із листом надсилаю копії декільох найбільш „достопримітних” сторінок книги, яка містить понад сто сторінок.
    Невже ніхто з тих фахівців, наукових закладів, видавництва, що вказані на титульних сторінках, не володіють українською мовою?
    Хороша й корисна була б книга, якби не її „достопримітності”. Але, як кажуть „ложка дьогтю псує бочку меду”. Можливо, послухавши Вашу передачу, вчителі та учні знайдуть і виправлять помилки в тих книгах, що вже є в шкільних бібліотеках.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.31 | Георгій

      Re: Лист моєї доньки на радіопередачу "Чорним по-білому"

      Перетворення вуглецю на кисень рослинами - жахлива нісенітниця. Кисень під час фотосинтезу утворюється не з вуглецю і навіть не з вуглекислого газу, а через так званий "фотоліз" молекул води. Процес фотолізу стає можливим через активацію електонів хлорофіллу фотонами сонячного світла. Енергія цих активованих сонячним світлом електронів також використовується на активацію ферментів АТФ-синтаз, які каталізують процес синтезу АТФ. Потім енергія АТФ іде на синтез глюкози у так званому циклі Келвіна-Бенсона, під час якого "сировиною" служить вуглекислий газ повітря.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.31 | igorg

        Дякуємо, Георгію. Цікавий коментар

        моєї доньки. Прочитавши Ваш (безумовно хороший коментар) донька зауважила, що саме це вони вивчали з біології у 10-му класі. Тобто там були подібні слова. Але проблема в тому, що органічну хімію необхідну для розуміння таких речей вивчають лише в 11 класі. Тому те довелося просто тупо завчити :).
        Як бачите проблема ще й в тому, що вчителі й освітяни вперто не бажають поглянути на навчання з позицій учнів :). Обсяги матеріалу все ростуть, а ні розумним обмеженням їх до фізіологічних норм, ні узгодженням ніхто не займається. Для того щоб думати має бути час. Де його брати?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".