МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

07/10/2009 | Майдан
У вівторок, 14 липня о 11.00 у розділі "Прямий ефір" сайту Майдан відбудеться інтернет-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної.

У своїй депутатській роботі Ксенія Ляпіна, зокрема, активно займається проблемами захисту прав малого і середнього підприємництва.

Ксенія Ляпіна входить у депутаську групу "За Україну", яка дистанціювалася від участі в коаліції з БЮТ та Блоком Литвина.

Питання до Ксенії Ляпіної можна ставити вже зараз у цій темі.
Аби поставити питання потрібно натиснути на пункт меню "відповісти"

Відповіді

  • 2009.07.11 | Сергій Кабуд

    Пані Ксенія чи були спроби з боку КГБ, ФСБ вербувати Вас?

    1.Цікаво як Ви увійшли в ПОЛІТИКУ?


    2.Чи були спроби з боку советскіх спецслужб (КГБ та інш.) і пізніше спецслужб Російської федерації вербувати Вас?

    Якщо були, то будь ласка наведіть деталі, імена та обставини.



    3.Стаття про Вас на Вікі.


    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F_%D0%9B%D1%8F%D0%BF%D1%96%D0%BD%D0%B0

    Будь ласка роскажіть детальніше про це:



    Чим само займався центр і в чому полягала ваша участь в кожному з проектів?

    a)ВО "Октава". 1992-97 - н.п. лаб. інформаційно-обчислювальних машин, Науковий центр радіаційної медицини АМНУ.


    як сприяли , що саме робили?

    b)
    1993-98 - фін. директор, СП "Tooles Ltd". 1996-98 - керівник, аналітична група інформ. центру Асоціації сприяння розвитку приватного підприємництва "Єднання".

    так само тут:

    c)
    1998-2000 - координатор, аналітично-експертна група Координаційно-експерт. центру об'єднань підприємців України.

    и тут:

    d)
    2000-05 - координатор проєктів, інститут конкурентного суспільства.

    Радник Президента України (поза штатом) (05.2005-10.06).

    і тут:

    e)
    Голова Ради підприємців при КМ України (05.2005-12.06).

    Особливо цікаво з огляду на легендарну корумпованість тендерної палати:

    f)1-й віце-президент Тендерної палати України (2005-07).
    ---------

    З повагою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Пані Ксенія чи були спроби з боку КГБ, ФСБ вербувати Вас?

      Вибачте, мемуари надавати на сайті не буду, щодо наведеної ссилки, вона є вірною, агенти ніколи не вербували (-.
      Щодо моєї діяльності, вона поділяється на дві особисті епохи - перша, праця як програміста, друга - громадська діяльність по захисту малого підприємництва. Власне, друга діяльність привела мене до політики. Щодо Тендерної Палати, багато разів розповідала цю історію. Коротко ще раз. У 2005 році, щиро вірячи, що будь-яка громадська організація завжди буде захищати громадські інтереси, погодилась ввійти в політичне керівництво громадської організації Тендерна палата. У 2006 році побачила, що група осіб у виконавчому керівництві займається зовсім не громадською діяльністю. Пів року намагалась змінити цю ситуацію з середини, але зрозуміла, що насправді мною лише прикриваються, а корупція в цій псевдогромадській організації дасть фору будь-якій державній установі. Про все це я гучно повідомила на прес-конференції і публічно вийшла зі складу цієї організації. Далі доклала всіх законодавчих зусиль, щоб видалити цю корупційну одиницю з процесів державних закупівель. Це закінчилось вдало. Так що помилку виправила, висновки зробила і сліпо довіряти навіть громадським організаціям не слід.
  • 2009.07.11 | DADDY

    Пані Ксенія, ходять чутки, що Ви можете очолити

    столичну організацію партії "Наша Україна". Чи Ви у своїй роботі будете опиратися на старих членів партії, які пройшли з нею шлях від виборів 2002 2004, через Майдан, вибори 2006, 2007, чи знову в офісах і штабах з"являться чергові кар"єрісти, які зроблять ставку на можливість тупо заробити/вкрасти, а може й опинитися в команді переможця? Майте на увазі, що ці кар"єрісти будуть значно нижчої якості, ніж ті, що вставали під помаранчеві прапори у травні 2005-го.
    Бажаю Вам плідної роботи в партії та в ГО "За Україну". Буде потреба - звертайтесь - допоможемо.
    Олександр DADDY Попов
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Пані Ксенія, ходять чутки, що Ви можете очолити

      Зараз йде перереєстрація членів київської організації Наша Україна. Маю надію, що підтвердять своє членство якраз ті, що пройшли не за гроші, а за ідею багато виборчих кампаній і здатні боротися, а не займати конформістську позицію. Я - за "романтиків"! А кого оберуть Головою, це вже вирішить новий склад Нашої України.
  • 2009.07.12 | SSU

    Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

    Шановна Ксенія Ляпіна!
    Підтвердіть, або спростуйте цю інформацію.
    В бюджеті 2009 року на діяльнсть ВРУ разом з апаратом заплановано 1 млрд.481 млн.193 тисячі грн. В той же час на фінансування геологічної галузі в спеціальному фонді передбачено 668 млн.181,5 тисячі грн. Скільки насправді з бюджета було направлено в цьому році на фінансування геології в цьому році і в тому числі на розвідку нафти та газу. Чому ми кожного місяця міліарди платимо за російський газ і "копійки" на пошук та розвідку власного?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.13 | Ігор Мосійчук

      Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

      Пані Ксенія!
      Звертаюся до Вас з таким питанням. Проясніть будь ласка для виборців коли і які саме місцеві вибори будуть відбуватися? Тобто коли територіальні громади міст і сіл України будуть обирати своїх голів а коли відповідні ради? Чи потрібно на Вашу думку повернутися до мажоритарної системи виборів до місцевих органів влади?
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

      Розвиток власного видобутку корисних копалин має розвиватися за рахунок доходів, отриманих від продажу цих копалин державними компаніями. Доки політика держави така, що за рахунок державних компаній вирішується питання субсидіювання населення, ці компанії будуть нести збитки, а ми будемо все більше залежні від російського газу. Фінансування Верховної Ради напевне надмірне, але за цей рахунок все одно не вирішити ключове питання - розвитку видобування корисних копалин. Відомо, що потрібно багатомільярдні інвестиції на розвідування нових родовищ, наприклад, шельфу Чорного моря, де попередньо відомо, що є великі поклади газу або нафти. Навряд чи в державному бюджеті знайдуться такі інвестиції, а тому потрібно залучати інвестора, робити це прозоро, але прицьому держава має бути надійним партнером. Поки що ситуація з боку Уряду Тимошенко характеризується приказкою - "сам не гам, і другому не дам!"
  • 2009.07.13 | Мартинюк

    Які на Вашу думку шанси відновлення кредитування бізнесу

    Як малого так і трохи більшого.
    Що повинні зробити в цьому напрямку НБУ, Уряд і Верховна Рада?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.13 | AxeHarry

      Re: Які на Вашу думку шанси відновлення кредитування бізнесу

      1. Як , на Вашу думку, можна відібрати у дeржави функціі, які властиві лишe тоталітарному устрою eкономіки, і які залишились у спадок та використовуються владою як корупційна кормушка - тотальний контроль, пeчeрна звітність, дозволи, зконструйована "трошки по дeбільному"(с) бухгалтeрія ітд.

      2. Як Ви відноситeсь до закріплeння у конституціі Украіни бeзумовного права громадян Украіни на зброю самооборони (пістолeти / рeвольвeри), як цe було зроблeно зразу після розпаду Sоюзу у Прибалтиці та Молдові?
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Які на Вашу думку шанси відновлення кредитування бізнесу

      Сьогодні макроекономічна стабілізація в Україні досягнута виключно за рахунок обезкровлювання економіки тобто за рахунок зменшення кредитних та обігових коштів підприємств. Однак, зрозуміло, що довго так економіка жити не може. Я прогнозую, що після проведення рекапіталізації декількох банків, протягом півроку, відновиться кредитування, але саме бізнесу. Думаю, що споживчі кредити широко доступними стануть ще не скоро. Щодо бізнесу. Найбільшою проблемою буде переоцінення ризиків банками. Це призводить до надмірної вартості кредитних ресурсів. Одже, зрозуміло, що треба робити, щоб ресурси стали доступнішими - зменшувати всі фактори ризику, зокрема, фіскальні (не півищувати податкове навантаження), регуляторні (зменшувати тиск чере перевірки, дозволи, інші бар'єри).
  • 2009.07.13 | petro

    коли нарешті скінчиться ера популізму

    Пані депутат,

    коли, на вашу думку, нарешті скінчиться ера безроздільного домінування популізму в українській політиці?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: коли нарешті скінчиться ера популізму

      Це залежить не тільки від політиків, але і від громадян, від їх рівня розуміння, зокрема, економіки. Доки громадяни будуть вважати, що бюджетні кошти беруться з повітря, і не розуміти, що кожна копійка в бюджеті відібрана в них (громадян, що працюють), доти вони будуть вимагати від держави подачок. А отже, обирати політиків, які обіцяють більше подачок. А от коли хоча б 20% громадян -поставлять питання так: з якою ефективністю державні діячи використовують кошти, які я віддав державі у вигляді податків, вони почнуть обирати не популістів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.14 | ОлегS

        В конце 2004 >20% населения готовы были голосовать за

        "Нашу Украину" не ради гречки или колбасы. Но наша правящая элита с тех пор построила систему, при которой 20% думающих и зарабатывающих кормят через систему льгот и подачек (пайки, вклады Сбербанка и проч.)маргинальный электорат, который голосует за популистов. Вы сделали что-то для разрушения этой системы?
  • 2009.07.14 | Микола

    Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

    1. Яке Ваше відношення до депутатської недоторканості, як і до не доторканості суддів і президента?
    2. Який Ви бачите вихїід у зв'язку з блокуванням Ради, і що треба зробити щоб таких ганебних явищ не повторювалося?
    3. Я колись читав, що за підтримку законів плотять гроші, і не маленькі. Який на Вашу думку рівень корумповонасті теперешньої ВР, і чи багато там дійсно "ідейних", тобто які прийшли не за бізнес інтересами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

      Я не вітаю депутатську недоторканість, голосувала і буду голосувати за скасування депутатської недоторканості, як і недоторканості інших осіб.
      Блокування Ради закінчиться сьогодні, але надалі ми неодноразово будемо зустрічатися з цим явищем. Щось може змінитись, якщо вибори будуть відбуватись не по системі закритих списків. Маю надію, що наступні вибори будуть вже по іншій системі. Хоча бачу багато перешкод для зміни виборчого законодавства саме з боку двох найбільших фракцій - БЮТ та ПР.
      Я не застала часи, коли за голосування окремих законів давали гроші, але часто в парламентській практиці бачу явища, коли великі бізнесмени - депутати спрямовують діяльність своїх фракцій на реалізацію власних бізнес-інтересів, а не на створення позитивного бізнес-клімату, однакового для всіх.
  • 2009.07.14 | ОлегS

    Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

    Ксения Михайловна, следующие вопросы к Вам:

    1) насколько понимаю, Вы длительное время занимались вопросами защиты интересов бизнеса,предпринимателей. Таких борцов за бизнес много, но Украина уверенно падает вниз по международным рейтингам, отражающим уровень комфортности ведения бизнеса. Каковы реальные результаты Вашей многолетней деятельности в этой области,что изменилось в лучшую сторону(не для Вас, для предпринимателей)? .

    2) отдаете ли Вы себе отчет, что в первую очередь "Наша Украина" (включая Вас лично, разумеется), давшая цвет оранжевой революции, несет отвественность за то, что события конца 2004 года не привели ни к каким реальным реформам? Половинчатость позиций, отсутствие принципов при "широких" договоренностях, неспособность выбрать действительно значительную цель, идти к ней и вести других, результат - власть, ущербная даже по сравнению с кучмовской, и никакой рейтинг Вашей партии. Есть ли у Вас план некоего личного "отмаливания грехов", созидания для страны хоть чего-то полезного - в качестве компенсации?

    3) В "Нашей Украине" есть лозинские? Чем они вооружены?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

      На жаль, людей, які захищають загальні (однакові для всіх) умови розвитку малого та середнього підприємництва, не достатньо у ВР. Зато багато тих, хто вирішує власні бізнес-інтереси, але це велика різниця. Тим не менш, навіть в цих умовах вдалося прийняти низку законів і про дозвільну систему в України, і про державний нагляд-контроль, які насправді є абсолютно європейськими (за оцінкою зовнішніх експертів). На жаль, практика застосування цих законів Урядом є вкрай незадовільною і саме через це знижуються наші міжнародні рейтинги.
      Сьогодні в фракції НУ-НС Лозинських нема. Маю надію, що і надалі ніколи не з'являться. Може через те, що ми постійно займаємось питаннями гуманітарної політики та загального бізнес-клімату, а конкретні бюджетні кошти "не піляємо".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.14 | ОлегS

        По втрому вопросу ничего не хотите сказать?

  • 2009.07.14 | vkhanas

    Питання субвенцій

    Пані Ксеніє!
    Громадський моніторинг використання субвенцій з державного бюджету на місцевому рівні вперше був здійснений коаліцією громадських організацій у 6 областях України (Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій) в межах проекту “Гідна Україна”. До коаліції увійшло 8 організацій, які діють у обраних для моніторингу регіонах України.
    Метою громадського моніторингу було виявлення «вузьких місць», які створюють умови для виникнення корупційних діянь в роботі органів місцевого самоврядування та органів місцевої влади в Україні під час формування та використання субвенцій державного бюджету на місцевому рівні.
    Громадський моніторинг відбувався з 15 серпня 2008 р. по 05 лютого 2009 р. у різних регіонах України. Організації коаліції здійснювали моніторинг 10 субвенцій з державного бюджету
    Основні висновки:
    • В основі формування "вузьких місць”, які породжують корупцію у системі формування, розподілу та використання субвенцій державного бюджету лежить централізована (зверху-вниз) система бюджетних відносин. Вона не дає місцевим громадам та представникам органів місцевого самоврядування та місцевої влади повною мірою впливати на формування місцевих бюджетів. Проблеми посилюються також внаслідок відсутності дієвого інституційно-правового механізму регулювання взаємодії “місцева громада – регіональна влада – центральний уряд”, через який мали б формуватись бюджетні відносини.
    • Механізм надання низки субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам не узгоджується з пріоритетними завданнями соціально-економічного розвитку країни. Так, у результаті використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи щодо енергозбереження погіршилася проблема енергоємності в Луганській області. Дослідження механізму формування і використання коштів субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян дало змогу встановити наявність значної вигоди від одержання коштів цієї субвенції для підприємств-перевізників, а не осіб, які мають право на пільги.
    • Враховуючи велику кількість субвенцій, зміну їхнього складу в різні бюджетні роки, а також недоліки роботи центральних органів виконавчої влади, порядки використання субвенцій часто ухвалюються зі значними запізненнями. Так, у 2008 р. із запізненнями ухвалено порядки використання більше, ніж половини субвенцій, зокрема несвоєчасно затверджено порядок використання субвенції на заходи з енергозбереження, а також сформовано перелік об'єктів, на які вона спрямовується, перерахування коштів місцевим бюджетам розпочато лише з липня 2008 р. або на п'ять місяців пізніше, ніж планувалося. Запізніле ухвалення нормативно-правових актів, що регламентують використання коштів субвенцій, значно ускладнює процес здійснення таких видатків, а в окремих випадках робить його неможливим.
    • У процесі проведення громадського моніторингу використання субвенцій встановлено, що значні проблеми притаманні інвестиційним субвенціям. Бюджетним кодексом України передбачено, що основні засади їхнього надання визначаються окремим законом. Однак досі зазначений закон Верховною Радою України не прийнятий і не підготовлений на рівні законопроекту. Відсутність закону, який визначає основні засади інвестиційних субвенцій справляє негативний влив на формування таких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. Розподіл субвенцій на виконання інвестиційних проектів між місцевими бюджетами часто проводиться суб’єктивно без урахування об’єктивної потреби регіонів та без належного на те обґрунтування. Ілюстрацією такої проблематики може слугувати виділення субвенцій на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури.
    • Моніторинг дав змогу виявити інші недоліки наявної нормативно-правової бази, пов’язаної з регулюванням субвенцій, що можуть вести до корупційних зловживань, а саме:
    ¬недосконалість процедур оцінки збитків та витрат, що підлягають покриттю за рахунок виділення державних субвенцій.
    • негнучкість законодавчого регулювання строків витрачання коштів субвенцій.
    • механізми формування цін і тарифів для визначення витрат для відшкодування за рахунок коштів субвенцій, часто не відповідають реальному стану цін на ринку товарів та послуг.
    • законодавство про державні закупівлі містить у собі спотворене та надто забюрократизоване бачення реальної ринкової ціни.
    • процедура відбору підрядників є недосконалою, бо стимулює низьку якість робіт, і, як наслідок, неефективне використання коштів субвенцій. До того ж відсутня дієва система контролю за підрядниками.
    • Незважаючи на ухвалення урядом порядків, що визначають механізм використання окремих видів субвенцій, сьогодні бракує імперативних приписів щодо наділення головних розпорядників бюджетних коштів повноваженнями у сфері здійснення контрольних функцій за їхнім використанням. Зазначена проблема яскраво виражена у процесі використання субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
    • Недоліком процесу розробки нормативно-правових актів, покликаних регламентувати формування і використання субвенцій, є те, що до цієї роботи не залучаються громадські організації та наукові установи, особливо це стосується інвестиційних субвенцій. Законодавча неврегульованість порядку формування та розподілу інвестиційних субвенцій між місцевими бюджетами не зобов’язує органи державної влади та місцевого самоврядування проводити необхідні громадські обговорення складу інвестиційних проектів, що фінансуються за рахунок субвенцій, стану використання одержаних з державного бюджету цільових трансфертів та звіту про витрачання інвестиційних субвенцій. Прикладом може слугувати той факт, що в 2008 році місцевий бюджет м. Красного Луча Луганської області отримав 1046,9 тис. грн.. на реконструкцію котельні №3 і теплових мереж мікрорайону №2. Ці кошти були використані за призначенням. А вже 11 лютого 2009 року рішенням Краснолучської міської ради №6 експлуатацію цих об’єктів було зупинено з 15 квітня 2004 року у зв’язку з переходом комунальних установ та квартир, що обслуговувалися, на індивідуальне опалення.

    Прошу прокоментувати висновки
    Володимир Ханас, координатор коаліції
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Питання субвенцій

      Дякую за Вашу велику роботу. Згідна з Вашими висновками. Якщо у Вас є пропозиції щодо законодавчих ініціатив, із задоволенням буду співпрацювати.
      mailto:Liapina.Kseniia@rada.gov.ua
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.14 | vkhanas

        Re: Питання субвенцій

        Дякую за відповідь. Повний текст аналітичного звіту Вам направимо.
        Пропозиції також.
        Ще раз дякую.
  • 2009.07.14 | vkhanas

    Про Конституційну Асамблею

    Пані Ксеніє!
    Чи підтримуєте ви ініціативу Громадянської Асамблеї України про те щоб розробку і прийняття нової Конституції України доручити новому органу – Конституційній Асамблеї, яка обиратиметься на час розробки і прийняття Конституції та внесення змін до неї і складатиметься з обраних на прямих загальнонародних виборах по одномандатних виборчих округах представників, які в подальші 10 років після складання ними повноважень членів Конституційної Асамблеї не матимуть права обиратися депутатами будь-якого рівня і займати керівні посади в органах державної влади?
    Дякую за конструктивну відповідь.
    Володимир Ханас
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Про Конституційну Асамблею

      Підтримую цю ідею. Точно знаю, що сьогоднішній склад Ради нічого путнього у Конституцію не внесе. Тому найкраще шукати конституційної правди ззовні. На жаль, небагато депутатів розділяють таку позицію.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.14 | Адвокат ...

        "небагато",-- це скільки?

        Ксенія Ляпіна пише:
        > Підтримую цю ідею. Точно знаю, що сьогоднішній склад Ради нічого путнього у Конституцію не внесе. Тому найкраще шукати конституційної правди ззовні. На жаль, небагато депутатів розділяють таку позицію.
  • 2009.07.14 | ak1001

    Ваша позиція щодо виходу НУ із коаліції?

    І Яку позицію ви займали коли Плющ був проти коаліції з БЮТ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Ваша позиція щодо виходу НУ із коаліції?

      Після виборів 2007 року, ми зобов'язані були створити коаліцію з БЮТ, навіть розуміючи всі ризики для України. Це тому, що ми так обіцяли виборцям. Тому я була прихильником прямого виконання зобов'язань перед виборцями. Однак, коли у вересні 2008 року стали наочними домовленості БЮТ і ПР, що і надалі знайшло своє неодноразове підтвердження, ми резонно зробили висновок, що перебування в такій "ширмовій" коаліції не відповідає ані нашим зобов'язанням перед виборцями, ані зобов'язанням БЮТ перед виборцями. Тому чесно було припинити обман та розвалити цю "ширмову" коаліцію.
  • 2009.07.14 | ak1001

    в народі побутує думка що _всі_ 450 - засранці

    чи є якась причина приймати участь в цьому балагані?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: в народі побутує думка що _всі_ 450 - засранці

      На жаль, від цих не дуже шанованих Вами людей, залежить якість Вашого життя. Тому варто йти в Раду, щоб більше було шанованих, і меньше нешанованих Вами людей.
  • 2009.07.14 | Sean

    Шановна пані Ксеніє, дозвольте кілька запитань

    1. Як Ви ставитеся до того, що ВРУ дотепер не привела свою діяльність у відповідність до Конституції - тобто не прийняла Регламенту у вигляді закону?

    2. Чи не вважаєте Ви, що коли нардеп блокує трибуну чи то президію, то іншому нардепу (котрому перший заважає працювати) варто звернутися до Генпрокуратури чи викликати "Беркут"?

    3. Чи існують офіційні відеозаписи засідань ВРУ, за якими можна було б встановити, хто голосував персонально, а від кого залишилася лише картка?

    4. Чи не могли б Ви передати пану В.Кириленку, що адмінгрупа сайту "Майдан" вже майже остаточно втомилася надсилати йому запрошення на інтернет-конференцію (тобто таку, як Ваша зараз)?

    Дякую. З повагою,
    Олександр Северин
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Шановна пані Ксеніє, дозвольте кілька запитань

      На мій погляд, дійсно, ВР є сьогодні одним з колективних порушників Конституції. Але на жаль колегіального порушника важко покарати. Маю надію, що все ж таки настане час, і ВР прийме законом регламент своєї роботи. Але я би наголос у цьому законні зробила не на відповідальності за блокування трибуни, а на забезпеченні прийняття обгрунтованих рішень ВР. А це значить супроводження кожного законопроекта грунтовним аналізом,( наприклад- аналізом регуляторного впливу). Таким чином, краще буде досягатися професійність рішень. А рішення, обгрунтовані аналітично, як правило, не викликають бажання блокувати трибуну.
  • 2009.07.14 | vkhanas

    Шановна пані Ксеніє! Ще одне запитання

    Впродовж трьох років Уповноважений Верховної Ради України
    з прав людини Ніна Карпачова вперто ігнорує запити громадських активістів щодо її діяльности.
    В першу чергу це стосується інформації про її щорічні доповіді.
    Апарат пані Карпачової рекомендує переглідати офіційний сайт, однак там всього 5 доповідей в чому неважко переконатися.
    http://www.ombudsman.kiev.ua/
    Що робити?

    Дякую.
    Володимир Ханас
  • 2009.07.14 | ak1001

    Пан Ксенія не могли б ви пролити світло на ініціативу

    Фонду Зайнятості щодо здачі звітності в електроному вигляді?

    Ми вже придбали БестЗвіт і електроні ключи в УСЦ, але ФЗ примушує нас користуватися своїми ключами і сервісом "своєї" фирми. І виявляється ця компанія йде по всій Україні


    http://blog.liga.net/user/cyganok/article/2712.aspx
    Центр занятости не вправе навязывать свои услуги ЭЦП
    В последнее время центры занятости на местах предлагают страхователям заключать договора о предоставлении отчетности в Фонд соцстраха от безработицы в электронном виде. Это начинание можно было бы только приветствовать, если бы не одно НО – при этом они пытаются навязывать свои услуги электронной цифровой подписи, не признавая усиленные сертификаты ключей, выданные другими центрами сертификации.
    ....

    ...Да, и мы столкнулись в нашем городе (Одессе) с беспардонным навязыванием свох "услуг" в центре занятости. Частный предприниматель не может уволить или принять работника пока не подпишет с ними договор и не заплатит 180 гривен. За что за 4 кратную сдачу в год отчетности. ...

    ...прием отчетов в центр занятости возможен только через сайт www.iforma.com.ua, который пренадлежит коммерческой организации ООО "Электронный мир Украины" и доступ на этот портал стоит денег. Так зачем их платить за 4 отчета в год, если у нас есть уже ключи, выданные АЦСК "УСЦ" и их принимает как пенсионный фонд с ежемесячной отчетностью + персонификация, так и налоговая администрация с немеряным количеством отчетов как ежемесячных, так и ежеквартальных. А еще приобретено ПО "Бест-Звіт" для формирования отчетности и наложения на нее электронных подписей....




    http://forum.liga.net/pda/Messages.asp?did=121984

    10/07/09 15:58 Hope> Glavbushka 22/06/09 12:06

    Минтруда письмом от 02.07.2009 № 810/0/15-09/13 обязал предприятия
    находящиеся в подчинении Министерств и других центральных органов власти, начиная с 13 июля 2009г., отчитываться о задолженности по зарплате через Интернет-портал "Iforma".
    Бесплатные ключи будут генерировать только после проплаты услуг "Iforma". И отчет составить можно будет только после соответствующей проплаты.
    Так что говорить о каком-либо альтернативном веб-сервисе в этом государстве просто бессмысленно.
  • 2009.07.14 | ak1001

    пані Ксенія, як так трапилось що ВР голосувала заяву Лозинського

    а не подання Генпрокуратури?
    і як так трапилось що в ції ганебній виставі прийняла участь НУ?
  • 2009.07.14 | Майдан

    Що на Вашу думку треба було робити владі у 2007-2008 р. аби

    запобігти фінасовій кризі, яка розгорілася в Україні восени 2008 року
  • 2009.07.14 | Vyacheslav

    Re: Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної

    Шановна пані Ксеніє!

    Ви входите до керівництва партії "Наша Україна". Ви також берете активну участь у діяльності громадського руху "За Україну". Чи не могли б Ви пояснити різницю між цими організаціями з точки зору мети їхньої діяльності та засобів, які використовуються? Чи узгоджують вони свою діяльність між собою?
  • 2009.07.14 | ak1001

    Ваше ставлння до закону про "збереження порнографії"?

    Багато вважають що це повернення до часів "була б людина а стаття знайдеться" ?
  • 2009.07.14 | Адвокат ...

    Питання про кризу.

    Шановна пані Ксенія!

    Яких конкретних заходів не вжив Уряд для подолання економічної кризи? І чому?

    Дякую за відповіді!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Питання про кризу.

      По-перше, Уряд навіть відслідковуючи тенденції на початку 2008 року до гострої фінансової кризи в світі, тиснув на Нацбанк щодо ревальвації гривні. Зрозуміло, що це працювало проти експортерів в інтересах імпортерів, що в цілому погіршило зовнішньо-торгівельний та зовнішній платіжний баланси України. Це створило умови тиску на гривню і зрозуміло стало, що висота падіння гривні стала більшою. Восени 2008 року саме ця висота падіння і різкі коливання курсу нанесли найбільшого удару по економіці України. Восени 2008, коли вже стало зрозуміло, що криза розпочалася і стало зрозуміло, що вона обов'язково вплине на зменшення ВВП та зменшення бюджетних надходжень, Уряд продовжив роздавати подачки різним верствам населення з бюджету. Один тільки закон про підвищення престижності шахтарської праці коштував більше 12 млрд.І все це на тлі кризи, що розгорталась. Уряд не став вводити жорстку економію бюджетних коштів і вийшов з фантастичним проектом бюджету на 2009 рік. Попри всі очевидні тенденції, проект базувався на прогнозі економічного зростання. Наслідком маємо падіння ВВП у першому кварталі 20%. Тим не менш, бюджет Уряд переглядати не збирається, а ще більше нарощує видаткову частину бюджету за рахунок емісійних (надрукованих) коштів. Сьогоднішня ситуація, яка свідчить про тимчасову макроекономічну стабілізацію, досягнута виключно монетарними засобами та за рахунок обезкровлювання економіки (відсутність кредитних коштів для підприємств). Наслідком може бути або повне згортання економіки, або відновлення кредитування, яке буде супроводжуватися розбалансуванням макроекономічних показників (зростання інфляції, в впершу чергу, на продукти споживання).
  • 2009.07.14 | Майдан

    Пані Ксенія, хто, на Вашу думку, є основним спонсором

    сьогоднішнього ювілейного зібрання партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.14 | Ксенія Ляпіна

      Re: Пані Ксенія, хто, на Вашу думку, є основним спонсором

      Оскільки сьогодні вирує криза, бізнес не схильний виділяти кошти на піар-діяльність окремих політиків. Лише у випадку, коли така діяльність приносить їм прямий доход. Що може бути зараз джерелом такого доходу? Можу припустити, що тільки державний бюджет України (тобто кошти платників податків). Хоч бюджет сьогодні і проблемний, але саме Уряд управляє їм. Така логіка наводить на думку, що саме бюджет України прямо або опосередковано може бути спонсором БЮТ на проведення помпезного заходу.
  • 2009.07.14 | Михайло Свистович

    Пані Ксеніє, Ви і досі підтримуєте Ваших однопартійців в Ірпені,

    які довели Ірпінь до рекордного серед міст України падіння в рейтингу міст на 30 позицій (http://www.rate1.com.ua/ua/suspilstvo/riven-zhittja/1520/), і які спільно з БЮТівцями (як місцевими, так і з вищими - Губський, Осика) та регіоналами (тодішній голова, а нинішній заступник голови Київської обласної орг-ції ПР Мельник) влаштували в місті грандіозний земельний дерибан, роздавши за безцінь сотні гектарів, в т.ч. рекреаційні зони, які навіть прославлена дерибаном колишня кучмівська місцева влада побоялася чіпати? З якої причини Ви, знаючи від мене особисто про корумповану суть Ваших однопартійців, їх відмову підтримати розпуск ВР у 2007 р. та їх співпрацю з "антикризовою коаліцією" стосовно виконання постанови нелегітимного за Вашими ж словами парламенту про дострокові вибори мера, раптом змінили свою позицію у 2008-му році (http://h.ua/story/91473/)?
  • 2009.07.14 | Богун

    Кадрова політика

    У нас багато точиться розмов про невдалу кадрову політику Президента, якого багато "соратників" кинуло, для прикладу Мартиненко, Зварич, Жванія і т.д. В чому на Вашу думка була справжня проблема, чому Президента в момент коли йому була потрібна найбільша підтримка почали зраджувати друзі?
  • 2009.07.14 | Tatarchuk

    на яких розрахунках засновані ваші газові заяви?

    Цитую Вашу свіжу заяву на офіційному сайті "Разом":
    «Відповідно, ніхто не буде вкладати власне в транспортування, розуміючи, що ці кошти підуть на субсидування газу населенню, яке за нього не доплачує»
    - З яких розрахунків ви взяли, що населення не доплачує за газ?
    - Чи не переплутали імпортний газ та газ вітчизняного виробництва? Останній набагато дешевший.
    - Далі, який конструктив слідує з вашої заяви - підняти ціну на газ для населення чи що? І якщо так то на якій підставі
  • 2009.07.14 | Богун

    Ви ж їх знаєте

    Що, на Вашу думку, утримує в лавах такої антиукраїнської сили як БЮТ, деяких націонал-патріотів, того ж таки Омельченка та Шкіля?
  • 2009.07.14 | Майдан

    Онлайн-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної завершилась

    Через брак часу пані Ксенія не змогла дати відповіді на всі запитання, однак, вона пообіцяла дати відповіді на них протягом тижня.

    Також вона пообіцяла дати відповіді на питання тих відвідувачів сайту "Майдан", що не змогла їх поставити впродовж часу, який тривала онлай-конференція.
  • 2009.09.28 | Василь

    Шановна Ксенія, доброго вам здоров'я



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".