МАЙДАН-2013. Що і як робити? Просимо поширення

Отримали на Майдані Незалежності листівку.
——————————————————————–
МАЙДАН-2013.
ЩО І ЯК РОБИТИ? ПРОСИМО ПРО ПОШИРЕННЯ!

Важливо: Всі Ваші дії, акції, заяви мають здійснюватися у відповідності до чинного законодавства.

ПЕРШІ ГОДИНИ МАЙДАНУ ПОКАЗАЛИ:
1) Люди прийшли. Вперше за 9 років є питання, яке мобілізує і за яке не соромно вийти.
2) В той же час – наявна характерна неорганізованість, відсутність чітко окреслених цілей, завдань та плану діяльності
3) Неготовність опозиційних політиків до того, що люди вийшли на майдан.
4) Низький рівень авторитету у всіх без виключення політичних діячів, які там з’являлися. Справа буде програна, якщо партійні інтереси та риторика будуть понад загальнонаціональну.

ЩО СТАЛОСЯ?

Відмова від Асоціації не означає збереження «статусу кво». Це означає інтеграцію в Євразійський союз. Це цивілізаційний відкат, шляху назад з якого не буде.

Європа – не ідеальний варіант і буде дуже важко спочатку, але для нашого суспільства сьогодні іншої альтернативи немає.

В нас зараз крадуть наше майбутнє. Нас не питають. Вони вирішують за нас.

НАШІ ВИМОГИ

1. Ситуація має бути виправлена до Вільнюського саміту. Всі необхідні умови для підписання Угоди мають бути виконані. Своєю масовою позицією ми маємо продемонструвати Європі наміри народу. Європа підписує асоціацію не з президентом, а з нами. Угода має бути підписана.

2. Якщо цього зроблено не буде, ми вимагаємо дострокових виборів президента та парламенту. Має бути забезпечено ефективна реалізація функцій державного управління в перехідний період (у відповідності з чинним законодавством). Проведення нових виборів. Легалізація нової влади.

КОГО ПЕРШОЧЕРГОВО ТРЕБА ЗАЛУЧАТИ НА АКЦІЇ?

Київ: молодь та середній клас.
Інші міста: партактив, громадський актив, протестний електорат, який готовий приїхати в Київ.

РИТОРИКА: ЧОГО НЕ МАЄ БУТИ НА МАЙДАНІ.

Невиправданої агресії
Акценту на партійності/фракційності
Акценту на заїжджених політичних темах, які вже нікого не зачіпають
Ультра-радикальної ідеологічної риторики

ЯКИМ МИ БАЧИМО СЦЕНАРІЙ ТА ПЛАН НАШИХ ДІЙ?

Завдання на п’ятницю-суботу:
– досягти критичної кількості людей на Майдані, враховуючи ротацію.
– інфраструктурно забезпечити Майдан (їжа, туалети, медичне забезпечення, порядок)

Майдан не можна покидати переміщеннями на заклик окремих депутатів іти до держустанов та на інші площі. Також його не можна покидати «на перерву». Єдина причина покинути Майдан – агресія зі сторони силових структур, якій неможливо протидіяти в законний спосіб. У випадку загрози життю та здоров’ю учасників акції треба переміщатися до нового узгодженого місця для продовження акції. Вшанування жертв Голодомору та інші події впродовж тижня мають відбуватися на майдані.

Впродовж п’ятниці-неділі повинні відбутися основні мобілізаційні заходи протесаного руху. 25-29 листопада має бути тижнем загальнонаціонального страйку (згідно конституційного права на страйк) з вимогою підписання Угоди про асоціацію.

Якщо влада не забезпечить підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті, то починається акція з вимогою дострокових виборів президента та парламенту. В будь-якому випадку має бути забезпечено функціонування органів державної влади з метою дотримання конституційного порядку (у відповідності до чинного законодавства).

КООРДИНАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Координація діяльності має здійснюватися на рівнях:
– Горизонтальна координація між учасниками протестних акцій, зокрема через групи в соц. мережах. Це має бути самоорганізація. «Верхи» та «лідери» не допоможуть. Вони чекають на копняка і підтримки від нас.
– Комендатури майдану (побут та порядок) та режиму роботи сцени, зокрема «рівний доступ/відкритий мікрофон».
– Координація через партнерські ЗМІ
– Координація на рівні політичних сил та громадських об’єднань

Важливо! Мобілізаційні акції серед цільових груп Києва, інших регіонів не потребують санкції від будь-яких лідерів. Це громадський обов’язок кожного.

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ РОБОТИ КОМЕНДАТУРИ МАЙДАНУ

1. Режим мікрофона. Чергування виступаючих від політ сил та інших організованих груп. Не має бути двоє виступів підряд від однієї партії.
2. Насичена та якісна культурна програма.
3. Побут та інфраструктура.
4. Порядок. Особлива увага до зловживання алкоголем, провокаторів та неадекватних людей.
5. Медично-санітарне забезпечення.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ МОБІЛІЗАЦІЇ:

Соціальні мережі
Агітатори по ВНЗ
Під’їзди та публічний простір
Засоби масової інформації

РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!


Свіжі новини про #Євромайдан @sitemaidan

Фото Влада Соделя

Фото Влада Соделя

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

19 Comments on "МАЙДАН-2013. Що і як робити? Просимо поширення"

 1. Пнопозиція: намети можна замінити на припарковані авто. Евакуатори поза законом, а штраф більше одного разу не випишуть. В тих машинах, причепах та автобусах можна буде ночувати.

  • Кстати, да. Вверх по Институтской на тротуаре всегда стоит масса автомобилей, и ГАИ их не трогает. Вот эту аполитичную массу и можно было бы вежливо попросить на время уступить место для указанной цели.

 2. Сергій Дмитрієнко | 22-11-2013 11:11 at 11:11 |

  Уряд, який хронічно не виконує будь-яких своїх забов’язань має піти у відставку. Мета цього майдану – відставка діючого уряду! Наші олігархи-міністри так переживають за народ, що готові продати його за будь ціну, аби зберегти свої статки. Ні Ківалов, ні Фірташ, ні Тігіпко, та ні одна олігархічна сволота не виявила бажання поділитися своїми міліардами, аби врятувати економіку країни. Проте, всі чекають нових кредитів, щоб набити свої кишені, і без того безмерно тугі. Ахметов пропонував скинутись”по-мільйончику”, щоб зберегти інтригу чемпіонату Україени по футболу. А чому б цих заможних патріотів не змусити скинутись на благо власної держави?

 3. у выдповідності до чинного законодавства рішення судів обовязкові до виконання. які ті рішення будуть….дадуть вказівку по телефону. Законодавство буде працювати в одну сторону – за владу.

 4. Антон Лєбєдєв | 22-11-2013 12:38 at 12:38 |

  Нардеп Царев узнал о подготовке посольством США революции в Украине

  Обучение “революционеров” курирует сам посол, уверен “регионал”.

  Народный депутат от Партии регионов Олег Царев обвинил посольство США в подготовке «революционеров» на территории страны для последующего свержения ее руководства.

  Об этом он написал в своем блоге на LB.ua.

  “Ко мне, как к народному депутату Украины, обратились активисты общественной организации “Воля”, которые предоставили убедительные свидетельства того, что на территории нашего государства, при поддержке и непосредственном участии посольства США, осуществляется проект “Техкемп”, в рамках которого ведется подготовка к разжиганию гражданской войны в Украине”, – заявил депутат.

  По словам Царева, проект “Техкемп” направлен на подготовку специалистов по информационным войнам и дискредитации государственных институтов в современных медиа, потенциальных революционеров для организации протестных действий и свержения государственного режима. Проект якобы находится под патронатом и кураторством посла США в Украине Джеффри Пайетта.

  “Пообщавшись с активистами организации «Воля» я выяснил, что некоторым из них удалось попасть, под видом специалистов по ИТ-технологиям, на мероприятия которые проводятся “Техкемп”. К их удивлению, под видом обучения особенностям использования современных медиа, американские инструкторы рассказывали об использовании социальных сетей и интернет-технологий для целенаправленного влияния на общественное мнение, активизации протестного потенциала с целью организации силовых акций и радикализации борьбы за власть. В качестве примеров американские инструкторы приводили примеры использования социальных сетей для организации и управлениями уличными беспорядками в Египте, Тунисе и Ливии”, – отмечает “регионал”.

  По его данным, выпускники «Техкемпов» активно проводят подрывную деятельность в Украине, открыто вербуя в сети Интернет единомышленников для организации массовых беспорядков, провокаций и протестных акций, ссылаясь при этом на поддержку посольства США.

  “В результате подготовленных американскими специалистами революций только за последние 10 лет погибло более 1 млн. мирных граждан. Следующим объектом отработки своих технологий они избрали Украину”, – уверен Царев.

  Он направил депутатский запрос к органам власти с просьбой “принять меры по прекращению и недопущению в будущем со стороны представителей иностранных государств, в том числе США, фактов вмешательства во внутренние дела нашего”.

  Реакция американского дипломатического представительства на эти претензии пока неизвестна.

 5. Eleonora Solovey | 22-11-2013 12:44 at 12:44 |

  Одне мене дуже збентежило: “Вшанування жертв Голодомору та інші події впродовж тижня мають відбуватися на майдані”. Це не можна мимоходом і самопливом, це вимагає ДУЖЕ пильної уваги: офіційно перенести за домовленістю та згодою з організаторами меморіальної акції та духовенством. Сумніваюся, що це можливо, навіть технічно: замало часу. Та акція не менш важлива, повірте: адже 80 років, адже тільки 16 країн визнають Голодомор геноцидом, а головне – ті духовні зусилля від спільного поминання жертв дуже важливі для всього, для всього подальшого життя і всіх наших проблем. Давайте спільно думати, як це має бути роз’вязане. Часу обмаль

 6. Приїду з полтави,хто допоможе з ночівлею?

 7. Це наш останній шанс захистити незалежність.Якщо ми цього не зробимо то за нас цього не зробить ніхто.Українські політики це пристосуванці.Їх потрібно завжди тримати у віжках.

 8. Валентин | 23-11-2013 10:07 at 10:07 |

  ЛЮДОНЬКИ ВСТАВАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Андрей | 23-11-2013 14:21 at 14:21 |

  http://videoprobki.ua/camera/70-maidan-nezavisimosti?c=Kyiiv Ребята, успокойтесь. Нас тоже не спрашивали, когда собирались в ассоциацию с Европой. Будете теперь в нашей шкуре.

 10. Владислав | 24-11-2013 11:15 at 11:15 |

  Європа підписує асоціацію не з президентом, а з нами. Угода має бути підписана.

  С какой это стати? Есть те кто хотят в европу, есть те кто не хотят.

 11. Тетяна | 25-11-2013 00:00 at 00:00 |

  Сьогодні цієї лістівки ДУЖЕ не вистачало!!! Хтось знає хто є автором листівки?

  • Автори воліють бути анонімними.

   • Тетяна | 25-11-2013 15:49 at 15:49 |

    Після вчорашнього очікуваного облму з опозицією дуже не вистачає організаторів. Мені чомусь здається, що автори могли би виступити у цій ролі. Була впевнена, що це ваше творіння. Але перечитуючи вкотре, звернула увагу на першу фразу “Отримали на Майдані Незалежності листівку”. Значить не ви?

 12. Анна Роїк | 25-11-2013 12:13 at 12:13 |

  Я як мама двох дітей,знаю,що коли пообіцяю їм якусь винагороду за їхню активність,то вони чекають з сіяючими очима.А колиб я не дотримала свого слова,то сіяючі очі перетворуюся в заплакані очі.
  Коли це закінчиться і коли людину почнуть рахувати за”ЛЮДИНУ”?
  Чому з нами так поступають молжновладці?
  Це повний облом!!!
  Владу геть!!!!!!!!!!

 13. Петро | 26-11-2013 02:12 at 02:12 |

  Все в наших руках. Кожен може зробити правильний вибір.

 14. Оксана | 27-11-2013 08:17 at 08:17 |

  ПРОПОЗИЦІЯ! ТРЕБА РОЗПОЧИНАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙК НА ПІДТРИМКУ ЄВРОМАЙДАНУ!!! ЦЕ НАШ ШАНС ЖИТИ ПО ЛЮДСЬКИ ПО ЄВРОПЕЙСЬКИ. ДОСИТЬ ЖИТИ У ЗЛИДНЯХ, МИ З ВАМИ, МИ ВАС ПІДТРИМУЄМО НА 100%

 15. Пробудження Українського народу формує національну ідею: ВІЧЕ !
  НАРОДНЕ ВІЧЕ !
  З давніх часів багато тисяч років наші предки всі відповідальні рішення по управлінню в спільному житті приймали на ВІЧЕ. Це наша особливість та гордість!
  Коли справ по управлінню стало забагато, стали вибирати управителів, які виконували поставлені на ВІЧЕ завдання та звітували про виконання. Про те,з часом, слуги народу, підступними провокаціями, найняли собі охоронців з чужих земель і вже з позиції Сили стали правителями. Під гнітом правителів Ми з Вами живемо вже більше 1 тисячі років.
  Прийшов час Все згадати, та відновити законне право ВІЧЕ !
  (Конституція України стаття 5 “єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. “)
  Як його реалізувати???
  Через інтерактивну систему управління громадянського суспільства “ВІЧЕ”, яка зможе оперативно, без махінацій, врахувати Вибір кожного громадянина та дозволить контролювати роботу слуг народу.

  Слуги народу не виконують волю свого істиного хазаїна ¬¬¬¬¬- народу.
  (плутають з хазяїном)
  Вихід: провести референдум та перевибори.
  Але існуючим механізмом це занадто дорого та довго.
  Головна причина масових виступів народних мас – в недієвому, занадто дорогому та тривалому процесі прояву волевиявлення – референдуму чи виборів, і до того ж, можливість цинічних махінацій та залякування робить існуючий механізм – узаконенням бандитського панування над народом.

  Вихід один: “ВІЧЕ” – інтерактивний недорогий механізм проведення волевиявлення громадян, що виключає можливість махінацій і дозволяє оперативно проводити контроль та коректування дій слуг народу.

  Перемогою народної революції буде не перевибори одних на інших (безконтрольних), а саме запровадження права “ВІЧЕ” – інтерактивного механізму контролю слуг народу.

  Тільки тоді при владі дійсно стане народ.

  Розвиток нових технологій та інтернету дозволяє це зробити.
  Наших програмістів вважають найкращими, а наших хакерів бояться спецслужби. То нехай доведуть це. Одні розроблять, а інші протестують інтерактивну систему проведення референдумів, виборів, контролю роботи слуг народу “ВІЧЕ” . Кошти для перемоги народу – втілення даного проекту, я певен, зібрати буде легко.
  За прототип можливо взяти механізм банківських Online операцій, коли для підтвердження приходить SMS із кодом. Виготовити Sim картки кожному виборцю ( із його номером ідентифікаційного коду) досить доступне і просте завдання. З допомогою таких Sim карток буде відкриватись доступ до свого кабінету виборця, де питання проведення виборів, референдумів та багато інших важливих завдань будуть вирішуватись оперативно недорого і дійсно без махінацій.
  Якщо цього не зробити, то ситуація з масовими виступами буде постійно повторюватися.
  Впровадження права ВІЧЕ ( інтерактивного контролю) більш важливе ніж проста зміна керівників, які, не факт, що згодом не забудуть, що вони слуги народу, а не диктатори.
  Революція перемагає , якщо перемагають революційні ідеї!
  Чого боїться нинішня влада?
  Вона боїться КОНТРОЛЮ: контролю за діями і ще більше- за грошовими потоками. Як тільки реалізується право ВІЧЕ, почне діяти інтерактивний контроль державних закупівель та всіх інших грошових потоків, то це, як говорять, виведе всіх на чисту воду. Народ дасть справедливу оцінку діям своїх слуг.
  Що далі? Далі оптимізація всіх процесів громадського життя на різних рівнях. Повірте, потреба в багатьох чиновниках відпаде, а коштів стане вистачати на багато нових та необхідних речей. Інтерактивна система прийняття колективних рішень “ВІЧЕ” тут зіграє головну роль.
  Отже, однією із головних вимог народу є реалізація права ВІЧЕ – інтерактивної системи управління громадянського суспільства, яка гарантує вільний доступ кожному громадянину до інформації про події, рішення, грошові потоки в житті громад а також доступ до інтерактивного прийняття рішень різних рівнів значимості: референдум, вибори, зібрання і таке інше.
  Інтерактивна мобільність в управлінні – ось в чому революційна перевага.
  Я не хочу витрачати купу грошей та часу на своє волевиявлення громадянина, і тим більше, якщо знаю, що результат може бути спотвореним!
  За розробку та тестування інтерактивної системи управління “ВІЧЕ” нехай з власної волі візьмуться кращі свідомі програмісти та хакери. В першу чергу потрібна система “Референдум та вибори”. Довіряти розробку владі не допустимо.
  Тільки спільно, ставши свідомими громадянами, ми поварнемо собі законне право, записане в споконвічній памяті народу, відтворене в Конституції України, право ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ ! ВІЧЕ !

Comments are closed.