Майдан Моніторинг: Побиття Беркутом Майдану – демонстративне

Аналітики ІЦ “Майдан Моніторинг, вони ж свідки подій в Києві вважають, що силовий сценарій розгону Майдану був зроблений свідомо і демонстративно людьми Медведчука.

Якраз після оголошень від США про реакцію на потенційні силові дії вони і сталися. Для розгону Беркут привезли свіжий, кримьский і луганський (не той, що стояв на Грушевського).

Дали команду, всіх брутально побили включно з двірниками просто під камери. Двірники в шоці.

Свідки кажуть, що зайшли сьогодні свідків, молодь, які зараз дуже перелякані, їх знаходили захованими і не могли витягти, Беркут їх ловив між домами і добивав.

Київські міліціонери допомагали учасникам Євромайдану втекти від Беркуту.

Нагадуємо, одним з пріоритетних напрямків роботи ІЦ “Майдан Моніторинг” є моніторинг дотримання свободи мирних зібрань в Україні.

 

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

10 Comments on "Майдан Моніторинг: Побиття Беркутом Майдану – демонстративне"

 1. Олексій | 30-11-2013 13:57 at 13:57 |

  УКРАЇНО!!! Повний бойкот своїм сусідам, знайомим і родичам БЕРКУТІВЦЯМ!!! НЕЛЮДЯМ нема місця серед нас.

  • Я представляю Товариство прав Людини. Ми займаємося, зокрема, справами та долями самих самих.. засуджених. Вбиць, довічно ув’язнених… Один тільки приклад. Адвокат запитує клієнта.”Ну, ладно, ви вбили свою коханку. Ну, а немовля навіщо ж ви подушкою придушили? ” “Так выпивать мешал. Кричал все время”. Як Вам, Олексію, цей член “семьи человеческой”
   Я не маю поки що змоги коментувати дії “беркутівців”. Вони вчинили як і всі поліцейські в усьому Світі. Це “люди наказу” . Не для того, звичайно, їх ретельно готують і тренують. Хто дав ризикований наказ розганяти , принаймні, неозброєних людей? Хто надавав конкретні інструкції? Чому не запросили на цю операцію спостеригачів від громадскості?
   А щодо “беркутівців” – спробуйтезвернутись до них, ВИСЛУХАТИ їх. А ми спробуємо допомогти Вам.
   З Повагою, Андрій Сухоруков.

 2. Дуже схоже на правду

 3. Дуже схоже на правду

 4. максим | 30-11-2013 22:14 at 22:14 |

  2 грудня планується
  величезний страйк. Всі
  магазини будуть закриті ,
  ні одина маршрутка не
  буде їхати, ні одна
  машина не з’явиться на
  дорозі… Якщо збунтується
  більш ніж 100 000
  чоловік, то про це
  обов’язково дізнаються
  президенти інших країн і
  зокрема президент США у
  одному з банків якого
  лежить велика частина
  грошей Віктора
  Януковича. Президент
  Америки просто
  заморозить цей рахунок і
  таким чином В. Янукович
  не зможе ні взяти , ні
  покласти гроші у цей
  банк. А ще президенти
  інших країн змусять
  подати Януковича у
  відставку і ми маєм
  обрати іншого
  президента. Якщо ми
  встигнемо зробити це до
  наступної пропозиції щоб
  перейти в ЄС то можливо
  наступний президент і
  підпише асоціацію з ЄС.
  Все залежить тільки від
  нас і якщо кожен зробить
  вище сказпне то в нас є
  великі
  шанси…МАКСИМАЛЬНИЙ
  ПЕРЕПОСТ І РОЗКАЖІТЬ ЦЕ
  МАКСИМАЛЬНІЙ КІЛЬКОСТІ
  ЛЮДЕЙ ЯКИХ ВИ ЗНАЄТЕ)))
  Допоможіть Україні
  вступити в Євросоюз!!!!
  22:10:19

 5. артур | 30-11-2013 22:56 at 22:56 |

  Предлагаю байкотировать все продукты произведннные поедприятиями партии регионов

 6. Алексей | 30-11-2013 23:40 at 23:40 |

  Украина впервые за 22 года независимости показала свое Я, когда ее опять хотят наклонить. Януковича за это я просто стал уважать как никогда, хотя до этого я никаких симпатий к нему не имел. Дятлы, которые собрались на майдане, делятся на 2 вида: первые – за 250 УАНей в сутки, вторые (их мизер) – за “идею”. Несколько вопросов всем здравомыслящим, если такие в этой стране еще остались, – как вообще можно успокоить этих дебилов, кроме как дубинками, если они не понимают: 1. Между зоной свободной торговли (типа СОТ, в которую вступили еще при Юще) и полноправном членстве в ЕС есть разница и очень огромная? 2. Кто и когда вообще звал Украину в ЕС? за какую интеграцию с ЕС это быдло вышло на майдан? 3. Латвия, которая вступала в ЕС любой ценой, 5 последних лет переживает страшнейший кризис, никто из ЕС ей не помагает. Напротив, Польша, прежде чем вступить, 5 лет торговалась, у нее дела намного получше. Что нужно сделать Янеку, который торгуется всего лишь месяц, а) дать премию; б) поставить памятник при жизни (т.к. для “незалежной” неньки, которая веками была под кем-то, это уже мегаподвиг); в) уйти в отставку, чтобы избрать юлю с яценюком или кличком президентом на будущих выборах (ради чего майдан и проплачивается)? Майданное быдло прошу не тратить время на свои тупорылые коментарии…

  • Не знаю, звідки ти, але в Черкасах я маю (вірніш, мав) одного (лише одного!)) такого знайомого покидька.

  • Алексей! На редкость здравые и рискованные вещи Вы говорите. Добавлю, что Договор об Ассоциации – это серьёзный документ “весом” в 265 страниц, около 300 статей да еще с десяток “закрытых” приложений. Охватывает Договор все области экономики страны. Конечно, следует хоть на каком-то уровне изучить этот Документище, а потом что-то говорить. И, напоследок, я человек старорежимный и Ваша форма обращения к аудитории шокирует. Но, может, это принято в молодежной среде?
   Ваш Сухоруков Андрей

 7. ОЛЕСЯ | 30-11-2013 23:59 at 23:59 |

  Сьогоднішнє побоїще на Майдані ще раз підкреслило, що для Януковича вже нема місця в Україні. Пролізши на Президентський пост він АБСОЛЮТНО НІЧОГО ДОБРОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ НАРОДУ, а лише поширив свої і своїх посіпак статки за рахунок зубожіння людей. Він не гарант ані свободи, ані демократії. З його згоди очманіла зграя беркутівців ( не знати під яким впливом) вчинила криваву розправу над мирними людьми, які домагалисю свого законного права. Я ПИТАЮ ЧОМУ? Хто дав йому, Медведчуку, Азарову та іншій тій підлоті право так поводитися з народом який ще досить толерантно намагався “пережити” його каденцію. Толерантно проковтувати його політичні ( на міжнародному рівні) ляпи, обмеженість, марнотравство. Думалося відсиде до 2015 року та й піде собі геть. Однак він пробує диктувати. Усі завдані наруги, травми, неспокій ЦЕ ЙОГО ОСОБИСТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ВІН ПОВИНЕН ВІДПОВІСТИ разом з начальниками , які дали команду. ГАНЬБА ЯНУКОВИЧУ! ГАНЬБА РЕҐІОНАЛАМ І ТУПІЙ СИЛІ, ЯКА ПІДТРИМУЄ ЦЕ БАНДИТСЬКЕ УГРУПУВАННЯ.

Comments are closed.