#Євромайдан #Харків подякував міліціонерам Харкова за за професійну і якісну охорону громадських заходів

Цей текст було оголошено і схвалено учасниками на мирному зібранні Євромайдану в Харкові 20 грудня на День міліції. Я особисто рознесла копії всім міліціонерам в охороні, а завтра ми офіційно зареєструємо це як звернення в управлінні УМВС Ураїни в Харківській області. Один з вдячних міліціонерів робко висловив сподівання, що може їм дадуть премію…

Реально стояти на такій погоді без руху по дві-три години щоденно – це дуже нелегка робота. Ми хоч стрибаємо і танцюємо рок, а їм – не положено.

Нагадую, що наша організація вже третій рік професійно займається моніторингом дотриманням свободи мирних зібрань в Україні.

Наталка Зубар

podyaka

Текст

ЛИСТ ПОДЯКИ

Громадська організація Інформаційний Центр «Майдан Моніторинг» від імені учасників та координаційної ради #Євромайдан #Харків висловлює подяку співробітникам УМВС України в Харківській області за професійну і якісну охорону громадських заходів, які ми щоденно проводимо з 21 листопада 2013 року.

Від імені учасників мирного зібрання 20 грудня 2013 року біля пам’ятника Тарасу Шевченку по вулиці Сумській ми поздоровляємо вас з Днем Міліції. Бажаємо вам кращих умов роботи, більшої зарплати і зниження рівня злочинності.

З повагою та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю,

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.