Очевидне-неймовірне у Миколаєві: “по одному не збиратися!”

Миколаївська міліція і справді вважає, що індивідуальний протест однієї особи та мирні зібрання – одне й те саме.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” спитав:

“…чи відповідають дійсности повідомлення засобів масової інформації, що 14 грудня у м.Миколаєві співробітниками міліції Центрального району було затримано гр-на Анатолія Ільченка у зв’язку з проведенням ним індивідуальної протестної акції і що щодо нього було складено протокол за порушення порядку мирних зібрань?

 Якщо повідомлення відповідають дійсности, прошу повідомити правові підстави ототожнення індивідуальних акцій окремих осіб з мирними зібраннями (ст.39) Конституції України“.

Нам відповіли:

Миколаїв-од.протест-відповідь

Іншими словами – “по одному не збиратися“. Невдовзі ми матимемо приємність відмітити це у річному меморандумі зі свободи мирних зібрань і зробити офіційну “пред’яву” МВС, Генпрокуратурі та іншим дотичним “суб’єктам владних повноважень“. Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

2 Comments on "Очевидне-неймовірне у Миколаєві: “по одному не збиратися!”"

  1. По этой логике, нужно запретить ношение мини-юбок, поскольку это “провоцирует” изнасилования. А если серьезно, то это письмо, конечно, верх абсурда и правового нигилизма: никакой гражданин не может отвечать за действия других граждан. И если там кто-то возле его пикета “собирается” (что, кстати, делать никакой закон не возбраняет), то привлекать его за это к ответственности нет никаких оснований. Кстати, есть даже, если я не ошибаюсь, статья в уголовном кодексе о незаконном привлечении к ответственности. Так что вот этого горе-“начальника” Седнева и нужно по этой статье посадить. В назидание прочим, как говорится.

  2. напоминание не забывайте что все на зоне

Comments are closed.