Ой щось вони там хімічать...
03/31/2002 | ilia25
Кількість одномандатних виборчих округів, які надали відомості на 20 годин -- 162. Ця цифра висить вже годину, не менше.
Чи це не той самий технологічний розрив, що про нього йдеться в опублікованому Єляшкевичем плані?
Чи це не той самий технологічний розрив, що про нього йдеться в опублікованому Єляшкевичем плані?
Відповіді
2002.03.31 | Augusto
"За ЄдУ" готується співробітничати з Тимошенко
"За ЄдУ" готується співробітничати з ТимошенкоУП, 31.03.2002, 23:00
Глава адміністрації президента України, лідер блоку "За єдину Україну!" Володимир Литвин допускає, що блок співробітничатиме в парламенті з так званими антипрезидентськими силами, вважаючи, що вони змінять свою тактику після приходу до парламенту.
"Життя покаже", - заявив Литвин в неділю увечері в інтерв'ю журналістам в "Українському домі", відповідаючи на питання про те, чи має намір блок будувати роботу в майбутньому парламенті з антипрезидентськими силами, зокрема, з блоком Юлії Тимошенко, партією Олександра Мороза та Компартією України.
"Думаю, тактика цих сил зміниться, коли вони почнуть працювати в парламенті", - сказав Літвін.
На його думку, ці партії використали антипрезидентські лозунги для перемоги на виборах. "Тепер потрібна віддача, педалювати на цій темі та їхати на ній можна певний час, але не завжди, треба мати конструктив", - сказав глава адміністрації президента України.
За його словами, якщо "учора ці сили критикували владу, то завтра влада буде в руках цих політичних сил, і треба буде давати результати на-гора, а не продовжувати війну". "Війна - це тупиковий шлях", - підкреслив він.
Кажучи про можливість проходженні цих сил в парламент, Литвин підкреслив, що не може "нехтувати думкою людей, які проголосували за ці партії". На його думку, остаточні результати виборів "напевно будуть відрізнятися від exit poll", і в парламент пройдуть, зокрема, ті сили, які, згідно з цими опитиваннями, близько підійшли до 4%-го бар'єру.
Лідер блоку висловив думку, що структура майбутнього парламенту в цей час "ще невідома". "Треба почекати результатів голосування по мажоритарних округах, і потрібні остаточні результати голосування. Я думаю, що вони будуть іншими: ряд політичних партій, які знаходяться на кордоні, ще зберігають надію попасти в парламент", - сказав Литвин.
На думку Литвина, сьогодні необхідно "думати на перспективу, робити висновки і думати над тим, як буде працювати парламент". Він закликав політичні сили, які пройдуть в парламент, залишити "за стінами парламенту передвиборні пристрасті".
Відповідаючи на питання журналістів, наскільки, на його думку, швидко Верховна Рада нового скликання увійде в робоче русло, лідер блоку зазначив, що "треба спочатку проаналізувати списки". "Думаю, що всі, хто прийде в парламент, - відповідальні політики", - зазначив Литвин, і висловив думку, що вони будуть виконувати те, що обіцяли виборцям.
Литвин також визнав, що поєднання виборів в Верховну Раду та в місцеві ради було не самою вдалою ідеєю. На його думку, вибори в Верховну Раду показали недосконалість виборчого законодавства.
"Багатьом людям було складно розібратися з великою кількістю бюлетенів. Це ще один урок, який свідчить про те, що очевидно вибори треба розводити, окремо - в парламент, окремо - до місцевих органів влади", - сказав Литвин.
"Ці вибори показали недосконалість закону про вибори", - підкреслив Литвин, зазначивши, що "дуже багато людей залишилися поза виборчими дільницями і не встигли на них попасти" в зв'язку з тим, що вони закрилися в 20.00, сказав він.
Лідер блоку також вважає, що не сталося порушень, які б вплинули на результати виборів. "Якщо давати загальні оцінки, то, на мою думку, і по тій інформації, яку ми отримуємо, вони пройшли без порушень, які б вплинули на результати виборів", - сказав він.
2002.03.31 | ilia25
Нема сенсу сприймати цю заяву серйозно
Як нема сенсу, взагалі, довіряти будь-яким словам Литвина.2002.04.01 | технолог
Загадка
Хай Литвин вгадає слово з трьох букв:перша буква - це друга буква в слові "ухо",
друга буква - це перша буква в слові "ухо",
третя буква - це остання буква у слові "хуй".
2002.04.01 | Остап Сулейман Ібрагім Берта Марія ібн-Бендер бей .
хто там тобі доливає і доливіає (-)
счаслівчік...2002.04.01 | технолог
Re: Я сам собі доливаю
бо на відміну від Бендера знаю набагато більше варіантів виготовлення самогону!2002.04.01 | Mary
Подивилася тут на Вас - вирішила приєднатися. Будьмо!(-)
2002.04.01 | Augusto
А мені сподобалося! Прахвєсор!
Особливо порівняйте це:1)На його думку, ці партії використали антипрезидентські лозунги для перемоги на виборах. "Тепер потрібна віддача, педалювати на цій темі та їхати на ній можна певний час, але не завжди, треба мати конструктив", - сказав глава адміністрації президента України.
2)"Думаю, що всі, хто прийде в парламент, - відповідальні політики", - зазначив Литвин, і висловив думку, що вони будуть виконувати те, що обіцяли виборцям.
Логика залізна: всі І обдурять виборців І виконають те, що обіцяли. Психопат знає, що два плюс два чотири, але завжди дивується, що не п'ять.
2002.04.01 | НеДохтор
Re: Вже посунулось ...
Кількість одномандатних виборчих округів, які надали відомості на 20 годин - 219ПО Україні 23824574 = 64,29%
2002.04.01 | НеДохтор
Re: Ще про числа ...
З тої статистики виходить, що майже кожен третій, а подекуди і кожен другий - не голосував. І одночасно повідомлення звідусіль про натовпи на дільницях, черги...Якщо пригадати статтю в "Дзеркалі Тижня"
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/383/34016/
-----------------
...
Проте ця тенденція досить дивним чином відбивається на тому, що заведено називати реєстром виборців. Судіть самі. Під час парламентських виборів 1998 року до списку виборців (не плутати з кількістю громадян, які взяли участь у голосуванні) було внесено прізвища 37540092 чоловік
...
Проте ми не сумніваємося, що влада знайде переконливе пояснення цього. Так само як і того, що 2002 року за даними Держкомстату на 1 березня нараховується 38265300 виборців. А це означає, що після референдуму 2000 року громадян України, внесених у списки для голосування, побільшало на 1635374 чоловік. І це при тому, що 2001 року в країні, за офіційними даними, померло 373 тисячі громадян, 2000-го — 746 тисяч.
....
-----------------
то частково ситуацію можна пояснити так:
- списки виборців були штучно роздуті для адміністративного маневру
- скористатись "мертвими душами" не вдалось через велику кількість та хорошу роботу спостерігачів
тому маємо за даними ЦВК невисоку відносну кількість голосуючих (трохи більше 50%)
2002.04.01 | технолог
Re: Ще про числа ...
Трошки інакше.Навіть за такої кількості виборців заангажовані владці не змогли, а їх підлеглі не побажали вкинути те, що треба було вкинути.
2002.04.01 | НеДохтор
Re: також можливо. (-)