"3аїда" піднiмaє цiни на хлiб в Києвi щe на 50%.
07/25/2003 | Нафта-Газ
"3аїда" піднiмaє цiни на хлiб в Києвi щe на 50%.
Київська влада не виключає зростання з середині серпня цiн на борошно i хлiб на 50%
До середини серпня цього року, тобто до масового надходження зерна нового врожаю цiни на борошно i хлiб у столицi не пiдвищуватимуть. Про це заявляє Київська мiська адмiнiстрацiя. Водночас, за попереднiми оцiнками, надалi не виключають збільшення цiн на хлiб щонайменше на 50 відсотків.
Як повідомила сьогодні прес-служба міської адміністрації, до середини серпня цiни не підвищуватимуть завдяки вжитим моською владою заходам iз забезпечення підприємства "Київмлин" зерном пшениці та жита у необхідній кількості за прийнятними цінами.
http://www.radio.org.ua/news/?eid=9564
Київська влада не виключає зростання з середині серпня цiн на борошно i хлiб на 50%
До середини серпня цього року, тобто до масового надходження зерна нового врожаю цiни на борошно i хлiб у столицi не пiдвищуватимуть. Про це заявляє Київська мiська адмiнiстрацiя. Водночас, за попереднiми оцiнками, надалi не виключають збільшення цiн на хлiб щонайменше на 50 відсотків.
Як повідомила сьогодні прес-служба міської адміністрації, до середини серпня цiни не підвищуватимуть завдяки вжитим моською владою заходам iз забезпечення підприємства "Київмлин" зерном пшениці та жита у необхідній кількості за прийнятними цінами.
http://www.radio.org.ua/news/?eid=9564
Відповіді
2003.07.25 | Роман ShaRP
Ну тоді скажіть, які це ціни.
От чим не можу дорікати київській владі (до серпня), так це цінами на хліб. Завдяки спецпостанові Омельченко, вони, напевне, найнижчі в Україні."Батон" (+формовий, "цеглина") - 84 коп.
"Український" (1,25 кг.) - 1.08 грн.
"Плетінка" - 1 грн.
і т.д.
Я не кажу, що подорожчання буде "благом", але з іншого боку, є в мене така думка, що Київ, у якому хліб був одним з найдешевших на протязі дуже довгого часу, збереже таке становище і надалі.
2003.07.25 | Нафта-Газ
"Заїда" зробила безробітним кожного третього.
Роман ShaRP пише:> Я не кажу, що подорожчання буде "благом", але з іншого боку, є в мене така думка, що Київ, у якому хліб був одним з найдешевших на протязі дуже довгого часу, збереже таке становище і надалі.
Коли "Заїда" оформила нелегальну систему в Києві, де обертається 95% грошей України при населенні 4% - зрозуміло що в Києві все буде
найкраще в Україні.
Але таких містах, як Київ, Одеса, показник рівня реального безробіття складає 20-30%.
http://radiosvoboda.org/news/ukrainians/uk/2003/07/5A050986-C213-44A8-B6D1-BED367BF61B6.ASP
2003.07.26 | Роман ShaRP
Ой зробила так зробила ...
Нафта-Газ пише:> Роман ShaRP пише:
> Коли "Заїда" оформила нелегальну систему в Києві, де обертається 95% грошей України при населенні 4% - зрозуміло що в Києві все буде
> найкраще в Україні.
Не думаю, що 95% - реальна цифра.
> Але таких містах, як Київ, Одеса, показник рівня реального безробіття складає 20-30%.
> http://radiosvoboda.org/news/ukrainians/uk/2003/07/5A050986-C213-44A8-B6D1-BED367BF61B6.ASP
Щодо Києва -- дуже сумніваюся. Багато людей шукають роботу (не так мало не шукають, наприклад "золота молодь"), але в той самий час є попит на робітників ... просто, як воно за ринкової системи, можливості часто не співпадають з бажаннями.
Але є і цікавіші речі. А саме: "коло винних" не обмежується "ЗаЇдою".
Ринкова система і демократія , -- це постійна боротьба. За свої права, за свої гроші, за справедливість, за "місце під сонцем", і т.д. До багатьох (і до мене теж) це знання прийшло досить пізно. До декого ще не прийшло і не скоро прийде.
Вербалізувати цю думку чомусь ніхто не прагне, принаймні, я не бачив ...
Натомість звідусіль пре ідилія про "зростання, поступ, добробут" і "тєфаль думаєт о вас".
"Заїда" створила систему не просто так. Їй дозволили створити цю систему. Не можна перекладати вину системи на одну "Заїду". І від своєї частки я також не відмовляюся.
2003.07.28 | Нафта-Газ
"3аїда" піднiмaє цiни на медикаменти мінімум на 20-25%
"3аїда" піднiмaє цiни на медикаменти мінімум на 20-25%Перший заступник державного секретаря Міністерства охорони здоров"я Михайло Пасічник прогнозує, що оптові і роздрібні ціни на медикаменти в Україні зростуть не менш ніж на 20-25%.
Так перший заступник держсекретаря МОЗ в інтерв"ю тижневику "Дзеркало тижня" прокоментував наслідки скасування в червні пільги з ПДВ на ліка і вироби медичного призначення.
"Лікарські засоби для населення стануть більш недоступними, - відзначає Михайло Пасічник. - Одночасно істотно знизяться можливості бюджету з пільгового забезпечення ліками інвалідів, хворих соціально небезпечними і хронічними хворобами, інших найбільш незахищених прошарів населення. Навіть передбачена законом пільга для препаратів, які входять до переліку життєво необхідних, не поліпшить ситуацію: субстанції для їхнього виробництва будуть обкладатися податком на загальних підставах".
В Україні більше 80% ліків купують самі громадяни. Компенсація надання ліків з бюджету окремим категоріям хворих складає лише 2,7% від загальної реалізації (порівняно з більш ніж 70% відшкодування вартості споживаних населенням ліків за кордоном) і порівняно з 2000 роком скоротилася на 1,1%, передає LІGA Online.
Михайло Пасічник вважає, що для того, щоб уведення ПДВ було логічним, в Україні повинен існувати єдиний перелік основних (життєво необхідних) лікарських засобів, що базується на національних стандартах лікування. Відповідно до нього варто здійснювати держзакупівлі, проводити цінову, податкову, пільгову й іншу диференціацію препаратів.
"У нас же таких переліків сьогодні дев"ять, і жоден з них не в змозі виконувати функції, яких вимагають нинішні реалії", - відзначає перший заступник держсекретаря МОЗ.
Також, за його словами, необхідно проводити дієву дотаційну політику відносно ліків: наприклад, держава скасовує пільги з ПДВ, але при цьому вводить деяку компенсаційну систему.
Повністю текст інтерв"ю Михайла Пасічника доступний на cайті "Дзеркала тижня".
2003.07.29 | Адвокат ...
Що поробиш,-- продовольча криза! ( - )
2003.07.29 | Нафта-Газ
Хліб подорожчає на 50%
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=12278Найближчим часом хліб у Києві може подорожчати на 50%. Київська міська адміністрація заявляє, що до середини серпня цього року, тобто до масового надходження зерна нового урожаю ціни на борошно, хліб і хлібобулочні вироби у столиці підвищуватися не будуть. У той же час, за попередніми оцінками, надалі прогнозується збільшення цін на хліб не менш ніж на 50%.
Як повідомила прес-служба Київської міської адміністрації з посиланням на головне управління з питань цінової політики, до середини серпня ціни підвищуватися не будуть завдяки прийнятим міською владою заходам щодо забезпечення мукомольного підприємства ВАТ "Київмлин" зерном пшениці та жита в необхідній кількості за прийнятними цінами.
Разом з тим, повідомили в міськадміністрації столиці, відповідно до цінових пропозицій пшениці, які склалися на Кримській аграрній біржі, і згідно з тендерними пропозиціями місцевих постачальників жита, ціни на пшеницю 3-го класу становлять понад 1 тисячу гривень за тонну, жита -- 600 гривень.
Якщо цінова ситуація на ринку зерна залишиться на рівні нинішніх пропозицій, ціни на борошно, хліб і хлібобулочні вироби у Києві будуть приведені у відповідність до цін на зерно. "За попередніми підрахунками, головним управлінням з питань цінової політики прогнозується збільшення чинних цін на хліб та хлібобулочні вироби не менше ніж на 50 відсотків", -- повідомляє міськадміністрація.