Возможна ли Грузия на Украине?
11/24/2003 | Dworkin
Вот сижу, анализирую и вижу - не возможна! По крайне мере в такой форме, как это произошло в Грузии сейчас. Почему?
1. Народ снова "пропинает". У нас не то, что 60 тыс. - даже 50 тыс. со всей Украины собрать была проблема 16 сентября 2001 г. (один раз только удалось). И то почти никто даже летом(!) на улице не ночевал. Только пошел легкий дождик - все разбежались. Не то что 3-4 суток на улице в ноябре как в Тбилиси.
2. Я видел вблизи наших "бройлеров" от спецназа МВД. Эти на сторону оппозиции не перейдут. Разве что милиционерчики из ППС, и то далеко не все.
3. В отличие от Шеварднадзе Медведчук не раздумывая отдаст приказ стрелять (или "выбьет" аналогичный приказ из Кучмы).
1. Народ снова "пропинает". У нас не то, что 60 тыс. - даже 50 тыс. со всей Украины собрать была проблема 16 сентября 2001 г. (один раз только удалось). И то почти никто даже летом(!) на улице не ночевал. Только пошел легкий дождик - все разбежались. Не то что 3-4 суток на улице в ноябре как в Тбилиси.
2. Я видел вблизи наших "бройлеров" от спецназа МВД. Эти на сторону оппозиции не перейдут. Разве что милиционерчики из ППС, и то далеко не все.
3. В отличие от Шеварднадзе Медведчук не раздумывая отдаст приказ стрелять (или "выбьет" аналогичный приказ из Кучмы).
Відповіді
2003.11.24 | Адвокат ...
На жаль, мушу се з Вами погодити.
Dworkin пише:> Вот сижу, анализирую и вижу - не возможна! По крайне мере в такой форме, как это произошло в Грузии сейчас. Почему?
>
> 1. Народ снова "пропинает". У нас не то, что 60 тыс. - даже 50 тыс. со всей Украины собрать была проблема 16 сентября 2001 г. (один раз только удалось). И то почти никто даже летом(!) на улице не ночевал. Только пошел легкий дождик - все разбежались. Не то что 3-4 суток на улице в ноябре как в Тбилиси.
А ще, у Кийові усі такі будівлі ( ВРада, КабМін, НСДАП ) розташовані таким чином, що людям ( десяткам тисяч ) там і стати ніде. Проклятущий моськовський царат та бузувірський комуняцький режим,-- си вже постарали!
> 2. Я видел вблизи наших "бройлеров" от спецназа МВД. Эти на сторону оппозиции не перейдут. Разве что милиционерчики из ППС, и то далеко не все.
"Бройлери", як Ви їх назвали,-- то не велика проблєма. Свого часу такі ж самі, а може й гірші, "бики" не пішли проти людей. І в Україні, і в Моськальщині.
> 3. В отличие от Шеварднадзе Медведчук не раздумывая отдаст приказ стрелять (или "выбьет" аналогичный приказ из Кучмы).
Наказ "штанґіст",-- віддасть. 100 відсотків. Інша справа, чи дійде той наказ до виконавців, чи будуть вони його виконувати?
А загалом,-- Ви праві,-- настрій не втішний.
2003.11.24 | Смогитель Вадим
Re: Мушу з обома рішуче НЕ ПОГОДИТИСЯ
Три роки тому ми стояли до подібних подій значно щільніше, ніж в той час будь хто. Але одізвалася "надія нації", що голос, котрий дав прямий наказ на ліквідацію Гонгадзе (грузинською мовою не Ґонґадзе, а саме Гонгадзе, між иншим) належав голосу батька "надії ...".І якби я був би таксістом чи селянином чи композитором чи будь ким, то обминав би людину та всі її діяня точнісінько так, як нормальні люди обминають тюремну невимиту смердючу парашу.
Потрібно признати геть сумний факт, що
НЕМА У НАС ЛІДЕРА ...
ЩЕ.
А навіть потенційних майбутніх кандидатів на провідника фірма "Гебельс-кравЧук & Фелікс-марЧук" методично одного за одним відстрілює, розчавлює, четвертує ...а наші чи тупі чи продажні журналісти пишуть, що Гія "загинув", Славко - "загинув" ... замість того, щоб називати речі своїми іменами - "знову відбулося ВБИВСТВО".
Зрозуміло, що якщо від лідера смердить брехнею як смердить нужник відходами, то годі сподіватися на похід чистої нації за брудним гімновозом.
Вадим Змогителенко
2003.11.28 | Nik
Re: Мушу з обома рішуче НЕ ПОГОДИТИСЯ
Коли композитори, спiваки, журналiсти, поети беруть в руки ВИЛА, встають на захист свого Народу, своеi держави, то це вже межа до якоi довели в Украiнi людей...I все що пише старий вчитель, композитор i послiдовний опозицiонер комунобандитському режиму кучмакiв - все це ПРАВДА! Ми поважаемо його за це, бажаемо здоров'я, витримки, i як можливо менше спiлкуватися з нерозумними...
В Украiнi йде наступ на права людини, на права нацii. Думка, слово, правда знов пiд загрозою.
Дивiться останнi Закони про iнтернет, слiдкуйте за кадровими змiнами у силових структурах. Система державного терору у дii...
...
: НАЗИВАЙТЕ РЕЧІ СВОЇМИ ІМЕНАМИ І
: (НАВІТЬ ЛЕГКО!)
: ЗДОБУДЕТЕ СВОБОДУ.. - ВІЛЬНЕ СЛОВО ЗРОБИТЬ НАС ВІЛЬНИМИ(!).
: НЕ УНИКАЙТЕ ПРАВДИ - БО ПОКАРАНІ БУДЕТЕ ТЯЖКО І СЛІДУ ОД ВАС НА ЗЕМЛІ НЕ ЗАЛИШЕТЬСЯ ...
: ЖАДНОМУ СЛОВУ НЕ ВІРТЕ ВЖЕ ЗАЛЯКАНІЙ ТИМОШЕНШИСІ ...
: (ТІЛЬКИ СТРАХ ПЕРЕД ЗАГРОЗОЮ БУТИ ПО ЗВІРЯЧОМУ ЗАКАТОВАНІЙ ПРИМУСИВ ЇЇ ГОЛОСУВАТИ ЗА ВАСІЛЬЄВА) ...
: НЕ ВІРТЕ ВЖЕ ДЕСЯТКИ РОКІВ ТОМУ ЗАЛЯКАНИМ дРАЧАМ та дЗЮБАМ ...
: ЛИШЕ ТОДІ ПРЕКРАСНИИЙ НАРОД НАШ
: ("роде наш красний, роде наш прекрасний!)
: ПОВСТАНЕ І ПІДЕ ЗА ВАМИ ...
: І ТОДІ МИ ЛЕГКО ВІЗЬМЕМО ВСЕ, ЩО БУЛО ВКРАДЕНЕ У НАС -
: ВІЗЬМЕМО СВОЄ ЗЕРНО, СВОЮ ІСТОРІЮ, СВОЮ МОВУ ...
: І ТОДІ НАШІ НАЇВНІ, РОБОТЯЩІ і ГОРДІ ЛЮДИ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО
: ВАС ОБЛИЧЧЯМ
2003.11.24 | jeenn
Re: Возможна ли Грузия на Украине?
Интересно другое - как Грузинский Синдром повлияет на долгоиграющие расклады и настроения в политикуме.Например
http://www.regionline.dp.ua/archive/2003/11/24/u10.htm
2003.11.24 | 123
В Україні, безумовно, складніше
Але принципова подібність є.І є можливим вивести десятки тисяч людей.
І є можливим діяти так, щоб застосувати силу влада побоялася.
І принциповим тут є, на мою думку, поставити чітку межу: по-перше, влада має розуміти, що її некоституційні дії спровокують те, що було в Грузії, і їй цього не подарують. Водночас, діяти треба так, щоб у Кучми і Ко. не було бажання йти до кінця. Зверніть увагу, в якому тоні опозиція каже про Шеварнадзе - вона вітає його кроки, каже, що йому нема потреби залишати Грузію, бо йому будуть забезпечини всі умови для життя у себе вдома. Коли Кучма обиратиме між варіантами пійти або віддати наказ стріляти по людям, в нього має залишатися варіант пійти -- бо інакше він віддасть наказ стріляти. Якщо його притиснути до стінки -- він буде воювати до кінця, а засобів для того, щоб перемогти в цій війні, в нього більш ніж достатньо.
Ці два принципи до певної міри суперечливі, тому треба шукати меду між ними.
2003.11.24 | Михайло Свистович
Re: В Україні все так само
123 пише:>
> І принциповим тут є, на мою думку, поставити чітку межу: по-перше, влада має розуміти, що її некоституційні дії спровокують те, що було в Грузії, і їй цього не подарують. Водночас, діяти треба так, щоб у Кучми і Ко. не було бажання йти до кінця.
Дурниця. З Мілошевичем йщли до кінця, і все було ОК.
>
> Зверніть увагу, в якому тоні опозиція каже про Шеварнадзе - вона вітає його кроки, каже, що йому нема потреби залишати Грузію, бо йому будуть забезпечини всі умови для життя у себе вдома.
Бо Шеварднадзе не заслужив того, що Кучма. В нього, як в людини, просто не повертається язик віддати наказ стріляти, тоді як в Кучми ми знаємо з плівок Мельниченко, як крутиться язик.
>
> Коли Кучма обиратиме між варіантами пійти або віддати наказ стріляти по людям, в нього має залишатися варіант пійти -- бо інакше він віддасть наказ стріляти.
Згадайте Мілошевича. А ще в нас, окрім Кучми, є Медведчук. Цей знає, що про нього не казатимуть як про Шеварднадзе, що його досвід ще знадобиться.
>
> Якщо його притиснути до стінки -- він буде воювати до кінця, а засобів для того, щоб перемогти в цій війні, в нього більш ніж достатньо.
Багато навоював притиснутий до стінки Мілошевич?
2003.11.24 | 123
Спрощувати небезпечно (-)
2003.11.24 | Тульский пряник
Re: В Україні все так само. Может совпасть.
Михайло Свистович пише:> Дурниця. З Мілошевичем йщли до кінця, і все було ОК.
>
> Згадайте Мілошевича. А ще в нас, окрім Кучми, є Медведчук. Цей знає, що про нього не казатимуть як про Шеварднадзе, що його досвід ще знадобиться.
>
> Багато навоював притиснутий до стінки Мілошевич?
Вы забываете ещё об одном факторе. Во время свержения Милошевича послом США в сербии был Ричард Майлс, как и во время попытки свержения Гейдара Алиева в Азербайджане несколько лет тому, как и сейчас в Грузии. Простые совпадения? Возможно.
Попросите назначить его послом на Украину и многое опять может совпасть .
2003.11.24 | Адвокат ...
То кіко ж треба Україні гамериканських амбасадорів?
Один, що в Узбекистані гамериканську військову базу поставив,-- вже є. Ще одного треба кликати?Та грець з ними,-- амбасадорами! Пропонуйте,-- руба: Буша ( молодшого ) та й замість Ку=чма! І кредитів розкрадати не треба буде.
2003.11.26 | влад 2
Re: В Україні все так само. Может совпасть.
я согласен давайте пргласим2003.11.24 | Dworkin
У нас меньше политики, но больше экономики
123 пише:> І принциповим тут є, на мою думку, поставити чітку межу: по-перше, влада має розуміти, що її некоституційні дії спровокують те, що було в Грузії, і їй цього не подарують. Водночас, діяти треба так, щоб у Кучми і Ко. не було бажання йти до кінця.
Тут загвоздка в этом самом "Ко". Не знаю всех подробностей ЭКОНОМИЧЕСКИХ интересов Шеварднадзе, но у на шего Кучмы и особенно "Ко" - есть миллиардные не всегда легальные состояния, которые могут сильно пострадать от смены власти (не говоря уже о возможно ответственности за прошлые экономические и уголовные преступления).
> Зверніть увагу, в якому тоні опозиція каже про Шеварнадзе - вона вітає його кроки, каже, що йому нема потреби залишати Грузію, бо йому будуть забезпечини всі умови для життя у себе вдома. Коли Кучма обиратиме між варіантами пійти або віддати наказ стріляти по людям, в нього має залишатися варіант пійти -- бо інакше він віддасть наказ стріляти.
Не известно еще, как действовал бы Шеварднадзе, если б вокруг него вился бы и науськивал на активные действия рой криминализированных олигархов, перепуганных за "свое кровное". Плюс если б под угорозо были бы его миллиардные "ресурсы".
Тут вопрос уже не стоит об одном только "стремлении к власти", тут завязана куча мотивов. И на этим надо хорошо подумать и при обсуждении подобных акций, и при предоставлении гарантий фигурантам.
2003.11.24 | Следопыт с ледорубом
В Грузии коану Шевика принадлежит ВСЕ. +
Вплоть до магазинов средней руки.И грузины это все отлично знают, отсюда и такая ярость.
Вы на удивление неосведомленный человек.
Как и 90% майдановцев.
Одни сопли, ахи и охи.
2003.11.24 | 123
Клан - це родичі до 107 коліна?
Тоді вірю.Следопыт с ледорубом пише:
> Вплоть до магазинов средней руки.
> И грузины это все отлично знают, отсюда и такая ярость.
Ви грузин? Де лінк на грузинів які це знають? Тут були дописи грузинів, які зовсім по-іншому пояснювали свою мотивацію.
> Как и 90% майдановцев.
> Одни сопли, ахи и охи.
А що вам тут за цікавість тоді, дозвольте спитати?
2003.11.29 | VENED
Теперь все отнимут у клана Шеварнадзе
Так сейчас начнут отнимать.......Помню интервью Шеварнадзе :" ....Вы знаете, что удивительно - все мои родственники оказались удивительно способными в бизнесе!"
Похоже из-за этого тряслась земля и митинговали революционеры...
Кстати, когда Саакадзе был министром юстиции и начал бороться с коррупцией, то он ввел выбор судей на конкурсной основе - и сразу образовалась "цена вопроса" - типа -10-20 тыс.долларов для районного судьи. Я не представляю как побороть коррупцию на постсоветском пространстве
2003.11.24 | Franko
Імпульс
Я думаю, що свою вирішальну роль відіграв імпульс -- спроба фальсифікації виборів. Цей імпульс -- державна ігнорація НАРОДНОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ, яке сталося напередодні (а ЦВК навмисне тягнула час, щоб повлягалися пристрасті!). Мені чомусь ірраціонально здається, що цей імпульс був сильніший, ніж навіть наш майор... Майор - це був плювок під ноги, а фальсифікація грузинських виборів -- в сам писок народу. Народ, відповідно, більше терпіти не став.Може, це звучить як виправдання української (та й власної) слабкості, але чомусь я певен, що якби вихідні умови Грузії мали місце в Україні, активність громадян би була не меншою. От тільки правильно вот тут таваріщі говорили, що Шеварднадзе пішов з посади, а Кучма би віддав наказ давити танками...
2003.11.24 | Мінор
Імпульс+харизма лідерів опозиції
якби в Україні 2002 року переможці парламентських виборів Ющенко і Тимошенко обурилися фальсифікацією і закликали своїх виборців під стіни парламенту, а потім повели на АП...2003.11.24 | Людмила Коваль
Re: Імпульс+харизма лідерів опозиції
Мінор пише:> якби в Україні 2002 року переможці парламентських виборів Ющенко і Тимошенко обурилися фальсифікацією і закликали своїх виборців під стіни парламенту, а потім повели на АП...
"Если бы да кабы...", але "маємо те, що маємо".
2003.11.24 | Мінор
Цей силогізм "маємо та, що маємо" потрібно розривати :-)
Маємо, те, чого не мали раніше. Будемо мати те, чого не маєм тепер.2003.11.24 | Михайло Свистович
Re: КЛАС-С-С!!! (-)
2003.11.24 | DevRand
Можлива - лише тоді коли над цим працювати
серйозно розглядати такий варіант і до нього готуватися.Як мінімум, опозиції потрібно максимально поширити головний меседж з Грузії - якщо влада відмовляється грати чесно за правилами з народом, у нас є план дій, за яким ми все одно поміняємо таку владу.
І тема Грузії, ІМХО, повинна стати однією з основних тем в повідомленнях опозиції - недаремно така істерика була у медведчуркісів
Але психологічно грузинські події це вже й так дуже класно для нас, ІМХО.
2003.11.24 | настрадамус
Москва и в Украине поставит как в Грузии своих...
И не путайте Украинские дела с Грузинскими , ..Все совсем наоборот !Настрадамус !!!
2003.11.24 | Следопыт с ледорубом
Правильно, Бобан!:-)(-)
2003.11.24 | Адвокат ...
І Ви туди ж:
Як моськаль не пердне,-- то й Сонечко не зійде!2003.11.24 | настрадамус
Это возможность заставить думать......
Вас всех оберегают здесь на форуме от инакомыслия как баранов пастух..., мои посты удаляют . Где пост "Успехи Московской политики в Грузии" ???2003.11.24 | Петро Швай
Re: Это возможность распространять мыслевирус...
настрадамус пише:> Вас всех оберегают здесь на форуме от инакомыслия как баранов пастух..., мои посты удаляют
И правильно делают. Ваша бездоказательная ложь уже задолбала.
2003.11.24 | Петро Швай
Re: Настрадамус задовбав заклинаннями (-)
2003.11.24 | Тгоцкий
Вполне возможна (+)
Нужно всего-лишь:1. Набрать зарубежных кредитов, и все их проворовать.
2. За эти кредиты предоставить американским компаниям зеленый свет в своей экономике.
3. Поссориться со своим крупнейшим торговым партнером.
4. Пригласить американский спецназ, чтобы тот помог удержаться у власти.
И тогда, как только из Украины разбежится половина населения, вся экономика страны рухнет, а Донбасс и Крым создадут свои войска - тогда и станет возможна в Украине вторая Грузия.
2003.11.24 | Анатолій
настоящіх буйних мало, вот і нєту вожаков... (-)
2003.11.24 | настрадамус
В Грузии Московский сценарий и результат !
Штоб знали как дружить с Америкой против России...2003.11.24 | DevRand
в 2001 році, під час початку УБК так само кричали
що дії опозиції - це рука Москви. придумайте щось нове, плз.2003.11.24 | Петро Швай
Re: вы можете хоть что-то написать в доказательство своих слов?
Да что вы вообще об этом знаете? вы же, как Свистович, впервые услышали фамилии грузинских оппозиционеров в этом месяце. Тьфу!2003.11.24 | пан Roller
Гузия распалась на 4-е части, а на сколько Украина? (-)
2003.11.24 | Тгоцкий
Считаем:
Восточная - раз (к России);Крым - два (к Турции);
Западная - три (к ЕС);
Центральная - четыре (к дальнейшей незалежности).
2003.11.24 | Тульский пряник
Re: Перерасчёт
Россия не может быть заинтересована в распаде Украины, не говоря уже о самой Украине. Главная задача граждан Украины не допустить сепаратизма - ни прорусского, ни прогалицкого, ни протурецкого. Надеюсь, что хоть на это у них "глузду" хватит.Россия заинтересована в Украине, как в цельном партнёре, а не в куче её осколков, которые будут ещё менее жизне-платёжеспособными. И с какой стати, Восточная Украина должна стать РФ - на какие деньги? Ведь это должно быть из бюджета РФ, а проблем, которые надо затыкать бюджетом в самой РФ хватает и без дополнительных регионов. Не думаю, что этот Ваш план жизнеспособен, по крайней мере сейчас, не взирая на любые имперские амбиции. Тем более, что в РФ всё чаще и чаще, благодаря последним событиям и СМИ приходят к выводу, что мы не такие уже и друзья с Украиной. А в детали, что это только на Западе Украины так думают, население РФ мало вникает. Вот так мы и имеем только то, что имеем.
2003.11.25 | Wim Kok
Снова показываете свое незнание украинских реалий!
Во-первых, восточные регионы, если даже они войдут в состав РФ, не будут дотационными. Т.к. в них параметры развития сравнимы со среднероссийскими(реальная ЗП, обороты розничной торговли, ВВП, структура промышленности). Это будут средние(может, чуть ниже) российские регионы. Не потребуется никаких дотаций. Наоборот, они будут дотировать центр(Москву).Конечно, такой вариант маловероятен, но если такео случится, Восток вполне способен прокормить себя.
2003.11.25 | Тульский пряник
Как раз наоборот.
Из Ваших слов не очень ясно, как же Вы относитесь к тому чтобы восточные регионы вошли в состав РФ, но судя потому, что Вы настаиваете о том, что они не будут дотационными - положительно.Я в своём посте проявил больше сдержанности относительно их судьбы, нежели Вы, поскольку ставил совершенно иную задачу...
Видите ли, вхождение в состав РФ не может быть спонтанным - то есть этот процесс должен быть легитимным. Для этого, как минимум необходимо проводить референдум в восточных регионах. На какие деньги? Не думаю что бюджет Украины способен выделить средства на проведение такого референдума, собственно как и бюджет РФ. Я не говорю уже о промышленности этих регионов, которая должна быть переориентирована на РФ, прежде чем она начнёт самоокупаться пройдёт какое-то время. Это на Украине эти регионы доноры, в масштабах же РФ наблюдаются доноры "покрупнее".Поэтому прежде чем всё в этих регионах начнёт эффективно взаимодейтсвовать в рамках РФ, регионам надо на что-то жить, реализовывать свои социальные программы (не может же пенсия или зарплата бюджетника в Луганске быть ниже чем в другом регионе РФ), а это опять дополнительные средства.
Вот об этом идёт речь, а ещё о том, что Россие выгоднее иметь цельную Украину нежели её обломки, не говоря уже о самой Украине, но Вам, видимо - это всё равно.
2003.11.25 | Тгоцкий
Лично я не заинтересован в распаде Украины.
Но реально такой вариант, в случае реализации на Украине грузинского сценария, вполне возможен. Так, Россия не была заинтересована в распаде Грузии - об этом говорит пример Абхазии, которая так и не была включена в состав РФ, несмотря на то, что объективных препятствий к этому не было. Но сейчас, когда есть все предпосылки к реальному отделению Абхазии и Аджарии, с признанием суверенитета этих республик, вариант с включением Абхазии в состав России становится все более реальным.Так же и с Донбассом - Россия не заинтересована в распаде Украины, но если все же он, благодаря действиям прозападных сил, состоится, Донбасс (и, возможно, Крым) вполне может войти в состав Российской Федерации.
2003.11.25 | Тульский пряник
Re: Лично я тоже.
Тгоцкий пише:> Так же и с Донбассом - Россия не заинтересована в распаде Украины, но если все же он, благодаря действиям прозападных сил, состоится, Донбасс (и, возможно, Крым) вполне может войти в состав Российской Федерации.
Возможен, конечно возможен. Только перед этим надо убедить россиян, что это наши друзья, а СМИ пока убеждают, как раз в обратном - в том, что Украина не лояльное РФ государство, не деля её в головах обывателей на регионы.
2003.11.24 | пан Roller
Тоже четыре. Значит возможна. (-)
2003.11.24 | Людмила Коваль
Re: Гузия распалась на 4-е части, а на сколько Украина? (-)
Ви маєте на увазі введення надзвичайного стану в Аджарії, південній Асетії і Абхазії?Це ще не розпад. Хоча передумови існують. Якщо врахувати написане Kohoutek(ом) тут:http://maidan.org.ua/n/free/1069673961 , то небезпека є.
Що стосується України, то вона єдина у своїй нелюбові до режиму. Це влада намагається вбити клин між сходом і заходом. Опозиція, треба віддати їй належне, не ділить Україну.
2003.11.25 | Петро Швай
Re: Ці 4 частини де-факто вже давно існують окремо.
Де-юре ж ніхто ніколи не визнає ні Абхазії, ні Аджарії, ні Півд. Осетії. То до чого ця буря у шклянці води? Гірше ніж є - не буде.2003.11.24 | Белочка
В Роліка в голові все давно розпалося
Це всі, ну просто всі нормальні люди знають. А Грузія розпалася тільки в голові переляканих до нестями совків. Просто істерика якась з ними. Ну і з Роліком за кампанію. Не подобається, що не всі в гівні живуть, як ви? А що ж далі буде?2003.11.24 | пан Roller
Держи хвост пистолетом. (-)
2003.11.24 | Гайди До Байди
Re: Возможна ли Грузия на Украине?
Чи шовкове скинення Шиварднадзе означає це саме, як можливе скинення Кучми?Маємо підстави, що цьому сумніватися.
- скинення президента в Грузії нічого звичайного. Уже його попередника скинули.
- у Грузії, як по цілому Кавказі панує господарча скрута. Властиво життєвий рівень нестерпний.
- У Грузії за народовладними лаштунками правлять родові згуртовання.
- Грузія господарчо ще більше залежить від Росії ніж Україна. ЇЇ сусіди Вірменія і Азербайджан перебувають під сильним впливом з Москви. Туреччина буває в глибокій господарчій скруті.
- Грузини не конче за народовладдя вийшли на вулиці, а їх штовхали нестерпні злидні. Грузини ж були ніколи такими упослідженими як українці.
Треба тепер чекати, чи нове правління в Грузії також означає зменшення російського впливу і очікуване вкладення з Заходу. Та які взаємовпливи це матиме у її кавказських сусідів.
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
2003.11.25 | Andrij
Re: Ні
Спочатку думав, ну може, якось і в Україні наступного року. Потім мав дуже "приємну" бесіду зі Свистовичем та Майдан-Інформом тутhttp://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1069620322&first=1069719292&last=1069700489
Потім почитав, що Шеварнадзе відкрито каже про сина, що живе в Парижу, що Саакашвілі має юридичну освіту зі Штатів та є водночас дуже популярний в Грузії, що Ніна Бурджанадзе чудово володіє англійською.
Ні. Нам до них ще принаймні років десять рости. Не буде в Україні Грузії 2003. Як не гірко.
2003.11.25 | Михайло Свистович
Re:
Andrij пише:> Спочатку думав, ну може, якось і в Україні наступного року. Потім мав дуже "приємну" бесіду зі Свистовичем та Майдан-Інформом
>
> Ні. Нам до них ще принаймні років десять рости. Не буде в Україні Грузії 2003. Як не гірко.
Андрію, я щоденно наближаю "Грузію в Україні" конкретними діями, конкретною роботою з людьми, щоб вони в разі чого вийшли на вулиці. А як її наближаєте Ви? Молебнями в церквах?
2003.11.25 | Богдан
Чим можна допомогти?
Я живу у Львові. В місцевих осередках БЮТ і НУ сидять люди, які або не хочуть нічого робити або не вміють.Може знайдеться якась конкретна робота? Правда часу в мене не багато. Мушу виживати.
До речі, молебні в церквах це в сотні раз дієвіше за всю опозицію разом взяту (у випадку коли їх правлять Священники, а не КГБісти). Ну і конкретні справи треба робити.
2003.11.25 | Людмила Коваль
Re: Ось це дуже важливо!!!
Богдан пише:>
> До речі, молебні в церквах це в сотні раз дієвіше за всю опозицію разом взяту (у випадку коли їх правлять Священники, а не КГБісти).
2003.11.26 | Andrij
Re: А в атвєт тішіна...
Богдан пише:> До речі, молебні в церквах це в сотні раз дієвіше за всю опозицію разом взяту (у випадку коли їх правлять Священники, а не КГБісти). Ну і конкретні справи треба робити.
О, ні, ні, молебні то все хірня. Ну й що, що діаспора допомогла Мирославі Гонгадзе. Мирослава Гонгадзе то ж не діаспора, вапроси єсть?
2003.11.26 | Ослам Гудбаев
Re: Он уехал прочь на ночной электричке. (-)
2003.11.26 | Михайло Свистович
Re: Ви вже з горя закурили, чи нема запальнички? (-)
2003.11.26 | Михайло Свистович
Re: А в атвєт тішіна...
Андрію, Ви не відповіли на моє питання: "Чим Ви конкретно наближаєте Грузію в Україні?"До речі, назва Вашого допису досить підступна та необ"єктивна. Не християнська, я б сказав. Ви що, гадаєте, що я весь час проводжу за комп"ютером, що маю негайно відповідати на всі питання?
Сайт - це лише як додаток до реальних справ. Вони - першочергові.
А щоб не було "тішини", я просив ставити UVMAID в назвах, якщо до нас звертаються. Якщо ні, то нема чого ображатися, що чиєсь прохання не помітили. Я от, до речі, не помітив, що "Галицькі контракти" просять якогось мого коментаря, хоча в цей час сидів за комп"ютером.
Andrij пише:
>
> О, ні, ні, молебні то все хірня. Ну й що, що діаспора допомогла Мирославі Гонгадзе. Мирослава Гонгадзе то ж не діаспора, вапроси єсть?
На це я відповів в іншій гілці.
2003.11.27 | Andrij
Re: А в атвєт тішіна...
Михайло Свистович пише:> Андрію, Ви не відповіли на моє питання: "Чим Ви конкретно наближаєте Грузію в Україні?"
Я конкретно підтримую оптимістичний погляд Заходу на майбутнє України, конкретно розповідаю про українську опозицію, конкретно розповсюджую знання про тяжке минуле України, конкретно підтримую людей у їх поглядах проти сучасного антинародного режиму.
> > О, ні, ні, молебні то все хірня. Ну й що, що діаспора допомогла Мирославі Гонгадзе. Мирослава Гонгадзе то ж не діаспора, вапроси єсть?
>
> На це я відповів в іншій гілці.
Так, ви там конкретно сказали, що підтримка діаспорою Мирослави, то не суттєво. Перед тим ви сказали, що відмова взяти ваші відеокасети на якомусь збіговиську значно суттєвіша. Ви принаймні не дуже об'єктивні. Але залишимо це на вашій конкретній совісті.
2003.11.27 | Михайло Свистович
Re: А в атвєт тішіна...
Andrij пише:>
> Я конкретно підтримую оптимістичний погляд Заходу на майбутнє України, конкретно розповідаю про українську опозицію, конкретно розповсюджую знання про тяжке минуле України, конкретно підтримую людей у їх поглядах проти сучасного антинародного режиму.
Де, як і в який спосіб? До речі, розповідями про тяжке минуле нікого проти режиму не загітуєш.
>
> Так, ви там конкретно сказали, що підтримка діаспорою Мирослави, то не суттєво.
Ну це вже брехня. Я сказав, що це - справа лише кількох людей з діаспори, тоді як всі інші масові діаспорні організації ніяк не впливають на боротьбу з режимом.
>
> Перед тим ви сказали, що відмова взяти ваші відеокасети на якомусь збіговиську значно суттєвіша. Ви принаймні не дуже об'єктивні. Але залишимо це на вашій конкретній совісті.
Андрію, я б Вам серйозно порадив придивитися до власної совісті і не приписувати мені того, чого я не казав. Не треба маніпуляцій. Тут вони не проходять.
2003.11.27 | Andrij
Re
Михайло Свистович пише:> Andrij пише:
> >
> > Я конкретно підтримую оптимістичний погляд Заходу на майбутнє України, конкретно розповідаю про українську опозицію, конкретно розповсюджую знання про тяжке минуле України, конкретно підтримую людей у їх поглядах проти сучасного антинародного режиму.
>
> Де, як і в який спосіб? До речі, розповідями про тяжке минуле нікого проти режиму не загітуєш.
Загітуєш. Просто вам це чомусь погано видно. Просто ви не звертаєте уваги, хто саме в Україні коло керма останні 13 років та який вони мали стосунок до режиму СССР. Але то все деталі, причому не особисті, не ті, що ви хочете знати.
>
> >
> > Так, ви там конкретно сказали, що підтримка діаспорою Мирослави, то не суттєво.
>
> Ну це вже брехня. Я сказав, що це - справа лише кількох людей з діаспори, тоді як всі інші масові діаспорні організації ніяк не впливають на боротьбу з режимом.
Можу навести ваші точні слова, де ви казали, що переважна більшість діаспорян "про-кучмівська". Побудували ви це марення на власних здибанках з кількома діаспорянцями. Чому ці зустрічі мають більшу вагу, ніж допомога Мирославі, мені не зрозуміло. Мирослава їхала до США, бо знала, що їй там допоможуть. Слава Богові, що вона мала більше поваги до діаспори, ніж маєте ви. Але досить мені вже виправдовувати діаспору перед вами.
> Андрію, я б Вам серйозно порадив придивитися до власної совісті і не приписувати мені того, чого я не казав. Не треба маніпуляцій. Тут вони не проходять.
Можемо почати говорити й про маніпуляції. Як то чисто комсомолське знущання з молебнів та діаспори. Як то ваша та Майдан-Інформівська відповідь щодо допомоги сім"ї Гонгадзе, цитую,
Вона громадянка України. Яка діаспора?
Так що не дуже тисніть на мою совість, хоч вона й не така вогнестійка, як совість комсомольця.
2003.11.29 | Михайло Свистович
Re: Андрію, навіщо брехати?
Я задав купу питань, але Ви мені не дали жодної відповіді щодо конкретних справ ліаспори, окрім допомоги Мирославі, при тому. що це є допомога з боку окремих діаспорян, а не діаспорних організацій.Andrij пише:
>
> Загітуєш. Просто вам це чомусь погано видно.
Не смішіть, я не хлопчик у політиці, спостерігаю за цим уже понад 15 років. Націонал-демократи тільки тим і займалися всі роки після незалежності, що агітували народ тяжким минулим. Як результат, вони з кожним роком втрачали голоси. І лише коли Ющенко почав боротися (та ще й не словом, а ділом) з тяжким сучасним, голоси почали прибувати.
>
> Просто ви не звертаєте уваги, хто саме в Україні коло керма останні 13 років та який вони мали стосунок до режиму СССР.
Я чудово це знаю, але цей аргумент не діє на виборців.
>
> Можу навести ваші точні слова, де ви казали, що переважна більшість діаспорян "про-кучмівська".
Саме так.
>
> Побудували ви це марення на власних здибанках з кількома діаспорянцями.
Кількасот діаспорян - це кілька? Форум українців, Конгрес, український базар у Вашингтоні - це ж прежставники всіх організацій, вершки так би мовити діаспорної еліти. Якби діаспора була хоча б різною, то я б почув різні думки. Але я розмовляв з десятками людей і чомусь від жодного з них не почув нічого антикучмівського.
>
> Чому ці зустрічі мають більшу вагу, ніж допомога Мирославі, мені не зрозуміло.
Тому, що допомога Мирославі - це замало для такої великої діаспори.
>
> Мирослава їхала до США, бо знала, що їй там допоможуть. Слава Богові, що вона мала більше поваги до діаспори, ніж маєте ви.
Я промовчу
>
> Можемо почати говорити й про маніпуляції. Як то чисто комсомолське знущання з молебнів та діаспори.
Навіщо Ви брешете, Андрію? Ви ж, судячи з Ваших дописів, віруюча людина? Де я знущався з молебнів? Я писав, що молебні не наближають кінця режиму Кучми, але де тут знущання? Я поважаю почуття віруючих і не відкидаю їхнього права на молебні та потреби в них для цих людей. Я просто не бачу зв"язку між описаними Вами молебнями та поваленням режиму Кучми, що ніяк не є закликом до віруючих покинути молитися, бо молебні проводяться не для повалення Кучми. Піде Кучму, стане Ющенко. а молебні будуть і надалі.
До того ж, Вам слід іноді пошукати колоду у своєму оці, бо, якщо вже брати знущання з молебнів, то чому воно має бути саме комсомольським? Атеїзм як явище з"явився задовго до народження комсомолу. Богохульство - не є тотожне з комсомолом, хоча комсомол є тотожним з богохульством. До речі, антирелігійні мотиви наявні у творчості таких великих українців як Тарас Шевченко, наприклад.
Тільки не треба приписувати мені після цих слів богохульства. Я не воююю з церквою чи молебнями, навпаки, я допомагаю церкві, між іншим. Просто я описав Ваш концептуально неправильний підхід.
А от розвішувати ярлики на кшталт слова "комсомольський", коли немає аргументів, це вже дуже подібне до радянської пропаганди.
>
> Вона громадянка України. Яка діаспора?
Я вже писав, що мав на увазі під поняттям діаспора. До речі, ні Мирослава, ні ті люди-громадяни України, які їй допомагають, не вважають себе діаспорою. Але допомагають їй і деякі діаспоряни. Це факт. До речі, ці діаспоряни не були на молебні, який відбувався напередодні українського базару.
>
> Так що не дуже тисніть на мою совість, хоч вона й не така вогнестійка, як совість комсомольця.
Вона ще стійкіша. Ви шукаєте до чого причепитися, замість наведення фактажу.
2003.11.29 | Andrij
Re: Брешете, на жаль, ви
Спочатку, щодо вашої суто комсомольської брехні. "Комсомольської", бо комсомольські лідери дуже схоже за часів сувка лаяли українську діаспору. Тільки тоді вона була "націонал-буржуазна", а тепер стала "про-кучмівська". Комсомольці тоді теж оббрехували молебні, казали, що вони не мають стосунку до реального життя. Тобто, люди на тих молебнях реальні, слова теж реальні, але ж то В ЦЕРКВІ, тобто, не мають жодоного стосунку до Дніпрогесу, вибачте, боротьбі проти Кучми.Тепер далі щодо вашої брехні.
Михайло Свистович пише:
> Я задав купу питань, але Ви мені не дали жодної відповіді щодо конкретних справ ліаспори, окрім допомоги Мирославі, при тому. що це є допомога з боку окремих діаспорян, а не діаспорних організацій.
Ось знову збрехали. Вам написали повідомлення про півгодинну розповідь Голосу Америки про акцію в Києві. Загалом, таких розповідей на Свободі, Вільній Європі, БіБіСі, т.і. було стільки, що тільки комсомолець не помітить. Хто працює на тих радіостанціях? Хто лобіює спонсорування тих програм? Правильно, товаріщі комсомольці, Пушкін. Діаспора тут геть ні до чого.
> > Просто ви не звертаєте уваги, хто саме в Україні коло керма останні 13 років та який вони мали стосунок до режиму СССР.
>
> Я чудово це знаю, але цей аргумент не діє на виборців.
А діаспорі й не треба "діяти на виборців". Вони діють там, де вони мешкають. Чи ви не знали? О, так, це важко зрозуміти.
> > Можу навести ваші точні слова, де ви казали, що переважна більшість діаспорян "про-кучмівська".
>
> Саме так.
Маладєц, правільна гаваріш!
> > Побудували ви це марення на власних здибанках з кількома діаспорянцями.
>
> Кількасот діаспорян - це кілька? Форум українців, Конгрес, український базар у Вашингтоні - це ж прежставники всіх організацій, вершки так би мовити діаспорної еліти. Якби діаспора була хоча б різною, то я б почув різні думки. Але я розмовляв з десятками людей і чомусь від жодного з них не почув нічого антикучмівського.
Я ось з вами поспілкувався, і теж не хочу ВАМ казати нічого антикучмівського. Тобто, це як агітувати комсомольців проти Сталіна. Начебто, вони й проти, але у спілкуванні "щось не те".
> Тому, що допомога Мирославі - це замало для такої великої діаспори.
Це було б "замало", якби крихітна Україна разом з могутньою опозицією допомогли їй в Україні. А так, пробачте, схоже трішки на базар.
> > Можемо почати говорити й про маніпуляції. Як то чисто комсомолське знущання з молебнів та діаспори.
>
> Навіщо Ви брешете, Андрію? Ви ж, судячи з Ваших дописів, віруюча людина? Де я знущався з молебнів?
Тут, http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1069773457&first=1070135306&last=1070109391
Молебні то не "конкретні дії", не "конкретні люди"?
> До того ж, Вам слід іноді пошукати колоду у своєму оці, бо, якщо вже брати знущання з молебнів, то чому воно має бути саме комсомольським?
Воно просто СХОЖЕ на комсомольське. Я не думаю, що ви зараз є активний член комсомолу.
2003.11.26 | Михайло Свистович
Re: Чим можна допомогти?
Я дуже Вам вдячний, Богдане, за це питання.Бо тріпатися на форумі всі можуть, а от конкретно щось маленьке зробити для загальної справи…
Ми збираємося через деякий час звернутися тут до народу з пропозицією про допомогу. Там буде все детально розписано.
Поки ж що я хочу Вас попросити взнати мені львівські тарифи, яких не вказав Франко, і відповідь поставити в ту гілку (http://maidan.org.ua/n/free/1069328307). Це ж неважко, Ви чи Ваші батьки платите ж за цими тарифами.
Богдан пише:
>
> Може знайдеться якась конкретна робота? Правда часу в мене не багато. Мушу виживати.
Напишіть, що Ви можете робити, і скільки годин на тиждень приділяти свого часу.
>
> До речі, молебні в церквах це в сотні раз дієвіше за всю опозицію разом взяту (у випадку коли їх правлять Священники, а не КГБісти). Ну і конкретні справи треба робити.
Молебні дієві тоді, коли вони робляться "разом з" конкретними справами, а не "замість" конкретних справ.
2003.11.27 | Andrij
Re: Що таке "конкретні справи"?
Михайло Свистович пише:> Молебні дієві тоді, коли вони робляться "разом з" конкретними справами, а не "замість" конкретних справ.
Перекладіть на нормальну мову, будь ласка, що таке "конкретні справи" і чим вони суттєво відрізняються від конкретних молебнів. Тобто, від конкретних масових зібрань українців проти режиму Кучми.
Ви часом не прихильник большевізму? Ті теж весь час торочили про "конкретні справи". Потім постріляли під три чорти всіх "не конкретних" та зробили конкретну диктатуру.
Сказати чесно, з яких пір ви стали лідером опозиції, що є "конкретніше опозиційний" за всіх нині існуючих українців?
2003.11.27 | Михайло Свистович
Re: Що таке "конкретні справи"?
Andrij пише:>
> Перекладіть на нормальну мову, будь ласка, що таке "конкретні справи"
Приклад з підтримкою Мирослави Гонгадзе. Розповсюдження відомостей про злочигни режиму Кучми. Звернення, листи, виступи, засудження конкретних дій режиму з боку діаспори, волонтерська робота діаспорян на тих, хто проти Кучми чи конкретних злочинних дій.
>
> і чим вони суттєво відрізняються від конкретних молебнів.
Це залежіть в якому форматі проходить молебен.
>
> Ви часом не прихильник большевізму?
Ви добре знаєте, що ні.
>
> Ті теж весь час торочили про "конкретні справи". Потім постріляли під три чорти всіх "не конкретних" та зробили конкретну диктатуру.
Ви знову займаєтеся маніпуляцією. Про конкретні справи торочать всі, хто дійсно прагне щось робити, а не говорити, незалежно від ідеології. І постріляли більшовики в першу чергу саме конкретних, вже потім неконкретних виморили голодом, коли не стало конкретних, які б підняли народ проти цього.
>
> Сказати чесно, з яких пір ви стали лідером опозиції, що є "конкретніше опозиційний" за всіх нині існуючих українців?
Я не є лідером опозиції, я просто намагюсь щось робити: щоденно, щогодино, щохвилинно. Хто сумнівається, може приїхати до мене додому без попередження, наприклад, у будь-які вихідні (в ці дні я майже завжди в Ірпені) і промоніторити.
2003.11.26 | Andrij
Re: Хто важливіший у війні, солдат чи інженер?
Солдат стріляє, інженер розробляє, з чого стріляти. Можна послати на три літери всіх інженерів. Тоді незабаром не буде, з чого стріляти.А молебні потрібні. Читайте хоч інших, якшо мені не вірите.
2003.11.26 | Михайло Свистович
Re: Всі важливі.
Andrij пише:> Солдат стріляє, інженер розробляє, з чого стріляти. Можна послати на три літери всіх інженерів. Тоді незабаром не буде, з чого стріляти.
Ну так я виконую роль інженера. Але і ролі солдата не цураюсь, бо солдат також не вистачає.
>
> А молебні потрібні. Читайте хоч інших, якшо мені не вірите.
Я вже відповів трохи вище.
2003.12.02 | Andrij
Re: А скільки ви маєте радіостанцій, інженере? (-)
2003.11.25 | Ірландець
Чи є сайт "Кмари"?
Чи є сайт "Кмари"? Чи інших опозиційних сил Грузії?2003.11.25 | Михайло Свистович
http://www.kmara.ge
Перепрошую, ВЖЕ маю бігти, тому інші сайти згодом.2003.11.26 | Михайло Свистович
Re:Ще давати чи ні? Бо вони або англійською, або грузинською (-)
2003.11.27 | Ірландець
Давай(-)
Давай, давай...2003.11.27 | Михайло Свистович
Re: У вихідні. Вони в мене на іншому компі (-)
2003.11.25 | Maxym
Nu i slava Bohu
My shche ne znajemo, chym use tam zakinchytsja i shcho bude v Gruziji cherez rik2003.11.26 | Andrij
Re: Через рік там нічого сильно нового не буде
Це як було в Прбалтиці. В 1992 році Прибалтика жила майже як Україна. В 2003 році Прибалтику запрошують до ЄС, а в Україні прем'єр-уголовник.Тобто, через рік Грузія буде майже такою ж бідною, але значно демократичнішою. Через десять років Грузію запросять до ЄС, а в Україні дуже ймовірно буде прем'єр-уголовник.
2003.11.26 | Петро Швай
Re: Навіщо ж так песимістично? (-)
2003.11.26 | Andrij
Re: Нігого не народжується з нічого
Ось побачите, українців позбавлять права обрати нового президента. Наступні десять років будуть правити донецькі+сдпу(о)+комуністи. Росія та тупа опозиція не дозволять інакше.2003.11.26 | Bіктор Уколов
Андрію, навмисно для вас пишу не під ніком
Andrij пише:> Ось побачите, українців позбавлять права обрати нового президента. Наступні десять років будуть правити донецькі+сдпу(о)+комуністи. Росія та тупа опозиція не дозволять інакше.
Якщо українців позбавлять права обирати нового президента, ми візьмемо це право самі. І я не заздрю тим, хто трапиться нам на шляху.
Виборці є виборцями доти, доки є вибори. Якщо виборів немає, владу беруть в інший спосіб. Думаю Кучма і ті, хто при владі поруч з ним, це розуміють прекрасно.
2003.11.28 | Andrij
Re: Дякую, повінстю на вашому боці
В нашому народові існує природня шляхетність. Просто так не підемо, не цього разу.Bіктор Уколов пише:
> Якщо українців позбавлять права обирати нового президента, ми візьмемо це право самі. І я не заздрю тим, хто трапиться нам на шляху.
> Виборці є виборцями доти, доки є вибори. Якщо виборів немає, владу беруть в інший спосіб. Думаю Кучма і ті, хто при владі поруч з ним, це розуміють прекрасно.
2003.11.26 | Михайло Свистович
Re: Нігого не народжується з нічого
Andrij пише:> Ось побачите, українців позбавлять права обрати нового президента. Наступні десять років будуть правити донецькі+сдпу(о)+комуністи.
Ну так давайте зробимо, щоб цього не сталося.
А от комуністи правити не будуть вже ніколи.
Не дадуть їм донецькі+сдпу(о)
2003.11.28 | настрадамус
Re: Нігого не народжується з нічого
Симоненко выступал по ТВ и оргументировал шо надо шоб выбирал ВС, так шо это факт . Это должно быть главной темой оппозиции для народа . Есть выход ,усилиная вербовка в оппозиционные фракции дипутатов . Не зависимо от результата .2003.11.30 | Петро Швай
Re: Це що? Юстас - Алексу? Чи загострення?
настрадамус пише:> Симоненко выступал по ТВ и оргументировал шо надо шоб выбирал ВС, так шо это факт . Это должно быть главной темой оппозиции для народа . Есть выход ,усилиная вербовка в оппозиционные фракции дипутатов . Не зависимо от результата .
2003.11.29 | VENED
Ничего хорошего через год в Грузии не будет...
Ну не знаем мы что будет в Грузии через год - но, если выберут президентом Саакашвиле - то в Грузиии будет хуже чем при Шеварнадзе.Если смотрели по евровидению "бархатную революцию" то наверное заметили, что улицы практически не освещаются. В такой ситуации интеграция в Евросоюз выглядит наивно, а про НАТО можно вообще забыть на обозримое будущее, туда не берут страны с конфликтными границами...
И потом, грузинских политиков губит романтизм...
Ну уйдут "миротворцы" из Абхазии - и что?
Тут РФ с Чечней толком справиться не сможет, а уж Грузия с Абхазией не справится НИКОГДА. Кстати даже с Южной Осетией, где менее 100 000жителей тоже никогда не справится. Так и надо жить реалиями. Что отпало то отпало, сживайся с данностью.
2003.11.29 | Михайло Свистович
Re: Ги-ги
VENED пише:> Ну уйдут "миротворцы" из Абхазии - и что?
> Тут РФ с Чечней толком справиться не сможет, а уж Грузия с Абхазией не справится НИКОГДА. Кстати даже с Южной Осетией, где менее 100 000жителей тоже никогда не справится.
Якщо Росія не втручатиметься - впорається за два місяці.
2003.11.29 | VENED
Теоретически возможна Грузия на Украине
>Вот сижу, анализирую и вижу - не возможна! По крайне мере в такой форме, как это произошло в Грузии сейчас. Почему?>1. Народ снова "пропинает". У нас не то, что 60 тыс. - даже 50 тыс. со всей Украины собрать была проблема 16 сентября 2001 г. (один раз только удалось). И то почти никто даже летом(!) на улице не ночевал. Только пошел легкий дождик - все разбежались. Не то что 3-4 суток на улице в ноябре как в Тбилиси.
Дело не в количестве тысяч на улице - в октябре 1993 в Москве было не больше демонстрантов чем в Тбилиси
>2. Я видел вблизи наших "бройлеров" от спецназа МВД. Эти на сторону оппозиции не перейдут. Разве что милиционерчики из ППС, и то далеко не все.
Ох, не возможно закладываться на настроение спец служб. За постсоветское время были разные истории. С той же Грузией, кстати.
3. В отличие от Шеварднадзе Медведчук не раздумывая отдаст приказ стрелять (или "выбьет" аналогичный приказ из Кучмы).
Конечно отдаст, посоветовавшись с влиятельными силами. А уж там как скажут. Ельцин в 1993 советовался, например, с американским и англ. послом. Там дали добро
2003.11.29 | Смогитель Вадим
Re:Хто сумнівається, що марЧук виконає наказ банк. банди?(-)
2003.12.03 | Алексей
Re: Возможна ли Грузия на Украине?
Полный развал Украины на мелкие части России не выгоден геополитически. России нужно принимать меры по контролируемому развалу "Вашей" страны: на западе бендеры (боюсь правда этих нищих ни Польша, ни ЕС присоединять и кормить не захотят), восточные области и Крым должны отойти к России, а между ними должна быть создано буферное государство (придерживающееся такой же политики, как сегодня Украина: то туда, то сюда).2003.12.03 | пан Roller
До Грузии нам треба еще идти пол срока.
DworkinМашины пише:> Вот сижу, анализирую и вижу - не возможна! По крайне мере в такой форме, как это произошло в Грузии сейчас. Почему?
>
> 1. Народ снова "пропинает". У нас не то, что 60 тыс. - даже 50 тыс. со всей Украины собрать была проблема 16 сентября 2001 г. (один раз только удалось). И то почти никто даже летом(!) на улице не ночевал. Только пошел легкий дождик - все разбежались. Не то что 3-4 суток на улице в ноябре как в Тбилиси.
>
> 2. Я видел вблизи наших "бройлеров" от спецназа МВД. Эти на сторону оппозиции не перейдут. Разве что милиционерчики из ППС, и то далеко не все.
>
> 3. В отличие от Шеварднадзе Медведчук не раздумывая отдаст приказ стрелять (или "выбьет" аналогичный приказ из Кучмы).
Только что просмотрел прямое интервью па Интеру с Саакашвили.
Ключевым моментом в вопросе переворота остается вопрос, как и почему охрана Шеварднадзе не выполнила свои функции.
Влияние ли Москвы Вашингтона, сыграло внутренняя ли причина. Называется имена Сороса. Мне сразу же вспомнилось имя Березовского, и видимо не случайно. Сегодня он удачно приземлился в Тбилиси.
Факт остается факт о том, что Шеварднадзе не отдал приказ о применении силы, видимо это и дало повод для снятия охраны. Но это же спасло его семью от физической расправы. Зато на Саакашвили он подписал три приказа, в том числе на ликвидацию. Это говорит о том, что сам он не такой уж белый пушистый, как на представляется сегодня.
Другая причина, то о чем сказал Саакашвили, полный распад государственной машины. Саакашвили в своем интервью отметил, что много знал о коррупции, но то, что госмашина, как механизм пришла в полный развал, масштабы достигнутого распада, даже ему показались удручающими.
Машины просто нет. Управление отсутствует. Хотя в это трудно поверить.
В пример он поставил Украину, на которую возлагает большие надежды как на регионального лидера с имперскими задатками.
Вопрос, «возможна ли Грузия в Украине» находит положительный ответ. Но, отдаем ли мы себе отчет в том, о чем спрашиваем. Хотим ли мы этого? Или, хотим не допустить этого?
До Грузии нам треба еще идти пол срока.
Минимальная зарплата 205 грн против Грузинской 100 грн, и пенсии 35 грн. говорит о том, что Украине для того что бы "догнать" Грузию треба еще немного поработать над развалом.
Brgds
2003.12.04 | Петро Швай
Re: А срока было сорок сороков. (с) Высоцкий (-)