МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому наші політики ігнорують інтернет ?

08/20/2003 | В.І.
Чому вони не приймають участі в форумах і не обговорюють питання та пропозиції, які ставлять їх виборці ?
Це що, боязнь почути про себе неприємну правду ? Боязнь нарватись на грубість ? Боязнь показати свою некомпетентність ? А може це невміння вести дискусії з більш грамотною аудиторією і достойно витримувати удари невидимого противника ? А може просто невміння користуватись компютером ?
Я можу зрозуміти мурляче кредо бандюків типу Януковича. Їм на нас просто глибоко начхати. Вони своє вже мають і думають та говорять за них блазні Погребинські та Піховшеки. А як зрозуміти наших опозиціонерів ? Чому вони не використовують на всі 100 % можливості інтернету, якщо їх, за їх словами, не допускають до інших засобів масової інформації ? Чому б їм не організувати щось таке : “ЩОСУБОТИ О 20.00 В ІНТЕРНЕТІ В ПРЯМОМУ СПІЛКУВАННІ, БЕЗ РЕДАГУВАНЬ ТА ОБМЕЖЕНЬ , КОМЕНТУЄ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ФОРУМІ “МАЙДАН” В.А.ЮЩЕНКО” (ТИМОШЕНКО, СИМОНЕНКО)? Думаю таке шоу збирало б біля моніторів навіть пенсіонерів.

Відповіді

 • 2003.08.21 | Роман ShaRP

  Усе й одразу.

  В.І. пише:
  > Чому вони не приймають участі в форумах і не обговорюють питання та пропозиції, які ставлять їх виборці ?
  > Це що, боязнь почути про себе неприємну правду ? Боязнь нарватись на грубість ? Боязнь показати свою некомпетентність ? А може це невміння вести дискусії з більш грамотною аудиторією і достойно витримувати удари невидимого противника ? А може просто невміння користуватись компютером ?

  Усе й одразу (хоча трапляються й винятки, але серед політичних персон меншого рангу). В зірок шоу-бізнеса часто схожа ситуація, але там є менеджер, що приведе за ручку і купа добровільних помічників. У політиків такого немає. Сайти заводити/оновлювати -- і то нема кому.
  А якщо і є, то ці "хтось" часто думають лише про то, як збити з підопічних гроші.
 • 2003.08.21 | KE

  Это не так. Нет только "прямого контакта"

  В.І. пише:
  > Чому вони не приймають участі в форумах і не обговорюють питання та пропозиції, які ставлять їх виборці ?

  Ну, для этого им, хотя бы, надо разбираться в темах. ;)

  Было несколько примеров, когда известные журналисты или политтехнологи лезли в форумы, пообщаться. Результат был всегда один, их делали как бройлерных куриц.

  А причина проста, они не в состоянии выдерживать прямых вопросов. Которые легко задавать в интернете, но мало кто решиться их задавать в жизни.

  > Це що, боязнь почути про себе неприємну правду ?

  ага

  > Боязнь нарватись на грубість ? Боязнь показати свою некомпетентність ?

  ага

  > А може це невміння вести дискусії з більш грамотною аудиторією і достойно витримувати удари невидимого противника ?

  ага

  > А може просто невміння користуватись компютером ?

  нет, по интернету они ходят. Я знаю нескольких крупных украинских политиков, которые регулярно читают этот форум и укр. правду

  > Я можу зрозуміти мурляче кредо бандюків типу Януковича. Їм на нас просто глибоко начхати.

  И это то же. Начхать !

  > Вони своє вже мають і думають та говорять за них блазні Погребинські та Піховшеки. А як зрозуміти наших опозиціонерів ?

  аналогично, проще запускать косвенную рекламу, чем прямую.

  > Чому вони не використовують на всі 100 % можливості інтернету, якщо їх, за їх словами, не допускають до інших засобів масової інформації ?

  выше.

  > Чому б їм не організувати щось таке : “ЩОСУБОТИ О 20.00 В ІНТЕРНЕТІ В ПРЯМОМУ СПІЛКУВАННІ, БЕЗ РЕДАГУВАНЬ ТА ОБМЕЖЕНЬ , КОМЕНТУЄ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ФОРУМІ “МАЙДАН” В.А.ЮЩЕНКО” (ТИМОШЕНКО, СИМОНЕНКО)?

  они это смогут. Но посадят вместо себя кого-то другого.

  > Думаю таке шоу збирало б біля моніторів навіть пенсіонерів.

  ;)


  На самом деле, все еще проще.

  Задайтесь вопросом, почему в странах СНГ, среди политиков, так не популярны прямые беседы с избирателями - прямой эфир? Почему вопросы им готовят, спрашивающих им готовят их люди.

  Почему бы не устроить прямой эфир не с теми, кто их поддерживает, а ровно наоборот, с теми, кто выступает против них и кто подобран командой противника? Вот это было бы зрелище, вот тут бы вскрылось многое. Но, тот же Ющенко этого боится истерически :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.08.21 | Мінор

   Той хто не раз проводив прямий ефір.

   Інтернет ігнорують через обмеженість аудиторії. Політик національного масштабу, як правило, бажає говорити для всіх, а не для групи в 20-30 чоловік, які прорвуться на форум та кількох тисяч читачів Інтернету, які знайдуть це пізніше. Але, зрештою, прес-конференції на Майдані були.
   Прямі ефіри мені доводилось і готувати, і проводити на радіо, і на телебаченні. Проте десь з 1997-1998 року прямі ефіри майже зникли. Кучма їх уникає, а його приклад наслідують інші.
   Ющенко провів не один прямий ефір, коли його пускали на такі програми. Я особисто був присутній під час прямого ефіру на ІНТЕРі в 2000 р, у якому брали участь прем"єр Ющенко і спікер парламенту Плющ. Я намагався підготувати Івана Степановича до, по-можливості, коротших відповідей, бо час ефіру обмежений і був задоволений, що Плющ зумів витримати той темп. Але при цьому я з задрістю спостерігав за вмінням Віктора Андрійовича тримати удар, його пластичністю в дискусії і динамічністю. Це був не зовсім не той Ющенко із зчепленими на грудях пальчиками, якого можна було побачити на трибуні на УТ - він умів дискутувати і робив це з радістю і запалом, особливо коли попадався розумний опонент.
   Бачив я Ющенка і на виборчій кампанії 2002 року, коли він приїхав виступати перед студентами КДУ в наш Голосіївський округ, де мені довелося організовувати виборчу кампанію С. Терьохіна. Тоді Ющенку довелось виступати в присутності не тільки прихильників, але й значної групи опонентів, які тримали плакати "За Єдину Україну". Віктор Андрійович попросив хлопців з цим плакатам стати прямо під трибуною і протягом усього виступу мав їхній плакат, як наочний приклад політичної сили, яку він критикував. Коли Ющенко пішов, хлопці порвали той плакат під аплодисменти присутніх. За результатами виборів на дільницях, де голосували студенти КДУ, ЗаЄдУ не пройшла 4% бар"єр, попри те, що ректор КДУ був 4 номером у списку тієї політичної сили. Натомість блок Ющенка був незаперечним лідером і це найкраща оцінка його вмінню безпосередньо спілкуватися з людьми.

   Тож КЕ видає бажане за дійсне


   KE пише:
   > Было несколько примеров, когда известные журналисты или политтехнологи лезли в форумы, пообщаться. Результат был всегда один, их делали как бройлерных куриц.
   >
   > А причина проста, они не в состоянии выдерживать прямых вопросов. Которые легко задавать в интернете, но мало кто решиться их задавать в жизни.

   Як "технолог", я не хочу дискутувати з КЕ не тому, що він мене "разделает как бройлерную курицу", а тому, що погляди КЕ не роблять погоди в Україні. От коли соцопитування, а радше результати виборів засвідчать, що однодумці КЕ можуть бодай наблизитись до 4%, тоді ми подискутуємо. А поки-що, вони маргінали :-)

   > Почему бы не устроить прямой эфир не с теми, кто их поддерживает, а ровно наоборот, с теми, кто выступает против них и кто подобран командой противника? Вот это было бы зрелище, вот тут бы вскрылось многое. Но, тот же Ющенко этого боится истерически :)

   Ніколи не бачив Ющенка-істеричного. Певно це одна з тих рис характеру, яку так хочуть побачити його опоненти, але навіть натяку на яку в нього не існує.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.08.21 | KE

    Уколов, то что Вы фанат Ющенко и так было известно :)

    Упуская все, что Вы написали, и Вашу брехню и факты. Скажу только одно:

    вот когда Ющенко будет официально двигаться в президенты и его попросят в прямой (не подготовленный ) эфир. Я очень хотел бы ЕГО видеть, а не его людей. Но, уверен, что мне это не суждено, как и не суждено мне было увидеть хваленые Ваши прямые эфиру Юща.

    А теперь запомните! Любой человек с менталитетом Ющенко (самодовольного лидера) не в состоянии идти на прямой эфир, это аксиома!

    И последнее. Узнайте, сколько в Украине интернетчиков! А потом еще раз попробуйте назвать цифру 20-30 человек. И Вы поймете, что это либо плохая реклама, либо Ваши "знания", либо популярность политика!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.08.21 | Мінор

     Не варто так перейматися. Часом маргіналів оцінюють аж нащадки

     Погляньте як тепер ставляться до дисидентів.
     А щодо Ющенка... , я переконаний що він навіть у непідготовленому прямому ефірі виглядав би набагато краще, аніж Л.М. Кучма на теледебатах 1999 року в програмі Піховшека :-)

     Я аж ніяк не фанат Ющенка, але реаліст і бачу цю кандидатуру як консолідуючу для українців (всіх національностей). Бо протистояння проходить не в національній площині і не у ставленні до РФ або Заходу. Справжнє протистояння між тими, хто віддає перевагу чесному бізнесу і тими, хто хоче продовжувати красти з бюджету країни. Мені навіть Черномирдін тим подобається, що красти з бюджету вважає "в западло".
     Ющенко, чи не єдиний з кандидатів, може запропонувати існуючому нормальному бінесу збереження статус-кво. Але це не стосується тих, хто планує наварюватись на бюджеті, де б вони тепер не були.
     Я не розумію, чому русофілам, які завжди запевняють нас у тому, що бажають лише добра Україні, так не подобається Ющенко. Тут з двох одне: або русофіли не бажають добра Україні, або їх засліплює лють на НРУ, який аж ніяк не грає визначальної ролі в НУ. Але, зрештою, без русофілів Ющенко не пропаде. Та от, іронія долі, після його перемоги на виборах і русофілам стане легше жити і пропагуючи свої погляди в умовах справжньої демократії в ЗМІ, а не лише в інтернеті :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.08.21 | KE

      С чего Вы взяли, что я себя маргиналом считаю? :)

      Вы ошибаетесь! Я, как раз, считаю себя представителем не представленного в Украине большинства русско культурного населения. Без русофобских замашек и желания всего награбить. Вот туда то и относите бОльшую часть не голосующих Востока, Центра, Юга Украины и не малые части тех, кто голосует за: Мороза, Тимошенко, СДПУ(о), ЗА ЕДУ, Партия Регионов, Витренко ... . Понятно?

      Мінор пише:
      > Погляньте як тепер ставляться до дисидентів.
      > А щодо Ющенка... , я переконаний що він навіть у непідготовленому прямому ефірі виглядав би набагато краще, аніж Л.М. Кучма на теледебатах 1999 року в програмі Піховшека :-)

      Не, ну это факт - Кучму вообще на люди пускать нельзя :) Но в прямом эфире Медведчук даст Ющенко 10 очков форы.


      >
      > Я аж ніяк не фанат Ющенка, але реаліст і бачу цю кандидатуру як консолідуючу для українців (всіх національностей). Бо протистояння проходить не в національній площині і не у ставленні до РФ або Заходу. Справжнє протистояння між тими, хто віддає перевагу чесному бізнесу і тими, хто хоче продовжувати красти з бюджету країни. Мені навіть Черномирдін тим подобається, що красти з бюджету вважає "в западло".
      > Ющенко, чи не єдиний з кандидатів, може запропонувати існуючому нормальному бінесу збереження статус-кво. Але це не стосується тих, хто планує наварюватись на бюджеті, де б вони тепер не були.
      > Я не розумію, чому русофілам, які завжди запевняють нас у тому, що бажають лише добра Україні, так не подобається Ющенко. Тут з двох одне: або русофіли не бажають добра Україні, або їх засліплює лють на НРУ, який аж ніяк не грає визначальної ролі в НУ. Але, зрештою, без русофілів Ющенко не пропаде. Та от, іронія долі, після його перемоги на виборах і русофілам стане легше жити і пропагуючи свої погляди в умовах справжньої демократії в ЗМІ, а не лише в інтернеті :-)

      Вы именно ФАНАТ ;)

      1) Ющенко консолидирует только националистов. Или есть у него кто-то кто бы голосовал за двуязычие ? ;)
      2) Ющенко крал из бюджета сам, либо помогал красть (Банк Украина). Ничего Честного в его приХватизации я не обнаружил.
      3) Ющенко много обещает, это так, но сделает ли он, я сомневаюсь. см.2.
      4) Я не верю, что русофилам станет легче, при Ющенко. У Ющенко в команде нет русофилов ;)

      Вот пункты, на которые Вы не сможете дать отрицательных ответов. Хотя знаете о них. Вы не можете их увидеть, соответственно - это фанатизм.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.08.21 | Мінор

       Re: С чего Вы взяли, что я себя маргиналом считаю? :)

       KE пише:
       > 2) Ющенко крал из бюджета сам, либо помогал красть (Банк Украина). Ничего Честного в его приХватизации я не обнаружил.

       Це наклеп, за який, як на мене, ви мусили б відповідати у суді, якби не ховалися за псевдонімом.

       Ви можете себе не вважати маргіналом, але ваші погляди майже ідентичні до поглядів політичних партій, що не змогли зібрати і 1% на парламентських виборах 2002 року в Україні.
       Дерзайте, працюйте, агітуйте. Коли будете більш популярними, тоді може й звернемо на вас трохи уваги.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.08.21 | KE

        Re: С чего Вы взяли, что я себя маргиналом считаю? :)

        Мінор пише:
        > KE пише:
        > > 2) Ющенко крал из бюджета сам, либо помогал красть (Банк Украина). Ничего Честного в его приХватизации я не обнаружил.
        >
        > Це наклеп, за який, як на мене, ви мусили б відповідати у суді, якби не ховалися за псевдонімом.

        Кваснюк Егор Григорьевич. г. Одесса. обр. высшее юридическое.

        Подавайте в суд! :)

        >
        > Ви можете себе не вважати маргіналом, але ваші погляди майже ідентичні до поглядів політичних партій, що не змогли зібрати і 1% на парламентських виборах 2002 року в Україні.

        Вы имеете ввиду Русский Блок? Вы не правы. Русский Блок не выражает моих взглядов. От отражает часть моих взглядов на национальную ситуацию в Украине. Это не как не может считаться моей партией. Я уже не говорю о слабой раскрутке и плохой работе. Достаточно только сказать, что о Русском Блоке и вообще о нем знают слишком малою. В основном, то что знаете Вы - а именно, желание побороться за национальное равноправие в Украине.

        Но, с таким же успехом Вы можете отнести меня к коммунистам, витренковцам, трудовой украине, медведчукам ... короче, ко всем, кто ЗАЯВЛЯЛ о необходимости двуязычия в Украине.

        > Дерзайте, працюйте, агітуйте. Коли будете більш популярними, тоді може й звернемо на вас трохи уваги.

        Это Вы кому? :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.08.21 | Віктор Уколов

         Це я Кваснюку Єгору Григоровичу


         > > Дерзайте, працюйте, агітуйте. Коли будете більш популярними, тоді може й звернемо на вас трохи уваги.
         >
         > Это Вы кому? :)

         Вам, Єгоре Григоровичу. Ви неодноразово висловлювались на форумі і вас я знаю вже досить непогано. Не думаю, що Ющенко розраховує на підтримку ваших однодумців. Політик, який би намагався вгодити всім став би проституткою, а він таким не стане.
         Дискутувати в інтернеті для кандидата у президенти є нераціональним. Надто мала аудиторія, надто велика спокуса в опонентів підмінити аргументи емоціями.
      • 2003.08.21 | Горицвіт

       оце сильний гумор:

       > считаю себя представителем не представленного в Украине большинства русско культурного населения


       Не представленного большинства :-))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.08.21 | KE

        ничего смешного, для Украины, это очень печально (-)

       • 2003.08.21 | Navigator

        Шановний КаЕне,русско культурного пишеться через дефіс

        а ви або рускій, або культурний ...
 • 2003.08.21 | Тестер

  Re: Одним реченням.

  Вони бояться прямих запитань, вони толком не знають, що робити.
  І в принципі нас тут дуже мало.
 • 2003.08.21 | Людмила Коваль

  Re: Чому наші політики ігнорують інтернет ?

  В.І. пише:
  > Чому вони не приймають участі в форумах і не обговорюють питання та пропозиції, які ставлять їх виборці ?
  > Це що, боязнь почути про себе неприємну правду ? Боязнь нарватись на грубість ? Боязнь показати свою некомпетентність ? А може це невміння вести дискусії з більш грамотною аудиторією і достойно витримувати удари невидимого противника ? А може просто невміння користуватись компютером ?


  Напевно Ваші слова мають сенс по відношенню до таких політиків як Кучма, Янукович (якого Ви згадали), але аж ніяк не відносяться до лідерів опозиції (перших осіб опозиції). Не можна так сказати і про Тигипка, наприклад, чи того ж Медведчука.

  Думаю Мінор правий. 20-30 чоловік, ну нехай навіть 50 (хоч точно нема)тих, хто дискутує на Майдані - це замала аудиторія.
  А час. Не мені Вам розповідати скільки часу зжерає форум, коли "зав"яжешся" у дискусію.
  Крім того на форумі є народ з яким дискутувати абсолютно без сенсу. У тих головах так усе перекручено, стільки сміття, що диву даєшся і не розумієш якого розміру має бути та голова, щоб то усе змістити.

  І головне - дискусії в інеті мало продуктивні. Учасники зазвичай підміняють аргументи емоціями, а з емоціями сперечатись не можливо. От і виходить, що дискутувати на форумі - це марнувати час.

  На жаль не пригадаю ні одного проекту, який би Майдан довів до реалізації. От і "Посібник Громадянина" "здох" в кінці кінців.
 • 2003.08.21 | Горицвіт

  дуже правильно

  В.І. пише:
  > Чому вони не приймають участі в форумах і не обговорюють питання та пропозиції, які ставлять їх виборці ?


  Я думаю, що вони не розуміють важливості. Плюс лінуються.


  > Чому б їм не організувати щось таке : “ЩОСУБОТИ О 20.00 В ІНТЕРНЕТІ В ПРЯМОМУ СПІЛКУВАННІ, БЕЗ РЕДАГУВАНЬ ТА ОБМЕЖЕНЬ , КОМЕНТУЄ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ФОРУМІ “МАЙДАН” В.А.ЮЩЕНКО” (ТИМОШЕНКО, СИМОНЕНКО)? Думаю таке шоу збирало б біля моніторів навіть пенсіонерів.


  Нехай навіть не на Майдані. У них є свої партійні сайти. Той же razom.org.ua небачено підніметься в рейтингу, якщо там регулярно буде з'являтися навіть не Ющенко, а, наприклад, Томенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".