МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДОНІЮ: Коли буде "ОSтаNNя баррикаDа"?!

12/17/2003 | Dworkin
Відомо що, наприклад, німецька громадська думка зарождується не в бібліотеках. І, навіть, не на ТБ-дебатах. Вона зароджується у барах за кухлем баравського пива, коли поряд холонуть свіженкі шпикачки, а по ТБ йже матч дортмундської "Боруссії". Саме тоді люди починають відчувати себе справді німцями, а після другого кухля розпочинається тотальне громадське братання та емпатія :)
Можливо, трохи романтично, але недалеко від істини. Саме у барах часто зароджувалися нові политичні, культурні та суспільні течії та рухи.

Але у Киеві зараз немає такого місця, де можно себе відчути саме українцем (якщо не по крові, то по духу). Нам не вистачає "ОSтаNNої баррикаDи"! Саме як місця неформального культурного обміну носіїв української ідеї, місця, де можна слухати саме українську модернову музику, де можна зустрітися з українським поетом чи художником, місця, куди можна привести американця, канадійця чи того-таки німця і показати "ось таки ми українці", насамкінець, місця, де можна познайомитися зі звичайною україномовною дівчиною (брешуть, хто каже, що таких у Києві немає!).

Хто тут казав про "білого коня" та культурну експансію?!
Давайте почнемо хоча б з такого простого і мінімального у себе у столиці! А тим більше це стає дуже актуально на тлі можливих подій у країні, президентських виборів, та загальної национально-культурної апатії, про яку зараз так багато кажуть.

Відповіді

 • 2003.12.18 | svarga

  Re: ДОНІЮ: Коли буде "ОSтаNNя баррикаDа"?!

  >насамкінець, місця, де можна познайомитися зі звичайною україномовною дівчиною (брешуть, хто каже, що таких у Києві немає!).

  :hello: ой, як брешуть! то, може, доки немає Барикади, хай Майдан посприяє? бо таки тема актуальна не тільки для хлопців, а й для дівчат, яким не байдуже, якою мовою говорити :love: слова...
  даруйте, що не про політику :p
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.21 | Dworkin

   Майданові - майданівське :)

   svarga пише:
   > :hello: ой, як брешуть! то, може, доки немає Барикади, хай Майдан посприяє? бо таки тема актуальна не тільки для хлопців, а й для дівчат, яким не байдуже, якою мовою говорити :love: слова...
   > даруйте, що не про політику :p

   Ну моя думка була як раз про те, що Майдан краше залишити для політичних баталій, а питання культурно-трансперсонального характеру краще залишити для місць на кшталт "Останньої барикади" :)

   Хоча... Може й Майдан не слід в цьому питанні зовсім списувати :)
  • 2003.12.21 | Майдан-ІНФОРМ

   Re: Майдан не посприяє.

   По причині неможливості такого сприяння.

   >
   > то, може, доки немає Барикади, хай Майдан посприяє?

   Невідомо, що буде з самим Майданом, оскільки наш перманентний стан постійного виживання на межі зараз знаходиться в стадії гострого загострення (ось така тавтологія, щоб будо ясно).
 • 2003.12.21 | Petro

  Дворкін, ти готовий докласти до донієвих грошей? Я - так.

  Олесю, ти готовий нас прийняти у якості партнерів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.21 | Dworkin

   Принаймі, я готовий посприяти пошуку інвесторів (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua