МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конкурс “Хатинка року” серед помешкань політичної еліти

12/22/2003 | Andrij
Томенко ініціює конкурс “Хатинка року” серед помешкань представників української політичної еліти
[19.12.2003 17:18]


Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО ініціює проведення всеукраїнського конкурсу “Хатинка року”, мета якого – “визначити, хто з представників української політичної еліти найкраще втілив свої архітектурні мрії в життя”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі "Наша Україна", сьогодні під час чат-конференції на сайті www.razom.org.ua він відзначив, що громадяни виявляють надзвичайну зацікавленість архітектурним смаком українських високопосадовців і олігархів, а також їхніми житловими умовами.

Він пообіцяв, що найближчим часом буде сформовано журі, яке і визначатиме переможця в цій номінації. М.ТОМЕНКО також пропонує громадянам повідомляти про хатинки, надсилати електронною поштою фото й опис цих архітектурних шедеврів і не виключає, що з метою винесення об'єктивного та неупередженого вердикту члени журі проводитимуть виїзні засідання.
UNIAN

Відповіді

 • 2003.12.22 | KE

  А хатынки Юща и Юди участвуют в конкурсе? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.12.23 | Чучхе

  Родинна оселя Медведчуків вражає своєю величчю (\)

  http://zamok.mukachevo.net/Arhiv/614-615/main614.html

  Родинна оселя Медведчуків вражає своєю величчю
  І виглядає «крутіше» за державну дачу Леоніда Кучми у Гуті

  Позавчора ввечері чисельна група народних депутатів України, яка перебувала на Закарпатті у зв’язку з подіями навколо незаконного захоплення приймальні народного депутата України, члена фракції “Наша Україна” Сергія Ратушняка, ініційованого головою Закарпатської облдержадміністрації Іваном Різаком, відвідала будівельний об’єкт №1 на Закарпатті – садибу родини Медведчуків, що неподалік села Жденієво Воловецького району.
  Втім відвідини розпочалися з неприємностей – невідомо за чиєю вказівкою перед самим приїздом народних депутатів було перекопано нещодавно прокладену дорогу до “хатинки” головного адміністратора держави. Зрештою, за допомогою правоохоронних органів депутатам вдалося потрапити на об’єкт, чим працівники міліції здивували нардепів, оскільки раніше в конфліктній ситуації, що склалася з приймальнею Сергія Ратушняка, вони бездіяли. За словами народного депутата України Юрія Оробця, в Жденієві правоохоронці діяли професійно, за що він щиро вдячний начальнику УМВС України в Закарпатській області пану Василю Варцабі.
  Потрапивши на дачу, яка буцімто зводиться для потреб футбольного клубу “Динамо”, депутати Верховної Ради наочно переконались у масштабності будівництва. Близько сотні будівельників із Закарпаття, Львівщини, Іванофранківщини, які представляють різні державні фірми – Укрзалізницю, шляхово-експлуатаційні дільниці – допізна працювали. За їх словами, хід будівництва особисто контролює відома телеведуча, а за сумісництвом дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко. Для дачі відведено земельну ділянку площею понад 40 гектарів у заповідній лісовій зоні. Довкола вирубано ліс. Під час відвідин нардепів нікого із відповідальних осіб на дачі не було, а тому з’ясувати, на яких підставах виділено таку величезну ділянку землі, не вдалося.
  Родинна оселя Медведчуків вражає своєю величчю. За словами все тих же небагатослівних будівельників (дехто відверто говорив, що їм заборонено розказувати будь-що про об’єкт) дача під Жденієвом на порядок потужніша за резиденцію самого Президента України Леоніда Кучми в Гуті, що на Іванофранківщині. Тут буде збудовано криті тенісні корти, басейн та вертолітну площадку. Дачу обладнають урядовим зв’язком. У головному корпусі буде одинадцять номерів класу “люкс”. Тому виключається версія, яку активно поширює глава Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак щодо будівництва об’єкта для потреб футбольного клубу “Динамо” (Київ).
  За словами народного депутата України Миколи Томенка, малоймовірно, що на будівництві використовуються виключно кошти футбольного клубу. Фракція “Наша Україна” має намір ініціювати проведення розслідування щодо жденіївського об’єкта. Правоохоронні органи повинні з’ясувати, чому без дозволу Верховної Ради виділено в заповідній зоні понад 40 гектарів землі, хто і за які кошти проводить будівництво, вартість якого складає близько 15-20 мільйонів доларів США.

  Михайло РІЗАНИЙ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.23 | Andrij

   Накрав 800 млн та досі нажратись не може?

   Будує собі дачі за державний рахунок, як справжній дрібний кримінал, яким він як був, так і залишився.


   Чучхе пише:
   > Близько сотні будівельників із Закарпаття, Львівщини, Іванофранківщини, які представляють різні державні фірми – Укрзалізницю, шляхово-експлуатаційні дільниці – допізна працювали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua