МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ситуація в парламенті, 21:24

12/23/2003 | Майдан-ІНФОРМ
В парламенті "більшовики" збирають голоси "для таємного голосування бюлетнями без попереднього обговорення, поза сесійним залом". Є 210 голосівФракція Губського (поки, вочевидь йде торг) не дала голосів, не погодились комуністи.

У сесійному залі перебувають 3 фракції опозиції(майже у повному Є частина комуністів, депутати з більшості. Основна частин більшості знаходиться в кулуарах, проводячи підготовку до голосування бюлетенями, збирають підписи.


В бюлетнях, за попередніми даними, буде 3 законопроекта. (для того щоби додати хоч видимість демократизму)


близько 21:00 стався наступний інцидент - групу з 15-20 журналістів та помічників депутатів охорона категорично не
хотіла пускати у приміщення ВР, посилаючись на Литвина, і т.д.

Вони б не змогли пройти, якби не прийшли депутати Шкіль, Тягнибок, Філенко, не відкрили рамки, і не змусили охорону всіх пропустити.

Цей репортаж зробив польовий боєць "Майдану", що знаходиться зараз у сесійній залі.

Відповіді

 • 2003.12.23 | Shooter

  А ось тут би я, на місті опозиції...

  ...взяв би і проголосував за проекти 1 і 2 (хто за який). Або взагалі - тільки за проект номер 1. А далі - просто насолоджувався з того, як бандюки будуть пробувати пояснити - чого вони "пропихають" рехворму нумер три (чи 2).
 • 2003.12.23 | Shooter

  Ющенко пропонує теми для компромісів (/)

  Ющенко боїться, що Конституцію проголосують вночі й пропонує теми для компромісів

  www.ПРАВДА.com.ua, 23.12.2003, 21:26

  Фракції опозиції пропонують пропрезидентським силам закрити засідання Верховної Ради у вівторок, а наступний день присвятити консультаціям з найбільш гострих питань політреформи.

  Про це повідомив лідер "Нашої України" Віктор Ющенко у перерві наради керівників фракцій у спікера Володимира Литвина.

  "Сьогоднішнє засідання треба закрити, оскільки існує ймовірність, що вночі буде нелегітимне голосування по змінах до Конституції", - сказав Ющенко.

  Він сказав, що опозиція пропонує середу присвятити політичним консультаціям, а в четвер проголосувати законопроект змін до Конституції.

  За словами Ющенка, проблемними питаннями, щодо яких треба провести переговори, є гарантування всенародних виборів президента у 2004 році, а також термін повноважень нового глави держави.

  Іншим питанням, щодо якого більшість і опозиція мають досягти компромісу, є "конституційний перехід від виборів президента народом до виборів у парламенті через референдум", - сказав Ющенко.

  Ще одним питанням для переговорів він назвав гарантування пропорційних виборів до Верховної Ради без пониження 4% бар’єру.

  Крім того, опозиція і більшовики мають розходження у питанні позбавлення депутатів мандату у випадку їх виходу з фракцій, а також внесення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування.

  Близько 21 години Ющенко сказав, що засідання погоджувальної ради триває. Він додав, що іншого шляху, ніж закрити засідання і провести переговори, немає: "Конституція – це не закон про кооперацію".

  Як відомо, у вівторок, коли мали розглядати законопроекти змін до Конституції у першому читанні, робота Верховної Ради була заблокована опозиційними силами.

  На 21:30 у парламенті залишаються близько 50 членів фракцій "Наша Україна", БЮТ та СПУ, які продовжують блокувати трибуну і крісло спікера. У залі також знаходяться кілька десятків депутатів фракцій більшості.

  Депутати читають газети, грають у шахи, спілкуються один з одним. Стіл спікера всипано купою законопроектів, на ньому також стоїть новорічна ялинка.

  "Українська правда"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.23 | Максим’як

   Re: Ющенко може спокійно спати ще два дні.

   Ніяких голосувань ні нині, ні у ночі не буде. Ющенко може йти спати і всі також.

   Завтра взагалі ідилія буде у Верховній Раді, така злагода буде, що любо буде глянути.

   Четвер почнеться все знову і толку нікого. Жаль, бо Ющенку треба дати було сьогодні голосувати за "реформу".

   Режим і ліві проголосують у п"ятницю, а Україна буде все відхаркувати кров"ю у 2004-2005. Я не думаю, що вина тут режиму. Режим - це щось неповноцінне, дебільне, хворе, яке не може нічого здорового і розумного родити, тому і чекати від режиму не можна нічого іншого.

   Але Ющенко - це розум і повноцінність і жаль, коли емоції затуманили розум, піддався він загальній істерії свого оточення. На чаті, я казав Томенку, що не треба блокувати трибуну і Томенко казав, що він також проти, а результат сьогодні маємо.

   Це нічого не дає, бо курс неправильний. Хай режим приймає рішення, хай голосує - це його задум і змінити нічого не можна, тим більше у продажній Верховній Раді. Андрій Окара пише про продажність і теж обіцяє, що всю відповідальність за продажність вони будуть нести. Це зрозуміло - бо, просто не має кому нести, народ і так вже несе весь тягар і не реагує на все інше.

   Ющенку потрібно було сьогодні дати голосувати. Вони ж прийняли рішення про проведення референдуму. І треба до нього готуватися, а не виховувати комі та рабів Кремля.

   Думаєте, що 150 депутатів з більшості не знають, що вони роблять зло? Знають, добре знають, але вони бояться, страх робить їх мозок тупим і байдужим і їм все одно за що голосувати - була така команда.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.23 | Людмила Коваль

    Re: Ющенко може спокійно спати ще два дні.

    Пане Максим"як, та після прийняття закону ющенковий референдум потрібний, як мертвому припарки. Референдум стане антиконституційним, а дії по його проведенню - незаконними.
    Не дуріть себе. Вирішальний час не завтра, а СЬОГОДНІ. Він вже настав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.24 | Смогитель Вадим

     Re:"Не дуріть себе..." не дури Максим'яче нас !!!!!!!!(-)

    • 2003.12.24 | Максим’як

     Re: Пані Людмило, про що Ви кажете?

     Референдум з народної ініціативи може зкликатися з будь-якого приводу на будь-яку тему і хоч сто разів на тему президентських виборів.

     Ніхто не указ надному волевиявленню.

     Те, що робить сьогодні Ющенко у Верховній Раді - це намагання вирішити питання влади у державі, повністю ігноруючи народ, як головного учасника всіх процесів.

     Сьогодні Ющенко буде обговорювати і допомагати режиму і лівим шліфувати "реформу" і так її відшліфує, що більшість і комі ще 300 голосів у четвер наберуть.

     Боротися у стінах Верховної Ради - це груба помилка.

     Де сьогодні ті, як тут соплі розпускали про опозицію, про єдність опозиції, про четвірки, трійки іт.д. Два роки це тривало, коли я кожен день говорив, що Ющенко має тільки народ, а решта, як хоче, хай самі долучаються.

     Комуністи з режимом, а Мороз втік, давши право соціалістам голосувати на власний розсуд - вони утримаються, як завжди.

     Треба проводити референдум і не ганяти повітря. Треба було дати голосувати у вівторок і я, навіть, переконаний що вони б не проголосували, а пересварилися, і дійсно би думали за що голосують, а тепер не йдеться про зміст тих політичних "реформ", а про те "ти за режим" чи ти "за Ющенка" і голосуватимуть саме за таким принципом.

     Режим з лівими вже підписи зібрав і вони можуть будь-де проголосувати. Все це потіха, оточення Ющенка, яке діє як натовп і багато би побігло, як Ратушняк, але вже не має куди бігти і тому істерику закочують. Для чого та істерика, для чого ті гудки футбольні у ВР? Що вони міняють і що вони дають? Путіна переконають... та Литвин і Кучма при згадці його імені вже мають мокрі штани і вони трупом ляжуть у Верховній Раді, але приймуть те рішення, як їм наказав прийняти Путін.

     Дурість - це і причина тяжкої долі українця. Бо не завжди треба на ура брати, не треба себе слабаком чути і у істерику падати. Мати таку народну підтримку і відчувати себе далі ображеними режимом, то справді дурість.

     Це режиму має бути страшно за те голосування за реформу при 80 відсотках бажання населення обирати президента прямими виборами. Бо за це мав би кожен член КС і кожен депутат, який проголосує, нести кримінальну відповідальність.

     Але сьогодні не режиму страшно, а страшно оточенню Ющенка. Я не бачу у цьому жодної каплі здорового глузду.

     І це буде продовжуватися, бо замість того, щоб працювати з народом, проводити референдум, збирати підписи, то вони будуть тепер бігати у істериці і закликати народ на барикади чи революції. Дурість, повна дурість, інших слів у мене не має.

     Ющенко таки стане президентом, але з України вже нічого не лишиться за цей рік. Поки вони будуть бігати і кричати, мафія і Росія зніматимуть з України останню сорочку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.24 | Правник

      Перепрошую, що втручаюся:)

      Треба:
      - і боротися в стінах ВР
      - іпрацювати з народом.
      Якщо загал не знатиме, що відбувається у ВР, тоді це дійсно великою мірою схоластика. Якщо діям опозиції у ВР зробити добрий, вибачте за матюк, пі-ар, це плюс для ходіння в народ.
      Всі оці звернення опозиції до громадян мусять не пролунати раз в інтенеті, а бути надрукованими мільйонними накладами і розійтися по теренах, і на цьому не треба заощаджувати кошти ні з коштів "на вибори", ні з яких інших. Інакше потім на виборах буде нема чого рипатися.
      Тема намбер ван - протидія наших зниженню мін.зарплати,
      Тема намбер ту - захист святого права громадян обирати президента. Et cetera.
      Саме з популярізації таких дій до іміджу, побудованого на запереченні (кучмугеть) додається чинник конструктиву.
     • 2003.12.26 | Михайло Свистович

      Re: Пані Людмила все правильно каже.

      Максим’як пише:
      >
      > Ніхто не указ надному волевиявленню.

      Як ніхто і не виконавець.

      >
      > Де сьогодні ті, як тут соплі розпускали про опозицію, про єдність опозиції, про четвірки, трійки іт.д.

      Єдність трійки у протистоянні Кучмореформі залишається.

      >
      > Два роки це тривало, коли я кожен день говорив, що Ющенко має тільки народ, а решта, як хоче, хай самі долучаються.

      От він Вас і слухав в другій частині. А в першій ні. І при цьому Ви стверджуєте, що "Ющенко - це розум і повноцінність" :) Було б так - не було б проблем.

      >
      > Комуністи з режимом, а Мороз втік, давши право соціалістам голосувати на власний розсуд - вони утримаються, як завжди.

      Не утримались соціалісти ;)

      >
      > Але Ющенко - це розум і повноцінність і жаль, коли емоції затуманили розум, піддався він загальній істерії свого оточення. голосувати у вівторок і я, навіть, переконаний що вони б не проголосували, а пересварилися

      Проголосували б.

      >
      > Режим з лівими вже підписи зібрав

      Не з усіма лівими. Підміна понять. Бо так само можна сказати, що режим з правими підписи зібрав, режим з націонал-демократами підписи зібрав.

      >
      > Дурість - це і причина тяжкої долі українця. Бо не завжди треба на ура брати, не треба себе слабаком чути і у істерику падати. Мати таку народну підтримку і відчувати себе далі ображеними режимом, то справді дурість.

      Як так дурість? Адже ж, за Вашими словами, "Ющенко - це розум і повноцінність" ;)

      >
      > І це буде продовжуватися, бо замість того, щоб працювати з народом, проводити референдум, збирати підписи, то вони будуть тепер бігати у істериці і закликати народ на барикади чи революції. Дурість, повна дурість, інших слів у мене не має.

      Тут є раціональне зерно, але роздивитися його дуже важко.

      >
      > Ющенко таки стане президентом, але з України вже нічого не лишиться за цей рік. Поки вони будуть бігати і кричати, мафія і Росія зніматимуть з України останню сорочку.

      Вже скільки років ту останню сорочку знімали, й ніяк не зняли. Україна залишиться, все інше - наживне.
   • 2003.12.24 | Andrij

    Я вважаю, що надзвичайні злочини вимагають надзвичайних дій

    Кучма та його антинародний режим хотять порушити Конституцію, хотять остаточно знищити демократію в Україні. Сидіти та чекати, поки купка мерзотників кинуть Україну в прірву не варто. В Україні вже були моменти в її історії, коли загальна байдужість призводила до трагедій. Байдикувати зараз - це допомогати злочинцям. Тут треба не просто блокувати трибуну, а збирати тисячи людей до Верховної Ради.

    Істерія - це те, що зараз робить режим. Необхідно запобігти цій істерії, бо можливостей нашкодити Україні ці люди мають багато.
   • 2003.12.26 | Михайло Свистович

    Re: Ваші прогнози не справдились абсолютно.

    Максим’як пише:
    >
    > Завтра взагалі ідилія буде у Верховній Раді, така злагода буде, що любо буде глянути.

    Не сталося ідилії.

    >
    > Четвер почнеться все знову і толку нікого.

    В середу закінчилось.

    >
    > Режим і ліві проголосують у п"ятницю

    В середу проголосували.
 • 2003.12.23 | Мінор

  Майбутнє України коштує 90 млн доларів?

  Якщо вони зібрали 210 голосів, це значить, що інші безкоштовно голосувати не будуть?
  Комуністи, вдруге вам цього народ не простить.

  Молитва

  Борис Олійник (мабуть останній комуніст)

  Отче, у Триєдності Єдиний,
  Що послав Спаистеля на скруху,
  На валу, при Церкві Десятинній,
  Уповаю на твою потугу:

  Не введи, Безмежно-Безначальний,
  У спокусу тіло наше грішне.
  Над земні марноти і печалі
  Прихили десницю всеутішну!

  Стримай гнів на винних без провини,
  Загрими в архангелові труби
  Нерозважним чадам України
  І остережи від самозгуби!

  Відпусти гріхи. Великий Боже,
  Пройдами ошуканому люду,
  Втретє відпусти, молю, бо схоже,
  Що вчетверте випадку не буде!

  Сину розіп"ятий на Хрестові,
  На осліплих сяєвом пролийся:
  Ти ж простив апостолу Петрові,
  Що до третіх тричі відступився!

  Навіть кривовірові прощаю
  За твоїми приписами, Отче.
  А собі єдиного благаю:
  Не прости як на криве ізбочу!

  Всім, хто одступився від присяги, -
  Не нашли жорстокої відплати,
  А мені впечи тавро зневаги,
  Як почну на вірі гендлювати!

  Відпусти, Всевладний, безголовим,
  Що моглили потоптали отчі.
  Не прости мені, коли хоч словом
  Предківські могили опорочу!

  Змилуйсь над братами, що в гордині
  І мене затоптували в сажу.
  Праведний. не попусти й зернини,
  Коли навіть недругові зраджу!

  За Твоїм священним Заповітом,
  Всім дарую, заблукалим в пущі:
  Виведи їх благовісним світлом
  На дорогу Правди неминущу!

  Отче, ти всепрощення віщуєш,
  Я ж Тебе благаю про єдине:
  Не прости мені, коли прощу я
  Тим, що й за "любов до України"
  Вимагають плату з половини! ...
  Не прости їм, Господи, -
  прошу я!
 • 2003.12.23 | Майдан-ІНФОРМ

  у стрічці новин це повідомлення оновлюється, по можливості (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.23 | Майдан-ІНФОРМ

   скоріш за все, новина буде оновлюватись всю ніч

   дякуючи добродіям Максу Ісаєнко та Dr. Zyabel'у :) особлива подяка нашим симпатикам з більшості.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.23 | Нафта-Газ

    Чи є пожежні крани під тиском з шлангами в Раді ?

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    > дякуючи добродіям Максу Ісаєнко та Dr. Zyabel'у :) особлива подяка нашим симпатикам з більшості.

    Якщо бойовики будуть намагатись захопити приміщення штурмом, тоді цілком оправдано можна скористатись пожежними шлангами і кранами під тиском, остуджуючи штурмових бойовиків струменями холодної води.

    В додаток для пожежної безпеки можна відключити електричне живлення, щоб бойовики-штурмовики не підпалили Раду, як це колись зробили з Рейхстагом соціал-бандократи Hімеччини.

    Политі холодною водою бойовики-штурмовики навпомацки без світла не зможуть фізично прийняти ніяких рішень.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.24 | Смогитель Вадим

     Де жителі держави "Україна"? В ліжкуу чи біля ВР?(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.24 | Cхiдна Украiна

      Re: Де жителі держави "Україна"? В ліжкуу чи біля ВР?(-)

      Кияни чому Ви не бiля ВP?
      На Вас дивиться вся Украiна
      Покажiть приклад
      Другоi нагоди може не бути
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.24 | Cхiдна Украiна(2)

       Re: Де жителі держави "Україна"? В ліжкуу чи біля ВР?

       Схоже я випадково використав чужий Nik
       Вибачте будь ласка :-(
    • 2003.12.24 | Следопыт с ледорубом

     Нафтуся,у тебя,как всегда,поток сознания:)Пиши побольше, а?:)(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua