МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Распечатайте Обращение оппозиции народу!Не будте равнодушными!

12/23/2003 | Wolter
Люди! На сайтах "НУ" и "Юлии Тимошенко" опубликовано Обращение оппозиции к нарду Украины.Давайте хоть сейчас что-нибудь сделаем! Распечатайте крупным шрифтом хотя бы 10 штук и бросте в почтовые ящики своим соседям-и то будет хорошо.Студенты: вывесите хоть по-тихому их в корридорах вузов,повесте где-нибудь на работе.Ну хотя бы соседям.В рамках всей Украины и нескольких форумов-это будет приличной силой по прорыву информационной болокады.Ну хоть сейчас пошевелитесь!

Відповіді

 • 2003.12.23 | Dworkin

  Для начала идея стоящая (-)

 • 2003.12.23 | Wolter

  Re: Распечатайте Обращение оппозиции народу!Не будте равнодушными!

  Шановні громадяни України! Співвітчизники!  Сьогодні, 23 грудня 2003 року, в Українському парламенті відбувається спроба здійснення антинародного, відверто злочинного антиконституційного заколоту. Під приводом так званої “політичної реформи”, пропрезидентська більшість Верховної Ради прагне навіки передати владу в Україні кланам, забрати у народу право глосу, право вибору, право на гідне життя. Ігнорується наша вимога і нагальна суспільна потреба у виборах парламенту та місцевих рад на пропорційній основі за партійними списками.  Клани, що захопили Україну та вже кілька років поспіль збиткуються над народом, не криючись виступили за те, щоб громадяни України були позбавлені свого останнього конституційного права – права обирати президента на прямих всенародних загальних виборах.  Насправді ж ініціаторам реформи у кучмістьско-медведчуківському виконанні не потрібні зміни. Справжня мета цієї псевдореформи – навіки залишити все так, як є зараз при Кучмі. Вони й далі хочуть грабувати, знущатися над народом, зруйнувати державу дощенту.  Ця “реформа” не потрібна нікому – ні державі, ні суспільству, ні людям! Бо ця реформа остаточно загубить Україну, занапастить народ та зганьбить парламент, призведе до поглиблення злиднів і бідності.  Ми, лідери опозиційних демократичних сил України ЗАЯВЛЯЄМО,  що хочемо справжніх реформ, які приведуть до реальної зміни політичної системи, але ми не допустимо антиконституційного заколоту та перетворення нашої держави в кримінально-кланову тиранію. Ми не дамо злочинній більшості протягнути через парламент псевдореформу, реалізація якої поставить країну за край прірви, а народ – за межу виживання. Ми до останнього будемо боротися за те, щоб єдиним легітимним джерелом влади в Україні залишався український народ. Ми будемо стояти до перемоги!

  Звертаємося до всього українського народу з роз’ясненням нашої спільної позиції і просимо у вас підтримки у нашій спільній боротьбі!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua