МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зустріч з Михайлом Саакашвілі.

12/25/2003 | Василь
21 грудня у Тбілісі директор Агентства моделювання ситуацій В.Бала зустрівся із найбільш вірогідним претендентом на посаду Президента Грузії – Михайлом Саакашвілі.
Віталій Бала, директор Агентства моделювання ситуацій: “Ситуація довкола україно-грузинських відносин потребує серйозної уваги з боку українського керівництва. Сьогодні саме той момент, коли україно-грузинські відносини можуть бути підняті на щонайліпший рівень. Нова, молода команда, що сьогодні прийшла до влади у Грузії, вирізняється надзвичайним професіоналізмом та прагматизмом. Країна, котра вже доволі тривалий час переживає досить складний період як у внутрішньо- так і у зовнішньополітичному житті, розмірковує над створенням нових векторів міждержавних стосунків. Зокрема, керівництво Грузії схильне бачити в Україні стратегічного партнера, який міг би допомогти Тбілісі вирішити цілу низку проблем економічного та політичного характеру. У цьому контексті, грузинська сторона очікує від України активізації кроків у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції.
Також, провівши тривалу розмову з найбільш ймовірним претендентом на посаду Президента Грузії Михайлом Саакашвілі, можна зробити висновок, що нове грузинське керівництво готове співпрацювати з будь-якою політичною силою в Україні, яка прийде до влади в результаті президентських виборів восени 2004 року. Також, за словами Саакашвілі, він зовсім не збирається бути Че Геварою та займатися “експортом революції” (грузинської) в Україну, про що сьогодні інколи заявляють в українських ЗМІ”.

Відповіді

 • 2003.12.26 | Google

  Re: Зустріч з Михайлом Саакашвілі.

  Гебист
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.26 | Василь

   Re: Зустріч з Михайлом Саакашвілі.

   Ідіот
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.26 | Михайло Свистович

    Re: Припиняйте розмовляти сам з собою.

    І нам ще тут мазохістів не вистачало (бо як інакше розцінити, коли людина сама себе обзиває?).
 • 2003.12.26 | gruzin

  Re: Зустріч з Михайлом Саакашвілі.

  http://compromat.ru/main/saakashvili/prosl.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.27 | Богдан

   Порада

   Коли ліпите якусь фальшивку, то свого рижого пахана не називайте "Леонідом Даниловичем", бо ніхто його так не називає крім придворних жополизів в очі (а поза очі взагалі ніхто).

   Дуже вже ріже вуха. Згадуються слова Жванєцкого:

   "І тєм кто нікогда нє бил в калхозє как-то не верітся, а тє что жівут в ньом жутко ругаются і матєрно кроют Галівуд". :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua