МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Народ любить свого президента

12/26/2003 | Майдан-ІНФОРМ
На адресу Кучми продовжують надходити численні телеграми від громадян нашої держави, в яких вони висловлюють обурення діями депутатів від опозиції в парламенті, які 23 грудня робили спробу дестабілізувати роботу вищого законодавчого органу країни.


Як повідомила прес-секретар Кучми Олена Громницька, так, у телеграмі Горлівської міської організації Партії регіонів, зокрема, зазначається: “Від імені всіх партійців міста просимо Вас вжити всі можливі права гаранта Конституції України, щоб припинити бездіяльність і відвертий саботаж у роботі Верховної Ради України, який чинять члени фракцій “Наша Україна” і “БЮТ”.

Співробітники, студенти і викладачі Запорізького Державного медичного університету висловлюють обурення “провокаційними діями опозиційних сил, які блокують роботу Верховної Ради країни. Вважаємо, що це не сприяє зміцненню авторитету України в світі, підриває довіру світової спільноти до нашої держави. Закликаємо всіх відкинути амбіції, зайняти конструктивну позицію та висловлюємо свою підтримку проведенню конституційної реформи в Україні”.

Трудовий колектив Державного підприємства “Новатор” міста Хмельницький вважає, що “окремі опозиційні сили, демонструючи неповагу до власного народу і намагаючись незаконним шляхом захопити владу в державі, взяли на
озброєння антинародну тактику блокування прийняття життєво важливих законів, включаючи Закон “Про внесення змін до Конституції України”, що загрожує становленню демократичних процесів у державі та її сталому розвитку.


За даними прес-служби президента, вони “схвалюють зініційовану Вами політичну реформу і просимо докласти всіх зусиль, у тому числі владних, для впровадження найближчим часом змін до Конституції України, викладених у відповідному законопроекті та підтриманому більшістю депутатів заради кращого майбутнього українського суспільства”.

Як повідомляє Громницька, телеграми подібного змісту також надійшли від колективу Знам‘янського районного центру обслуговування самотніх непрацездатних громадян та інвалідів, Локомотивного депо “Львів” Львівської залізниці, Луганського територіального комітету працівників вугільної
промисловості, колективу медичних працівників Знам‘янської центральної районної лікарні Кіровоградської області, депутатів Роздольненської районної ради АРК, колективу Державного підприємства Дніпропетровський експериментальний виноробний завод, працівників Воловецького райспоживтовариства, підприємства “Запорізький титано-магнієвий комбінат”, колективу Виробничого підприємства “Запорізька АЕС”, “Північного гірничо-збагачувального комбінату”, чисельних колективів транспортників багатьох регіонів України, трудового колективу шахти №81 “Київська” Державного підприємства “Ровенькиантрацит”, Запорізької обласної ради профспілок, членів Дніпропетровської обласної організації СДПУ(О) та інших громадян (загалом у списку – 70 назв підприємств, партійних, громадських організацій).


УНІАН

Як бачимо, у повідомленні нічого не говориться про телеграми протесту проти дій "більшості" і Кучми - чи означає це що їх немає взагалі, і народ любить свого "батька нації" Кучму, повністю його підтримує і насправді хоче щоби той став батьком нації "вічним"?

Відповіді

 • 2003.12.26 | Дмитрик

  Re: Народ любить свого президента

  Шкода, що Громницька не прокоментувала заборону продажу залізничних квитків у напрямку Києва (мовили, що то збій у системі Експрес), не прокоментувала про 500 грн + набір продуктів + пляшка горілки на кожного, хто поїде за рознарядками до Києва........
  Сам був свідком. При повній відсутності білетів у касах, поїзд 98 Львів - Київ вирушив 24/12 із Львова заповненим на третину. (певно поїхали лише ті, хто придбав квитки попередньо)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.27 | П

   А по какому адресу шлют телеграммы? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua