МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Залакують людей розправами!

12/26/2003 | Peremogez"
Міліція побила членів «Братства», які пікетували канадське посольство

Міліція затримала кількох представників громадської організації «Братство», які пікетували посольство Канади у п’ятницю в Києві, повідомляє департамент пропаганди цієї організації.

У Центрі громадських зв’язків Головного управління МВС України у Києві агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердили факт затримання членів «Братства», але не уточнили кількість затриманих і обставини інциденту. Офіційна інформація буде поширена пізніше.

В інформації «Братства» говориться, що співробітники міліції і спецпідрозділу «Беркут» «грубо втрутилися в мирне пікетування канадського посольства», пов’язане з рішенням суду Канади щодо українського літака «Руслан».

У ході акції представники «Братства» зачитали звернення до канадського посла в Україні, скандували гасла: «Свободу «Руслану!» і «Канада - геть руки від українського майна!».

Правоохоронці заборонили використовувати для виступів ораторів мегафон, що спричинило бійку, під час якої представники міліції і «Беркута» застосували спецзасоби і гумові палиці, говориться в повідомленні «Братства».

«Учасників акції, серед яких були священики, літні люди, жінки і журналісти, міліціонери били палицями по головах, ударами рук і ніг збивали на землю, навмисне топтали черевиками пальці повалених на землю, били ногами в обличчя, по тілах і статевих органах. З розбитою печінкою госпіталізовано голову Страйкового комітету «Братства» Тетяну Деревицьку», - говориться в інформації «Братства».

Серед затриманих - один священик.

«Братство» перекрило рух транспорту по вулиці Ярославів Вал, на якій розташоване посольство Канади, вимагаючи звільнити затриманих, що призвело ще до однієї сутички, повідомляє організація. Крім того, розпочато пікетування Шевченківського РВВС на вулиці Прорізній.

«Братство» вимагає покарати людину, «що віддала наказ калічити людей».

Відповіді

 • 2003.12.26 | Михайло Свистович

  Re: Та ні, нікого не залякують.

  Просто ліплять з Корчинського образ лідера опозиції до опозиції. Не розуміють, дурні, що нічого з цього не вийде, лише гроші марно викинуть.

  План до болю простий:

  1. Корчинський в цілій низці передач "Проте" обзивав НУ та БЮТ непатріотами, найманцями Заходу, наводячи у приклад цей літак "Руслан" і відсутність пікетувань канадського посольства з цього приводу з боку НУ та БЮТ.
  2. Корчинському наказують організувати пікет з обмежених розумом або просто наївних його прихильників (бо нормальні люди Корчинському не повірять і за ним не підуть).
  3. Міліція жорстоко розправляється саме з пікетом "Братства", хоча жодне пікетування іноземних посольств, в т.ч., наприклад, американського посольства, яке організовував Чемерис та низка молодіжних організацій після вбивства Тараса Процюка, чомусь не викликає такою реакції з боку правоохоронців.
  4. Корчинський піарить це по телевізору з криком "Ось де справжні патріоти, не забуваючи про це кілька разів сказати, що Ющенко - гівно".

  Шкода лише нещасних людей, яких так тупо підставляє Корчинський, заробляючи їхнім здоров"ям собі на життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.26 | Михайло Свистович

   Re: ГА-ГА-ГА, ось щойно Корчинський саме про це і казав.

   Про поганих Ющенка і Тимошенко, і про патріотичне "Блятство". Господи, яка дешевка. Тьху.
 • 2003.12.26 | Мінор

  Не залякують, а готують відеокартинку під темник

  Прочитайте темник, надрукований в Українській Правді. Хлопці Корчинського дали картинку для ТБ і привід покоментувати українське відлуння канадських подій.

  http://www.pravda.com.ua/archive/2003/december/25/3.shtml

  Темник за 25 грудня. Уривок

  Триває розвиток ситуації навколо рішення канадського суду щодо продажу українського літака "Руслан".

  Коментар. Тема важлива та актуальна. Аналітики вважають, що в парламенті ЗМІ поставлять народним депутатам наступні запитання:

  1. І.Драчу, П.Мовчану, І.Юхновському, іншим депутатам з "НУ" і БЮТ, які мають тісні зв’язки з діаспорою (включаючи при цьому лідерів цих фракцій): "Чому мовчить українська діаспора в Канаді, чому вона не звертається до урядових структур Канади, не організовує правовий захист українського майна, не вживає інших заходів на захист іміджу і ділової репутації як одного з найпотужніших українських підприємств, так і України в цілому?"

  2. Б.Олійнику, Г.Крючкову: "Чому опозиціонери, які мало не щотижня катаються за кордон і особливо полюбляють їздити в гості до української діаспори в Канаді, не виступають на захист українського майна зокрема і іміджу держави взагалі?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.26 | Анатолій

   Ідіоти, не Руслана треба пікетувати, а хабадський Парламент.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.26 | Englishman

    А чому не посольство держави Ізраіль,

    "бастіон вісєлєнскава зла"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua