МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТО СТАНЕМО МИ В НОВОМУ РОЦІ УКРАЇНЦЯМИ?

12/27/2003 | Анатолій
Панове українці, давайте перед настанням Нового року подивимося на себе зі сторони. І що ми побачимо, дозвольте спитати? Одні наші діти сидять під супермаркетами і просять у багатих дядьків одну гривню на батон. Другі наші діти нюхають клей у брудних підворотнях, чи потягують коноплю через бульбулятор. Треті наші діти, сидячи у підвалах листають засалений порнографічний журнал, а потім оскаженіло ґвалтують своїх подруг.
Тепер давайте подивимося на наших жінок. Одні з них задовольняють іноземних самців у борделях Турції, Ізраїлю та Західної Європи. Другі гнуть спину у прислужницях багатих європейців. Треті, биті вічно п’яними чоловіками, виходять на шосе, щоб на задньому сидінні авто швиденько “підзаробити” на їжу для своїх дітей.
Тепер давайте подивимося на наших пенсіонерів, які збирають порожні пляшки на помийках, які відшукують щось їстівне у сміттєвих баках тих же помийок, які сидять у підземних переходах та метро з протягнутою рукою і ховають очі… Вони ж бо вважали, що є переможцями у Великій Вітчизняній війні.
То що ж ми за нація така, дозвольте спитати? Ми що, ніяк не можемо зрозуміти, що це ХОЛОКОСТ у відношенні до української нації? Наші вчені он ніяк не зупиняться, і у своїх дисертаціях докопуються до шестимільйонних втрат євреїв у Другій світовій, навіть не розуміючи, що шість мільйонів не може втратити нація, котра мала до війни популяцію у Європі у 4,5 мільйони. Наші керівники ніяк не можуть зрозуміти, як ця нація, що втратила “шість” мільйонів отримує компенсацію від Німеччини та допомогу від США. А наша нація, котра тільки у голодомор 33-го втратила близько десяти мільйонів своїх синів та дочок і пікнути про це не може, бо можуть ЄЕПнути… А сьогодні скільки втрачено і людей, і душ людських, у кого про це можна запитати, панове?…
То скільки ж можна ставити самому собі запитань, панове українці? То коли ж ми зрозуміємо, що винищення українського народу є спланованою акцією? То коли ж ми повідкриваємо очі і зрозуміємо, що якщо це спланована акція, то мають бути планувальники, і мають бути виконавці.
Нас вкотре обікрали до нитки, і ми боїмося не тільки заарештувати цих осіб, а навіть сказати їх імена. Ну а масмедіа, що перебувають у руках саме цих злодіїв, ніяк не бажають відкривати таємниці ґешефтів, бо українські журналісти за подачку та об”їдки з юдо-барського столу, втративши совість, а інколи і розум, мовчать, як у рот набрали сечі…
То що ми за нація така?…….
Ми раділи, що на попередніх президентських виборах нами не було “вибрано” комун яку, а вибрано справжнього підприємця-ракетчика, який має інженерний потенціал у злеті української економіки. Ми тільки не подумали у який бік политимо.
Ми створюємо собі кумира і чекаємо, що наш прийдешній Президент у особі Ющенка, як той барін приєдєт і рассудіт? Ми тільки не знаємо знову у який бік полетимо.
Дозвольте вам, панове українці, нагадати деякі цифри. За роки Другої Світової війни по Україні двічі пройшлися націонал-соціалістичні та юдо-комуністичні полчища – коли ворог наступав, і коли ворог відступав. За даними ЦСУ СССР за той період Внутрішній Валовий Продукт України скоротився на 42 відсотки. За роки правління президента Кравчука ВВП скоротився на 22,9 відсотків, а за роки правління президента Кучми – на 24,7 відсотка.
То що ми за нація така, що не можемо навіть спитати, де наші гроші, панове президенти?
У 1953 році, після смерті Сталіна, тодішній Прем’єр Великобританії Черчілль, який люто ненавидів його все життя, сказав: “Ця людина прийняла Росію з сохою, а залишила її з атомною бомбою”. Якби Черчилль дожив до наших днів, то він би обов’язково сказав: “ Ця людина прийняла Україну з атомною бомбою, а довела до сохи”. Я гадаю, панове, що ви всі розумієте про кого я кажу? Точно, про нашого українського Юду – Кучму Леоніда Даниловича. Чому кажу Юду? Мабуть таки помиляюся, бо Юда, бувши скарбником Ісуса, не вкрав у нього ні копійки. А от наш доморощений Юда-Кучма не просто вкрав, не просто краде, а цілеспрямовано веде народ України на винищення, як той підставний баран, що веде отару на бойню, а сам тікає у пристосований для цього отвір.
Що цікаво, що цей Юда оточив себе такими є юдо-хабадськими функціонерами, які саме і допомагають йому не тільки обкрадати народ України, а саме вести його на шляху до знищення. Зять Пінчук – голова юдо-хабадської спілки Дніпропетровська, Глава адміністрації Медведчук та соратник Вадима Рабиновича у своїй борні за реєстрацію громади “суверенний народ України”. Сам пан Рабинович, який тільки позавчора за поданням СБУ був персоною нон-грата в Україні, а вже вчора був нагороджений Орденом Миколи Чудотворця 1-ї степені тієї ж України, як був нагороджений і нардеп пан Фельдман. Спитаєте за які такі заслуги? “За примноження добра на землі”, як написано в Указах нашого Юди-президента. То може ми зрозуміємо нарешті хто, кому і яке добро примножує? Може Вам, панове українці ще й нагадати хто першим поздоровляв Юду-Кучму після прийняття ним президентської присяги? А першим був Рабин України Яков Дов Блайх, що звернувся до нього з такими словами: “Евреи Украины и мира, которым не безразлична судьба Украины и Ваша Судьба, молились за Вашу победу…” Отакої! Українці не молилися, а євреї молилися. Мабуть таки територія України для євреїв є дорожчою та ріднішою, ніж для українців.
То коли ж ми, панове Українці, відкриємо очі, дозвольте запитати? То коли ж ми побачимо, дозвольте запитати, кому потрібна наша Україна, і кому готує її в подарунок наш Юда-президент? Ні-ні, не думайте, що без всіх вас, панове українці. З вами – рабами, бо ж потрібні будуть робітники на їхніх заводах; з вашими жінками та доньками, що будуть секс-рабинями вихованих на Торі та Талмуді юдейських мільйонерів; з вашими недоученими синами, що будуть тих же торо-талмудиських коганів прислужниками.
То може вже згадаємо всю велич нашого славного князя Русі-України Святослава Хороброго і скажемо юдейській заразі - “ГЕТЬ З УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ!”. То може вже згадаємо славних козаків – запорожців на чолі з Богданом Хмельницьким і скажемо юдейському торгашеві - “ГЕТЬ З УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ!”. То може вже станемо нарешті самі українцями і скажемо юдейському прихвосневі Кучмі -“ГЕТЬ З УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ЮДЕЙСЬКОЮ ЗАРАЗОЮ!”.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua