МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вас тут не почують

12/28/2003 | Максим Real
Бо, по-перше, у Ваших словах нема любові.
Я маю на увазі - патріотизм. Адже патріотизм це і є любов. До держави.

У Ваших опонентів теж нема патріотизму. Вони переважно люблять Гамерику та ЄС, а не Україну. Хоч, можливо, самі цього не розуміють.

Те, що Ви говорите, дуже часто - правильно.
Ми стоїмо перед прірвою. Точніше ми вже в неї вступили. Потрібні якісь дуже інтенсивні рухи, щоб спробувати повернути собі рівновагу, схопитися за край цієї прірви і спробувати виповзти назад.

Зокрема, це означає, що треба кардинально переналаштувати свої мізки. Але ніхто того робити не хоче.

Якось тут Кейссенситив сказав, що, навіть, при 12%-му рості ВНП, ми лише через 20 років досягнемо показників 1991 р.
Що це означатиме?.. Фактично, це означатиме, що Незалежність затримала нас у розвитку на 33 роки. Вдумайтеся!!!! Ви тільки собі мислєнно вдумайтеся пани Шутер, Свистович, Августо, 123 і прочая.

Але на той час нас вже буде 25-30 млн. Тобто?.. Тобто вийде, що Незалежність обійшлася нам у 20-25 млн. людських життів. І для чого?... Щоб через 33 роки вийти на рівень 1991 року?

Але чи винна Незалежність?.. Я особисто переконаний, що ні. Просто ми усі ці роки виконуємо злочинні вказівки МВФ - на винищення України. І те, що Ви розповідаєте про свого сина - це проблема усіх дорослих людей. Що буде з нашими дітьми?.. Де вони працюватимуть?.. Як вони зможуть народжувати і забезпечувати власних дітей?.. Хто прийде на цю землю, коли тут залишиться лише 25 млн. українців?.. Турки і китайці?.. Це і буде вінець незалежності?.. І чи не поперевертаються хлопці з ОУН у своїх трунах від такого вінця?..

Ви запитайте Ющенка - він забезпечить Україні хоча б 12% росту ВНП? А 25%?
Він згає як повернути в Україну 7 млн. батраків?.. Створивши для них хоча б 3-4 млн. додаткових робочих місць тут із зарплатою 250-500 дол?
Не знає?.. То чого він преться?.. Може йому краще займатися бджільництвом?..

Ви кажете Україна нікому не треба. Це не так. Україна треба. І Росії передовсім. Нема сумніву, що відмова від ліберастії і впровадження держрегулювання в Росії неминуче і дуже швидко забезпечить цій країні потужний економічний розвиток. Росія почне вкладати гроші в широкомасштабні проекти. Вони потребуватимуть робочих рук. Звідки прийдуть ці руки?.. Вони прийдуть від нас. Що може зупинити цей відток?.. Ті ж самі 3-4 млн. нових робочих місць з відносно високими зарплатами. Звідки вони візьмуться?..

Вони можуть взятися виключно з власних виробництв, власних будівельних проектів. Але для цього потрібно визнати, що ми маємо витіснити з українського ринку більшість іноземних товарів, які ми здатні виробляти самі. Щоб дати можливість нашим виробникам хоча б стати на ноги.

Хто візьметься витісняти звідси Проктерендгкмбл, Самсунг, Арко, Кодак і т.п. ?
Ніхто?.. Ну, тоді сушіть весла, або виїжджайте вже сьогодні - будь-куди з цієї країни. Бо років черехз п'ять звідси повалять всі. Або ж її - як незалежної держави - більше не буде. А буде південно-західний федеральний округ Росії.

Я повторюю. Часу взагалі нема. Україні потрібна термінова зміна економічного курсу.

Уже дійшло до того, що Білорусь випереджає нас на сорок позицій за часткою ВНП на душу населення. Білорусь на 89-му місці в світі, а ми на 128-му. Це дані ООН.

То про що ще казати?..

Відповіді

 • 2003.12.28 | Предсказамус

  Вы забыли сказать "б".

  Принято так - сказал "а", так продолжай.
  Смогут или не смогут "монетаристы" вытащить Украину - вопрос нелегкий. Мне тоже кажется, что эволюционный путь в экономике нас не спасет. Но экономика не может существовать независимо от политики, т.е. мало идей, нужны воплотители. Являются ли нынешние властные ребата таковыми? Как видим - нет. Т.е. их надо менять. Следующий вопрос - на кого? Вы говорите, что на Ющенко не надо, он будет грести не в ту сторону. ОК. А на кого тогда? Предположим, на Мороза. А его выберут? Нет, конечно. Юлю? Увы, тоже не выберут. Тогда остаются Кучма и Янукович. Но их подвиги на экономической ниве убедительно доказали, что расцвета в ними не дождаться.
  Т.е. мы переходим от поисков лучшего к поискам наименее худшего. И получаем Ющенко, который может быть злостным монетаристом, но на диктатора не тянет, в отличие от соперников от власти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Максим Real

   Re: Вы забыли сказать "б".

   Саме еволюційний шлях розвитку нам і потрібен. Я про це вже не перший місяць тут "кричу".
   Ми маємо банально повторити шлях розвитку західних країн. Які були етапи їхнього розвитку?..
   Такі етапи:
   19 ст. - 1920 роки - дикий ринок, первтнне накопичення капіталу, депресія
   1920-ті - 1970ті роки - кейнсіанство, держрегулювання, величезні державні інвестиції в економіку і соціальну сферу (великою мірою з емісї), протекціонізм до власних виробників, перетворення цих виробників на потужні транснаціональні корпорації.
   Кінець 1970-х і по сьогодні - монетаризм, нав'язування всьому світові лібервлізму як ідеальних умов для підкорення того ж світу власними транснаціональними корпораціями.

   Де Україна в цій схемі?.. Ми пройшли період первинного накопичення капіталу і не маємо резерву часу продовжувати його далі. Стан занепаду нашої економіки перевищує показники Великої Депресії. Що потрібне Україні? Сильна влада і держрегулювання в економіці, контрольвана емісія і вливання коштів у виробництва, проекти, які забезпечать максимальну зайнятість людей. Щоб потім ці люди, отримавши зарплати прийшли в магазини і на ринок послуг і створили там ПОПИТ на товари і послуги малого та середнього бізнесу.

   АЛЕ. Україна завалена імпортом і контрабандою. Єдина можливість запустити Кейнсіанську модель описану вище, це запровадити високі (майже заборонні мита), ліквідувати вільні економічні зони, придушити контрабанду. Щоб наші люди купували не іноземне, викидаючи гроші закордон на солодке життя тамтешніх робітників, а працювали самі на себе. Щоб гроші крутилися тут.

   Нам потрібен політик, який саме цю схему і захоче запровадити в Україні. Це буде ні хто інший як укпаїнський Рузвельт. Хто стане цим Рузвельтом мені все одно. Якщо Ющенко бути Рузвельтом не хоче, то мені не потрібен - Ющенко.

   Задача Майдану мала б полягати в тому, щоб нав'язати саме таку модель опозиції. Бо, крім всього іншого, ця модель відповідає усім найзаповітнішим мріям і прагненням наших людей - робота, достойна зарплата, квартира, гарантована медицина, освіта і т.д.

   Єдине, що вона також означатиме - нафіг МВФ і СОТ. Але що нам важливіше - нвші люди, чи вигода Транснаціональних корпорацій?

   Якщо Ющенко не візьме на озброяння так модель, я безперечно голосуватиму за Януковича. Він - менше зло. Він, безперечно, розуміє до чого котиться Україна і принаймні спробує призупинити цей процес. А Ющенко це гарантія семимильних кроків українського народу у русі - на кладовище
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | Предсказамус

    Вот тут не сопало

    > Якщо Ющенко не візьме на озброяння так модель, я безперечно голосуватиму за Януковича. Він - менше зло. Він, безперечно, розуміє до чого котиться Україна і принаймні спробує призупинити цей процес. А Ющенко це гарантія семимильних кроків українського народу у русі - на кладовище
    Не совсем понял, откуда такая информация о Януковиче. По крайней мере, ни его биография, ни работа возглавляемого им Кабмина не дают оснований считать, что интересы Януковича и интересы Украины совпадают. Последний бюджет, в частности, выглядит как откровенный дерибан, причем не в пользу "маленького украинца". С одной стороны 4 миллиарда "шахтерам" (т.е. на растаскивание донам), с другой - нежелание повысить минимальную зарплату хотя-бы до планки выживания. Надеюсь, Вы попробуете меня переубедить, но пока что в Януковиче "меньшего зла" не вижу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Предсказамусу

     Я не буду переконувати, що Янукович менше зло.
     Я лише знаю, що його уряд це не його уряд. Ви самі знаєте - як той уряд формувався.

     Про бюджет - нема слів. Бюджет це і є - відображення ідеології. Просто, я маю надію, що Янукович - през, буде мати можливість продемонструвати власну ідеологію. І думаю, що вона буде:
     1. Не ліберальна
     2. Не спрямована на розпродаж українського майна - іноземцям.
     3. Націлена на те, щоб довести - реальним покращенням життя - що він ніякий не бандюк, а "кароший малчик".

     Тут і з'явиться шанс
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Предсказамус

      Максим, мне не удалось Вас понять.

      > Про бюджет - нема слів. Бюджет це і є - відображення ідеології. Просто, я маю надію, що Янукович - през, буде мати можливість продемонструвати власну ідеологію. І думаю, що вона буде:
      1. Не ліберальна
      2. Не спрямована на розпродаж українського майна - іноземцям.
      3. Націлена на те, щоб довести - реальним покращенням життя - що він ніякий не бандюк, а "кароший малчик".
      Тут і з'явиться шанс Ну с каких хренов вдруг человек, не последний среди превративших Донецк в самый криминализированный регион Украины, вдруг начнет что-то доказывать тяжкими трудами, когда есть более простое решение? Оно реализованно в Донецке, там можно попробовать отстаивать свою точку зрения, но недолго. Ознакомьтесь вкратце с творчеством журналиста Бойко (УК и СПУшные Грани, например), если еще руки не дошли, а потом можно вернуться к обсуждению кандидатуры Януковича на президентский пост.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.28 | Максим Real

       Предсказамусе

       Багато відомих нам монархів були самими справжнвіми бандитами.

       Фактично, монархами й ставали бандити, яким вдавалося підкорити собі інших бандитів зі своїми ватагами.

       В Україні ми маємо багато бандитьських ватаг. Присмирити їх міг би диктатор. Забезпечивши те, що намагається зробити Путін у Росії.

       В Україні свого Путіна нема. Залишається чекати, що одна ватага розбереться з іншими. Мені якось симпатичніше, щоб у ролі переможців були донецькі, а не есдеки.

       Принаймні, перемога донецьких це гарантія територіальної цілосності України.

       За період прем'єрства Януковича він не здався мені бандюком. Нагадайте, якщо ви знаєте якісь його бандюковські прохвати за цей час. Хіба те, що він пику Медведчуку набив. То це добре. Хіба ні?

       Самі обставини змушуватимуть Януковича - президента домагатися якісних зрушень в економіці та житті людей. Становище Януковича не буде таким певним, як воно було у Кучми. Під Януковича копатимуть як есдеки - зі своїми каналами, так і опозиція.

       Хочете чи не хочете, Янукович це єдина людина, яка:
       1. Має шанс стати президентом
       2. Спроможна після цього не допустити Медведчука до влади

       Усе це ІМХО. І взагалі мене мало обходить ця тема Янукович проти Ющенка.

       Мене цікавить зміна економічної орієнтацї України та усвідомлення нею загроз.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.12.28 | Предсказамус

        Нескромный вопрос

        Вам не доводилось подолгу жить к криминальном окружении? Похоже, нет. Иначе надежды на бандита-диктатора, который будет строить Украину, быстро бы развеялись.
        Страну строят люди. Не бандиты, а простые люди, которые для бандитов "лохи". Вы считаете полезным Украине, чтоб мы оставались этими самыми "лохами" подольше? Да и есть нас пример бандитского правления, Донецкая область. Как экономические успехи, впечатляют?
        Что до темы "Янукович-Ющенко" - она единственная на сегодня, достойная обсуждения. Потому, что всякие экономические модели и т.п. смогут конкурировать только при более-менее управляемой власти, каковой власть криминалитета не была и не будет никогда.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.12.28 | Михайло Свистович

         Re: В Максима просто говорить образа, а не тверезий розрахунок.

         І, оскільки Ющенко не виправдовує його надій, він починає з образи шантажувати ТУТ Ющенка своїм голосом на виборах. І одночасно для заспокоєння сумління шукає щось хороше у НеЮщенка. В цьому випадку НеЮщенком виступає Янукович.
       • 2003.12.28 | Shooter

        Re: Предсказамусе

        Максим Real пише:
        >
        > За період прем'єрства Януковича він не здався мені бандюком. Нагадайте, якщо ви знаєте якісь його бандюковські прохвати за цей час.

        Наприклад, свідоме заниження мінімальної зарплати, введення ПДВ на ліки та похоронні послуги, етс. як засіб наповнення власного (як йому здається)передвиборчого фонду. Чи фашистський путч в Донецьку, в кінці кінців.

        Зона за Януковичем плаче. А він, памперс недалекий, в президенти пхається. Кумеда та й годі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.12.29 | Уважний

         Ще 2 (два) мерси по 80000 євро штучка. Дрібниця, а неприємно /-/

     • 2003.12.28 | Shooter

      Ось де пес заритий

      Максим Real пише:
      > Просто, я маю надію, що Янукович - през, буде мати можливість продемонструвати власну ідеологію.

      Мови немає.

      >І думаю, що вона буде:
      > 1. Не ліберальна

      Це точно. Вона буде феодально-бандюківською - такою, на якій сьогодні є побудований Донбас.
   • 2003.12.28 | Shooter

    Re: Вы забыли сказать "б".

    Максим Real пише:
    > Саме еволюційний шлях розвитку нам і потрібен. Я про це вже не перший місяць тут "кричу".
    > Ми маємо банально повторити шлях розвитку західних країн. Які були етапи їхнього розвитку?..


    Максиме, я вже Вам на Ваш вереск відповідав - а чого би Україні не спробувати повторити шлях рабовласницьких Греції чи Риму?

    Бо Ви ніяк не можете зрозуміти, що ми живемо вже в постіндустріальний/глобальний/інформаційний період економічного/суспільного розвитку, натомість пропонуєте "починати" з доби ранньої індустралізації. В цьому випадку нас очікує перспектива "похлєщє" такої економічної та цивілізаційної потуги як Пн. Корея
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Та ідіть Ви

     в сраку, Шутер.

     Я з Вами взагалі не розмовляю. Ваші пояснення мені не цікаві, бо вони тупі.

     Якщо Ви не розумієте, що не можна перестрибнути з однієї стадії розвитку через наступну у якесь постіндустріальне суспільство, то не розумійте. І не дивуйтеся, чому зробивши такий стрибок за вкащзівками МВФ, Україна втратила весь свій потенціал, опинившись в проваллі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Shooter

      Знову брешете, Максиме

      Максим Real пише:
      > І не дивуйтеся, чому зробивши такий стрибок за вкащзівками МВФ, Україна втратила весь свій потенціал, опинившись в проваллі.

      Україна діяла всупереч рекомендаціям МВФ і здоровому (державницькому) глузду.

      Ті європейські постсоціалістичні країни (Словенія, Чехія, Польща, Угорщина, Словаччина), котрі його (глузду) притримувалися і використовували при цьому можливості МВФ, які, знову ж таки, є мізер в порівнянні з прямими інвестиціями, отриманими даними країнами саме завдяки дотримання пункту 1, сьогодні є на два корпуси попереду країн з одинаковими стартовими умовами, та "собствєнними бандюківсько-совіцькими путями развітія" - Росії, України, Білорусії.

      І навіть розвиток країн з того ж самого "лагеря" - Литви, Естонії, Латвії, - є істотно кращий/успішніший, ніж перерахованих.
   • 2003.12.28 | Максим Real

    Ось у підтвердження

    З форуму УП
    Геніальний план безкровного захоплення чужої дежави...
    Автор: Микола (---.rct.net.ua)
    Дата: 12-28-03 15:06

    Цитата із автобіографічної книги Миколи Горбатюка розміщеної на www.prisoner.com.ua

    Хочете знати, як без жодного пострілу захопити чужу державу? Безкоштовно даю геніальний і разом із тим простий план: Налагодьте у своїй державі виробництво сучасних високоякісних і разом із тим дешевих промислових товарів та продовольства. Повинна бути привабливою упаковка, розфасовка, блискучі етикетки. Масово експортуйте свої товари у потрібну вам країну. Поблизу кордонів поставте гуртовні – самі приїдуть за товаром. Залежалі товари віддавайте за безцінь, а "секонд-хенд" – даром. Зрозуміло, що люди тієї країни стануть купувати сучасніші, якісніші та дешевші промислові товари та продовольство, а на своє дороге старомодне барахло навіть увагу перестануть звертати. Отож, скоро в країні свої товари стануть накопичуватись на складах, залежуватись на полицях магазинів.
    Ясна річ, що підприємства, котрі не знаходять збуту своєї продукції, стануть закриватись, а робітники опиняться без роботи. Зрозуміло, що закриті підприємства та непрацюючі люди не платять податків у держбюджет, ба, навіть більше того, підприємства вимагають дотацій від держави, а люди – допомоги по безробіттю. Дефіцит держбюджету стане зростати. Щоб вийти з положення, уряд, як правило, зробить фатальну помилку: збільшить податки з тих підприємств, котрі своєю продукцією ще якось конкурують із завізною. Усякий податок закладається у собівартість, отож, ціна і тих товарів різко зросте, й тому вони теж перестануть користуватись попитом. А це означає, що й ті підприємства збанкрутують, а робітники – опиняться на вулиці. Доходи від податків зменшаться, а витрати зростуть, отож, стане назрівати економічна та політична криза.
    Усе так, але на перших порах буде ілюзія, що ніби нічого страшного не сталося – громадяни всі свої заощадження використають на купівлю за кордоном сучасних товарів та перепродаж їх на внутрішньому ринку. В "куплю-продам" бізнесі безробітні, в залежності від накопичених грошей та комерційного хисту, стануть використовувати різноманітний транспорт: від кустарних тачок "кравчучок" до багатотоннажних вантажівок. Суспільство розшарується на багатих та бідних. Щасливчики "куплю-продам" бізнесу побудують котеджі, особняки, придбають дорогі іномарки автомобілів, скуплять у невдах квартири, а у держави – магазини, ресторани та інші придатні для комерційної діяльності приміщення. Зроблять євроремонт, обставлять закордонними меблями, апаратурою, наповнять полиці своїх магазинів завізними товарами. Перші роки всюди буде шелест купюр – люди кинуться скуповувати все підряд, щоб зберегти свої гроші від знецінення.
    Коли ж проп’ють, проїдять, спалять у цигарках та двигунах своїх автомобілів усі заощадження, тоді почнуть за безцінь розпродавати майно державних підприємств та сімейні реліквії. Розпродадуть колишнім ворогам навіть окроплені кров’ю предків ордени та медалі, намолені старовинні сімейні ікони. Пізніше почнуть розкрадати скрізь і всюди для продажу за кордон кольорові метали та все інше, що являє хоч якусь цінність. Зубожіння заставить від нових сучасних товарів перейти до товарів, котрі вже були у вжитку. Почнуть ритись на смітниках цивілізованого світу та ще й, як ті дикуни, хизуватись один перед одним дешевою блискучою іноземною брязкалкою. Скрута примусить людей шукати притулку, заробітку за кордоном. Спочатку виїде еліта, мозок нації. За ними слідом – інтелігенція рангом нижче. Оскільки в цивілізованому світі зовсім інший рівень науки, техніки, культури, то з морально застарілими дипломами лікарі стануть працювати санітарами, інженери – підсобниками, фотомоделі – повіями.
    Розпродавши абсолютно все, ті бідолахи збагатять твою державу, а свою країну – знедолять. Руйнацію розграбованих підприємств поволі довершать сили природи, поля заростуть бур’янами, а нещасні громадяни в пошуках винуватців та шляхів виходу з кризи вчепляться в горло один одному, почнуть шукати розради, забуття в спиртному та наркотиках. Різко зросте корупція, злочинність, впаде мораль – нація деградує, почне вироджуватись. Усі будуть із надією дивитись за кордон – шукати інвесторів та кредити. А вам залишиться не на танках, а на розкішних автомобілях приїхати (зустрінуть хлібом-сіллю) і у озлобленого, злиденного народу за безцінь скупити фабрики, заводи, електростанції, природні багатства, а самих невдах перетворити на слухняних рабів. Жертви власної безтолковості стануть усіляко підлещуватись до вас, селити у найкращих готелях, називати благодійниками, інвесторами, спонсорами, запопадливо в очі заглядати, щоб почути якусь мудру пораду. Навіщо вам та численна, добре озброєна армія?.. Ось так без жодного пострілу ви завоюєте державу, в котрій наївні громадяни не розуміють реальності конкурентної війни за ринки збуту. Слід знати, що у наш цинічний час найсильнішою зброєю є… гроші. Гроші роблять фізично здорових громадян сліпими, глухими, німими, примушують поступати саме так як того бажають ті, хто платять гроші… Раз так, то навіщо витрачатись на суперсучасну зброю? Логічно, що краще ті гроші витратити на розвал економіки ворожої держави, на підкуп її високопоставлених чиновників та подачки простим громадянам. Перемогу ж можна легко здобути і без бомбардувань, стрілянини та кровопролиття…
    А що, хіба не так сталось? І хто винен? Самі ж по 3-5 діб стояли на кордонах у чергах до митниць. Щоб не замерзнути, грілись конячими дозами спиртного… От і нагрілись…
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Цікаво, що на цей постинг ніхто не реагує

     Це ж дзеркальне відображення того, про що шепчу я
     Нічого заперечити?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.29 | Stepan Salo

      А кому цікаві ваші з слідорубом дурні провокації?

      Ще КЕ покличте у компанію.
   • 2003.12.28 | Михайло Свистович

    Re: Вы забыли сказать "б".

    Максим Real пише:
    > Саме еволюційний шлях розвитку нам і потрібен. Я про це вже не перший місяць тут "кричу".

    Ви будете тут ще роками кричати, у всякому разі, скільки ще існуватиме цей сайт, і нічого від цього не зміниться. Бо вічним криком на інтернет-форумі зміни не робляться.

    > Ми маємо банально повторити шлях розвитку західних країн. Які були етапи їхнього розвитку?

    Та все нормально, тільки тут ніхто не вирішує шлях розвитку. Його вирішують в інших місцях, поза інтернетом.

    >
    > Нам потрібен політик, який саме цю схему і захоче запровадити в Україні. Це буде ні хто інший як укпаїнський Рузвельт. Хто стане цим Рузвельтом мені все одно. Якщо Ющенко бути Рузвельтом не хоче, то мені не потрібен - Ющенко.

    А інші - ще гірші. От і обирайте.

    >
    > Задача Майдану мала б полягати в тому, щоб нав'язати саме таку модель опозиції.

    Майдан в нинішньому стані не може нав"язати жодної моделі опозиції. Він навіть не може нав"язати їй значно менш масштабні цілі. Дріб"язкові у порівнянні з Вашою.

    >
    > Якщо Ющенко не візьме на озброяння так модель, я безперечно голосуватиму за Януковича. Він - менше зло. Він, безперечно, розуміє до чого котиться Україна і принаймні спробує призупинити цей процес. А Ющенко це гарантія семимильних кроків українського народу у русі - на кладовище

    Так з цього і починайте свої пости: "Голосуйте за Януковича". Не криючись. Бо насправді Януковичу Україна і її майбутнє глибоко в дупі. Тому він - більше зло. Це розуміють навіть діти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Я тоді просто фразу забув

     Вона звучить так: " А я про что шепчу?". Я ось те шепчу забув і ніяк не міг згадати, то й написав кричу - в лапках (замєтьтє)

     Я колись страшно всіх агітував проти донецьких. Ще до виборів у ВР. Тут у себе. А зараз я на них дивлюся і маю ефект "обманутого очікування". Вони не такі бандюки, як мені раніше здавалося. І Богатирьова - хіба не толкова тітка?

     І чого Ющенко до них їздить горілку пити, якщо вони такі бандюки?

     Мені в них щось є. Не знаю. Чисто на інтуїтивному рівні.
     Я свого часу на футбольний шахтарський форум ходив. Російськомовний. Зацепилися за тему Україна-Росія. Я здивувався скільки там дуже патріотично за Україну зарубилися. Російською мовою.

     Не все так однозначно. Мені здається
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Михайло Свистович

      Re: Я тоді просто фразу забув

      Максим Real пише:
      >
      > Я колись страшно всіх агітував проти донецьких. Ще до виборів у ВР. Тут у себе. А зараз я на них дивлюся і маю ефект "обманутого очікування". Вони не такі бандюки, як мені раніше здавалося. І Богатирьова - хіба не толкова тітка?

      Ні, не толкова. Продажна і дурна. І взагалі Вам багато чого здається. Наприклад, що Павловський - економіст.

      >
      > І чого Ющенко до них їздить горілку пити, якщо вони такі бандюки?

      Бо такий він поганий той Ющенко.

      >
      > Мені в них щось є. Не знаю. Чисто на інтуїтивному рівні.

      Далеко заїдете на іниуїції. Добре, що від Вас нічого не залежить, а то б наламали Ви дрів на інтуїтивному рівні.

      > Я свого часу на футбольний шахтарський форум ходив. Російськомовний. Зацепилися за тему Україна-Росія. Я здивувався скільки там дуже патріотично за Україну зарубилися. Російською мовою.

      А на якомусь львівському проющенківському ще патріотичніше. А в Донецьку п"яний натовп зустрічав нас криком "Ми с Расієй да канца". І махав російськими прапорами.

      >
      > Не все так однозначно. Мені здається

      З тим, що Янукович не виведе нікуди Україну - однозначно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.29 | Sardanapal

       Re: Я тоді просто фразу забув

       Максим реал и виртуал это не одно и то же(
       что ты знаешь о солнце если в шахте ты не был
   • 2003.12.28 | tmp

    Re: Вы забыли сказать "б".

    Максим Real пише:
    > Де Україна в цій схемі?.. Ми пройшли період первинного накопичення капіталу і не маємо резерву часу продовжувати його далі. Стан занепаду нашої економіки перевищує показники Великої Депресії.

    -skip-

    Все вірно: справа в людях. Але їх немає. Майже немає.. Найгірше те, що здається ми повністю звиклись з цім станом.. Чи нас до нього привчили, через нові цінності, систему освіти, глибоку повагу до усього "прогресивного"

    ІМХО - ми пропали. Виходу вже просто нема. Заходу, ТНК потрібні стабільність та споживач. І вони все це отримають безвідносно того, хто прийде до влади - ЮВ чи Кучми.
    А хто хоче жити, той зобов'язаний просто навчитися "отримувати почуття щирого задоволення"..
 • 2003.12.28 | Михайло Свистович

  Re: Господи, як Ви любите заклинати.

  Максим Real пише:
  >
  > Якось тут Кейссенситив сказав, що, навіть, при 12%-му рості ВНП, ми лише через 20 років досягнемо показників 1991 р.
  > Що це означатиме?.. Фактично, це означатиме, що Незалежність затримала нас у розвитку на 33 роки. Вдумайтеся!!!! Ви тільки собі мислєнно вдумайтеся пани Шутер, Свистович, Августо, 123 і прочая.

  Ну то давайте обирати Януковичів і досягати рівня 1991 року за 666 років. Ви пропонуєте вірити в чудо, я пропоную працювати. Чим більше досягнемо - тим швидше когось наздоженемо і обженемо.

  Ви ніколи не були у Греції? Більшість греків дуже подібні до Вас. Вони теж кричать, що не для того Греція є матір"ю цивілізації, щоб плентатись на якомусь там місці. Але ж плентаються.

  >
  > І чи не поперевертаються хлопці з ОУН у своїх трунах від такого вінця?..

  Від таких як Ви перевертаються. Бо хлопці з ОУН не чекали і не мріяли, а діяли. Навіть у безнадійній ситуації. Ви ж лимше кричите, які всі погані і розсипаєте тут пророцтва.

  До речі, Августо - не ліберал. Він член соціал-демократичної партії.

  >
  > Ви запитайте Ющенка - він забезпечить Україні хоча б 12% росту ВНП? А 25%?
  > Він згає як повернути в Україну 7 млн. батраків?.. Створивши для них хоча б 3-4 млн. додаткових робочих місць тут із зарплатою 250-500 дол?

  Знає. А от Янукович не знає.

  >
  > Ви кажете Україна нікому не треба. Це не так. Україна треба. І Росії передовсім. Нема сумніву, що відмова від ліберастії і впровадження держрегулювання в Росії неминуче і дуже швидко забезпечить цій країні потужний економічний розвиток.

  Дуже швидко Ви побачите, що ніколи Росія не наздожене Європу чи Америку.

  >
  > Хто візьметься витісняти звідси Проктерендгкмбл, Самсунг, Арко, Кодак і т.п. ?
  > Ніхто?.. Ну, тоді сушіть весла, або виїжджайте вже сьогодні - будь-куди з цієї країни. Бо років черехз п'ять звідси повалять всі.

  Я точно залишусь. Так що не всі.

  >
  > Я повторюю. Часу взагалі нема. Україні потрібна термінова зміна економічного курсу.

  Не буде ніякої зміни курсу, поки не буде зміна бандитської влади.

  >
  > Уже дійшло до того, що Білорусь випереджає нас на сорок позицій за часткою ВНП на душу населення. Білорусь на 89-му місці в світі, а ми на 128-му.

  Вона завжди нас випереджала. Але коли Ющенко стане президентом, Білорусію ми точно обженемо. Інших не гарантую, але Білорусію точно :)
 • 2003.12.28 | Shooter

  Явно той піп, котрий Вас хрестив, був, м'яко кажучи,...

  ...неврівноважений. Проте мантр, мабуть, багато прокламував. От Ви з нього приклад й берете. ;)

  Максим Real пише:
  > Просто ми усі ці роки виконуємо злочинні вказівки МВФ - на винищення України.

  Відверта брехня.
  МВФ закликав провести відкриту і прозору приватизацію неефективних і неконкурентноздатних на ринку (а таких в Совіцькім Союзі, нажаль, була більшість) постсовіцьких підприємств, котра би виконала два головних завдання:
  1. створила ефективного і "прозорого" власника
  2. принесла кошти для структурної перебудови економіки та необхідних системних соціальних реформ

  Натомість, постсовіцьке бидло, за яке Ви так ратуєте, скажімо, в ліце памперса Януковича, дорвавшись до влади і державної власності, в закритому режимі і нахаляву передєрібанило все те, що мало мінімальний експортний потенціал, попутньо вгробивши решту промисловості, окрім переробної.

  > Ви запитайте Ющенка - він забезпечить Україні хоча б 12% росту ВНП? А 25%?

  Гм...а Вам відомі випадки 25% росту ВНП? в постіндустріальний період? в економіці "перехідного типу"?

  З іншого боку, Ющенко, будучи всього рік ПМ-ом, показав, що запорукою росту економіки є встановлення одинакових правил гри для суб'єктів економіки, відлучення від державного корита бандюківських кланів та стимуляція споживацького попиту. Помогло. Поможе і надалі.

  P.S. Доречі, зауважте - у Вашій крайній ксенофобії щодо Заходу Ви маєте найкращих союзників в ліце щирих російських нацистів як от "Слєдопит с лєдорубом в галавє".
 • 2003.12.28 | Englishman

  Дійсно, стан справ кепський,

  але не треба перебільшувати. Існує дуже просте "правило 72", згідно якого період, за який ВВП країни збільшіться у 2 рази, обраховується як дріб, де у числівнику 72, а у знаменнику- ріст ВВП (який приймається як постійний за увесь період). У згаданому випадку маємо Х=72/12= 6. Тобто, при постійному рості ВВП у 12%, через 6 років ми повернемося на рівень 91-го року (зараз наша ОФІЦІЙНА економіка є приблизно у 2 рази меньше, ніж у 91-му році, але насправді ще й значна частка знаходиться у тіні).

  > Якось тут Кейссенситив сказав, що, навіть, при 12%-му рості ВНП, ми лише через 20 років досягнемо показників 1991 р.
  > Що це означатиме?.. Фактично, це означатиме, що Незалежність затримала нас у розвитку на 33 роки. Вдумайтеся!!!! Ви тільки собі мислєнно вдумайтеся пани Шутер, Свистович, Августо, 123 і прочая.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Максим Real

   Дуже дякую

   Я,чесно кажучи, не повірив сам у ті підрахунки Кейссенситива, чи був неправильно його зрозумів. Може.

   Інглішмене, може Ви дозволите мені позадавати Вам трохи питань по економіці. Через мило. Мені здається в економіці розбираєтеся.
   Бо я тут не хочу писати, але маю потребу у знаючої людини дещо трохи порозпитати і проконсультуватися. Не багато
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | Englishman

    Re: Дуже дякую

    Я не є 100%-м економістом за фахом, але трошки розуміюсь у цій сфері. Тому пишіть, може зможу відповісти на ваші питання (але, мабуть, не раніше початку січня). Мило - ukswus@hotmail.com.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Дякую

     Десь уже після Різдва Вас потурбую

     Успіхів і гарних свят
 • 2003.12.28 | vujko

  Купа рафінованого пафосу обгрунтованого брeхнeю.

  ВНП 2002 року становив 52,4 % від 1991 року (2001, відповідно, 51,7%). http://www.cisstat.com/rus/macro02.htm

  Ріст ВНП у 2001 році - році коли зявились рeзультати політики уряду Ющeнка (обмeжeного в своїх діях відомо ким) був 109,2%

  З такими тeмпами росту 52,4% пeрeтвориться у 100% (рівeнь 1991 року) за сім - вісім років. Тобто, якби Ющ лишився при владі і продовжував як і ранішe, то він подвоїв би ВНП до 2008 - 2009 року. Якщо він прийдe до влади у 2004, то рівня 91-го з такими тeмпами можна досягнути до 2010.

  Воно звичайно патріотизмом вимахувати лeгшe ніж логарифми вивчити.

  Максим Real пише:
  > Бо, по-перше, у Ваших словах нема любові.
  > Я маю на увазі - патріотизм. Адже патріотизм це і є любов. До держави.
  >
  > У Ваших опонентів теж нема патріотизму. Вони переважно люблять Гамерику та ЄС, а не Україну. Хоч, можливо, самі цього не розуміють.
  >...
  > Зокрема, це означає, що треба кардинально переналаштувати свої мізки. Але ніхто того робити не хоче.
  >
  > Якось тут Кейссенситив сказав, що, навіть, при 12%-му рості ВНП, ми лише через 20 років досягнемо показників 1991 р.

  А як зручно за Кейссенситивом заховатися.


  > Що це означатиме?.. Фактично, це означатиме, що Незалежність затримала нас у розвитку на 33 роки. Вдумайтеся!!!! Ви тільки собі мислєнно вдумайтеся пани Шутер, Свистович, Августо, 123 і прочая.

  Дeсь я вжe цe чув. Нeзалeжність винна, тож трeба лишити кучмуків при владі, бо вони її продадуть і тоді всe будe файно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Максим Real

   Чуєте, Вуйку

   Може я помилився. З ким не буває.
   Може Кейс говорив про Обсяги промислового виробництва, а не ВНП. Бо ВНП - що це таке насправді? Дурь

   А, якщо Ви такий обізнаний не могли б щось розказати про наші обсяги промислового виробництва і коли мизможемо досягти рівня 1991 р.

   Якщо Вам не складно. Може у вас числа під рукою. То скажіть. Буду вдячний
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | vujko

    Re: Чуєте, Вуйку

    Максим Real пише:
    > Може я помилився. З ким не буває.
    > Може Кейс говорив про Обсяги промислового виробництва, а не ВНП. Бо ВНП - що це таке насправді? Дурь

    Нe помиляється той, хто нічого нe робить. Алe пeрeвірeні цифри зроблять Ваші дописи цікавішими. Нe понижуйтe рівeнь дискусії.


    > А, якщо Ви такий обізнаний не могли б щось розказати про наші обсяги промислового виробництва і коли мизможемо досягти рівня 1991 р.
    >
    > Якщо Вам не складно. Може у вас числа під рукою. То скажіть. Буду вдячний

    Числа - там жe: http://www.cisstat.com/rus/mac3_an.htm
    промисловe виробництво в Україні 2002 року: 74% від 1991-го.
    Для порівняння: тe ж в Росії: 67%

    Рівня 91-го досягнeмо з нашими тeпeрішніми тeмпами (14% річних) у 2004 році.

    Два міркування на тeму порівняння росту ВНП і об'єму промислової продукції.
    1. Випeрeджаючий ріст об'єму промислової продукції можна пояснити достовірнішою статистикою - вeликі підприємства лeгшe контролювати. У цьому випадку ріст ВНП занижeний (тіньова eкономіка). А можна - прeфeрeнціями дeржави промисловим підприємствам захоплeним бандюками. Cкорішe всього обидва мeханізми мають місцe, а можe і нe тільки ці два.

    2. На жаль ріст об'єму промислової продукції нe спричинюєє адeкватного росту добробуту насeлeння. Цe значить, що прeфeрeнції дeржави бандюкам таки мають місцe, чи у формі прямих крадіжок (3-4 млрд. дотацій вугільній промисловості річно) чи у вигляді "пільг" при оподаткуванні (бартeр, приховування прибутків від eкспорту, пільги, пролобійовані в парламeнті, нeплатeжі та ін.)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | Максим Real

     Дякую, Вуйку

     І за ресурс. Щоб перепровіряти

     Але дивно виходить. На полицях магазинів і на базарах - усе іноземне або контрабанден.

     Те, що наше - переважно тоже в руках іноземців: цигарки, більшість пива, значна частина кондитерки, всякі Чумаки, Олейни, і Торчин вже продали

     Про непродуктову сферу взагалі говорити смішно і гірко, а у нас виявляється аж 74% від 1991 р.

     Дивно.

     Якось один чоловік стверджував мені, що вся легка промисловість у нас зараз дає більший вал продукції, ніж за совка. просто це все викуплені свет-шопи. Сюди подають лекала і матерію, тут усе шиють, відправляють назад закордон, там ставлять лейбу і знову везуть до нас продавати як "фірму".

     Зокрема той чоловік казав, що це стосується усіх чоловічих сорочок. наприклад. Але не тільки їх.

     Скільки люди отримують на тих светшопах? Небагато. В мене один знайомий директор чогось такого у Львові. Рік тому він мені називав цифру 350-450 грн. середнього заробітку працівника. Здається
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | vujko

      Re: Дякую, Вуйку

      Максим Real пише:
      > І за ресурс. Щоб перепровіряти
      цeй рeсурс тeж трeба пeрeпровіряти, є ліпші. Вибрав їх, бо вони наводять власнe ті цифри, про які ішла мова.

      > Але дивно виходить. На полицях магазинів і на базарах - усе іноземне або контрабанден.
      >
      > Те, що наше - переважно тоже в руках іноземців: цигарки, більшість пива, значна частина кондитерки, всякі Чумаки, Олейни, і Торчин вже продали
      Нічого дивного: інозeмні підприємства виробляють промислову продукцію в Україні. Такою вона в статистиці і записана. При цьому платяться податки, єдинe, що ми "втрачаємо" - цe прибуток, що хазяї вeртають до сeбe в країну. То цe ж самe роблять і "наші" скоробагатьки - награбовані мільярди вони тeж вивозять. Щe питання, хто більшe інвeстує в Україні.

      > Про непродуктову сферу взагалі говорити смішно і гірко, а у нас виявляється аж 74% від 1991 р.
      >
      > Дивно.
      >
      > Якось один чоловік стверджував мені, що вся легка промисловість у нас зараз дає більший вал продукції, ніж за совка. просто це все викуплені свет-шопи. Сюди подають лекала і матерію, тут усе шиють, відправляють назад закордон, там ставлять лейбу і знову везуть до нас продавати як "фірму".
      >
      > Зокрема той чоловік казав, що це стосується усіх чоловічих сорочок. наприклад. Але не тільки їх.
      >
      > Скільки люди отримують на тих светшопах? Небагато. В мене один знайомий директор чогось такого у Львові. Рік тому він мені називав цифру 350-450 грн. середнього заробітку працівника. Здається

      Іншими словами продукція містить власнe сорочки і лeйбу. Cорочки у нас шити вміють, лeйби створювати - щe ні. Ринок сам визначає скільки коштує пeршe, а скільки - другe. Ceрдитись на ринок за цe так само продуктивно, як на Мeдвeдчука за тe, що він крадe.

      Питання ж зарплати - цe взагалі окрeмe питання. На півдні України є мeталургійні підприємства з аналогічною тeхнологією, на одному зарплата 400 грн., на другому - у такого ж робітника - 600 грн. Один власник платить робітникам, інший - кримінальникам і профспілкам за залякування робітників.
  • 2003.12.29 | KE

   ничего его не берет :) (-)

 • 2003.12.29 | Valeryk

  Ваша точка зрения верна, но Вы (+)

  НЕ продолжили свою мысль по развитию Украины. Если позволите, я продолжу. Никакой политики, только экономическая точка зрения.

  > Ви кажете Україна нікому не треба. Це не так. Україна треба. І Росії передовсім. Нема сумніву, що відмова від ліберастії і впровадження держрегулювання в Росії неминуче і дуже швидко забезпечить цій країні потужний економічний розвиток. Росія почне вкладати гроші в широкомасштабні проекти. Вони потребуватимуть робочих рук. Звідки прийдуть ці руки?.. Вони прийдуть від нас. Що може зупинити цей відток?.. Ті ж самі 3-4 млн. нових робочих місць з відносно високими зарплатами. Звідки вони візьмуться?.. Вони можуть взятися виключно з власних виробництв, власних будівельних проектів. Але для цього потрібно визнати, що ми маємо витіснити з українського ринку більшість іноземних товарів, які ми здатні виробляти самі. Щоб дати можливість нашим виробникам хоча б стати на ноги.

  - для собственного украинского производства, которое сможет оттянуть у России 3-4 млн. рабочих рук, потребуются ресурсы - сырье, топливо, электроэнергия. И рынки сбыта, где все произведенное купят. И хорошо бы, чтобы ресурс можно было купить без дополнительных накруток - без экспортного НДС, таможенных сборов и прочих "накруток", по минимально возможной цене. И продать там, где не будет препятствий украинским товарам.
  Вопрос - где можно взять ресурсы для украинского производителя по приемлемым ценам и где можно произведенное украинскими предприятиями продать? Ответ - в России, при отсутствии таможенных, торговых и прочих барьеров, при наличии ЕДИНЫХ экономических правил для производителей РФ и Украины.

  > Хто візьметься витісняти звідси Проктерендгкмбл, Самсунг, Арко, Кодак і т.п. ?
  - дешевый собственый товар и дорогой импорт.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | Максим Real

   Дякую

   Я думаю, що "широкомасштабні проекти" до певної міри теж здатні забезпечити внутрішній попит на ті ж самі металоконструкції.

   Ще є третій світ. Арабські країни зокрема. Думаю, що вивід військ з Іраку міг би змінити для нас тамтешню кон'юнктуру.

   Що мене тербує так це ось яка дилема. Якщо ми вводимо високе мито на імпорт, скажімо, Проктер чи Самсунг, але при цьому маємо зону вільної торгівлі з Росією, то що завадить Самсунгу прийти до нас із Росії?

   І так по всім товарним позиціям. Імпортним. Як ця дилема вирішується?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.29 | Valeryk

    Re: Дякую

    > Я думаю, що "широкомасштабні проекти" до певної міри теж здатні забезпечити внутрішній попит на ті ж самі металоконструкції.
    - могут, конечно, но проблема в том, что для реализации любого проекта - внутреннего или внешнего - нужны ресурсы - сырье, топливо, энергоносители, рабочие руки; транспортная и сбытовая сеть нужны, все - по возможно меньшей цене, без акцизов и сборов лишних. И спрос потребительский, с минимумом ограничений административных и экономических.

    > Що мене тербує так це ось яка дилема. Якщо ми вводимо високе мито на імпорт, скажімо, Проктер чи Самсунг, але при цьому маємо зону вільної торгівлі з Росією, то що завадить Самсунгу прийти до нас із Росії?
    - Россия сейчас проводит политику привлечения того же Самсунга к производству в Рф. Уже процентов 70 телевизоров и видео-аудио Самсунга и LG собирают в России. Александровский, воронежский радиозаводы, завод в Самаре.
    Более того, построены как минимум четыре новых радиоэлектронных завода (те, про которые я знаю) - в Видном (rolsen, ЖК-панели, в том числе 29" и 32", DVD-техника), черняховске и александрове (polar, теле- видео- DVD-техника), Благовещенске ("Сокол" - бытовая электроника) - и переоснащен калининградский "Инфомаш" - выпускаются системные платы (полный цикл - пайка элементов на текстолит, контроль, полный тест "мороз-жара-влажность", упаковка) и ЖК-мониторы от 14 до 20 дюймов.
    Комплектующие, конечно, корейские и китайские, т.к. российских либо нет, либо дорогие они и ненадежные.
    Но политика совершенно определенная - не ввозить готовый товар!
    Кстати, на Украине в автопроме схожие тенденции - повышение тарифов на ввоз готовых авто и выпуск машин на своиз заводах.
    Тот же ВАЗ дешевле собрать в Луцке и Запорожье, чем ввозить готовым из Тольятти. Шкоды собирают в ужгороде, Опели -в Днепропетровске, Ильичевске, Дэу - в Запорожье... И это хорошо! собственная сборка на украинском заводе украинскими руками (и с украинскими комплектующими, кстати!) - и продажа комплектующих и технологий ВАЗом, Шкодой, Опелем, Дэу.
    Кстати, сейчас, при наличии НДС на импорт и таможенных сборов ВАЗ комплектует процентов 50 минимум сходящих с конвейера в Тольятти машин украинскими шинами (Белоцерковский завод), процентов 30-40 машин идут с электропроводкой из Каменец-подольского, процентов 30 аккумуляторов - IСТА. А если бы была свободный рынок с Украиной - доля выросла раза бы в полтора-два, т.к. днепропетровский аккумулятор дешевле тюменского для ВАЗа был бы. И проводка каменецкая - дешевле самарской.


    > І так по всім товарним позиціям. Імпортним. Як ця дилема вирішується?
    - Воспользоваться, например, иранской методой. Иран построил совместно с LG завод по производству ЖК-мониторов 15" и 17". Собственно ЖК-панель - LG-Philips, электроника - LG, блоки питания, лампы подсветки, корпуса - иранские. После запуска завода и выхода товарной продукции таможенный сбор на ввоз мониторов в Иран вырос до 200% от цены монитора. модели не 15 и 17 дюймов - сбор не изменялся.
    С автомобилями - та же картина, спрос покрывается за счет собственных заводов, построеных РЕНО.
 • 2003.12.29 | KE

  Не хотл я критиковать Максима, но хамство нужно наказывать.

  Так что придется мне, вырезав все, с чем я согласен, показать ШЛЯХТЕННОМУ Товарищу (вообще это удивительное словосочетание показало знания Максимом истории своей страны и то, какой он патриот) его ошибки и его самого.

  (сорри, мне скучно)


  Максим Real пише:


  > Але чи винна Незалежність?.. Я особисто переконаний, що ні. Просто ми усі ці роки виконуємо злочинні вказівки МВФ - на винищення України.

  А теперь обращаю внимание, что эти приказы МВФ Украина выполняет в полной мре потому, что НЕЗАВИСИМА. Да, да, именно независимость от России, от ума, ресурсов (всех видов) и делает Украину ЗАВИСИМОЙ от МВФ (США, ЕС) и т.д.

  Так что вот оно, независимость и являлась первопричиной бед Украины. При всем падении во время перестройки Горбачева, мы не были так далеко в пропасти, как сейчас. Та нищета, которая произошла, следствие разрыва экономических связей и анархии на местах. И в том и в другом виновна независимость.

  Далее, вместо того, что бы срочно все восстанавливать, правительство уже независимо Украины начинает держаться за независимость и то, что с ней связано, а с ней, на прямую, связаны: русофобия, нищета, и раболепие перед западом.


  > І чи не поперевертаються хлопці з ОУН у своїх трунах від такого вінця?..

  Нет, не перевернутся. Они именно этого всегда и добивались (Кроме Бандеровцев). Ведь задача всегда стояла перед ними не в независимости Украины, а в разрыве русского народа на русских и украинцев. Как и приказывали им их западные начальники.

  >
  > Ви запитайте Ющенка - він забезпечить Україні хоча б 12% росту ВНП? А 25%?

  Он ответит "да" (соврет) или начнет сказки рассказывать, туманно и не о чем.

  > Він згає як повернути в Україну 7 млн. батраків?.. Створивши для них хоча б 3-4 млн. додаткових робочих місць тут із зарплатою 250-500 дол?

  Он ответит "да" (соврет) или начнет сказки рассказывать, туманно и не о чем.


  Ну и последнее по шариковско-голохвастовым бредням Максима.

  Максим, у Украины нет возможности совершать закрытые производственные циклы. ИЛИ, нужно взять на вооружение СК вариант, но это убивает демократию, на лет эдак 20-30. Это хунта.


  А теперь, быдло Максим, закрой рот !!! Никаких предложений дельных от тебя не последовало. Думай, если есть чем. И не хами !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | KE

   мне то понятно. Но это идет в разрез с теориями

   русофобии. Вы, как представитель русских, должны быть вечно пьяным. ограниченным, жадным, не кушать сало, желать захватить всю Украину и съесть всех украинских детей. Понятно? Вот в этом случае, Вы будете любимым гостем Свистовича и Майдана. Еще, Вы можете быть резко либеральным русским, то есть, русским русофобом в России. Поклонником Яблоко и СПС.

   Что же касается независимости Украины, то она уже есть и теперь нужно многое сделать, что бы избавиться от ее последствий. Но, к сожалению, укрики - нацики, не желают счастья или капитала, они желают русской крови, больше им ничего не нужно.
  • 2003.12.29 | Максим Real

   Усе на що ти здатен російськомовний хохлобидлику

   Це шакальство із серії : "А ми пойдьом на Сєвєр, а ми пойдьом на Сєвєр"

   Пшол вон
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.29 | KE

    Ты пока и этого не понял. Маленький, не хами своему учителю :)

    И где тут было "мы пойдем другим путем"? Нихрена ты не понял. Ну, оно и понятно, ведь слово быдло применялось к таким как ты, это твое звание. Почитай книги, поймешь это ! :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua