МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Злочинна псеводоопозиція. (/)

12/28/2003 | Роман ShaRP
(/) -- значить передрук.

http://uanotes.bravehost.com/031221perpetrators.html

author - magda

Сьогодні я Піховшека не дивитимуся. Бо після минулонедільного виливання помиїв наступного ранку я вперше відчула перші ознаки депресії. Тому сьогодні я просто надам перевагу збереженню психологічної рівноваги над інформованістю про плани ворога. Тим більше, що це як раз такий план - примусити людей інтерналізувати той виклад планів, який здійснюється через "1+1". Тоді в якийсь момент об'єкти цього психологічного тиску теоретично мають послідувати принципу "легше віддатися, ніж пояснити, що ти його не хочеш".

З мого боку марно та зверхньо було би переносити свою реакцію на інших. Тому все ще сподіваюся, що ключові гравці не втомилися так, як я. Моя втома від того, що неможливо протягом такої кількості часу переживати за те, що буде з цією країною. Те, що я могла зробити виходячи зі своїх можливостей, я зробила. Але є в психології таке поняття "набута безпорадність". Люди, що мусять зазнавати впливу певних факторів, над якими вони не мають контролю, поступово втрачають здатність діяти взагалі, навіть коли можливість контролю з'являється. Тому ті горе-політики, які, мавши можливість вже давно змінити ситуацію, цього не зробили (тут йде посилання на статтю, яку я передрукую нижче - ShaRP), - ці політики завинили перед українським народом двічі. Найперше, самим тим фактом, що нічого не змінили. Друге, тим, що раз за разом примушують людей зазнавати впливу ситуацій ПРОГРАШУ, які ці сили створили у величезній кількості. Задля того, щоб не дай Боже не пустити ситуацію на рейки революції - де ситуація може вийти з-під контролю і "надійні" фактори типу рейтингу можуть втратити вагу, - задля цього народ мусить раз за разом відчувати на собі вплив "набутої безпорадності". Тому і на акції протесту вже ходить менше людей. Наші "помірковані" роблять із суспільства стадо нездатних на будь-які громадянські дії баранів. Тому з кожним днем передумови для створення нормального суспільства в Україні зменшуються. Якщо ця "бригада" прийде до влади, вона матиме для себе ще покірніше, мовчазніше суспільство, ніж тепер. Ніж те, що було 12 і 9 років тому. Тому українські інтелектуали ставляться до перспектив розвитку України з усе більшим песимізмом.

Деякий час тому в деяких не дуже широких колах намагалися розгадати таємницю, навіщо Литвину було підіймати питання голосування не тільки по четвергах, а й по вівторках. Тоді це віднесли на рахунок його спрямованості на "ударний" темп роботи і оцінки результатів своєї діяльності по кількості прийнятих законів. Тепер зрозуміло. На цьому тижні матимемо можливість двічі отримати порцію деструктивного психологічного впливу. Напружилися.... розслабилися, але насправді розслаблення немає. І немає його вже півтора роки, протягом яких і триває цей рекордний акт - все пояснюємо, що не хочемо, але так плутано і не зрозуміло ані для ґвалтівника, ані для публіки, що нас вже і туди, і туди... а головний поштовх все ще попереду.

Тому пропоную запровадити до нашого мовного обігу поряд із терміном "злочинна влада" також і новий - "злочинна псевдоопозиція". У вівторок та четвер вона має можливість "скостити" десь пару днів із належного їй пожиттєвого ув'язнення. Проблема тільки в тому, що цього разу доведеться тримати кулаки і за неї, злочинну. Бо якби програла тільки вона, це було би навіть не півбіди, а й велика радість. Але цього разу питання поставлено так, що разом з її програшем програємо ми всі - ми, громадяни України.

Тому проти самої себе побажаю їм успіху. Не бажаючи наразитися на судове переслідування за підбурення до злочину, тільки натякну, що їм слід по максимуму скористатися своєю недоторканністю.

Щоб хоч трохи спокутити свій злочин.

Відповіді

 • 2003.12.28 | Роман ShaRP

  Етнодецентричне порівняння етносів. (/)

  http://uanotes.bravehost.com/031124ethncompare.html

  Етнодецентричне порівняння етносів
  author - magda

  В часи розквіту інтернаціоналізму був такий анекдот, який тут розповідаю мовою міжнародного спілкування, бо головна його фішка не перекладається.

  Едут в одном купе армянин и грузин. Едут себе, едут, вдруг армянин ни с того, ни с сего заявляет: "Армяне лучше, чем грузины." Грузин покосился на армянина, но промолчал. Через несколько минут армянин опять: "Армяне лучше, чем грузины." Грузин, видно, начинает закипать, но все еще молчит. Прошло несколько минут, армянин снова за свое: "Армяне лучше, чем грузины." Грузин не выдерживает: "Ну чем, чем же они лучше???!??" Армянин злорадно: "Чем грузины!"

  Виглядає, що грузини виявилися кращими за українців. За державу обидно! Хочу знову повторити, що той факт, що ми все ще живемо при Кучмі, маємо завдячувати пану ВАЮ, який просрав декілька можливостей очолити мирне повстання. Найреальніше було наприкінці 2000 - початку 2001 року, коли це непорозуміння підписало листа трьох, замість дотиснути Кучму, абсолютно конституційним шляхом стати в. о. Президента і перемогти на виборах. З громадської приймальні НУ була інформація, що приходить багато листів: "Вікторе Андрійовичу, слово скажіть, і ми візьмемося за вили". Але представники приймальні додавали: "Але Віктор Андрійович ніколи цього не зробить".

  Нещасна та держава, в якій немає своїх героїв.

  :-(((((((((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Shooter

   Вічне бла-бла-бла

   Роман ShaRP пише:
   > факт, що ми все ще живемо при Кучмі, маємо завдячувати пану ВАЮ

   так, так, саме ВАЮ нам обирав Кучму. бєз базара

   >який просрав декілька можливостей очолити мирне повстання. Найреальніше було наприкінці 2000 - початку 2001 року, коли це непорозуміння підписало листа трьох, замість дотиснути Кучму,

   Як саме? Молотком в чоло його йобнути?
   Як собі це уявляє авторка та інші полюбляючі почесати об цей епізод язика персонажі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | Роман ShaRP

    Наш старий папуга знову заспівав!


    "Тут поднялся галдеж и лай,
    и только старый попугай,
    громко крикнул из ветвей
    Жираф большой! Ему видней!"

    В.С. Высоцкий


    Shooter пише:
    > так, так, саме ВАЮ нам обирав Кучму. бєз базара

    Шюткєре, можливості щось змінити є переважно у тих, хто вище, аніж у тих, хто нижче. Мороз, та не він один починали антикучмівськку кампанію ще в 98му, і ВАЮ був теж серед тих, хто обрали кучмо. І ви там були. Без базара. Чи ви голосували за Симоненка?

    > >який просрав декілька можливостей очолити мирне повстання. Найреальніше було наприкінці 2000 - початку 2001 року, коли це непорозуміння підписало листа трьох, замість дотиснути Кучму,
    > Як саме? Молотком в чоло його йобнути?
    > Як собі це уявляє авторка та інші полюбляючі почесати об цей епізод язика персонажі?

    Ну точно не так, як все сталося при купі чудозвонів які волали "надія нації" і при ВіктОрі ПісЮщенко, який сказав "я повернуся". Так, він повернувся, одним місцем, і його в те місце вже не раз виграли. А чудозвони досі кричить "надія нації". Тільки от чудозвонам вірять все менше і менше. Тому що ПісЮщенко і свора підПісЮщенків обси..ється все сильніше і сильніше.

    Ясно, папужка ви наш?

    "Пусть жираф и был неправ,
    но виновен не жираф,
    а тот кто крикнул из ветвей
    Жираф большой! Ему видней!"
 • 2003.12.28 | Михайло Свистович

  Re: В зв"язку з цією публікацією.

  Ти сайти малювати вмієш? На шару :) Тут мені один лист по милу прийшов. За мене дещо пообіцяли :) І саме Магді, яку ти цитуєш. Але, ІМХО, це потрібно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Роман ShaRP

   Трохи вмію (навіть жінку навчив). Подробиці на пошту. (-)

  • 2003.12.28 | magda

   Re: В зв"язку з цією публікацією.

   Михайло Свистович пише:
   > Ти сайти малювати вмієш? На шару :) Тут мені один лист по милу прийшов. За мене дещо пообіцяли :) І саме Магді, яку ти цитуєш. Але, ІМХО, це потрібно.

   Михайле, через те, що біля Вашого імені тут стоїть позначка (м), і через те, що, реєструючись, я прочитала правила і пройшла по посиланню "Хто такий Свистович?", я власне вирішила апріорі до Вас ставитися з повагою.

   Тепер думаю, чи не дарма. Мені ніхто нічого не обіцяв. Я Вас в реалі не знаю і жодного стосунку до Вас, крім обміну парою реплік на цьому форумі, не маю. Тому прошу пояснити, якщо хочете по милу, що означає Ваш пост.

   Ну і оскільки вік живи, вік вчись, прошу мені пояснити що означає "ІМХО" (останні кілька днів часто зустрічаю цю абревіатуру в неті, і соромно, але не знаю, що це). І, у зв'язку з цим, що саме потрібно і кому.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | Максим Real

    Про ІМХО

    ІМХО - це абревіатура з англійської: In My Humble Opinion (IMHO)- на мою скромну думку. Тобто українською мало б бути НМСД, але всі вживають ІМХО

    Я теж не знав поки мені не пояснили

    А Свистович, я думаю, ніякої каверзи Вам не готує. Може навпаки привітання яке
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | magda

     Re: Про ІМХО

     Свистович написав, що МЕНІ ЗА НЬОГО щось пообіцяли.

     І що такого дивного у тому, що хтось вміє малювати сайти і робить це на шару? Цей сайт що, щоденно оновлюється, щоб інсинуювати що це щось більше ніж персональні висловлення думки?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Максим Real

      Re: Про ІМХО

      "Тут мені один лист по милу прийшов. За мене дещо пообіцяли І саме Магді, яку ти цитуєш. Але, ІМХО, це потрібно."

      Очевидно, цей текст означає, що Вам, Магдо, пообіцяли, що, можливо, свистович щось для Вас зробить/допоможе зробити. Очевидно, щось пов'язане з малюванням сайту, для чого годиться Роман Шарп.

      Але це припущення.
      Свистович, мабуть, сам зараз усе пояснить
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.28 | magda

       З нетерпінням чекаю пояснень Свистовича...

       ...бо хочу додому. Хочу ще встигнути написати чергову писульку. Та й листівку я написала тільки одну - новорічну, а загальна на післяноворічний термін очевидно писатиметься вночі... Це на інший сайт, який я НА ШАРУ малюю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.12.28 | Роман ShaRP

        Змилуйтеся.

        Скажіть будьласка, чи є це питання принциповим?
        Життєво важливим?
        Подумайте.
        Може й ні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.12.28 | magda

         А як щодо репутації чесної жінки???

         яку тут Свистович своїми інсинуаціями підриває? Чим Ви, Свистовичу, тоді від усяких Слідопитів з льодорубами відрізняєтесь? Я, звичайно, не Саакашвілі і не Ющенко, але це все одно з розряду "таємної інформації", яка Вам надійшла на мило (а у когось в ресторані була записана).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.12.28 | Роман ShaRP

          Не ламайте язика словом "інсинуації"

          Ви що, не відчуваєте, яке воно криве, негарне :( . Я Вам вірю, що Ви чесна. Свистович же нічого про Вашу нечесність не казав і близько. Можливо, він десь у чомусь помилився. Він може помилятися. Я знаю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.12.28 | magda

           А Свистович, очевидно, злякався...

           бо замовк. Ну добре, на цей раз, бо дійсно додому хочеться, відпустимо з миром... :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.12.28 | Роман ShaRP

            Ні.

            magda пише:
            > бо замовк. Ну добре, на цей раз, бо дійсно додому хочеться, відпустимо з миром... :)

            Свистович вже не раз казав, що він не завжди (вчасно) відповідає відвідувачам цього сайту. Крім того, він, мабуть, теж хоче додому, та й до того ж, невідомо, де він цього разу знайшов Інтернет та який.

            Аби Ви бачили, де та як він живе, та що при цьому робить, Ви б, мабуть, погодилися б, що тут йому немає чого лякатися. Врешті-решт, аби він подав невірну інформацію, то вибачився б, я так гадаю, ото й усе.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.12.28 | magda

             Re: Ні.

             Роман ShaRP пише:
             >
             > Свистович вже не раз казав, що він не завжди (вчасно) відповідає відвідувачам цього сайту. Крім того, він, мабуть, теж хоче додому, та й до того ж, невідомо, де він цього разу знайшов Інтернет та який.
             >
             > Аби Ви бачили, де та як він живе, та що при цьому робить, Ви б, мабуть, погодилися б, що тут йому немає чого лякатися. Врешті-решт, аби він подав невірну інформацію, то вибачився б, я так гадаю, ото й усе.

             Вибачення буду читати завтра. Бо інформація неправдива. Я не знаю, може моє революційне погонялово вже знайшло наслідувачів, але він писав про "Магду, яку ти тут цитуєш". Оскільки він цитує мене, то я офіційно заявляю, що мені стосовно нього (Свистовича), А ТАКОЖ СТОСОВНО МОГО САЙТУ ніхто нічого не обіцяв. А якщо він не відповість, то тоді це залишится на його сумлінні.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.12.28 | Роман ShaRP

              Добре.

              magda пише:
              > Вибачення буду читати завтра. Бо інформація неправдива. Я не знаю, може моє революційне погонялово вже знайшло наслідувачів, але він писав про "Магду, яку ти тут цитуєш". Оскільки він цитує мене, то я офіційно заявляю, що мені стосовно нього (Свистовича), А ТАКОЖ СТОСОВНО МОГО САЙТУ ніхто нічого не обіцяв. А якщо він не відповість, то тоді це залишится на його сумлінні.

              Як би там воно не було - що треба - звертайтеся, будьласка, чим можу, то допоможу (спокутуючи свої величезні гріхи перед українським постмодернізмом ;) ).
             • 2003.12.28 | Михайло Свистович

              Re: Сподіваюсь, що своє сумління я очистив?

              magda пише:
              >
              > Оскільки він цитує мене, то я офіційно заявляю, що мені стосовно нього (Свистовича), А ТАКОЖ СТОСОВНО МОГО САЙТУ ніхто нічого не обіцяв. А якщо він не відповість, то тоді це залишится на його сумлінні.

              Все що міг - розповів. Вам хочеться прізвищ - іх єсть у мєня. Одне. Можу надіслати по милу, якщо захочете, бо це єдине, що я тут не написав. Може він сам напише, але його давно не видно на форумі.
           • 2003.12.28 | Михайло Свистович

            Re: Та ні, я вже давно нічого не боюсь.

            Просто я займаюсь кількома справами одночасно і на Майдан заглядаю час від часу одним оком. Як тільки побачив - відразу відповів.

            Заодно про інші питання:
            1. На Вашу репутацію я зазіхати і не думав. Скоріше навпаки. Бо не просив би когось зробити щось для Вас на шару.
            2. Дивного в тому, що хтось щось робить на шару (в т.ч. й малює сайти) теж нема. Я сам багато роблю на шару, за що люди отримують великі гроші. І багато моїх знайомих так робить. Це нормально.

            Заодно і Шарпа з депресії можна вивести, озадачивши корисною справою :)
   • 2003.12.28 | Роман ShaRP

    Re: В зв"язку з цією публікацією.

    magda пише:
    > Михайло Свистович пише:
    > > Ти сайти малювати вмієш? На шару :) Тут мені один лист по милу прийшов. За мене дещо пообіцяли :) І саме Магді, яку ти цитуєш. Але, ІМХО, це потрібно.
    >
    > Тепер думаю, чи не дарма. Мені ніхто нічого не обіцяв. Я Вас в реалі не знаю і жодного стосунку до Вас, крім обміну парою реплік на цьому форумі, не маю. Тому прошу пояснити, якщо хочете по милу, що означає Ваш пост.

    Панно Магдо, Свистович , - людина проста, інколи може навіть занадто проста, у будь-якому разі прошу на цей раз вибачити йому, а вилаяти замість нього мене - всеодно я його ще буду лаяти ;).

    Користуючись нагодою, хочу сказати Вам, що в мене текст на Вашому сайті показує надто широко, хотілося б, аби він був таки з полями ...
    Звичайно, Ви не зобов*язані виконувати анічиї прохання, але можливо, Вам таки захочеться врахувати цей момент.

    > Ну і оскільки вік живи, вік вчись, прошу мені пояснити що означає "ІМХО" (останні кілька днів часто зустрічаю цю абревіатуру в неті, і соромно, але не знаю, що це). І, у зв'язку з цим, що саме потрібно і кому.

    І ще раз користуючись нагодою ... якщо будуть потрібні якісь пояснення чи, можливо, допомога у галузі Інтернету програм під Windows - то я на цьому трохи розуміюся, і буду радий допомогти Вам. Адресу моєї електронної пошти має бути видно.

    Що не так - звиняйте, зустрінете - наб*єте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.28 | magda

     Re: В зв"язку з цією публікацією.

     Роман ShaRP пише:
     > Користуючись нагодою, хочу сказати Вам, що в мене текст на Вашому сайті показує надто широко, хотілося б, аби він був таки з полями ...
     > Звичайно, Ви не зобов*язані виконувати анічиї прохання, але можливо, Вам таки захочеться врахувати цей момент.
     > І ще раз користуючись нагодою ... якщо будуть потрібні якісь пояснення чи, можливо, допомога у галузі Інтернету програм під Windows - то я на цьому трохи розуміюся, і буду радий допомогти Вам. Адресу моєї електронної пошти має бути видно.
     >
     > Що не так - звиняйте, зустрінете - наб*єте.

     Я власне, хоча усюди користуюсь 1024х768, все роблю під 800х600. Звичайно, при такому моніторі поля майже повністю відсутні, але принаймні нема полоси прокрутки внизу. Добре, все одно той Максим, який тут реальний, а на форумі Тимошенко просто Максим (гарні у Вас вуса, Максиме, щасти Вам з наступною статтею :) ), казав мені, що фон сильно очі навантажує. От сьогодні вночі посвітлю фон та трохи звужу текст. За feedback завжди вдячна.

     А допомогу я завжди і в Інтернеті знайду, хоча дякую за пропозицію. Ніхто з нас не самодостатній, може коли і знадобиться допомога :). А спеціально для Свистовича пояснюю, що вміння малювати сайти вторинне, а первинне - знання англійської мови, якою в Неті можна знайти кучу тюторіалов. Рекомендую www.htmlgoodies.com, щоб Вам потім перед жінкою Романа соромно не було.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Роман ShaRP

      Re: В зв"язку з цією публікацією.

      magda пише:
      > Я власне, хоча усюди користуюсь 1024х768, все роблю під 800х600. Звичайно, при такому моніторі поля майже повністю відсутні, але принаймні нема полоси прокрутки внизу. Добре, все одно той Максим, який тут реальний, а на форумі Тимошенко просто Максим (гарні у Вас вуса, Максиме, щасти Вам з наступною статтею :) ), казав мені, що фон сильно очі навантажує.

      Є таке діло, просто через нього важко читати, але в мене Opera - однією княпою фон та решту прикрас можна вимкнути (а Proxomitron, якщо йому наказати, виносить банера .... ).

      >От сьогодні вночі посвітлю фон та трохи звужу текст. За feedback завжди вдячна.

      Прошу.

      > А допомогу я завжди і в Інтернеті знайду, хоча дякую за пропозицію. Ніхто з нас не самодостатній, може коли і знадобиться допомога :). А спеціально для Свистовича пояснюю, що вміння малювати сайти вторинне, а первинне - знання англійської мови, якою в Неті можна знайти кучу тюторіалов. Рекомендую www.htmlgoodies.com, щоб Вам потім перед жінкою Романа соромно не було.

      Свистович практично не знає англійської. Я трохи знаю, але в даному випадку знання російської, думаю, корисніше. "В них" туторіали або "дивися в інтернеті разом з нашою рекламою", або ж "на півпальця дивися, а решту за гроші". Російською ж можна скачати собі на компа навіть не один, а кілька досить пристойних. Коли я писав для Майдану "дитячий" туторіал з HTML, я їх використав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.28 | Михайло Свистович

      Re: А...

      А... чому мені перед жінкою Романа має бути соромно?

      magda пише:
      >
      > Рекомендую www.htmlgoodies.com, щоб Вам потім перед жінкою Романа соромно не було.
   • 2003.12.28 | Михайло Свистович

    Це Магді Re: В зв"язку з цією публікацією.

    Я бачу гілка розрослась, і, судячи по назвах, напевно, вийшла за рамки обговорення заторкнутого питання, бо там уже про честь пішло і т. ін., але я поки що прочитав тільки ось це і ще пояснення Максима про ІМХО. Про інше потім, як прочитаю.

    magda пише:
    >
    > Михайле, через те, що біля Вашого імені тут стоїть позначка (м), і через те, що, реєструючись, я прочитала правила і пройшла по посиланню "Хто такий Свистович?", я власне вирішила апріорі до Вас ставитися з повагою.

    Дякую за заочну повагу.

    >
    > Тепер думаю, чи не дарма. Мені ніхто нічого не обіцяв. Я Вас в реалі не знаю і жодного стосунку до Вас, крім обміну парою реплік на цьому форумі, не маю. Тому прошу пояснити, якщо хочете по милу, що означає Ваш пост.

    Я звертався до Шарпа, а з ним я можу собі дозволити пожартувати. Тепер пояснюю. Мені на мило вже досить давно (понад тиждень точно)прийшов лист з проханням, якщо я можу, допомогти Вам. В листі говорилося, що Ви на форумі Тимошенко писали, що Вам потрібен дизайнер до сайту, і що виглядає так, що Ви давно його шукаєте, і що не можете знайти, були подані лінки на Ваш сайт, а також сказано, що дизайнер потрібен для іншого сайту, але, судячи з Вашого сайту, людина нормальна (це про Вас так писали), то, якщо можна, чи не міг би я посприяти.

    Я продивився Ваш сайт, нічого поганого там не знайшов, але, оскільки сам малювати сайти не вмію і взагалі є чайником, а до того ж страшенно зараз зайнятий, то відклав собі це в куточок голови, сподіваючись подумати. хто б міг це зробити, пізніше. Потім прочитав тут, що Ви роздавали листівки, і взагалі намагаєтесь щось робити, згадав, знов забув, а тут Шарп запостив Вашу публікацію, висловив згоду з нею, і я згадав, що він ніби вміє малювати сайти. Оскільки він схвально сприйняв Ваш текст, то я й подумав, що його припахати буде найлегше.

    Людину, яка надіслала мені цього листа, я бачив один раз в житті - в Білій Церкві на форумі демократичних сил. До цього був знайомий з ним, як і з Вами, лише по цьому форуму.

    От і все пояснення.

    Більше і не маю що додати. Я виклав все :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.29 | magda

     Re: Це Магді Re: В зв"язку з цією публікацією.

     Ааа, так от це про шо...

     Так, це Петро Швай. Власне, мені не дизайнер потрібен, мені була потрібна одна маленька деталь, яку я ніде не можу знайти. Я тоді Петру сказала, що вже якось і без цього обійдуся, але оскільки руки поки ще не дійшли, буду вдячна, якщо все-таки відповісте.

     Як виглядає javascript-команда, яка з одного фрейма друкує інший? Я пробувала різні варіанти типу parent.name_of_frame.print() top.name_of_frame.document.print(), self.top.name_of_frame.print() і ще кучу різних комбінацій, але воно або друкує само себе, або видає повідомлення про помилку.

     Чи є така команда?

     М-да, Свистовичу, Ви навіть коли з друзями розмовляєте, але на публіці, у Вас тенденція є до таємничих постановок питання, що іноді до непорозумінь приводить. От наприклад коли ми тут "блін, щось думали", у Вас вийшла логічна змія, яка з'їдає власного хвоста. Ви написали "це добре, що народ не готовий вийти на вулицю". Я спитала чому це добре, Ви відповіли, бо народ не готовий.

     ОК, приємно познайомитися, не без непорозумінь :), але таке вже життя.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.29 | Михайло Свистович

      Re: Головне, що я вийшов винним. Шарпе, подивись, пліз, сюди.

      Раз в житті захотів безкорисливо допомогти людині, але іще й дістав за це :)

      magda пише:
      >
      > Так, це Петро Швай. Власне, мені не дизайнер потрібен, мені була потрібна одна маленька деталь, яку я ніде не можу знайти. Я тоді Петру сказала, що вже якось і без цього обійдуся, але оскільки руки поки ще не дійшли, буду вдячна, якщо все-таки відповісте.

      Не відповім. Ніколи в житті. Бо чайник :) Але хтось інший може відповість. Шарп, наприклад.

      >
      > Як виглядає javascript-команда, яка з одного фрейма друкує інший? Я пробувала різні варіанти типу parent.name_of_frame.print() top.name_of_frame.document.print(), self.top.name_of_frame.print() і ще кучу різних комбінацій, але воно або друкує само себе, або видає повідомлення про помилку.

      >
      > М-да, Свистовичу, Ви навіть коли з друзями розмовляєте, але на публіці, у Вас тенденція є до таємничих постановок питання

      Магдо, я 30 ночей нормально не спав, я не конспіруюся, а просто ляпаю словами, знаючи, що суть ці друзі і так зрозуміють.

      >
      > у Вас вийшла логічна змія, яка з'їдає власного хвоста. Ви написали "це добре, що народ не готовий вийти на вулицю". Я спитала чому це добре, Ви відповіли, бо народ не готовий.

      Це просто треба окремо пояснювати. Як і дещо інше. Я збираюся з силами :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.29 | magda

       Re: Головне, що я вийшов винним. Шарпе, подивись, пліз, сюди.

       Михайло Свистович пише:
       > Магдо, я 30 ночей нормально не спав, я не конспіруюся, а просто ляпаю словами, знаючи, що суть ці друзі і так зрозуміють.
       >
       > >
       > > у Вас вийшла логічна змія, яка з'їдає власного хвоста. Ви написали "це добре, що народ не готовий вийти на вулицю". Я спитала чому це добре, Ви відповіли, бо народ не готовий.
       >
       > Це просто треба окремо пояснювати. Як і дещо інше. Я збираюся з силами :)

       Добре, почекаємо. Використайте свята по максимуму для збирання сил.
     • 2003.12.31 | Роман ShaRP

      Можна докладніше?

      magda пише:
      > Як виглядає javascript-команда, яка з одного фрейма друкує інший? Я пробувала різні варіанти типу parent.name_of_frame.print() top.name_of_frame.document.print(), self.top.name_of_frame.print() і ще кучу різних комбінацій, але воно або друкує само себе, або видає повідомлення про помилку.

      Тут Свистович "схибив", я ніколи не працював зі скриптами, проте в мене є де спитати, але для цього я маю краще уявляти собі, що саме треба і куди друкувати, більше подробиць.

      Чи немає прикладу, який це ілюстрував би?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.31 | Михайло Свистович

       Re: Не можна.

       Бо я тим більше не знаю, що таке скрипт. Краще спитай це в Магди електронкою, бо тут вона може і не побачити.

       >
       > Тут Свистович "схибив"

       Я ненавмисно :)
   • 2003.12.29 | Михайло Свистович

    Пані Магдо, дякуючи Вам, я також прочитав, хто такий Свистович

    Дізнався багато нового. Бо нове - це добре забуте старе :)
 • 2003.12.28 | Максим Real

  Роману Шарпу прохання

  Сьогодні я десь в одному з Ваших поситингів (здається) зустрів дуже класний виклад сучасної "ідеології", що кожен може заробляти, а хто не здатен, той невдаха. Щось типу того. Але мене цікавить саме той Ваш виклад.
  Я б його у Вас запозичив для однієї статті. Якщо не шкода
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.28 | Роман ShaRP

   сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації

   Максим Real пише:
   > Сьогодні я десь в одному з Ваших поситингів (здається) зустрів дуже класний виклад сучасної "ідеології", що кожен може заробляти, а хто не здатен, той невдаха. Щось типу того. Але мене цікавить саме той Ваш виклад.
   > Я б його у Вас запозичив для однієї статті. Якщо не шкода

   Пишучи щось на Майдан особисто я усвідомлюю, що це може використати будь-хто будь-де і будь-коли та будь-як (один раз вже був привід пошкодувати ;), але не каюсь ;) ) . Вам - так точно не шкода (було, є, та, сподіваюся, буде).

   P.S. Хоча наші позиції співпадають не в усьому (а може й далеко не в усьому), але message десь-якось однаковий. Тому я вважаю Вас союзником , а відтак - мої матеріали завжди до Ваших послуг (зараз спробую відшукати ще "відро води на млина").
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.28 | Роман ShaRP

    Обіцяне відро: http://maidan.org.ua/n/free/1072637992 (-)

 • 2003.12.29 | Andrij

  Re: Screw ту опозицію!

  Я теж довго чогось писав, радив тим дядям та тьотям. Дяді та тьоті вперто те не чули, робили завжди щось не тоді та не так.

  ДОСИТЬ! Нема чого скигліти. Ідіть до ВР! Робіть це щовівторка та щочетверга, під час обідньої перерви, перед роботою, після роботи, коли є час. Протестуйте не за закликом кількох недолугих індивідумів, а самі, за власним бажанням та від щирого серця. Крикніть тим баранам та мерзотникам все, що ви про них думаєте. Відчуйте себе Вільною Людиною.

  Робіть це ПЕРСОНАЛЬНО. Покажіть серeдній палець ПЕРСОНАЛЬНО Литвину, Суркісу, Симоненку. Have some fun! Візьміть з собою своїх колег та друзів. Відчуєте себе значно розкутішою та більш впевненою. Ви є джерело влади для тих людей. Отже, треба їм показати, що джерело також може смачно плюнути назад.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua