МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Якщо народ не готовий, давайте його готувати, а не хаяти оппо.

12/29/2003 | magda
Офіційно заявляю всім майданівцям, що я маю право лаяти "злочинну псевдоопозицію" ( (с) magda), бо я вже щось зробила. Ви маєте моральне право це робити, тільки якщо самі теж долучитесь.

Я обіцяла нову листівку, і я її зробила, і не тільки. Всіх знову запрошую на сайт http://uaflyer.narod.ru . До речі, сьогодні зранку він примудрився вийти на друге місце в бігмірівському рейтингу "Політика", обійшовши (принаймні поки що) сайт ЮВТ. Так що сьогодні вже 92 особи (по куках, а не по хостах, по хостах навіть 141) заробили собі право лаяти опозицію.

Влаштуємо собі гарні новорічні свята, з екстримом. Я поки що вивісила тільки новорічну листівку, її треба рознести сьогодні-завтра-післязавтра. Хто скільки зможе. Я сама віддам на це свою 13-ту зарплату, хоч вона і маленька :). Обіцяну листівку про "основне" напишу для після-НовогоРоку.

Свою думку про статтю Рахманіна висловлю окремо на своєму другому проекті http://uanotes.bravehost.com трохи пізніше, зараз трохи попрацювати треба :).

Відповіді

 • 2003.12.29 | ObServer

  Отже, magda - не народ, це раз.

  Народ для magda - це страва. Два.

  Пані Магдо, годі вже нас тут всіх "готувати". Приготуйте краще новорічну вечерю. З святом Вас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | magda

   О, кучмаки вже в штани наклали.

   Примітивно, пане ОБСЕРвер.

   Для всіх інших хочу сказати, що от Вам чудовий приклад, як влада утримує людей від того, щоб підтримати опозицію. "Страшно далекі вони від народу". Про свою "близькість" до народу влада і не згадує. Якщо обгадити людей, які намагаються щось робити, то люди і далі будуть ЗБЛИЗЬКА пахати на цю владу, віддавати їй все зароблене, вклонятися і т.п. А опозиція залишатиметься далеко. Для Вас, Обсервере, народ - це дійсно не страва. Ви давно його з'їли. Для Вас це "піпл", який хаває маркетологічні розробки всіляких обсерверів.

   Тому всі, хто опустив руки, глядючи на нашу опозицію, повинен зрозуміти, що нам слід готувати, тобто розштурхувати, не тільки народ - своїх близьких, знайомих і сусідів (а не клієнтів, яким ми намагаємося щось продати), а й опозицію. А заодно розштурхайте і своє сумління і подумайте, чи не є ваша реакція на події минулого тижня просто небажанням ПІДНЯТИ ДУПУ І ЩОСЬ ЗРОБИТИ, а не чекати, поки хтось вам змаркетує щось у гарній упаковці. Яка є опозиція, така і є. Хоч і з такою, але перемагати треба.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.29 | Михайло Свистович

    Re: О, кучмаки вже в штани наклали.

    magda пише:
    >
    > Для Вас це "піпл", який хаває маркетологічні розробки всіляких обсерверів.

    Ну маркетологічні розробки також потрібні. Просто вони працюють, коли в маркетологів гаряче серце і палаючі очі. А коли такі як в Хорошковського...
  • 2003.12.29 | Михайло Свистович

   Re: magda - народ, а Ви - Герой

   Теорії Героїчної Бездіяльності.
 • 2003.12.29 | magda

  Я ж і кажу, в штани наклали...

  Cледопыт с ледорубом пише:
  > Вот читаю я все эти слвопрения и думаю: чи хохлы всегда такими дурными были и мы просто этого не замечали - или только в последнее время поглупели.
  Вашу розумність ми мали щастя споглядати не далі як кілька тижнів тому. На наших виборах ми принаймні не дали себе ТАК трахнути, як ви.
  > Или все проще: каждый свой кусок хлеба зарабатывает, как может, а причина не так уж и важна?\
  Так, слідопите, і Ви свій хліб тут заробляєте. Багато заробили? Поперек горла не стає? Чи Ви ідейний?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | magda

   Спорить не буду. Разумный и так поймет. Других уговаривать бессм

   ...ысленно.

   Я щось роблю для того, щоб і ми могли надалі вибирати Президента.

   Можливість того, що ми його обирати не зможемо, ви виставляєте як нашу ницість. Але реальним виходом з цього є боротися за те, щоб ми змогли його обирати. Це за вашою версією "дешевий пафос".

   За цією повною відсутністю логіки ясно проглядається бажання, щоб ми хохли не дай Боже не вибралися з багнюки, в якій ви кацапи вже зав'язли по самісінькі вуха. От як кожна нормальна людина сприйме ваше бризкання слиною.

   А ми з багнюки таки виліземо. Заздрісно?
 • 2003.12.29 | пан Roller

  Re: официальніх заявлений. Пиартесь с веничком.

  magda пише:
  > Офіційно заявляю всім майданівцям, що я маю право лаяти "злочинну псевдоопозицію" ( (с) magda), бо я вже щось зробила. Ви маєте моральне право це робити, тільки якщо самі теж долучитесь.  >
  > Я обіцяла нову листівку, і я її зробила, і не тільки. Всіх знову запрошую на сайт http://uaflyer.narod.ru . До речі, сьогодні зранку він примудрився вийти на друге місце в бігмірівському рейтингу "Політика", обійшовши (принаймні поки що) сайт ЮВТ. Так що сьогодні вже 92 особи (по куках, а не по хостах, по хостах навіть 141) заробили собі право лаяти опозицію.
  >
  > Влаштуємо собі гарні новорічні свята, з екстримом. Я поки що вивісила тільки новорічну листівку, її треба рознести сьогодні-завтра-післязавтра. Хто скільки зможе. Я сама віддам на це свою 13-ту зарплату, хоч вона і маленька :). Обіцяну листівку про "основне" напишу для після-НовогоРоку.
  >
  > Свою думку про статтю Рахманіна висловлю окремо на своєму другому проекті http://uanotes.bravehost.com трохи пізніше, зараз трохи попрацювати треба :).


  Шановна, я вижу вы решили попиариться на майдане. Многие делают это намного скромнее. Оставляют ссылку на свой сайт, и просят за это прощения..

  Вы еще не разжевали, следует ли относить к зловонной псевдооппозиции тех кого мы до сих пор называли просто оппозицией. Вы даете обещание, о которых вас в общем-то никто не просит и обещаете их выполнить кому-то. Кому обещали, тому и выполняйте. При чем здесь все остальные?

  Вы кого-то хотите удивить Вашей статьей. Или вашей листовкой? Или вы считаете, что то, что вы распечатали ее , а кто -то не сделал этого, а пишет просто постинги проигрывает перед вами. Иными словами, "конверт уже ничего не стоит"? Уверяю Вас стоит, 50 баксов в месяц.

  Да и потом кто вам сказал, что вы имеете право учить народ? Существует народная мудрость, которая подсказывает мне, что в сумме народ мудрее Вас, и поучиться мудрости следовало бы Вам у народа у Вас.

  Впрочем, я бегло просмотрел что-то из поставленного здесь Романом. И я у меня сложилось впечатление , что у вас у самой не все утряслось.

  Вы рвете на старте. Куда вы так спешите?

  Вы рассказываете здесь анекдоты. Помните анекдот про молодого и старого бычка. Так вот вы напоминаете того молодого бычка, которому старый советовал не спешить. Не бежать, а медленно спуститься и перетрахать все стадо.

  Впрочем, ваш задор, видимо объясняется неопытностью молодости.

  Молодость имеет то преимущества, что она быстро проходит.

  http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1072479306&first=1072686511&last=1072638091

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | magda

   Вам неприємно, що хтось щось дійсно робить?

   пан Roller пише:

   > Вы кого-то хотите удивить Вашей статьей. Или вашей листовкой? Или вы считаете, что то, что вы распечатали ее , а кто -то не сделал этого, а пишет просто постинги проигрывает перед вами.
   > Да и потом кто вам сказал, что вы имеете право учить народ?
   Я нікого не хочу дивувати. І мені, чесно кажучи, незрозуміла постановка питання. Кожний, хто щось робить, тим самим себе піарить. Це є закономірний результат будь-якої активності. Я саме проти того і борюся, щоб активність сприймалася як самопіарення, а була нормою суспільства з боку кожного. Якщо я, скажімо, у себе на роботі запропонувала провести вечірку, це означає прагнення когось здивувати? Вас, Роллере, зачепило, що хтось справу робить? Треба холодний душ влаштувати? От тому ми так і живем, що 80% відсотків зовсім нічого не роблять, а 18% відсотків роблять те, що заважають працювати решті 2%. Не хочете використовувати мою листівку, не треба. Якщо Вам це не потрібно, це потрібно комусь іншому. На цих "інших" тепер і залишається надія. За 4 дні існування сайту таких інших виявилося 250-300 осіб.

   > Впрочем, я бегло просмотрел что-то из поставленного здесь Романом. И я у меня сложилось впечатление , что у вас у самой не все утряслось.
   О так! Не все. Тут хтось може називати це "дешевим пафосом", але мені дійсно не все одно, що буде з цією країною. Якщо Ви на це не здатні, це не значить, що в інших "не все утряслось".

   > Вы рвете на старте. Куда вы так спешите?
   Якщо Ви почитаєте ті листівки, то побачите, що "зрив на старті" ледве-ледве проглядається в листівці першій, яка була написана по гарячих слідах того, що відбулося у Верховній Раді. Бо я це бачила своїми очима, і це трошки інше, ніж читати про це в повідомленнях в інтернеті. Я виходжу з того, що яка б не була опозиція, іншої немає, і треба конструктивно підтримати її. На той момент була актуальною можливість того, що оппо все-таки не тільки в кабінетах будуть питання вирішувати, а й людей на вулиці виводити. Хоч головою я і розуміла, що це малоймовірно. Що воно тому і було під Новий Рік зроблено, бо ніхто у передсвяткові дні не покине своїх безпосередніх турбот. Власне, я лише відреагувала на "крик душі" когось на форумі Тимошенко, який написав, зробіть що-небудь, роздрукуйте звернення опозиції. Оскільки я усвідомлюю, що вже думає народ про опозицію, я вирішила зробити краще - ІМХО. Тобто написати листівку не від партій, до яких кожний може мати своє неадекватне ставлення, а звести питання до суті - до громадянської гідності кожного. Вам це може здатися гучними словами, але в цьому світі є різні сфери. Є жратва та питво, є ходіння в туалет, є наукова діяльність, є турбота про інших, а є питання громадянської гідності. Це питання, врешті-решт, таки зводиться до жратви та питва, вірніше, до їхньої кількості на "середньостатистичного", та на верхній та нижній квартилі. Так людям і треба пояснити, що щоб не мати проблем з одним, треба щось зробити в іншій сфері.

   Продовжуючи про фальстарт, якщо Ви прочитаєте другу листівку, то вона зводиться все до тієї ж теми громадянської гідності і є спробою ПІДГОТУВАТИ людей до необхідності цю гідність захистити. Там нема заклику виходити на вулиці, скажімо, 5-го січня. Бо я розумію, що це нереально. Бо я не знаю, коли настане момент, коли постане потреба виходити на вулицю. Є дуже слабка надія - десь на рівні емоцій, животного прагнення спокою, - що цього не знадобиться, але тією ж головою я розумію, що є дуже велика ймовірність того, що таки знадобиться. Але за тиждень до того, як година "Х" настане, пробуджувати громадянську свідомість буде пізно. Більшість відвідувачів різних форумів, журналістів і т.п. як раз цю опозицію і долбають за те, що вона не проводить цієї роботи з людьми. У цьому і є її "далекість" від народу. Але мені недостатньо знати, що саме опозиція робить не так - гандони на мікрофони одягає, в дудки дудить. Я отримую задоволення не від усвідомлення того, що я правильніша чи розумніша за інших, а від результату. Тому я і починаю працювати на той результат. І я знаю, що є люди, які теж хочуть працювати на результат, але, можливо, не знають, з чого почати. Не вважайте це зверхністю. Я колишній викладач, і, природньо, колишня студентка. І я знаю на практиці, як це шкідливо, коли учня/студента залишають вигрібати самого. Є в мене один збірник цитат для вчителів, так там є декілька цитат у вигляді міфів. І один з тих міфів: "талановитий учень не потребує допомоги". Більш того, скажу Вам знову ж таки з практики, що дійсно талановиті учні найбільше тої допомоги шукають і найбільше за неї вдячні. Бо їм важливий результат - їхні знання, а не те, що вони по дорозі потрапляють в ситуацію, коли їх хтось "повчає".

   Яке право я маю вчити народ? Був колись один равін, який сказав: "Якщо я знаю лише "алеф" і "бет", я піду, знайду того, хто цього не знає, і навчу його". З Вашою люгікою треба кожного, хто йде працювати вчителем, вважати суспільно небезпечною особою, в якої не все утряслося. Так, правда, серед вчителів такі трапляються, і досить часто. Але прагнення навчити не завжди є виразом зверхності. Якщо у Вас є ті 50 баксів, а у когось їх немає, то якщо Ви даєте комусь 5 баксів, то Ви зверхнє стерво? Якщо Ви, Роллере, не просите, Вам і не дають. Не беріть, якщо не треба. За чотири дні, що існує цей сайт, 250-300 осіб вирішили, що їм це потрібно. Вас же ніхто і не силує. Як казав один мій знайомий - успішний викладач і бізнесмен - кожна людина сама собі шкодить.

   > Вы рассказываете здесь анекдоты. Помните анекдот про молодого и старого бычка. Так вот вы напоминаете того молодого бычка, которому старый советовал не спешить. Не бежать, а медленно спуститься и перетрахать все стадо.
   Є неспішність. А є зволікання. Мудрість у тому, щоб бачити різницю. Повторюю, я здраво оцінюю ситуацію. І я припускаю, що навіть якщо КОЖНИЙ громадянин України отримає по дві такі листівки, його це не розбудить. На жаль, ситуація вже в цій стадії. І саме тому треба працювати не за два дні до події. А "неспешно", заздалегідь робити справу.

   > Впрочем, ваш задор, видимо объясняется неопытностью молодости.
   Це не задор. Це, скоріше, паніка :) з огляду на те розуміння ситуації, про яке я написала в попередньому абзаці. І ще, Роллере. Самомотивування вимагає певного задору. Якщо у нас не буде жодного вмотивованого, а всі будуть чекати, поки прийде правильний маркетолог і правильно продасть піплу себе, то і буде в нас те, що маємо. Я просто не хочу того, що ми маємо. І докладаю до цього зусиль. В кожному селі найбільш працьовитого обсирають, це українська природа. На "Майдані", дивлюсь, не інакше.

   > Молодость имеет то преимущества, что она быстро проходит.
   Повністю згідна. Але молодість і старість - то категорії вторинні. Від первинної категорії "ЧАС". Час минає, і деякі речі потрібно починати вчасно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.29 | пан Roller

    НЕ давайте Сивковичу.

    Попобуйте продать Ваши листовки, и вы узнаете им настоящую цену.

    Что до меня, то я читать не умею.Уж, извините.

    Кроме того, чего ради я должен распространять Ваши листовки?

    Если распространять, то уж свои.

    Но, такая дурня могла прийти в голову только как информационный повод.

    На какой бумаге вы распечатывали их. Каков формат, тираж. Сколько потратились и где заказывали изготовление?

    Короче чего стоит ваша овчинка?

    Все остальное, что я вслед за этим порочитал, чистое воды баляканье.

    Попробуйте печатать листовки на туалетной бумаге и продавать их.

    Тогда я поверю, что вы чего-то сделали.

    Это похоже как один еврей издавал газету в Израйле. На Украине он говорил, что она издается миллионым тиражем. Но, оказывается он доставлял ее бесплатно.

    Евреи оценили юмор. Бесплатно можно раздавать и миллионы тиражей.

    Вы знаете реакцию хоть одного вашего читателя, читателя ваших листовок. Реакцию своих читателей я вижу.

    И что те кто прочита ваши листовки? Вы не забыли им назначить время и место штурма. Сколько вы планируете собрать. На какой результат вы расчитываете. Или вы считаете своим результатом только информирование?

    Так это проще сделать по телефону, и дешевле.

    Есть такая вещь как телемаркуетинг. Возьмите свой номер телефона и увеличивайте его цифру последовательно до ста. И вы за час оповестите сто человек. А за восемь часов восемьсот.

    Только и всего. Вилы и пали пусть захватят свои. А я с удовольствие посмотрю на новую Жанну д"Арк.

    Не давайте Сивковичу.

    Brgds.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.12.30 | Людмила Коваль

     Re: А давайте не будем! (з додатком)

     пан Roller пише:
     >
     > И что те кто прочита ваши листовки? Вы не забыли им назначить время и место штурма. Сколько вы планируете собрать. На какой результат вы расчитываете. Или вы считаете своим результатом только информирование?
     >
     > Так это проще сделать по телефону, и дешевле.
     >
     > Есть такая вещь как телемаркуетинг. Возьмите свой номер телефона и увеличивайте его цифру последовательно до ста. И вы за час оповестите сто человек. А за восемь часов восемьсот.
     >
     > Только и всего. Вилы и пали пусть захватят свои. А я с удовольствие посмотрю на новую Жанну д"Арк.
     >

     Якщо Ви так само розв"язували задачу Гольбаха, як рахуєте скількох обзвонить за годину magda, то Ви НЕ рішили її, а підігнали під відповідь.

     Те саме Ви намагаєтесь зробити з magdoю - вігнати її у рамки Вашої уяви. :-( Кепсько виходить. Вона пробивається крізь "якик" у який Ви її пакуєте яскравими променями сонця. :-)

     І сайт у magdи дуже індивідуальний. Його ідея цікава. Те, що magda увірвалася на Майдан і одразу привернула увагу до себе свідчить про її незаурядність і неабияку енергійність.

     Ніж вишукувати недоліки (типу молодість і це скоро пройде), краще б пораділи, що серед молоді є ТАКІ як вона. Знаєте ж розхожу думку про аполітичність молоді. magda її блискуче скасовує.

     Не брюжжіть, Rollere, як старий дідуган і не намагайтесь видаватися гіршим ніж Ви є. ;)

     =======================

     Забула сказати. Зайдіть у обговорення в "ДТ" статті Рахманіна.http://www.zn.kiev.ua/ie/phorum/show/11/21957/?st_id=-45098#new

     MAGDA І ТАМ!!! :lol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.12.30 | пан Roller

      Магда и Коваль пан Roller и "Шоу парламентских мавп." Обуеть.

      Re: Магда и Коваль пан Roller и "Шоу парламентских мавп."
      пан Roller 10:28 30.12.2003

      Рохманина статью еще не читал. Но, знаю, что пишеь он хорошо и правильно
      Тут єта как ее, Магда ,ворвалась на Майдан, такого шороха наделала, разворошила Люду Коваль. Та на меня наехала. Все делает неправильно. А результат имеет.Так я вот, и думаю, и мне что ли примазаться к ней.


      http://www.zn.kiev.ua/ie/phorum/show/11/21957/?st_id=-45098

      Людмила Коваль пише:
      > > > Так это проще сделать по телефону, и дешевле.
      > >
      > > > Якщо Ви так само розв"язували задачу Гольбаха, як рахуєте скількох обзвонить за годину magda, то Ви НЕ рішили її, а підігнали під відповідь.

      > Я решал неправльно.

      > Те саме Ви намагаєтесь зробити з magdoю - вігнати її у рамки Вашої уяви. :-( Кепсько виходить. Вона пробивається крізь "якик" у який Ви її пакуєте яскравими променями сонця. :-)

      >Ничего я не домогаюсь. Она не нуждается в Вашей защите. Успокойтесь.

      > І сайт у magdи дуже індивідуальний. Його ідея цікава. Те, що magda увірвалася на Майдан і одразу привернула увагу до себе свідчить про її незаурядність і неабияку енергійність.

      > Так и ветер в спину.Я шо против, или конкуренции боюсь? Чеи шире круг тем интересней игра.

      > Ніж вишукувати недоліки (типу молодість і це скоро пройде), краще б пораділи, що серед молоді є ТАКІ як вона. Знаєте ж розхожу думку про аполітичність молоді. magda її блискуче скасовує.


      > Я еще не в том возрасте.

      > Не брюжжіть, Rollere, як старий дідуган і не намагайтесь видаватися гіршим ніж Ви є. ;)
      >
      > Ваша опека мне что-то напоминает.Но сказать не стану перед Новым годом.
      >
      > Забула сказати. Зайдіть у обговорення в "ДТ" статті Рахманіна.http://www.zn.kiev.ua/ie/phorum/show/11/21957/?st_id=-45098#new
      >
      > Обуеть можно.Она уже везде.

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.12.30 | Людмила Коваль

       Re: Магда и Коваль пан Roller и "Шоу парламентских мавп." Обуеть.

       :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


       ВЕСЕЛОГО НОВОГО РОКУ!!!

       Усе, пішла пакувати валізу. БАЙ, той хто не потребує опіки. :-)
  • 2003.12.29 | Михайло Свистович

   Re: Піартесь, Магдо, піартесь.

   Не звертайте увагу на Ролера. Він - особливий випадок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.12.29 | пан Roller

    Сосед Роман, Я могу не сдержать обещания по Сивковичу(-)

 • 2003.12.29 | Михайло Свистович

  Re: Якщо народ не готовий, давайте його готувати, а не хаяти оппо.

  magda пише:
  > Офіційно заявляю всім майданівцям, що я маю право лаяти "злочинну псевдоопозицію" ( (с) magda), бо я вже щось зробила. Ви маєте моральне право це робити, тільки якщо самі теж долучитесь.

  Я теж маю право. Давайте лаяти разом :)

  >
  > Так що сьогодні вже 92 особи (по куках, а не по хостах, по хостах навіть 141) заробили собі право лаяти опозицію.

  Ні, не заробили. Зароблять, коли роздрукують її і розклеють (роздадуть).

  Скоро ми до Вас приєднаємось.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.29 | magda

   Своя людина :) (-)

   Михайло Свистович пише:
   > > Так що сьогодні вже 92 особи (по куках, а не по хостах, по хостах навіть 141) заробили собі право лаяти опозицію.
   > Ні, не заробили. Зароблять, коли роздрукують її і розклеють (роздадуть).
   > Скоро ми до Вас приєднаємось.
 • 2003.12.29 | Shooter

  Свято поважаючи Ваше право як хаїти, так і лаяти, ...

  ...та всякі інші права, все-таки хотів би запитатись (базуючись на зацитованому тут Вашому постингу з іншого форуму) - яким саме чином Ющенко міг взимку 2000-2001 "забрати" владу в Кучми?

  Не маючи ані впливу на силові відомства, ані більшости у ВР, ані своєї політичної сили, ані впливу/своїх людей в "антикризовому центрі "Спасай папіка!", ані доступу до телебачення (або його дуже обмеженим).

  В мене вже була одна версія: напроситися на аудієнцію до Кучми і затопити йому молотком в чоло. Завбачливо схованим мММ під відомим диваном поруч з диктохвоном.

  Цікаво би було послухати Вашу версію.

  Якщо відповісте на це запитання - в мене є в запасі ще кілька.
 • 2003.12.30 | Len

  Re: Якщо народ не беременный, давайте його ....(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.12.30 | Navigator

  Франкенштейн народжений. Вони славлять його!

  Справа не тільки в тому, що народ не готовий.
  Влісті вже готові.
  Франкенштейн народжений властями.
  Вони славлять його!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua