МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівщина – вікно України до ЄС

12/30/2003 | Мазепа

Розмова з Кшиштофом Хербстом, керівником проекту “Економічний і соціальний розвиток Львівської області”

НЕЗВАЖАЮЧИ на величезний потенціал Львівщини, її соціально-економічний розвиток залишає бажати кращого. Проте вже в найближчі 10 років ситуація може кардинально змінитися. 27 червня 2002 року підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах міжнародного розвитку уряду Великої Британії (DFID) та Львівською обласною державною адміністрацією. Влітку ж, на виконання Меморандуму DFID, проведено тендер із визначення виконавця проекту “Економічний і соціальний розвиток Львівської області”. Переможцем тендера визначено консорціум, лідером якого є Бірмінгемський університет (Великобританія). Про те, як виглядатиме співпраця і яким буде результат, розповідає керівник проекту в Україні Кшиштоф Хербст.

– Якими є перспективи розвитку Львівської області на найближчі 10 років?

– Про те, що Львівщина має шанс стати одним із найбільш процвітаючих регіонів України, свідчить багато факторів. Адже наступного року, після вступу Польщі до ЄС, Львівщина отримає нового західного сусіда – Європейський Союз. Це дає багато нових можливостей для регіону: починаючи від зростання бажання інвесторів розмістити тут свої виробництва аж до збільшення коштів Євросоюзу, виділених на програми підтримки в цьому регіоні. За нашими попередніми прогнозами, до 2015 року Львівська область має можливість подвоїти свій річний валовий внутрішній продукт, досягти стабільного та високого рівня зростання економіки приблизно до 5,5% на рік. Це, в свою чергу, дасть можливість покращити рівень життя мешканців, подолати бідність у віддалених містах, районах і селищах області, а також надавати всім мешканцям соціальні та муніципальні послуги на належному рівні.

http://www.gazeta.lviv.ua/2003/12/10/NewspaperArticle.2003-12-10.4429

Відповіді

 • 2003.12.30 | Мазепа

  Re: Львівщина – вікно України до ЄС

  Вже працює фірма "Леоні", під Стриєм. Десь 300-400 працівників, можливо більше.
  Робота в основному для жінок. Беруть в основному з навколишніх сіл, тобто з кваліфікацією проблеми. Дуже хотять там працювати за українську зарплату 400 гривень!!!!!!!!
 • 2003.12.30 | Тульский пряник

  Скоро сказка сказывается

  Мазепа пише:
  >
  > Розмова з Кшиштофом Хербстом, керівником проекту “Економічний і соціальний розвиток Львівської області”
  >
  > НЕЗВАЖАЮЧИ на величезний потенціал Львівщини, її соціально-економічний розвиток залишає бажати кращого.

  Ничего удивительного. Посчитайте количество предприятий в области и сколько из них хоть, что-то выпускают. Большинсто трудоспособного населения работают не на процветание "рідного краю", а на процветание Италии, Португалии и России. И это явный просчёт галицкого менеджмента.


  > Це дає багато нових можливостей для регіону: починаючи від зростання бажання інвесторів розмістити тут свої виробництва аж до збільшення коштів Євросоюзу, виділених на програми підтримки в цьому регіоні.

  Ключевые слова выделены. Любой вменяемый инвестор очень быстро избавится от своего желания вкладывать средства в этот регион после суммы отката, озвученной "Держадміністрацієй".
  А "збільшені кошти" очень быстро распределятся в стремительно строящихся домах властьимущих галичан.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua