МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадські організації хочуть референдуму в день виборів (/)

12/30/2003 | Shooter
Громадські організації хочуть референдуму в день виборів

www.ПРАВДА.com.ua, 30.12.2003, 13:04

Громадська коаліція "Новий вибір-2004" пропонує незалежно від того, як у майбутньому складеться ситуація зі змінами до Конституції, затвердити їх на всенародному референдумі.

Референдум "з метою економії бюджетних коштів" пропонується провести 31 жовтня 2004 року, в день проведення чергових виборів президента України.

"Громадські організації вважають, що затвердження змін до Конституції шляхом референдуму, підвищить рівень суспільної довіри до Основного закону, раз і назавжди покладе край різноманітним інсинуаціям щодо мети та завдань проведення конституційної реформи в Україні", - йдеться в заяві "Нового вибору", поширеній у вівторок.

Громадська коаліція "Новий вибір-2004" була утворена 31 жовтня 2003 року, рівно за рік до проведення виборів президента України.

До неї ввійшли лідери ряду громадських організацій України, у числі яких - Комітет виборців України, Асоціація "Спільний простір/Комітет рівних можливостей", Школа політичної аналітики, Фонд "Європа ХХІ", Фонд "Демократичні ініціативи", МОО "Інтерньюз-Україна", Український незалежний центр політичних досліджень, Лабораторія законодавчих ініціатив і інші.

Відповіді

 • 2003.12.30 | Грантоїди не мовчать

  "Чєм їшо уконтропупіш міровую атмосфєру?А ми покажим крукіш!"(-)

 • 2003.12.30 | Pavlo Z.

  Ідея нормальна. Час реалізації невдалий. Треба референдум

  проводити ЛИШЕ ПІСЛЯ перемоги антикучміста і відповідної заміни голів адміністрацій всіх рівнів. Нинішні і організують, і порахують "так, як треба пацанам"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.12.31 | Михайло Свистович

   Re: нормальний час.

   Pavlo Z. пише:
   > проводити ЛИШЕ ПІСЛЯ перемоги антикучміста і відповідної заміни голів адміністрацій всіх рівнів. Нинішні і організують, і порахують "так, як треба пацанам"

   Під час цих виборів не порахують. А якщо порахують, то тим більше порахують і президентські вибори, і ніякої перемоги антикучміста не буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua