МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cтепан Хмара радіє рішенню Конституційного Суду.

12/31/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Ось його коментар:

Я дуже радо зустрів цю давно обговорювану звістку про дозвіл Конституційного Суду на ще один термін президентства Леоніда Кучми. Треба сказати, що вона не була для мене несподіванкою, бо після останнього рішення Конституційного суду щодо так званої конституційної реформи, вже можна було очікувати від цього суду будь-якого, якнайгіршого, брутального порушення Основного Закону України. А Кучмі це рішення все одно не допоможе. Я в цьому переконаний.

Я наголошую, що радо зустрів цю звістку саме тому, що якраз Конституційний Суд, як найвищий орган, який має, згідно закону, право тлумачення усіх законодавчих актів щодо відповідності їх Конституції, своїми дурними і злочинними рішеннями публічно демонструє, що у нас немає правової держави. Мало того –– у нас немає судової гілки влади, в тому числі і Конституційного Суду, а є плюгава маріонетка на службі у кримінального режиму.

Це прикро. Але значення такого Антиконституційного суду полягає саме в тому, щоб кожен свідомий громадянин зрозумів, що чекати якогось забезпечення своїх прав, здійснення своїх надій, не можна в рамках цієї системи влади, яка встановилася в Україні, бо це вже абсолютно неможливо.

Так само наші виборці не можуть реалізувати своє право, як головного єдиного джерела влади, тобто не можуть розраховувати на здійснення свого права формувати владу, шляхом виборів –– це ілюзії за нинішньої системи влади.

Отже, Конституційний Суд своїми рішеннями, особливо сьогоднішнім про право нинішнього Президента брати участь у виборах на третій термін, якраз допомагає нагнітанню революційної ситуації, яка склалася на фініші 2003 року. Ось у цьому його вирішальне значення. Бо іншими засобами, без революції, цей кримінальний режим усунути від влади просто неможливо.

Цим злочинним рішенням КС поставив себе поза рамки Конституції, поза рамки закону. Судді Конституційного Суду, які голосували за це ганебне рішення показали себе нікчемними запроданцями, які безперечно разом з режимом, і я сподіваюсь, що це буде невдовзі, предстануть перед справедливим народним судом.

Перед лицем Різдва Христового я бажаю тим суддям Конституційного Cуду, які хочуть зберегти честь, гідність і залишилися в історії незаплямованими, грюкнути дверима і голосно, на весь світ зректися того брудного казана, який зветься Конституційним Судом.

Відповіді

  • 2003.12.31 | Pavlo Z.

    А що, я теж радий: адже цим рішенням Давилович говорить

    своїм архарівцям типу Януковича, Медведчука й ін. "Стоять, казли! Я іду єдіним кандідатам! Ги-ги-ги!!!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua