МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Згадаймо оцінку грузинської опозиції з вуст Кучми:

01/05/2004 | Мінор
Л.Д. Кучма: "Такой путь неприемлим для демократических государств..."

Але ось і розв"язка - перемагає Саакашвілі. Що тепер буде казати Кучма?

НА ВИБОРАХ У ГРУЗІЇ ПЕРЕМІГ СААКАШВІЛІ

www.ПРАВДА.com.ua, 5.01.2004, 13:17

За попередніми даними, на президентських виборах у Грузії 4 січня переміг лідер "Єдиного національного руху" Михаїл Саакашвілі.

За даними екзіт-пулу, проведеного спільно грузинськими та американськими фахівцями, Саакашвілі отримав 85,6% голосів виборців, передає УНІАН. За даними паралельного підрахунку голосів, проведеного грузинською громадською організацією "Справедливі вибори", Саакашвілі отримав 96,41% голосів громадян.

Як повідомила одна з представників організації, що проводила паралельний підрахунок, Ніно Торонджадзе в понеділок на прес-конференції, паралельний підрахунок був проведений вибірково на 300 дільницях й охопив практично 10% населення країни.

Вона зауважила, що похибка такого підрахунку при оголошенні остаточних результатів буде досить невеликою. За її словами, підрахунок показав, що Саакашвілі "рівномірно" підтримали всі регіони Грузії.

Інші кандидати, за даними екзіт-пулу і паралельного підрахунку голосів, набрали у межах 1% голосів. Так Ріон Ліпартеліані набрав 0,24%, Картлос Чарібашвілі – 0,16%, Зураб Келекшашвілі – 0,07%, Теймураз Шашіашвілі – 1,93%, Ззза Сікхарулідзе – 0,22%. Проти всіх голосували 0,32%.

У виборах не брали участь два регіони – Абхазія та Південна Осетія, але в останній деякі села все ж проголосували. В Аджарії проголосувало 24% виборців.

Як повідомив "Українській правді" голова комітету Верховної Ради України зі свободи слова та інформації Микола Томенко, який знаходиться в Грузії, в Аджарії проголосували 60 000 виборців. Також, за його словами, за дві години до завершення виборів на виборчу дільницю прийшов лідер Аджарії Аслан Абашидзе.

Як відомо, в середині грудня минулого року Михаїл Саакашвілі відвідував Україну з приватним візитом. Він підписав з "Нашою Україною" меморандум про співпрацю. Саакашвілі двічі називав Ющенка своїм другом.

Читайте також:

Відповіді

 • 2004.01.05 | Мінор

  Судячи з цього повідомлення, полум"яний спіч Кучмі написав

  Віктор Медведчук?

  Томенко: Медведчук казав називати Саакашвілі нацистом

  www.ПРАВДА.com.ua, 5.01.2004, 13:38

  Адміністрація президента України надсилала вказівку підконтрольним їй телеканалам називати лідерів грузинської опозиції нацистами.

  Про це повідомив голова комітету Верховної Ради України зі свободи слова та інформації Микола Томенко у коментарі "Українській правді" з Грузії.

  "Якщо слухати адміністрацію президента України та підконтрольні їй канали, то грузинський народ є виключними націоналістами або навіть нацистами. Такий висновок можна було зробити з темників АП після так званої "оксамитової революції" в Грузії", - сказав Томенко.

  "Багато журналістів свідчать, що з адміністрація президента телеканалах "Інтер" і "1+1" давала вказівки називати лідерів опозиції Грузії нацистами і говорити, що їх прихід до влади є незаконним. У випускових редакторів вистачило розуму потім замінити "нацисти" на "націоналісти" і "крайні радикали". Але зміст від цього не змінився", - сказав депутат.

  "Не існує відмінностей між громадянами Грузії у сприйнятті нової влади. І вони не сприймалися як носії національної ідеї, вони сприймалися як команда, яка може зупинити "бєспредел" посткомуністичної корумпованої бюрократії", - каже Томенко.

  "Сумно констатувати, що влада і підконтрольні їй медіа намагалися нав’язати українським громадянам спотворений образ цивілізованої європейської команди політиків, яка була підтримана абсолютною більшістю громадян Грузії, і тепер як легітимна влада керуватиме країною", - сказав Томенко.

  Як повідомлялося, за попередніми даними, на президентських виборах у Грузії 4 січня переміг лідер "Єдиного національного руху" Михаїл Саакашвілі.

  Читайте також:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.05 | Анатолій

   Кучма сьогодні є підкаблучником юдо-прмислових олігархів!(-)

  • 2004.01.05 | Navigator

   Для Кучми і УПА нацисти, а 23 февраля - день армії. НКВД - ге-

   рої України. А він сам - хитрий лис.
 • 2004.01.05 | Тгоцкий

  Какая убедительная победа демократии. 96%-почти как в Туркмении.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua