МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пінчуківці - за Саакашвілі

01/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"Группа поддержки Виктора Пинчука" отправила поздравительную телеграмму на имя Михиала Саакашвили, в которой высказано глубокое удовлетворение в связи с избранием его президентом Грузии.

Сайт открыт по инициативе "Группы поддержки Виктора Пинчука на президентских выборах 2004 года". Финансирование группы производится полностью за счет пожертвований от граждан, входящих в эту "Группу поддержки", а также симпатизирующих В.Пинчуку деловых людей.

Джерело http://www.pinchuk-president.info

Відповіді

 • 2004.01.05 | Анатолій

  Пінчук-сайт відкритий Дніпропетровським Хабадом!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.05 | 123

   Завершуйте пиячити!(-)

  • 2004.01.05 | Михайло Свистович

   Re: Невже дніпропетровський Хабад очолюють антикучмісти?

   Бо виглядає так, що господарі цього сайту такі ж прихильники Пінчука, як Ржавський - прихильник Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.06 | Serhiy Hrysch

    Нічого ви пане Михайле не розумієте

    Ви думаєте, серед кучмістів немає прихильників Тимошенко? в районному відділку міліції прихильників Юща?

    То чому ж "пінчуківці" не можуть бути прихильниками Саакашвілі???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.06 | Михайло Свистович

     Re: Це Ви, пане Сергію, не розумієте.

     Вам за кордоном просто невідомо, що тут з"явилися суто українські приколи: група людей оголошують себе фанатами того чи іншого політика (а хто їм може заборонити) і несуть таку ахінею на його типу підтримку, що краще б вони його лаяли. От ці прихильники Пінчука з тієї ж опери.

     В нас у Ірпені, наприклад, таким бавиться редактор "Ірпінського вісника" Тамара Рябчун. Ця газета мочить Жовтяка іноді для видимості об"єктивності розміщуючі невеликі листи виборців на його підтримку. І деякі з цих листів пише сама Тамара Рябчун під псевдонімом Сергій Іванов, утвореного від імені та по батькові її чоловіка - Сергія Івановича Рябчуна. А іноді і прямо підписується С. Рябчун.

     Спочатку цей "захисник" писав, що Жовтяк і Матвієнко - хороші, а Мирослава Свистович погана. Потім почав писати, що Жовтяк поганий, а Ющенко хороший. Соромити Жовтяка іменем Чорновола тощо. А ще на підтримку Жовтяка там є такі перли типу не можна його відкликати, бо на його обрання піщла купа грошей, хай відпрацьовує. Ну коротше, плакати от умілєнія хочеться від таких "захисників".
    • 2004.01.09 | Анатолій

     На жаль, пане Свистовичу, Ви таки темні!!

     І через свою темноту, Ви мабуть не знаєте, як сталося з професійними революціонерами після перемоги революції. Отже, готуйтеся...
     А щодо підтримки Дніпропетровським Хабадом (Пінчуком) Саакашвілі, то Ви маєте розуміти, що євреї ЗАВЖДИ краще ніс тримали за вітром, ніж деякі профі-українці. Ну що з того, що Кучмак назвав Саакашвілі енд компані фашистами? Ну і що, Саакашвілі від цього не переміг на виборах? А тепер он Кучмак вже його мусить поздоровляти. Так от, хабадівці таки розумніше кучмаків і розуміючи, що Саакашвілі все ж переможе на виборах, і тримаючи ніс по вітру, ці хлопці поздоровлять не тільки Саакашвілі, а й Ющенка в разі його перемоги в Україні.
     Я ж Вас, панове професійні ліворуціонери, закликаю бути розумнішими ніж хабадівці, а Ви, на превиликий жаль, ніяк ними бути не хочете.
     Не хочете бути розумними, не треба! Але ж не робіть дураками інших, які бачать вашу тупість.
     Анатолій
 • 2004.01.08 | Олег Непокора

  Оба! А це шо? Український ІЛЬХАМ???!!!

  31.12.2003
  *

  Решение Конституционного Суда о возможности для Л.Кучмы снова баллотироваться на следующих президентских выборах открывает реальные перспективы Виктору Пинчуку стать законным приемником своего тестя уже в 2004-м году.

  Кандидатура Пинчука сохраняет наибольший потенциал доверия населения, поскольку находится вдалеке от скандальных политических разборок.

  Фракция «Трудовая Украина» разрабатывает и вскоре подаст в парламент законопроект о введении должности вице-президента страны на переходной период, когда Кучма уступит свое кресло Пинчуку.

  По данным соцопроса, проведенного телеканалами «Новый», «СТБ», «НБМ», «5-й», «ICTV», президентский рейтинг Виктора Пинчука всего на две позиции ниже, чем у Виктора Ющенка.

  Виктор Пинчук – ближе всех знаком с «домашней психологией» Леонида Кучмы. Он лучше других понимает, когда именно, под какое настроение и какими словами уместно обсудить с Президентом тему государственной важности, каким является вопрос о приемнике.

  Только Виктору Пинчуку под силу уговорить тестя добровольно передать ему эстафетную палочку президентской власти. Никто, кроме Виктора Пинчука не сможет гарантировать Леониду Кучме достойную, безопасную и обеспеченную старость.

  Наш кандидат готов принять на себя ответственность за судьбу страны «после Кучмы», отдавая себе отчет в том, какие «конюшни» ему придется расчищать своими руками.

  Непредсказуемые последствия политреформы, скандальные конфликты с Соросом и Чубайсом, невнятная риторика по отношению к роли США и Европы в процессе становления молодой украинской демократии – эти и многие другие «политические завалы» может разобрать только новый президент - Виктор Пинчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.09 | Анатолій

   Олеже, читайте Протоколи Сіонських мудреців, там є всі відповіді

   Не лінуйтеся, а вивчайте класику. А на того, хто скаже Вам, що ці протоколи є фальсифікатом, плюйте власною слиною...
   Хочете прогноз - першим, хто скаже, що Протоколи Сіонських мудреців є фальсифікатом буде Свистович... Чекаймо трохи...
   Анатолій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua