МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гм. Цікавий значить я сайт знайшов

01/06/2004 | Чучхе
http://podatkova.org.ua/ - іронічно анонсується як "Неофіційний сайт Державної податкової адміністрації України". Так як там дуже часто згадується ЛуАЗ, очевидно, що до сайту якесь відношення має Порошенко. Зате новини ставлять оперативно і їх можна використовувати в агітаційно-пропагандистських кампаніях.

Тільки заголовки:

Львів проти Медведчука
Зверненя громадськості Львова з приводу затримання податковою міліцією директора МО „Дзига” Маркіяна Іващишина.
5 січня 2004

Тема: Народ проти Коментарів: 1


Волинь публічно-політична у грудні
Публічна політика на завершенні 2003 року на Волині виявилась резонансною: війна ЛуАЗу з податківцями, прийняття антисоціальних місцевих бюджетів, „навколо політичні” пожежі, замінено начальників волинських митниць...
1 січня 2004

Тема: ДПА проти бізнесу Коментарів: 0


Засновника "Львівської Газети" затримала податкова міліція
Сьогодні до офісу львівського мистецького об'єднання “Дзига” завітали представники податкової міліції і забрали з собою керівника “Дзиги” Маркіяна Іващишина. Нагадаємо, що МО "Дзига" є одним із засновників "Львівської Газети". Як повідомив директор “Львівської газети” Юрій Назарук, Маркіян Іващишин сьогодні пів дня перебував в управлінні податкової міліції.
30 грудня 2003

Тема: ДПА проти ЗМІ Коментарів: 0


Податковий чиновник довела підприємця до самогубства
29 грудня приблизно в 10 годин ранку приватний підприємець, житель Сєверодонецька, порізав собі вени в кабінеті начальника відділу сєверодонецької податкової інспекції. “У мене відсутні кошти для сплати штрафу, – пояснив підприємець. - І якщо податкова хоче поповнити бюджет, то я готовий поповнити його … власною кров'ю.”
30 грудня 2003

Тема: ДПА проти бізнесу Коментарів: 0


Сумнівні відшкодування ПДВ
Сесія Дрогобицької міської ради 18 грудня прийняла ухвалу на основі висновку тимчасової контрольної комісії Дрогобицької міськради, яка перевіряла законність відшкодування податку на додану вартість ПП “Папірус-2002” й іншим суб’єктам підприємницької діяльності. Цією ухвалою депутати визнають операції з відшкодування ПП “Папірус-2002” “сумнівними”.
30 грудня 2003

Тема: Корупція Коментарів: 0


ЛуАЗ зупинив виробництво
Новорічним дарунком податківців ЛуАЗу стала зупинка виробництва, заявляє речник ВАТ „Луцький автомобільний завод” Андрій Андрушко. Як уже писала "Україна Податкова", на підприємство ось уже кілька місяців чиниться шалений тиск з боку податкової адміністрації. Причина пресингу - член фракції "Нашої України" Петро Порошенко, який має відношення до ЛуАЗу
30 грудня 2003

Тема: ДПА проти бізнесу Коментарів: 0


Прокурор відмазує Медведчука
Обласна рада вийшла за межі своєї компетенції, прийнявши рішення про недовіру голові ДПА у Львівській області. Такою є відповідь прокурора Львівської області Євгена Блажівського на звернення голови ДПА у Львівській області Сергія Медведчука, поширена прес-службою ДПА у Львівській області.
30 грудня 2003

Тема: Народ проти Коментарів: 0


Починається податковий тиск на неурядові організації
В парламенті зареєстровано законопроект щодо змін до Державного бюджету на 2004 рік, який передбачає збереження існуючої ситуації оподаткування неприбуткових організацій. Нагадаємо, що відповідно до прийнятого бюджету, зупиняється дія статей, які надають пільги комерційним підприємствам при наданні благодійної допомоги неприбутковим організаціям
26 грудня 2003

Тема: Законодавство Коментарів: 0


Диявольського коду можна зректися
Сихівський районний суд Львова розглянув близько 50 позовних заяв православних віруючих до Львівських державних податкових інспекцій щодо відмови від ідентифікаційного номера, повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви Московського Патріархату. У своїх проханнях заявники вимагали введення в дію альтернативного обліку громадян із позначкою в паспорті про можливість здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного коду.
26 грудня 2003

Тема: Народ проти Коментарів: 0


Податкова удавка для ЗМІ
Ухвалений радою Держбюджет-2004 викликав серйозне занепокоєння не лише політиків від опозиції, а й представників ЗМІ. Запровадження ПДВ на пресу серйозно вдарить по фінансовому становищу видань. Щоб не допустити цього, журналісти зі всієї України зібралися у Києві й ухвалили звернення-протест до Верховної Ради.
25 грудня 2003

Тема: ДПА проти ЗМІ Коментарів: 0


Зразково-показовий бєспрєдєл. Податковий різновид
Що робити, коли податкова інспекція обкладає вас даниною у 1000 доларів на місяць, а платити нема з чого? Правильно – йти до СБУ. А якщо СБУ попереджає, що в разі написання відповідної заяви підприємця "розірве" прокуратура? Правильно, плюнути на грізну спецслужбу, і йти до депутатів та керманичів спілки підприємців. А якщо на звернення перших і других не звертають уваги? Правильно – судитися! А якщо суддя замість того, аби арештувати районного прокурора та начальника податкової півтора роки розглядає фальсифіковані податківцями документи, а податківці водночас без суду і слідства конфіскують й продають за копійки всю продукцію підприємства? Панове, надто багато запитань! Ми лише подаємо інформацію, а відповіді шукайте самі.

24 грудня 2003

Тема: Корупція Коментарів: 6


Підприємці-податкова – нічого не змінилося
Саме таким буде лаконічний підсумок круглого столу, організованого Асоціацією роботодавців Львівської області в рамках проекту “Партнерство за прозоре суспільство”. Представники громадських організацій підприємців скаржилися на те, що податкова ускладнює реєстрацію тих підприємців, які хочуть працювати на єдиному податку, зокрема, вносить у підзаконні акти ДПА України свої власні документи, потрібні для реєстрації, яких немає більше ніде, крім Львова.
23 грудня 2003

Тема: ДПА проти бізнесу Коментарів: 0


За наклепництво податківець Гриб повинен відповісти перед законом
„Трудовий колектив ВАТ „Луцький автомобільний завод” стурбований неадекватними діями керівництва Державної податкової адміністрації реальному стану речей”, повідомляє прес-служба ЛуАЗу. Особливе занепокоєння на заводі викликає публічна заява заступника голови ДПА Юрія Гриба про те, що ЛуАЗ подавав заявку на отримання відшкодування з ПДВ за „фіктивними” експортними угодами.
22 грудня 2003

Тема: ДПА проти бізнесу

Відповіді

  • 2004.01.06 | Михайло Свистович

    Re: А якби ти частіше заглядав на першу сторінку Майдану, то

    знайшов би його набагато раніше :) Там давно його кнопка стоїть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua