Чи спрацюють "хлібні бунти"? (/)
01/08/2004 | magda
Чи спрацюють "хлібні бунти"?
джерело - http://uanotes.bravehost.com/040103breadmutinies.html
читайте також іншу аналітику на http://uanotes.bravehost.com
Незважаючи на деструктивну для всього суспільства комбінацію імпотентності та автаркічності деяких псевдоопозиційних політичних сил, після того згвалтування, що мало місце бути у Верховній Раді 24 грудня 2003 р., все ж неуникненною була демонстрація хоч якихось "телодвижений", і демонстрація ця мала все ж таки відбуватися на публіку. А саме, на сайті "Нашої України" з'явилося повідомлення, що будуть проводитися акції - для студентства та самим студентством, в ході якого будуть розповсюджуватися листівки, в яких наголошуватимуться соціально-економічні проблеми студентів та те, яким чином "Наша Україна" має на увазі їх розв'язувати.
З одного боку, приємно, що буде робитися хоч щось. Можу припустити, що ідея з листівками виникла в технологів "Нашої України" в результаті спостереження за реакцією на конституційний путч відвідувачів різних інтернет-форумів, серед яких одні запропонували роздруковувати звернення опозиції до народу та розповсюджувати його, інші почали писати листівки, які з'явилися на "Майдані" та інших сайтах. Маючи на своєму сайті "Українська листівка", який є одим із струмків у цьому потоці громадянської віртуальної активності, лічильник, який серед іншого дає інформацію про те, звідки приходять відвідувачі, я знаю, що на ньому побувало багато людей з Верховної Ради. Так що можу навіть потішити себе нахабною думкою, що і мої зусилля знайшли відгук в наших загалом відгорожених від суспільства політичних колах. Вже те добре, що загалом малоефективне спілкування на цих "віртуальних кухнях" - форумах - раптом дало такий вибух активності, яка має певні наслідки в реалі, і що наші політики все ж здатні підхопити ідеї, що зароджуються всередині суспільства.
Але після підхоплення ці ідеї пережили певну трансформацію, яка примушує спитати, чи обізнані так звані політтехнологи "Нашої України" з такою суттєвою для політтехнологій наукою як психологія? Можливі дві відповіді: а) або не обізнані, а тому гнати їх треба в шию; б) або обізнані, але - свідомо чи підсвідомо - конструюють свої дії так, щоб вони не мали наслідків і дали їм можливість вчергове зайняти позу ображених та таких, що їх не розуміють, а загалом підтвердити їхнє самовиправдовувальне пророцтво "Український народ не вийде на вулиці" та стати ще одним виправданням власної, по суті, бездіяльності. В будь-якому випадку маємо продовження тієї імітації політики, яка не дає українській державі розвиватися і пожирає самих імітаторів. [Побіжно зазначу, що Україна знаходиться в такій ситуації, коли своїх дітей пожирає не революція, а імітація "цивілізованої політики".]
Що я маю на увазі? Пропоновані акції націлені на ті емоції та психологічний потенціал, який в людини пов'язаний з досягненням комфорту. Із забезпеченням одного чи двох найнижчих ступенів піраміди Маслоу. Тепер, слід взяти до уваги, що будь-яка нормальна людина (до таких я не відношу політтехнологів "Нашої України") діє, як правило, так, щоб досягти певного потрібного їй результату з найменшими необхідними для цього зусиллями - в рамках своєї здатності оцінити, які мінімальні зусилля дають отой самий потрібний їй результат. Так от, оскільки в Україні все ще наявні приблизно 46 мільйонів осіб, можна припустити, що вони якось знайшли можливість забезпечувати собі ті найнижчі ступені піраміди Маслоу - власними силами. Іншими словами, вони і без будь-якої політики знаходять, де заробити собі на прожиття. Вони як раз тому і не цікавляться політикою, що НЕ БАЧАТЬ, яким чином вона здатна забезпечити їм вирішення їхніх насущних проблем. Таким чином, намагаючись активізувати суспільство політично шляхом проблематизації конкретних соціально-економічних питань, "Наша Україна" намагається примусити людей діяти неекономічно - робити щось, що в їхньому (людей) розумінні НЕ ПРИНЕСЕ того результату, який обіцяє їм "Наша Україна", або принаймні НЕ Є найкоротшим і найлегшим, або найоптимальнішим шляхом до того результату. Власне, те, що робить "Наша Україна" - це спроба виграти "Формулу-1", одночасно тиснучи на педаль газу і гальмо.
Як на мене, будь-яка діяльність має сенс виключно в тому разі, коли вона розрахована на певний конкретний результат. Результат того, що планує "Наша Україна", буде близький до нуля. Мої скромні знання з психології також кажуть мені, що якщо результату нема, то він вочевидь і не мався на увазі. Оскільки, по-перше, я не думаю, що в "НУ" сидять такі вже дурні, а по-друге, навіть якщо там таки сидять дурні, сила нашої підсвідомості така, що підказує нам шлях до того, чого ми справді хочемо. Отже, одночасне натискання на газ та на гальмо і є справжньою метою "Нашої України".
Що б спрацювало? Апеляція не до наших найнижчих потреб, а до громадянської свідомості. Слід було би наголошувати на ролі, що її відіграє кожний громадянин як джерело влади в країні. Власне, це все врешті-решт і зводиться до кількості їжі та питва, що її може отримати громадянин, пропрацювавши енну кількість часу. Тільки от щоб шлях через політику до їжі був усвідомлений громадянином як існуючий та найоптимальніший в довгостроковій перспективі і став для нього економічно доцільним, іншого шляху, як його - громадянина - громадянськи виховати, немає. Повторюю, потрібна апеляція до громадянської свідомості. А в реальних політичних умовах, що склалися, вихована громадянська свідомість, щоб розвернути ситуацію, має привести до серйозних акцій протесту.
Я гадаю, що підсвідомість політтехнологів "НУ" це розуміє. Саме тому вони і розробляють плани, які є пробуксовуванням на одному місці. Причин може бути дві. Перша - це те, що "Наша Україна" не впевнена, що може впоратися з керуванням революційною ситуацією. Друга, ймовірніша, - "Нашій Україні" невигідне здорове громадянське суспільство. Оскільки, заявивши про свою суверенність як суб'єкта влади в країні перед теперішньою владою, народ колись займе ту саму позицію і стосовно нової влади. Але "Наша Україна", звичайно, не може в цьому признатися, навіть мабуть сама собі, бо либонь щиро вірує в свою демократичність. Тому робиться психологічний хід, який переносить фокус з однієї ланки ланцюга на інший. Повторюю, в нашій реальній політичній ситуації неуникненним наслідком пробудження громадянського суспільства будуть акції протесту. Тому, не маючи психологічної можливості заперечити громадянське суспільство, наша псевдоопозиція заперечує акції протесту. Це навіть має гарний вигляд: "не хочемо, щоб пролилася кров"; "мир і злагода" - це все є дуже позитивні месаджі.
Хоча я абсолютно впевнена, що після конституційного путчу у Верховній Раді під час обговорення можливих контрдій з Юлією Тимошенко "Наша Україна" чітко заявила: "Що завгодно, тільки не вулиця. Вулиці не буде", я все ж не буду однозначно заявляти про свідому злонаміреність нашистів у цьому питанні. Можливо, так само, як народ не бачить стосунку політики до кількості продуктів у своєму холодильнику, так і "Наша Україна" не бачить однієї дуже суттєвої речі. Так, уникаючи дій по активізації громадянської, а не споживчої свідомості людей, вона підсвідомо намагається вберегти свою майбутню владу від претензій з боку народу. Але ЦИМ САМИМ УНИКНЕННЯМ вона майже стовідсотково виключає можливість цю владу отримати. Інтенсивність, з якою влада зараз як заклинання повторює слово "стабільність", показує, що ця стабільність є необхідною і достатньою умовою їхнього втримання при владі. З усім іншим вони впораються. А студентські походи за підвищенням стипендії, які за задумкою "НУ" мають стати "сигналом владі", що "народ за нас", і будуть сприйняті владою максимум як помахування прапорцем. Тому що технологи, що працюють на владу, на психології певно знаються трохи краще і здатні оцінити реальну вартість того прапорця.
Можна було би махнути рукою та дати нашистам і надалі пробувати імітувати своєю політикою-пукалкою справжню гармату. Але зараз ідеться не про їхню владу, а про владу народу, про відновлення тих основ державного устрою, які наразі повністю зруйновані. То може вони дослухаються, хоча б у своїх власних інтересах?
-----------
P.S. Я колись писала, що мені вдається надсилати повідомлення тільки з мозілли файрберд, а з інтернет-експлорера воно не катить. Так от, це з Windows 2000. А з XP не катить не те і не інше. Мозілла файрберд, піднатужившись після натискання на кнопку "надіслати" чи "переглянути", видає The document contains no data. Майдан звичайно класна річ, але технічно...
джерело - http://uanotes.bravehost.com/040103breadmutinies.html
читайте також іншу аналітику на http://uanotes.bravehost.com
Незважаючи на деструктивну для всього суспільства комбінацію імпотентності та автаркічності деяких псевдоопозиційних політичних сил, після того згвалтування, що мало місце бути у Верховній Раді 24 грудня 2003 р., все ж неуникненною була демонстрація хоч якихось "телодвижений", і демонстрація ця мала все ж таки відбуватися на публіку. А саме, на сайті "Нашої України" з'явилося повідомлення, що будуть проводитися акції - для студентства та самим студентством, в ході якого будуть розповсюджуватися листівки, в яких наголошуватимуться соціально-економічні проблеми студентів та те, яким чином "Наша Україна" має на увазі їх розв'язувати.
З одного боку, приємно, що буде робитися хоч щось. Можу припустити, що ідея з листівками виникла в технологів "Нашої України" в результаті спостереження за реакцією на конституційний путч відвідувачів різних інтернет-форумів, серед яких одні запропонували роздруковувати звернення опозиції до народу та розповсюджувати його, інші почали писати листівки, які з'явилися на "Майдані" та інших сайтах. Маючи на своєму сайті "Українська листівка", який є одим із струмків у цьому потоці громадянської віртуальної активності, лічильник, який серед іншого дає інформацію про те, звідки приходять відвідувачі, я знаю, що на ньому побувало багато людей з Верховної Ради. Так що можу навіть потішити себе нахабною думкою, що і мої зусилля знайшли відгук в наших загалом відгорожених від суспільства політичних колах. Вже те добре, що загалом малоефективне спілкування на цих "віртуальних кухнях" - форумах - раптом дало такий вибух активності, яка має певні наслідки в реалі, і що наші політики все ж здатні підхопити ідеї, що зароджуються всередині суспільства.
Але після підхоплення ці ідеї пережили певну трансформацію, яка примушує спитати, чи обізнані так звані політтехнологи "Нашої України" з такою суттєвою для політтехнологій наукою як психологія? Можливі дві відповіді: а) або не обізнані, а тому гнати їх треба в шию; б) або обізнані, але - свідомо чи підсвідомо - конструюють свої дії так, щоб вони не мали наслідків і дали їм можливість вчергове зайняти позу ображених та таких, що їх не розуміють, а загалом підтвердити їхнє самовиправдовувальне пророцтво "Український народ не вийде на вулиці" та стати ще одним виправданням власної, по суті, бездіяльності. В будь-якому випадку маємо продовження тієї імітації політики, яка не дає українській державі розвиватися і пожирає самих імітаторів. [Побіжно зазначу, що Україна знаходиться в такій ситуації, коли своїх дітей пожирає не революція, а імітація "цивілізованої політики".]
Що я маю на увазі? Пропоновані акції націлені на ті емоції та психологічний потенціал, який в людини пов'язаний з досягненням комфорту. Із забезпеченням одного чи двох найнижчих ступенів піраміди Маслоу. Тепер, слід взяти до уваги, що будь-яка нормальна людина (до таких я не відношу політтехнологів "Нашої України") діє, як правило, так, щоб досягти певного потрібного їй результату з найменшими необхідними для цього зусиллями - в рамках своєї здатності оцінити, які мінімальні зусилля дають отой самий потрібний їй результат. Так от, оскільки в Україні все ще наявні приблизно 46 мільйонів осіб, можна припустити, що вони якось знайшли можливість забезпечувати собі ті найнижчі ступені піраміди Маслоу - власними силами. Іншими словами, вони і без будь-якої політики знаходять, де заробити собі на прожиття. Вони як раз тому і не цікавляться політикою, що НЕ БАЧАТЬ, яким чином вона здатна забезпечити їм вирішення їхніх насущних проблем. Таким чином, намагаючись активізувати суспільство політично шляхом проблематизації конкретних соціально-економічних питань, "Наша Україна" намагається примусити людей діяти неекономічно - робити щось, що в їхньому (людей) розумінні НЕ ПРИНЕСЕ того результату, який обіцяє їм "Наша Україна", або принаймні НЕ Є найкоротшим і найлегшим, або найоптимальнішим шляхом до того результату. Власне, те, що робить "Наша Україна" - це спроба виграти "Формулу-1", одночасно тиснучи на педаль газу і гальмо.
Як на мене, будь-яка діяльність має сенс виключно в тому разі, коли вона розрахована на певний конкретний результат. Результат того, що планує "Наша Україна", буде близький до нуля. Мої скромні знання з психології також кажуть мені, що якщо результату нема, то він вочевидь і не мався на увазі. Оскільки, по-перше, я не думаю, що в "НУ" сидять такі вже дурні, а по-друге, навіть якщо там таки сидять дурні, сила нашої підсвідомості така, що підказує нам шлях до того, чого ми справді хочемо. Отже, одночасне натискання на газ та на гальмо і є справжньою метою "Нашої України".
Що б спрацювало? Апеляція не до наших найнижчих потреб, а до громадянської свідомості. Слід було би наголошувати на ролі, що її відіграє кожний громадянин як джерело влади в країні. Власне, це все врешті-решт і зводиться до кількості їжі та питва, що її може отримати громадянин, пропрацювавши енну кількість часу. Тільки от щоб шлях через політику до їжі був усвідомлений громадянином як існуючий та найоптимальніший в довгостроковій перспективі і став для нього економічно доцільним, іншого шляху, як його - громадянина - громадянськи виховати, немає. Повторюю, потрібна апеляція до громадянської свідомості. А в реальних політичних умовах, що склалися, вихована громадянська свідомість, щоб розвернути ситуацію, має привести до серйозних акцій протесту.
Я гадаю, що підсвідомість політтехнологів "НУ" це розуміє. Саме тому вони і розробляють плани, які є пробуксовуванням на одному місці. Причин може бути дві. Перша - це те, що "Наша Україна" не впевнена, що може впоратися з керуванням революційною ситуацією. Друга, ймовірніша, - "Нашій Україні" невигідне здорове громадянське суспільство. Оскільки, заявивши про свою суверенність як суб'єкта влади в країні перед теперішньою владою, народ колись займе ту саму позицію і стосовно нової влади. Але "Наша Україна", звичайно, не може в цьому признатися, навіть мабуть сама собі, бо либонь щиро вірує в свою демократичність. Тому робиться психологічний хід, який переносить фокус з однієї ланки ланцюга на інший. Повторюю, в нашій реальній політичній ситуації неуникненним наслідком пробудження громадянського суспільства будуть акції протесту. Тому, не маючи психологічної можливості заперечити громадянське суспільство, наша псевдоопозиція заперечує акції протесту. Це навіть має гарний вигляд: "не хочемо, щоб пролилася кров"; "мир і злагода" - це все є дуже позитивні месаджі.
Хоча я абсолютно впевнена, що після конституційного путчу у Верховній Раді під час обговорення можливих контрдій з Юлією Тимошенко "Наша Україна" чітко заявила: "Що завгодно, тільки не вулиця. Вулиці не буде", я все ж не буду однозначно заявляти про свідому злонаміреність нашистів у цьому питанні. Можливо, так само, як народ не бачить стосунку політики до кількості продуктів у своєму холодильнику, так і "Наша Україна" не бачить однієї дуже суттєвої речі. Так, уникаючи дій по активізації громадянської, а не споживчої свідомості людей, вона підсвідомо намагається вберегти свою майбутню владу від претензій з боку народу. Але ЦИМ САМИМ УНИКНЕННЯМ вона майже стовідсотково виключає можливість цю владу отримати. Інтенсивність, з якою влада зараз як заклинання повторює слово "стабільність", показує, що ця стабільність є необхідною і достатньою умовою їхнього втримання при владі. З усім іншим вони впораються. А студентські походи за підвищенням стипендії, які за задумкою "НУ" мають стати "сигналом владі", що "народ за нас", і будуть сприйняті владою максимум як помахування прапорцем. Тому що технологи, що працюють на владу, на психології певно знаються трохи краще і здатні оцінити реальну вартість того прапорця.
Можна було би махнути рукою та дати нашистам і надалі пробувати імітувати своєю політикою-пукалкою справжню гармату. Але зараз ідеться не про їхню владу, а про владу народу, про відновлення тих основ державного устрою, які наразі повністю зруйновані. То може вони дослухаються, хоча б у своїх власних інтересах?
-----------
P.S. Я колись писала, що мені вдається надсилати повідомлення тільки з мозілли файрберд, а з інтернет-експлорера воно не катить. Так от, це з Windows 2000. А з XP не катить не те і не інше. Мозілла файрберд, піднатужившись після натискання на кнопку "надіслати" чи "переглянути", видає The document contains no data. Майдан звичайно класна річ, але технічно...
Відповіді
2004.01.09 | Роман ShaRP
Re:
Панно Магдо, я вже багато завинив - і перед Вами і перед листівками, і перед постмодерном, і перед опозицією ... перед усіма. Можливо, то звичайний шлях благих намірів ... ну, як то я кажу - що не так - звиняйте, зустрінете - наб*єте.Але знову я зо своїми порадами.
1) Спробуйте писати коротше (раніше у Вас то чудово виходило). Довгу статтю важче прочитати, губиться суть.
2) Спробуйте писати простіше. Це теж допомагає.
Я не знущаюся. Це добрі поради моєї колишньої редакторки, чудової людини. Вона так і казала - це специфіка Інтернету.
magda пише:
> -----------
> P.S. Я колись писала, що мені вдається надсилати повідомлення тільки з мозілли файрберд, а з інтернет-експлорера воно не катить. Так от, це з Windows 2000. А з XP не катить не те і не інше. Мозілла файрберд, піднатужившись після натискання на кнопку "надіслати" чи "переглянути", видає The document contains no data. Майдан звичайно класна річ, але технічно...
Можливо, проблеми з провайдером чи проксі-сервером. Спробуйте ще, як варіант, Opera. Я ще з 2002го пишу на Майдан тільки з-під нього. Класна штука. 7.23 досить найдійний реліз (принаймні, в мене), а 6.05 просто таки літає. В будь-якому разі, варто покопатися в опціях.
І ще одне прохання: докладніше пояснити Ваше замовлення на "відкриття одного фрейму з іншого". Можна приклад? Чи просто більше деталей.
2004.01.09 | magda
Re:
Роман ShaRP пише:> Спробуйте ще, як варіант, Opera.
Оце пробую. Зараз допишу, натисну на кнопочку і подивимось Опаньки (після перегляду), працює. Правда, це поки що тільки Windows 2000, під XP перевіримо пізніше.
> І ще одне прохання: докладніше пояснити Ваше замовлення на "відкриття одного фрейму з іншого". Можна приклад? Чи просто більше деталей.
Не відкриття. Друкування. Ви мабуть бачили, на сторінках для роздруковування іноді буває картинка принтера, підпис "роздрукувати", і це є лінком. В лінку, в A HREF, стоїть джаваскріпт:window.print(). [Після перегляду: написала "Джаваскрипт" кирилицею, бо майдан матюкається, от подивіться, зараз пишу це слово латиною, і що виходить: sorry_but_javascript_is_not_allowed: ] Натискаєш, і воно друкує вміст вікна. Так от, в сторінці з фреймами, мені цікаво, чи є команда, яка, будучи розміщена в одному фреймі, при натисканні друкує ІНШИЙ фрейм, а не все вікно. Власне, якби Ви Вашим "є кого спитати" показали той мій постинг, де я вперше про це написала, вони би зрозуміли .
> Панно Магдо, я вже багато завинив - і перед Вами і перед листівками, і перед постмодерном, і перед опозицією ... перед усіма. Можливо, то звичайний шлях благих намірів ... ну, як то я кажу - що не так - звиняйте, зустрінете - наб*єте.
А чого ви вибачаєтеся? Ви переді мною нічим не завинили. І бити я Вас при зустрічі не буду. Думаю, вийде цікаве спілкування.
> Але знову я зо своїми порадами.
> 1) Спробуйте писати коротше (раніше у Вас то чудово виходило). Довгу статтю важче прочитати, губиться суть.
> 2) Спробуйте писати простіше. Це теж допомагає.
> Я не знущаюся. Це добрі поради моєї колишньої редакторки, чудової людини. Вона так і казала - це специфіка Інтернету.
Я-то знаю специфіку Інтернету, і сама трохи редактор. Але є певна мета у будь-якій комунікації, і задля тієї мети, яку я мала, я була настільки коротка, наскільки змогла. В цій своїй новорічній серії статей я хотіла все розкласти по поличках. Власне, саме мій редакторський почин примусив мене написати ТРИ статті, а не одну . Бо вони всі зводяться більш-менш до одного, тільки обгрунтування ідуть з різних боків і наводяться різні приклади. Ситуація ж бо дійсно дуже складна. Мета цього докладного логічного аналізу - як раз показати, що певні заклики чи певні висновки - не спурт моменту, не емоції. Для цього потрібно було опертя аргументами зі всіх сторін.
Простішою я буду у листівках. Бо є різні аудиторії.
2004.01.09 | технолог
Re:
Надзвичайно цікавий погляд на ситуацію - і назвичайно звичайна відсутність реакції зацікавлених осіб...Хоча, практично на 100% зрозуміло, що одна частина бізнес-кіл здійснює спробу реалізувати свої потенції та інтереси у політиці.
Але як це незграбно відбувається...
І народ ні для тих ні для тих не має ніякого значення...
2004.01.10 | magda
Re:
технолог пише:> Надзвичайно цікавий погляд на ситуацію - і назвичайно звичайна відсутність реакції зацікавлених осіб...
Я, власне, моментальної реакції і не очікую. Також, для реакції повинен бути акт помічення. Я не впевнена, що зацікавлені особи помітять, чи до них це донесуть. Але якщо це станеться, прошу врахувати наступне: Я, звичайно, намагаюся свої опуси обгрунтовувати. Через свою лінь я взагалі сідаю і щось пишу, коли воно мені пропекло весь мозок, коли я впевнена, що так і є, і що це має бути сказано і до когось донесено. АЛЕ. Я також не маю повної інформації. Основна інформація, якої мені не вистачає, та і будь-якому аналітику - це інформації про МОТИВИ зацікавлених осіб. Це перше. Друге: я припускаю, що крім мотивів, є ще певні дії та їхні наслідки, про які на поверхні ніхто нічого не каже. Ми з Вами бачимо лише верхівку айсбергу. Недарма у нас з'явилася теза про відірваність політики від народу, ой недарма. І Ви, якщо Ви думаєте, що маєте Інтернет і перечитали всю аналітику, Ви побачили хоч 1% того, що ПІД поверхнею??? Аж ніяк. Більшість значимих процесів ідуть від нас окремо. Завдяки, хоча можливо в більшості і поверховій , але дуже широкій освіті та залізній логіці я можу певну частину цих процесів прорахувати. Бо беручи певні дані, і приблизно знаючи психологію людей, які приймають рішення, певні з цих рішень можна передбачити. Про те, що закінчиться виборами президента на 1,5 років у 2004 році, я передбачила ще у березні (здається), тобто коли з'явився перший законопроект конст. змін. Але довести мені це тоді вдалося лише до 3-5 осіб.
А реакція може бути, коли є змога. В тому числі і психологічна. На жаль, у людини, яка має іншу змогу, саме психологічної і нема. І конфігурація того, де знаходяться люди з якими психологічними змогами, на жаль, і змушує робити невтішні висновки.
> І народ ні для тих ні для тих не має ніякого значення...
Знаєте, іноді якось навіть і любов (чи якесь інше почуття) до народу не має особливого значення. Є професійна гідність і прагнення зробити щось правильно. Але у наших лідерів - не всіх - нема ані одного, ані іншого
2004.01.10 | Роман ShaRP
Re:
magda пише:> Роман ShaRP пише:
> > Спробуйте ще, як варіант, Opera.
> Оце пробую. Зараз допишу, натисну на кнопочку і подивимось Опаньки (після перегляду), працює. Правда, це поки що тільки Windows 2000, під XP перевіримо пізніше.
Як варіант (це лише припущення), броузери часто необгрунтовано страждають через погане з*єднання.
> > Панно Магдо, я вже багато завинив - і перед Вами і перед листівками, і перед постмодерном, і перед опозицією ... перед усіма. Можливо, то звичайний шлях благих намірів ... ну, як то я кажу - що не так - звиняйте, зустрінете - наб*єте.
> А чого ви вибачаєтеся? Ви переді мною нічим не завинили.
Якщо вибачаюся, значить, десь вже завинив.
> І бити я Вас при зустрічі не буду. Думаю, вийде цікаве спілкування.
Хочте вірте, хочте ні, - на форумі я цікавіший. Недарма написано, що Роман ShaRP - більша половина істоти, яку і в реалі звуть Роман.
> Я-то знаю специфіку Інтернету, і сама трохи редактор. Але є певна мета у будь-якій комунікації, і задля тієї мети, яку я мала, я була настільки коротка, наскільки змогла.
Таки можна коротше Розумієте, для того, щоб вколоти, потрібно щось гостре. А гостре - це те, вістря чого має мінімальну площу. Можна, звісно, робити і кілька маленьких вколів, але тоді, даруйте, можна отримати "іплікатор Кузнєцова", - може й оздоровчий, але зовсім не такий сильний, і вже точно не шоковий ефект.
Щодо тих статей, які я передруковував - жодних претензій, але в останній, здається мені, з розкошами мовлення вийшов трохи передоз.
> В цій своїй новорічній серії статей я хотіла все розкласти по поличках.
А вийшло подейкуди й поприв*язувати бантиками , а це вже трохи зайве.
> Власне, саме мій редакторський почин примусив мене написати ТРИ статті, а не одну . Бо вони всі зводяться більш-менш до одного, тільки обгрунтування ідуть з різних боків і наводяться різні приклади. Ситуація ж бо дійсно дуже складна. Мета цього докладного логічного аналізу - як раз показати, що певні заклики чи певні висновки - не спурт моменту, не емоції. Для цього потрібно було опертя аргументами зі всіх сторін.
Так. І передоз невеликій і лише в останній, імхо. Звичайно, я можу помилятися.
2004.01.10 | magda
Re:
От зараз і спробую, як Опера з ХР з майданом через наш проксі конектується. /після перегляду/ УРРАААА. Конектується!!!Сьогодні вбила весь день на переклад мовного файлу Опери на українську. Поки що і половини не зробила А робити ж треба не тільки це... блін, завтра треба листівку дописувати, бо якщо не зараз, то вже ніколи не зроблю.
Роман ShaRP пише:
> Як варіант (це лише припущення), броузери часто необгрунтовано страждають через погане з*єднання.
Нє-а. Не вгадали. 1000мбіт/с, але це, звичайно, на велику кількість компів. Зараз оскільки майже всі пішли, то якщо і зараз не працює, то мій проксі не любить майдан вкупі з ХР.
> Якщо вибачаюся, значить, десь вже завинив.
ДЕ? Я, якщо чесно, не помітила, але якщо Ви так кажете, то ця вина має бути серйозна. Тим, що пройшла непомітно. Признавайтесь, де Ви під мене копаєте
> Хочте вірте, хочте ні, - на форумі я цікавіший. Недарма написано, що Роман ShaRP - більша половина істоти, яку і в реалі звуть Роман.
Не сказала б, що я на форумі цікавіша. Я зі всіх боків цікава . Але я вмію цінувати людей... для політики неоціненна якість
> Таки можна коротше Розумієте, для того, щоб вколоти, потрібно щось гостре.
Я як раз по максимуму старалася, щоб якщо я кого і вколю (бо правда очі коле), то не так, щоб відскакували. Не вколоти малося на увазі, а примусити задуматися, оцінити. А елемент голки - все таки трохи воно колеться - для того, щоб не тільки задумалися і оцінили, а й підняли дупу щось зробити.
> Щодо тих статей, які я передруковував - жодних претензій, але в останній, здається мені, з розкошами мовлення вийшов трохи передоз.
Котра остання?
> > В цій своїй новорічній серії статей я хотіла все розкласти по поличках.
> А вийшло подейкуди й поприв*язувати бантиками ,
не без схильності до артистизму. Ми, жінки...
> Так. І передоз невеликій і лише в останній, імхо. Звичайно, я можу помилятися.
Та попустіться. Я тому журналістом і не стала, бо, по-перше, якщо маю свою опінію, то просуваю її як можу, тобто я скоріше однобічна пропагандистка, а по-друге, терпіти не можу, коли мені вказують, як писати Я жодного редактора над собою не потерпіла б. У мене взагалі так виходить, що взявши в руку книжку і відкривши її навмання, я обов'язково натикаюсь на помилку, навіть якщо ця помилка єдина в усій книзі. Цей факт у одній комунікаційній ситуації з однією моєю подругою примусив мене трохи знічено відмітити: "Ну, я просто напевно в душі редактор". На що моя подруга відповіла: Ні, ти не редактор. Ти - ГОЛОВНИЙ редактор . Як воно там в Біблії: нехай не твої вуста хвалять тебе
Власне, останнє (про "терпіти не можу") стосується тільки опусів авторських, які пропонуються як такі. Якщо щодо листівки, яку я напишу, хтось щось вкаже, я буду вдячна... якщо буду згідна.
2004.01.10 | Роман ShaRP
Re:
magda пише:> Сьогодні вбила весь день на переклад мовного файлу Опери на українську. Поки що і половини не зробила А робити ж треба не тільки це... блін, завтра треба листівку дописувати, бо якщо не зараз, то вже ніколи не зроблю.
http://www.programy.com.ua/forum/showthread.php?fid=34&tid=113&old_block=0
http://www.i.com.ua/~mongoose/opera720ukr.rar
- пряме посилання.
Перепрошую, перше, що трапило під руку, зазвичай я не користуюся локалізаціями, хіба що вони вбудовані в пакет програми.
> > Якщо вибачаюся, значить, десь вже завинив.
> ДЕ? Я, якщо чесно, не помітила, але якщо Ви так кажете, то ця вина має бути серйозна. Тим, що пройшла непомітно. Признавайтесь, де Ви під мене копаєте
Це інтуітивна здогадка і ... деякі думки стосовно Вашої позиції, і стосовно моєї. Залишаюся при своїй думці, най навіть і не можу коректно то сформулювати.
Може, там, де обговорював листівки зі Свистовичем, може, взагалі своєю позицією... Може через постмодерн, може по сумі ... багато варіантів. Може в майбутньому.
> > Щодо тих статей, які я передруковував - жодних претензій, але в останній, здається мені, з розкошами мовлення вийшов трохи передоз.
> Котра остання?
"Чи спрацюють "хлібні бунти?"
> > > В цій своїй новорічній серії статей я хотіла все розкласти по поличках.
> > А вийшло подейкуди й поприв*язувати бантиками ,
> не без схильності до артистизму. Ми, жінки...
Інколи прикраси трохи заважають передачі основного повідомлення. Виходить щось на кшталт "сторінки, перевантаженої графікою".
> > Так. І передоз невеликій і лише в останній, імхо. Звичайно, я можу помилятися.
Попустився . Зазвичай, мої поради "легкі". Допомогло (себто, порада слушна і використана) - добре. Ну а якщо наше не в лад, то ми зі своїм назад.
2004.01.09 | пан Roller
Re: К вопросу кровопролитий.
magda пише:Выдержки приводятся, можно пропуститьпри чтении.
-----------------------------
> Чи спрацюють "хлібні бунти"?
> джерело - http://uanotes.bravehost.com/040103breadmutinies.html
> читайте також іншу аналітику на http://uanotes.bravehost.com
>
> >
> Можу припустити, що ідея з листівками виникла в технологів "Нашої України" в результаті спостереження за реакцією ... Маючи на своєму сайті "Українська листівка", який є одим із струмків у цьому потоці громадянської віртуальної активності, >
>
> Що я маю на увазі? Пропоновані акції націлені на ті емоції та психологічний потенціал, який в людини пов'язаний з досягненням комфорту. Із забезпеченням одного чи двох найнижчих ступенів піраміди Маслоу. Тепер, слід взяти до уваги, що будь-яка нормальна людина (до таких я не відношу політтехнологів "Нашої України") діє, >
> Мої скромні знання з психології також кажуть мені, що якщо результату нема, то він вочевидь і не мався на увазі. Отже, одночасне натискання на газ та на гальмо і є справжньою метою "Нашої України".
>
>
> Я гадаю, що підсвідомість політтехнологів "НУ" це розуміє. Перша - це те, що "Наша Україна" не впевнена, що може впоратися з керуванням революційною ситуацією.
Друга, ймовірніша, - "Нашій Україні" невигідне здорове громадянське суспільство... наша псевдоопозиція заперечує акції протесту. Це навіть має гарний вигляд: "не хочемо, щоб пролилася кров"; "мир і злагода" - це все є дуже позитивні месаджі.
>
> Хоча я абсолютно впевнена, що після конституційного путчу у Верховній Раді під час обговорення можливих контрдій з Юлією Тимошенко "Наша Україна" чітко заявила: "Що завгодно, тільки не вулиця. Вулиці не буде", я все ж не буду однозначно заявляти про свідому злонаміреність нашистів у цьому питанні.>
> Можна було би махнути рукою та дати нашистам і надалі пробувати імітувати своєю політикою-пукалкою справжню гармату. Але зараз ідеться не про їхню владу, а про владу народу, про відновлення тих основ державного устрою, які наразі повністю зруйновані. То може вони дослухаються, хоча б у своїх власних інтересах?
> -----------
>
> Хочу отметить несуразность в логике автора и отсутствие ясности.
В двух словах....., автор предполагает, что политтехнологи НУ, прочитавши ее обращение, листовку, решили имитировать активность. Но, так как они тупые, или скрытые враги, то и делают все во вред делу, не так как им отписано автором.
А именно, они не ставят себе поставленную им задачу, пролить кровь, кровь народа, студентов. Вместо этого и вопроки требованиям Юлии Тимошенко, о необходимости кровопролития, они решили отсидеться в креслах ВР.
Нашисты, так прямо и называет их автор, являются псевдооппозионерами. И, видимо, она ставит себе целью их превоспитать на очах у присутствующих.
Автор признает , что не является политтехнологом, но это не мешает ей оперировать такими понятиями как пирамида Масола. Ну и так далее.
Но, возникает резонный вопрос. Зачем продливать кровь на улицах, если ее можно продливать в стенах ВР? Во первых это дешевле.
Набейте морды друг другу.Понесите огнестрельное оружие. Канистрыс бензином уже проносили.Сожгите в конце концов ВР.Это дешевле будет.
Чому та же Юля Тимошенко, если ей так уж хочется крови, не призовет свой блок к кровопролитию в стенах ВР.
Или их активность, напоминающая мартишкину, лучше чем активность Нашистов? Или, автор решила разъебенить парламентских оппозиционеров на фракции?
Так ведь в единстве сила. И к тому же, зачем так явно пиарить Бьют, вернее Тимошенко? Єто, пардон, свинячая ей услуга.
Вот все это приводит к мысли,или наводит на, что не всегда треба доверяться подсознанию автора. Не всегда треба нам верить в ее чувства и наши домыслы. Треба быть нам требовательнее к себе.
А кровь , хотите продлить. Так сделайте себе харакири. Помните, как делали у колонны, под объективы камер.
Как звали тех двух бугаев, уже забыли?
Brgds
2004.01.10 | Andrij
Re: Цікава стаття
Ви не думали, що в НУ можуть бути інші причини проти вуличних акцій? Скажімо, просто бояться, що ніхто не вийде. Отже, ще раз покажуть власну неспроможність. Подивіться, як цікаво в Україні працює опозиція. Скажімо, Свистович каже, якщо кожний виходитиме на вулицю "неорганізовано", то він або вона розчаруються в подібних виходах, отже, виходити більше не будуть. Це навіть не НУ каже таке, це місцеві, майданівські революціонери. З іншого боку, якщо вийти "організовано", але недостатньою кількістю, то це теж має принести розчарування. Причому, навіть сильніше, ніж "самоволка". Бо там один, а тут за закликом, організовано, але все одне якось не так. Ось така ділема в опозиції.2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: Причина, чому опозиція не вивела людей 23 грудня.
Відсутність грошей на те, щоб заплатити великій кількості людей для участі в демонстрації.2004.01.10 | 123
Треба розділяти дві демонстрації
Одна демонстрація - це масовка, яку організовують політики для підтримки своїх дій, спрямованих на досягнення мети, яка зрозуміла перш за все політикам (може, вона й корисна для суспільства -- але воно цього не знає). Політику треба - він платить. Ізврат, звісно ж.Інша демонстрація - політик очолює людей, які хочуть йти на демонстрацію, заради мети, яка цікава самим цим людям (а не політикам, як у варіанті 1). Це ж і є наш випадок. Як я зрозумів з дописів (і Ваших в тому числі), люди готові йти на демонстрацію -- вони хочуть щоб політики їх лише закликали зробити це.
Ці дві ситуації слід відокремити одна від іншої, бо вони різні. І в другій гроші, очевидно, непотрібні.
2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: Це Ви нашим політикам скажіть (-)
2004.01.10 | 123
Наступного разу на дошку пришпільте їм це :) (-)
2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: Я не розпоряджаюсь їхніми дошками
Вони самі пришпилюють туди те, що вважають за потрібне.2004.01.10 | Летчик
Re: Треба розділяти дві демонстрації
> Інша демонстрація - політик очолює людей, які хочуть йти на демонстрацію, заради мети, яка цікава самим цим людям (а не політикам, як у варіанті 1). Це ж і є наш випадок. Як я зрозумів з дописів (і Ваших в тому числі), люди готові йти на демонстрацію -- вони хочуть щоб політики їх лише закликали зробити це.Чи є конкретна мета у цих людей?
Чи потрібна їх мета опозиції?
Чи багато таких людей, які поділяють цю мету?
Закликали зробити що? Вийти на демонстрацію?
Яким чином демонстрація може допомогти?
Демонстрація допоможе, коли можливо залякати уряд народною силою. Чи це можливо?
Демонстрація викличе підйом духу народу, лише коли буде правильно висвітлена СМІ. Це неможливо. Це лише знизить рейтинг опозиції.
То ж користі від демонстрації нема.
Грошей опозиція на платну демонстрацію витрачати не буде, бо ще знадобляться для виборів, та вони й не дурні викидати гроші на вітер.
Та опозиція мабуть розуміє, що для того, щоб строїти нову систему, треба розвалити існуючу. То ж вони й не можуть брати "курс" на розвал країни, як і неможуть її розвалити.
Якщо вони візьмуть цей курс, то рейтинг впаде, бо кому сподобається, що вони розвалять країну.
Отже сподівання на призидентські вибори.
2004.01.10 | magda
Re: Треба розділяти дві демонстрації +Питання до Свистовича
По-перше, Свистовиче, чи Ви точно знаєте, що, скажімо, 16 вересня 2002 року хтось комусь платив? Якщо Ви скажете, що точно знаєте, я Вам повірю. А минулого 9 березня? Якщо платив, скажіть, де там платять, я наступного разу заберу свою долю.Летчик пише:
> > Інша демонстрація - політик очолює людей, які хочуть йти на демонстрацію, заради мети, яка цікава самим цим людям (а не політикам, як у варіанті 1).
>Це ж і є наш випадок. Як я зрозумів з дописів (і Ваших в тому числі), люди готові йти на демонстрацію -- вони хочуть щоб політики їх лише закликали зробити це.
Льотчик, Ви правильно зрозуміли. Не тільки Свистович в своєму Ірпені чує, як люди кажуть "От якби той козел Ющенко закликав". Я точно знаю, що листи такого змісту "Вікторе Андрійовичу, слово скажіть, і ми візьмемося за вили" сотнями приходять до громадської приймальні НУ. Але по-перше для цього треба щось зробити, а виходити і спілкуватися з народом наша "політична еліта" просто не готова. Але оскільки це настільки гостро суперечить тому, що я би назвала їх добре прорахованим інтересам, значить, або погано прорахували, або дещо в цьому сценарії суперечить їхнім інтересам. От я у своїй статті і спробувала визначити, що.
> Демонстрація допоможе, коли можливо залякати уряд народною силою. Чи це можливо?
Саме тому на форумі Тимошенко і трохи у своїх статтях я вказую, що зараз спрацює тільки збройне повстання. Взимку 2000-2001 року Кучма був достатньо наляканий. Він ще тоді був і хворий, причому настільки, що це вже розглядалося закордонними спецслужбами як фактор, який можна і треба враховувати. Я точно знаю. І - через Вам відомо кого - цей шанс було просрано. Тоді була дійсно хвиля гніву, а ... їх пронесло. Тому їм тепер тільки ПОЧНЕ бути лячно, коли масштаби протесту - в сенсі кількості і інтенсивності - а також масштаби готовності опозиційних еліт перевищать тодішній рівень відсотків на двадцять. Те, що було досі, для них тепер не більше ніж мошка, яка літає навколо носа.
Тому я отут усюди пропагандою займаюся, цілком усвідомлюючи, що шанси на здійснення близькі до нуля. І засоби мають бути радикальні, інші не спрацюють. Але мені також видається, що цей шанс чи не останній. Саме тому я була би готова взяти участь і у найрадикальнішому варіанті, хоча не позбавлена здорового інстинкту самозбереження.
Не вивели, тому що ані опозиційні лідери, ані народ не були готові. Можливо, це дійсно вимагає забагато ресурсів. В тому числі, напевно, і заплатити передовому отряду, який би тримався постійно напоготові. Але я читаю їхні інтерв'ю, читаю новини... і не можу позбутися думки, що вони себе зараз самі втішають, не більше. Вони, певно, щось роблять. Закулісна політика теж дієва. Але мені здається, вони сильно переоцінюють свої можливості вирішити питання цим способом. Бо якщо у них нема сили застосувати зброю, то у когось цієї сили вистачить.
> Отже сподівання на президентські вибори.
Якщо вони будуть.
2004.01.10 | Летчик
Порада.
Ви дуже складно мислите. Плутанина в тексті каже про плутанину в думках. Вам потрібно лаконічно висловлюватись. Це ж не твір з української літератури.2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: Треба розділяти дві демонстрації +Питання до Свистовича
magda пише:> По-перше, Свистовиче, чи Ви точно знаєте, що, скажімо, 16 вересня 2002 року хтось комусь платив? Якщо Ви скажете, що точно знаєте, я Вам повірю.
Точно знаю про інші демонстрації. Про 16 вересня і 9 березня не скажу, знаю лише, що, якщо не всі, то переважна частина там була безоплатно, що доводить - гроші платити не треба навіть з практичної точки зору (я вже мовчу про моральну).
> А минулого 9 березня? Якщо платив, скажіть, де там платять, я наступного разу заберу свою долю.
Вам не дадуть Для цього треба не самій приходити, а бути "завербованою".
2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: Треба розділяти дві демонстрації
Летчик пише:>
> Демонстрація викличе підйом духу народу, лише коли буде правильно висвітлена СМІ. Це неможливо.
Можливо. Через власні ЗМІ. Листівки - також грають роль ЗМІ у цьому випадку.
>
> Це лише знизить рейтинг опозиції.
> То ж користі від демонстрації нема.
Жодна велика демонстрація не знизить, а лише підніме рейтинг опозиції, тому користь від демонстрації завжди є.
>
> Грошей опозиція на платну демонстрацію витрачати не буде, бо ще знадобляться для виборів, та вони й не дурні викидати гроші на вітер.
На жаль, вони дурні, бо витрачають гроші на оплату демонстрантів. На цьому форумі Ви можете знайти свідчення щодо останньої такої демонстрації опозиції.
>
> Та опозиція мабуть розуміє, що для того, щоб строїти нову систему, треба розвалити існуючу. То ж вони й не можуть брати "курс" на розвал країни, як і неможуть її розвалити.
> Якщо вони візьмуть цей курс, то рейтинг впаде, бо кому сподобається, що вони розвалять країну.
Не впаде той рейтинг, не хвилюйтесь. Про розвал країни кричить лише жменька кучмістів або дурнів. Їх небагато і на них сподіватись не треба. Для нас вони - мертвий матеріал.
2004.01.11 | Летчик
Re: Треба розділяти дві демонстрації
Михайло Свистович пише:> Летчик пише:
> >
> > Демонстрація викличе підйом духу народу, лише коли буде правильно висвітлена СМІ. Це неможливо.
>
> Можливо. Через власні ЗМІ. Листівки - також грають роль ЗМІ у цьому випадку.
Не бачу поки що, так само як і дуже багато інших людей їх не бачать і не бачили.
А ідея чи мета протесту?
Зібрати людей для підняття духа народу? Чи просто продемонструвати невдоволення?
> Жодна велика демонстрація не знизить, а лише підніме рейтинг опозиції, тому користь від демонстрації завжди є.
Демонстрація промайнула, а реальних результатів немає, наприклад. Отже лідер зібрав людей за так. То як це сприйме народ? Що демонстрації безрезультатні?
> На жаль, вони дурні, бо витрачають гроші на оплату демонстрантів. На цьому форумі Ви можете знайти свідчення щодо останньої такої демонстрації опозиції.
Дуже важко знайти.
І ще таке питання, кланова система це добре чи погано? Якщо Ющенко стане президентом, то як він зможе змінити це? Адже клани, це великі потужні ФПГ. Чи це реально в принципі? Адже іноді набагато легше побудувати все з початку, аніж переробляти.
2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Треба розділяти дві демонстрації
Летчик пише:>
> Не бачу поки що, так само як і дуже багато інших людей їх не бачать і не бачили.
Я ж тому і пишу, що можливо, бо також не бачу.
>
> А ідея чи мета протесту?
Має бути. А хіба незрозуміла мета протесту 23 грудня?
>
> Демонстрація промайнула, а реальних результатів немає, наприклад. Отже лідер зібрав людей за так. То як це сприйме народ? Що демонстрації безрезультатні?
Все залежить від багатьох чинників. Будь-який протест є тим успішнішим, чи мбільше має складових, які діють в одному векторі.
>
> Дуже важко знайти.
Пошукайте по ніку "Мінор" про мітинг коло ВР, коли приїжджали до Києва шахтарі. Запевняю, Мінор не збрехав.
>
> І ще таке питання, кланова система це добре чи погано?
Погано.
>
> Якщо Ющенко стане президентом, то як він зможе змінити це?
Я не маю часу розписувати детально всі кроки Ющенка, тим більше, що я їх не знаю. До того ж тут він розумніший за мене.
>
> Чи це реально в принципі?
Реально.
2004.01.11 | Летчик
Чи можна конкретніше ?
Ви пишете, що можливо змінити кланову систему. То вона стане демократичною? А як це можливо зробити? Чи це важке запитання?2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Не можна. Немає часу на теорію.
В мене завал з конкретними справами.2004.01.11 | Летчик
Так може є якась стаття чи книга на цю тему ? (-)
2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Не знаю (-)
2004.01.10 | Andrij
Re: В 1990 році ніхто нікому не платив
Навіть офіційно не закликав. А людей було десятки та навіть сотні тисяч.2004.01.10 | Михайло Свистович
Re: І правильно робив.
Я взагалі вважаю, що платою за участь в протестних акціях опозиція зіпсувала людей. Я весь час воюю з цим, однак не надто успішно. Єдине, чого я добився, що мені перестали намагатися вручити "компенсацію" за проїзд до місця протесту від Ірпеня до Києва у сумі, яка перевищує вартість проїзду в 5-10 разів.2004.01.11 | Andrij
Злочинна псевдоопозиція?
Тій людині, що пропонувала вам гроші, треба просто заїхати в пику. Не здивуююсь, якщо ця моральна потвора є елементарним провокатором, що намагається розвалити опір режимові.2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Злочинна псевдоопозиція?
Andrij пише:> Тій людині, що пропонувала вам гроші треба просто заїхати в пику. Не здивуююсь, якщо ця моральна потвора є елементарним провокатором, що намагається розвалити опір режимові.
Ні, це не так. Це справжні опозиціонери, і їх багато. А про оплату участі в протестах знають всі лідери опозиції, і вони ж часто приймають рішення про виділення цих грошей.
2004.01.11 | Andrij
Re: Злочинна псевдоопозиція?
Михайло Свистович пише:> Ні, це не так. Це справжні опозиціонери, і їх багато.
Їх може бути багато, але це не справжні опозиціонери. Справжні опозиціонери не робитимуть такої шкоди для опозиції.
>А про оплату участі в протестах знають всі лідери опозиції, і вони ж часто приймають рішення про виділення цих грошей.
В такому разі треба міняти лідерів, як це не сумно. Зауважте, я кажу саме про підкуп демонстрантів, не про гроші на організацію проїзду. Опозиція приречена, якщо вона платить хабарі протестуючим. Це може зрозуміти навіть ідіот, я не вірю, що опозиція складається саме з ідіотів. Це радше є бажання режиму.
2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Злочинна псевдоопозиція?
Andrij пише:>
> Їх може бути багато, але це не справжні опозиціонери. Справжні опозиціонери не робитимуть такої шкоди для опозиції.
Ну тоді я майже не знаю справжніх опозиціонерів у лавах політичної опозиції
>
> В такому разі треба міняти лідерів, як це не сумно. Зауважте, я кажу саме про підкуп демонстрантів, не про гроші на організацію проїзду.
Я теж кажу про це, що і Ви. Саме про підкуп, а не про гроші на організацію проїзду.
>
> Опозиція приречена, якщо вона платить хабарі протестуючим.
Я це почав казати їм з того самого часу, як дізнався про масовий підкуп. Але вони не слухають, бояться. що народ не прийде
>
> Це може зрозуміти навіть ідіот, я не вірю, що опозиція складається саме з ідіотів.
Ви просто дуже добре думаєте про опозицію.
2004.01.11 | Andrij
Re: Давайте вже з іменами опозиціонерів, хто так вважає
Бо "всі" є поняття розтяжне. Мороз так вважає? Ющенко? Тимошенко? Справа в тому, що коли хтось пише "всі вважають", то це дуже близько до "все пропало".Якщо люди самі приїздять на демонстрацію, то навіщо нав'язувати їм якісь гроші? Вони своїм знайомим, коли ті до них у гості заходять, теж гроші дають? Чому на ті гроші не зробити щось більш корисне?Скажімо, провести гарні рок концерти, або зробити ефективну агітацію?
До речі, це ще раз підтверджує тезу, що опозиція не проводить ніяких акцій бо вона просто боїться, що народ їх не підтримає.
2004.01.11 | Михайло Свистович
Re: Давайте вже з іменами опозиціонерів, хто так вважає
Andrij пише:> Бо "всі" є поняття розтяжне. Мороз так вважає? Ющенко? Тимошенко?
І ці троє теж. Ну хіба що можна припустити фантастичний варіант, що їм про це їхні ліві і праві "руки" не говорять, а вожді докладають всіх зусиль, щоб "не дізнатися" про це.
>
> Якщо люди самі приїздять на демонстрацію, то навіщо нав'язувати їм якісь гроші?
Таким і не дають. Просто я приїздив разом з усіма ірпінцями (електрички ж ходять не так часто), а серед них були і "завербовані", от мені і давали разом з ними.
>
> Вони своїм знайомим, коли ті до них у гості заходять, теж гроші дають? Чому на ті гроші не зробити щось більш корисне?Скажімо, провести гарні рок концерти, або зробити ефективну агітацію?
Це Ви у них питайте.
>
> До речі, це ще раз підтверджує тезу, що опозиція не проводить ніяких акцій бо вона просто боїться, що народ їх не підтримає.
Так.
2004.01.12 | magda
Re: Злочинна псевдоопозиція?
Михайло Свистович пише:> Andrij пише:
> > ... ця моральна потвора є елементарним провокатором, що намагається розвалити опір режимові.
Своїм позначенням "злочинна псевдоопозиція" я мала на увазі, можливо, не свідоме й цілеспрямоване імітування опозиційної діяльності. Може, просто не вміють чи не здатні. Але якщо не бачать результату чи бачать його зменшення, то напевно висновки треба робити??
> Ні, це не так. Це справжні опозиціонери, і їх багато. А про оплату участі в протестах знають всі лідери опозиції, і вони ж часто приймають рішення про виділення цих грошей.
Ще один момент. Те, що Вам і Вашим ірпінцям заплатили чи намагалися заплатити, це ще не означає, що всі гроші, виділені на вербовку, дійшли за призначенням. Ті, хто ходить безпосередньо під лідерами, можливо, свідомо не працює на розбудову громадянської свідомості і не агітує людей за так. Бо потім можна сказати шефу/шефині: "щось активності не видно" і знову опинитися розпорядником коштів, виділених на "підвищення активності".
2004.01.12 | пан Roller
Re: Кого из лидеров вы относите к лидерам злочиной псевдоопозици
magda пише:> Михайло Свистович пише:
> > Andrij пише:
> > > ...
> Своїм позначенням "злочинна псевдоопозиція" я мала на увазі, можливо, не свідоме й цілеспрямоване імітування опозиційної діяльності. Може, просто не вміють чи не здатні. Але якщо не бачать результату чи бачать його зменшення, то напевно висновки треба робити??
>
> > Кого из лидеров вы относите к лидерам Злочиной псевдоопозиции?
Ющенко. или Тимошенко, а может Мороза, или Симоненко?
Кого конкретно.
Перепрошую
Brgds
И кого относите к просто к оппозиции?
2004.01.12 | magda
Re: Кого из лидеров вы относите к лидерам злочиной псевдоопозици
Псевдоопозиція - Ющенко.Опозиція - Тимошенко, Мороз (остання - не дуже розумна опозиція, їх використали з конституційною реформою).
Комуністи - не опозиція взагалі, а піар-проект.
2004.01.12 | пан Roller
Re: Значит, Ющенко -злочинец?
magda пише:> Псевдоопозиція - Ющенко.
> Опозиція - Тимошенко, Мороз (остання - не дуже розумна опозиція, їх використали з конституційною реформою).
> Комуністи - не опозиція взагалі, а піар-проект.
Brgds
2004.01.12 | magda
Ух ти які провокаційні питання!
Провокатор Ви, Роллере. Деякі речі є не стільки констатацією, скільки спробою зрушити когось з місця. Фактично, так. Результатом його бездіяльності - дотеперішнє перебування Кучми при владі. І всі наслідки.
Розумію, що ніхто не зобов'язаний бути героєм. Але тоді і претендувати на позицію месії, перед ким всі інші повинні вклонитися і мовчки встати в його колонні, не можна
2004.01.13 | пан Roller
Re: Герои, наденьте ордена.
magda пише:>
> Провокатор Ви, Роллере. Деякі речі є не стільки констатацією, скільки спробою зрушити когось з місця. Фактично, так.
> А по-моемому провокатор ВЫ, уважаемая.
Результатом його бездіяльності - дотеперішнє перебування Кучми при владі. І всі наслідки.
А результатом деяльности Тимошенко? Чем отличается результат его бездияльности от результата ее деяльности ?
Результат то один и тот же.
Причем, в последней акции, "парламентское шоу мавп", приняли участие все три из ветви парламентвской оппозиции, в том числе и "ваша" псевдооппозиция.
Вы не хуже меня знаете, что политическая коалиция, к которой стримилась Тимошенко с блоком НУ была единственным шансом для радикальных кадровых смен во власти.
На каком же основании вы, шановна, стали делить парламенскую оппозицию, на злочинную да еще и псевдо и просто опаньки.
Поначалу мне было не понятно, воще, признаете вы кого за оппозицию или нет. Только по вашим намекам я понял, что Вам все таки близка Тимошенко.
> Розумію, що ніхто не зобов'язаний бути героєм. Але тоді і претендувати на позицію месії, перед ким всі інші повинні вклонитися і мовчки встати в його колонні, не можна
Ваши героические усилия с листовками, я еще только не понял против кого они, против Ющенко, или против Кучмы,вызывают огромные услия мандайноносцев. Это похвально.
Мне вовсе не хотелось бы отговаривать Вас от это нужногои полезного дела. И один в поле воин.
Мне только не хотелось бы, что бы трогали "злую собаку". Под ней я понимаю все таки парламентскую оппозицию, к которой в разной мере отношу тех, кто не вошел в коалицию большинства.
Если вы проводите свое мероприятие не против оппозиции, не призываете разогнать, выгнать Ющенко из ВР, то я буду только рад.
Собака должна исполнять свой долг. Если вы присоедините свой голоc к ее голосу,к голосу "Злочиной оппозиции, что же , как говориться "Хуже не будет".Правда тогда, возможно Вам пидется как-то объяснить себе, как это случилось, что вы оказались в одном лагере со злодиями.
Но, вы не можете не понимать, что выступая с тезисом "злочиной оппозиции" вы тем самым пораждаете ситуацию, которую мы давно уже проходили.
Оппозиция к опозиции.Это ни к чему не ведет.Потому, что фактически работая против Ющенко, вы так или иначе работаете на Кучму.Да я могу вас понять и поддержать. Я бы этих блядей всех выгнал, будь моя воля.
В общем-то и в этом нет ничего страшного, Все зависит от конкретики, от того, по какому вопросу вы высказываетесь.
Если же вы пишите вообще, как это часто принято у нас, то вообще вы не правы.
Думаю, даже противники, критики, а уж тем более соратники, типа Тимошенко, не заинтересованы в том, что бы Ющенко обзывали в листовках или на форуме Злочинцем.
Хотя , кто он на самом деле? Конечно же злочинец, кто-же еще. Но, на его совести может оказаться еще погребение национал-демократического движения, Руха.
Но я, лично ему прощу и это.Если бы он развалил еще коммунистическое движение, я бы был ему признателен вдвойне. Тогда бы очистилось место для таких как Вы.
Brdgs
2004.01.13 | magda
Ignore (-)
2004.01.13 | Єфремович
Де і хто платить за участь демонстранта ?
Скільки брав участь (і з друзями і сам) - такого не бачив!2004.01.11 | Нажаль
Re: Чи спрацюють "хлібні бунти"? (/)
Стаття розрахована не на народ, а на баранів. Тільки барани забезпечивши себе жратвою задоволені.Це позиція, після нас хоч потоп.
Я наприклад, при зарплаті близько 800 грн., незаможний,
піклуюся навіть не про себе, а в якій державі житимуть мої діти,
внуки, правнуки. Хочу щоб вони не були жебраками або обслуговуючим персоналом у Чучминих та інших діток.
Без вулиці щось змінити в нашій державі не можливо.
Законодавчо-правової бази немає, тобто владою вона ігнорується.