МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звичайна собі така диктатура

01/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Мукачево як приклад того якими методами будуть "перемагати" кучманоїди. У мерії - масові звільнення всіх хто пов"язаний з мером Петьовкою. У місті есдекам не вдалось провести мітинг на захист СДПУ(0) та указу гаранта.


Так, призначений указом (незаконним) гаранта виконуючий обов`язки міського голови Мукачевого Мирослав Опачко звільнив першого заступника мера Золтана Лендєла, заступників міського голови Віталія Бандусяка та Ольгу Ціцак, керуючого справами міськвиконкому Анатолія Кулібабу. Також звільнено начальника фінансового управління міськвиконкому Івана Білащинця.

“На їх місця призначено соціал-демократів (об`єднаних), котрі були довіреними особами кандидата на посаду міського голови Мукачевого на червневих виборах минулого року Ернеста Нусера”, - зауважили у прес-службі. Водночас, ніхто із звільнених заступників міського голови Мукачева Петьовки до цих пір не отримав офіційних розпоряджень про їх звільнення
із займаних посад.

Як заявив перший заступник міського голови З.Лендєл, сьогодні зранку його робоче місце зайняв головний лікар обласної дитячої лікарні Юрій Кохан. При цьому останній не надав жодних документів, які б стосувалися звільнення з
посади З.Лендєла. Немає таких документів і в організаційному та загальному відділі міськвиконкому. А тому перший заступник міського голови З.Лендєл письмово звернувся до М.Опачка з вимогою надати офіційні документи щодо його звільнення із займаної посади. Нове керівництво мерії також дало вказівку працівникам міліції не пропускати в приміщення міської ради жодного заступника міського голови В.Петьовки.

Сьогодні у Мукачевому так і не відбувся мітинг на підтримку указу Президента України щодо повторних виборів мера міста та призначення виконуючим обов'язки міського голови Мукачевого члена СДПУ(О) Мирослава Опачка.

Усі різдвяні дні працівники райдержадміністрацій Закарпаття
проводили роз`яснювальну роботу серед населення краю щодо “необхідності” проведення в Мукачевому такого мітингу, “відповідно до затвердженої губернатором Закарпаття Іваном Різаком рознарядки”. Однак у визначений владою час люди не прийшли до автобусів, на яких їх мали доставити до Мукачевого.

Автобуси з райцентрів області так і не прибули до Мукачевого із “корінними мукачівцями” за винятком декількох із найвіддаленіших райцентрів області. У прес-службі припускають, що за “зрив” суспільно-політичної акції в
Мукачевому комусь доведеться відповідати. Тому найближчим часом слід чекати нових кадрових перестановок на районному рівні.

Зрозумівши, що люди не прибудуть до Мукачевого, виконуючий обов`язки мера міста М.Опачко зібрав працівників виконкому в сесійній залі міської ради і повідомив, що до нього звернулись лідери кількох громадських організацій Мукачевого з “проханням дозволити проведення мітингу на підтримку указу Президента”. Однак, за словами Опачка, він вирішив відмовити їм у проведенні такого мітингу. При цьому у прес-службі зауважили, що для проведення мітингу не потрібен дозвіл мерії - керівництво міста лише ставиться до відома про проведення в місті тією чи іншою організацією якогось заходу.

На даний час нове керівництво міста проводить “індивідуальні
роз'яснювальні” бесіди з працівниками виконкому.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.01.08 | Михайле, мо' винисеш се яко тему? В. Смогитель

  Re: різниця поміж керівником партії і лідером нації

  Декілька різниць поміж керівником партії і вождем нації.
  1.
  Керівники тих чи инших партій чи недобачають, чи, бачучи, свідомо оминають гнів нації проти режиму.
  Вождь- очолює цей гнів!
  Якщо ти готовий (чи готова) очолити вже існуючий гнів, то ти ВОЖДЬ!
  І зовсім немає різниці чи ти Ющенко, чи Мельниченко , чи Тимошенко, чи Мороз, чи Матвієнко, чи лауреат премії Шевченка, чи відомий спортсмен, чи успішний підприємець, чи убогий вчитель, чи невідомий слюсар – переступи боязнь, переступи скромність, переступи нерішучість і стань на чолі гніву ОЧОЛЬ ГНІВ , а не ЩЕ ОДНУ НІКОМУ НЕПОТРІБНУ ПАРТІЮ
  2.
  Керівники всіх без винятку українських
  (включаючи і пропризедентські!)
  партій винюхували і готові й надалі винюхувати туалетний сморід з банківської.
  Вождь – це той, хто вже готовий взяти швабру, щоб розпочати генеральну уборку громадського туалету на банківській.
  Якщо ти готовий (чи готова) взяти в обидві руки швабру і розпочати генеральну уборку банківського туалету, то ти
  ВОЖДЬ!
  3.
  Якщо ти боїшся смерті, то згадай що ця «маленька неприємність» ще не оминала (і не омине!) нікого.
  4.
  Ніколи не забувай , що не ЧМО придумало СИСТЕМУ, а навпаки СИСТЕМА ВИСУНУЛА І ТРИМА ЧМА
  з метою, щоб:
  справжні «пахани» банди ЗАЛИШАЛИСЯ В ЗАТІНКУ методичного і по військовому налагодженого тотального і методичного терору
  ( «аварії» з неугодними, рекет, невидавання платні. арешти, тощо …)
  супроти цілої нації.


  5.
  «Тиха» війна СИСТЕМИ супроти нації має перерости у ВІДВЕРТУ ВІЙНУ нації проти СИСТЕМИ.
  6.
  Щоб вичистити бруд з комуністичної вбиральні кравчуків, марчуків, медведчуків, чмів, потебеньок … потрібно щоб ОМОН, міліція, армія теж запалилися думкою увійти в приміщення цього всенаціонального срача на банківській.

  Вадим Смогитель
 • 2004.01.08 | Мінор

  Мене тут товариш запитав чи готовий я бити морди :-)

  Образно кажучи, але в 35 років. Я відповів, що перше треба зібратися разом. А по-друге потрібен лідер, який би закликав це зробить. Бо
  одинак виглядатиме "злісним хуліганом", а демонстрація - гласом народним.
  16 вересня 2002 року на Європейській площі зібралося 50 000 чоловік. І як лідери розпорядилися цією зібраною силою?
  Тепер от у Мукачеві ми втрачаємо віру і підтримку людей. У якій соляній шахті сидить Ющенко і чому він не там, хотілося б знати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.01.08 | Shooter

  Ото би'м сміявся, якби КС визнав відповідний указ Мудведчука...

  (з факсиміле Кучми на ньому) неконституційним.

  Судді КС "сільно уважают Данілича" (як не зауважать такого, що 150 грамами розслабляється), проте не мають сильного персонального піїтету перед Мудведчуком - про що свідчить рішення КС по Омельченку.

  З іншого боку, Омеля, судячи по всьому, на згаданих певний вплив таки має - міг би і віддячити Ющу за те, що депутати від НУ в міськраді не дали подарувати Київ "маладому пєрспєктівно-лібєральному" Хорошковському...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua