МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Різниця поміж керівником партії і лідером нації

01/08/2004 | Вадим Смогитель
Декілька різниць поміж керівником партії і вождем нації.
1. Керівники тих чи инших партій чи недобачають, чи, бачучи, свідомо оминають гнів нації проти режиму.
Вождь- очолює цей гнів!
Якщо ти готовий (чи готова) очолити вже існуючий гнів, то ти ВОЖДЬ!
І зовсім немає різниці чи ти Ющенко, чи Мельниченко , чи Тимошенко, чи Мороз, чи Матвієнко, чи лауреат премії Шевченка, чи відомий спортсмен, чи успішний підприємець, чи убогий вчитель, чи невідомий слюсар – переступи боязнь, переступи скромність, переступи нерішучість і стань на чолі гніву ОЧОЛЬ ГНІВ , а не ЩЕ ОДНУ НІКОМУ НЕПОТРІБНУ ПАРТІЮ

2. Керівники всіх без винятку українських (включаючи і пропризедентські!) партій винюхували і готові й надалі винюхувати туалетний сморід з банківської.
Вождь – це той, хто вже готовий взяти швабру, щоб розпочати генеральну уборку громадського туалету на банківській.
Якщо ти готовий (чи готова) взяти в обидві руки швабру і розпочати генеральну уборку банківського туалету, то ти ВОЖДЬ!

3. Якщо ти боїшся смерті, то згадай що ця «маленька неприємність» ще не оминала (і не омине!) нікого.

4. Ніколи не забувай , що не ЧМО придумало СИСТЕМУ, а навпаки СИСТЕМА ВИСУНУЛА І ТРИМА ЧМА з метою, щоб: справжні «пахани» банди ЗАЛИШАЛИСЯ В ЗАТІНКУ методичного і по військовому налагодженого тотального і методичного терору («аварії» з неугодними, рекет, невидавання платні. арешти, тощо …) супроти цілої нації.


5. «Тиха» війна СИСТЕМИ супроти нації має перерости у ВІДВЕРТУ ВІЙНУ нації проти СИСТЕМИ.

6. Щоб вичистити бруд з комуністичної вбиральні кравчуків, марчуків, медведчуків, чмів, потебеньок … потрібно щоб ОМОН, міліція, армія теж запалилися думкою увійти в приміщення цього всенаціонального срача на банківській.

Вадим Смогитель

Відповіді

 • 2004.01.08 | Len

  Re: Чем больше будет Смогителей - тем легче Кучме остаться(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.09 | В. Смогитель

   Чмо знов лишається, Значить смогителів 40 мільйонів. Чудово!(-)

 • 2004.01.08 | Len

  Re:Смогитель - классический тип провокатора(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.01.08 | Михайло Свистович

  Re: Згідно Вашого тексту виходить, що я - лідер нації.

  І моя дружина лідер, і ще дехто з ірпінських активістів.

  От тільки нація не занє про це :)

  Ми підходимо під всі Ваші критерії, готові очолити вже існуючий гнів, взяти швабру, щоб розпочати генеральну уборку громадського туалету на банківській, не боїмося смерті (слово честі, єй нє раз ми сматрєлі в ліцо), ніколи не забуваємо, що не ЧМО придумало СИСТЕМУ, а навпаки СИСТЕМА ВИСУНУЛА І ТРИМА ЧМА з метою, щоб: справжні «пахани» банди ЗАЛИШАЛИСЯ В ЗАТІНКУ методичного і по військовому налагодженого тотального і методичного терору («аварії» з неугодними, рекет, невидавання платні. арешти, тощо …) супроти цілої нації, ведемо не "тиху", а ВІДВЕРТУ ВІЙНУ проти СИСТЕМИ.

  Однак, якщо завтра ми закличемо до чогось націю, нація спитає "А хто ви такі?" І навіть перелік всіх регалій включно з демонстрацією парочки закордонних та вітчизняних фільмів з нашою участю та різноманітної преси аж до американського "Тайму" не допоможе нам уникнути від коректного посилання на фіг з боку нації, бо навіть в нашому Ірпені люди, що нас знають і поважають, кажуть: "Класні ви чуваки і чувіхи, всі б такими були, але що за вами йти, коли немає у вас ні сил, ні можливостей, ні грошей. Ви такі ж як і ми, прості люди. От якби цей козел Ющенко закликав нас до протесту та очолив". Натурально так кажуть.

  Тому в нас є єдиний вихід - частку тягаря вождя нації має взяти на себе організація, яка у співпраці з вождями опозиції боротиметься з режимом, але не підкорятиметься цим вождям і навіть критикуватиме їх, підштовхуючи до того, щоб вони перетворились з лідерів партій на лідерів нації. Так вже історично склалось, що ті, хто мають задатки вождів нації (а тких по Україні насправді як собак нерізаних), не мають такої можливості, а от Ющенко (Юля, Мороз) такі можливості мають, тому мусимо допомогти чи прримусити їх стати вождями нації. Так, на жаль, виглядає сьогодні реальна ситуація. І тут нічого не зміниш.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.09 | Ващук

   Мене і мою фірму цілий рік пресували, розорили

   до нитки. Коли я виборсався з гівна, а мене підвели під амністію,від якої я відмовився, бо садити було ні за що, я поїхав до Києва до свого опозиційного лідера-депутата ВР, щоб той надав мені захист у Верховному Суді. Він мав таку змогу, але палець об палець не вдарив, щоб допомогти мені. Тепер я думаю, чи варто знов пхати голову в петлю заради такого лідера. А лідер з-за кордону не вилазить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.09 | magda

    Re: Мене і мою фірму цілий рік пресували, розорили

    Ващук пише:
    > до нитки. Коли я виборсався з гівна, а мене підвели під амністію,від якої я відмовився, бо садити було ні за що, я поїхав до Києва до свого опозиційного лідера-депутата ВР, щоб той надав мені захист у Верховному Суді. Він мав таку змогу, але палець об палець не вдарив, щоб допомогти мені. Тепер я думаю, чи варто знов пхати голову в петлю заради такого лідера. А лідер з-за кордону не вилазить.
    Шановний Ващук, а де в Кримінально-процесуальному кодексі прописаний такий учасник процесу як народний депутат України? Є рішення нашого Антиконституційного Суду, яке постулює, що депутати не мають права звертатися до органів прокуратури і т.п. з пропозиціями по конкретних кримінальних справах, а на суд так взагалі ніхто не має права чинити тиск. І що саме цікаве, це те, що в даному випадку наш антиконституційний суд дійсно мав рацію. "Допомога" депутатів у судах - це корупція. Інша справа, що суди теж корумповані. Але у тому і питання, що ваш депутат в опозиції, а тиск на суд у нас ой як чинять і телефонне право процвітає, от тільки опозиційним депутатам від цієї лафи нічо не перепадає. Так що опозиційних лідерів підтримувати треба - не для того, щоб вони потрапили до влади і могли звонити суддям, а для того, щоб Вас на рівному місці не пресували. Відчуваєте різницю?

    Зі Свистовичем повністю згідна. Я взагалі не велика любителька сидіти по різних форумах. У мене це буває короткими нападами раз на півроку. Але зараз у мене напад триває з часу грузинської революції, бо я якось одночасно побачила і можливість, і нагальність таку можливість використати. Я не вилажу з форуму Тимошенко в надії, що тамтешній адмін не бреше щодо того, що ЮВТ час від часу читає весь форум. От я там і займаюся агітацією до лідера партії, щоб стала лідером нації.

    На форум "Разом" не ходжу, бо абсолютно певна, що там не дійде. Вже саме закриття їхнього форуму на новорічні свята про щось да каже. Ну і з певних технічних причин.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.10 | Ващук

     Теоретично все правильно, однак

     я голосував за свого депутата і працював на нього щоб він мене підтримав і допоміг в скрутну хвилину. Можливо пораду б дав до якого адвоката звернутись. Я ж не юрист. Однак в офісі партії я відчув повну байдужість до долі "гвинтика" в рушниці лідера. Канцеляристи навіть не спромоглися організувати зустріч з головою партії. А я не просто був партійцем - я очолював місцевий осередок. І така думка про наших вождів у моїх колег. Їм (лідерам)глибоко наплювати на наші проблеми. Головне - влада. І тому я не бачу різниці між владою, яка є зараз і опозиційною, яка прийде. Вона також буде опзиційною до народу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.01.10 | magda

      Не тільки теоретично, а й практично. А Ви тільки підтвердили...

      ...мої слова про корупцію.

      Ващук пише:
      > Теоретично все правильно, однак я голосував за свого депутата і працював на нього щоб він мене підтримав і допоміг в скрутну хвилину. Можливо пораду б дав до якого адвоката звернутись. Я ж не юрист. Однак в офісі партії я відчув повну байдужість до долі "гвинтика" в рушниці лідера. Канцеляристи навіть не спромоглися організувати зустріч з головою партії. А я не просто був партійцем - я очолював місцевий осередок. І така думка про наших вождів у моїх колег. Їм (лідерам)глибоко наплювати на наші проблеми. Головне - влада. І тому я не бачу різниці між владою, яка є зараз і опозиційною, яка прийде. Вона також буде опзиційною до народу.

      По-перше, функція депутатів в тому, щоб служити представниками волі народу (як представники певної ідеології і певного уявлення про напрям розвитку країни) У ФОРМУВАННІ ЗАКОНОДАВЧОГО ПОЛЯ ДЕРЖАВИ. Тому казати - я їх вибирав, щоб вони мені допомагали, по меншій мірі некоректно. За кожного депутата голосувало від 15 до 80 тис. людей. Вам не здається, що якби допомога людям у їхніх турботах входила у професійні обов'язки депутатів, то депутатам слід було б мати 240 годин на добу? Верховна Рада України - ЗАКОНОДАВЧИЙ орган, а не телефон довіри. Хоча багато людей вважають, що це так. Причому їх ніколи в цьому не пере-переконати. Саме тому депутати в усіх нормальних країнах теж слугують жилеткою для народу, але це не є їхня функція. Вони це роблять, щоб бути переобраними. ЗВичайно, це цинічно, але правда життя завжди цинічна. Те, що опозиційні лідери не звертають на це уваги, є не виразом їхньої професійної непридатності, а усього-навсього їхньою дурістю.

      Але тут є одне велике АЛЕ. Які б дурні вони в цьому не були, ми зараз маємо таку ситуацію в державі, коли слід захистити НЕ НАШИХ ОПОЗИЦІЙНИХ ЛІДЕРІВ, А СВОЄ ПРАВО ЇХ СКИДАТИ. Ми це зможемо зробити тільки з ними. А вони - тільки з нами. І так поступово система входитиме в свій баланс.

      Це Вам аргумент з ряду розтовкмачування Вам Вашого банального інтересу.

      А так, загалом, я тільки повторю - і це правильно не тільки теоретично, а й практично. Звертання до депутатів за допомогою в судових справах - це намагання отримати КОРУПЦІЙНІ ПОСЛУГИ. Вище я вже пояснила, чому це неправильно в принципі. Так само, як наші депутати ще не позбавились спадку радянського минулого (коли лідер міг розраховувати, що народ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ іти за ним), так само і у Вас проглядається корупційне мислення. Ну і що, що ви керівником осередку були? У демократичному суспільстві, яке це Вам дає право вважати, що ви через ЦЕ маєте БІЛЬШЕ права на допомогу депутата. Тим більше, що МАНДАТ ДЕПУТАТА НАДАНИЙ НАРОДОМ, а не партією. Як керівник партії, він може і має щодо Вас якісь моральні зобов'язання, як щодо члена партії. А як народний депутат він зобов'язаний перед всім народом - ЗАПРОВАДИТИ закони, які б захистили Ваші права. Якщо знаходиться у більшості. А Ви Вашим неостаннім становищем у партії апелюєте. А що робити діду Панасу із села Роздригайлівки? Повірте мені, що Ваше "до нитки" зі становищем діда Панаса і не порівняти. І щоб дід Панас колись НАРІВНІ З ВАМИ міг колись піти до виборчої дільниці і поставити хрестик у квадратику напроти ІНШОГО прізвища, зараз треба підтримати ті прізвища, які є.

      А загалом - мені ніколи на думку не спадало звертатися до свого чи не свого депутата з вирішенням моїх особистих проблем. Бо то - мої особисті проблеми.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.01.10 | Ващук

       Мене пресували за політичну діяльність !!!

       А не за неправильне ведення бізнесу. І не треба читати лекцію з "теоретичного демократизму". Тошнить вже від доморощених теоретиків. Як воно мало б бути в ідеалі я знаю, але життя розпоряджається інакше. Інколи треба дорогу перебігти і не у встановленому місці, а не тільки на переході на зелене світло. Я практично виконував вказівки лідера і лідер зобов"язаний мені допомогти і захистити мене бо я ризикував задля нього. Події 9 березня і байдужість наших опозиційних лідерів до доль ув"язнених показують, що бодатись теляті з дубом поки що не варто. Бо ніхто не захистить. Так що хай депутати поки що приймають правильні закони, а ми посидимо побачимо, що з того вийде. І не треба звинувачувати наш народ в бездіяльності. Винен не народ, а ті хто вважають себе лідерами.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.01.10 | Михайло Свистович

        Re: Я чомусь вірю Вам.

        Бо деякі речі у Вашому постингу (сам порядок слів) вказує, що Ви пишете правду про власну історію. Я знаю багато подібних історій і впевнений, що Вам не допомогли не тому, що не хотіли порушувати закону (тиснути на суд), а просто тому, що не захотіли (облом, кількість можливих звернень до своїх там є обмеженою, тому витрачати одне на Вас не побажали тощо). Це дійсно прикро і противно, однак іншої опозиції в нас немає.

        Наприклад, у стосунках зі своїм депутатом я також маю до нього купу претензій і часто обурююсь його діями (бездіяльністю). Причому моє обурення "благородніше" за Ваше, бо я нічого не прошу для себе. Лише для інших людей, для справи, для дотримання тієї ж законності місцевою владою, для справедливості. Але, коли я хочу обуритись дуже сильно і публічно, я дивлюся на інших нардепів і бачу, що вони іще гірші. А потім я дивлюся на голосування мого депутата і бачу, що майже всі вони правильні (він часто голосує всупереч фракції та її лідеру). І я заспокоюю себе тим, що хоча б за цим критерієм (голосування у ВР - основна робота нардепа) до нього майже нема за що причепитися.

        Якщо завтра зі мною станеться щось погане, а він не допоможе, я дуже сильно ображусь, однак не плюну, не складу руки і не відійду від боротьби. Бо я все роблю не для нього, він - лише засіб досягнення моїх цілей. Краще рубати бур"ян ліани, що заважають пройти, тупим мачете, ніж розривати їх руками.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.01.11 | Ващук

         Дякую, пане Михайле за розуміння,

         бо і я так роблю. Продовжую працювати, хоч і бачу, що мене "кинуть" деякі соратники, коли зі мною щось станеться. Але виходу немає і тішу себе думкою (і багатію нею, як в приказці :-)), що моя робота потрібна мені і моїм близьким. І хай би як там не було образливо, але боротися з бандитами треба.
  • 2004.01.09 | В. Смогитель

   Re: і на декілька вимірів могутніший за Юща і це ТАК!

   Мдааааа ...!
   Контакт між Свистовичем та Ірпінем, ,,,
   Потрібно, як на мене, виждати чи створити і - обов'язково не прогавити! - момент, коли іскра підпалить сей гнів.
   Такий момент вже був коли Мороз оприлюднив голос Чма, який сам без жадних на те сумнівів вказав на замовника убивства Гії Гонгадзе ..., себто вказав сам на себе.
   Але чмовий синок під час акції " Україна без Кучми" швидко переметнувся на бік тата і вже з того боку барикад (з боку банківського туалету) охрестив кадилом "надії нації" опозицію як фашистів. Ну прямо тобі живісінький Len Ющенко.
   Але події (Мукачеве ...) розвиваються так, що банда втрачає почуття міри, втрача і самоконтроль і якщо іскра спрацює в Мукачевому, чи на Донбасі, чи в Ірпіні і владний голос вождя Свистовича заглушить писк Lena Ющенка, то край гайдамаків дуже швидко наведе порядок у своїй хаті.
   МИХАЙЛЕ!
   НЕ ПРОГАВ МОМЕНТ І
   БУДЬ 24 ГОДИНИ ГОТОВИМ ВЗЯТИ, ПОВЕСТИ І НЕ КИНУТИ ЛЮДЕЙ!
   "НЕ ЗА ГОРАМИ КАРИ ЧАС ,,,"
   ЗЛОЧИН ВИМАГА КАРИ, ЯКА РОЗШУКА ЧМА котрий хоч круть а хоч верть повинен пройти нелегкою смертною дорогою саме мученицькою дорогою Гії ГОНГАДЗЕ.

   Михайле, ти готовий на це все? Чи Ти теж ґарантуватимеш пенсію злочинцю?
   Якщо Твоєю відповіддю є "Так" - то Ти Лідер, Ти Вождь!
   А моментів було, є і буде досхочу!
   Вадим Смогитель


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua