МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Кучми друга робота, а Президентом - він по сумісництву

01/09/2004 | Богдан
http://www.pravda.com.ua/archive/2004/january/7/1.shtml

Апартаменти у шварцвальдському "Бюлерхьое", де зараз мешкає Кучма, коштують від 650 до 1410 євро на добу. Про рівень готелю говорить той факт, що в одному із його салонів розвішано оригінали полотен Ван Дайка.

Додаткові послуги у "Бюлерхьое" – масажі, ванни, маски, манікюр – радують своїми назвами. "День жіночої краси" – 330 євро. "Два дні краси де-люкс" – 880 євро. "Сім днів розслаблення" – 1999 євро плюс 210 євро доплати за одномісний номер...

...Але одна ніч у "Бюлерхьое" дорівнює місячній зарплаті глави української держави. У те, що Кучма з його доходами може сам сплачувати за ТАКИЙ відпочинок, не повірив навіть викликаний охороною Кучми німецький поліцейський. "Може, у вашого президента є ще якась одна робота?", - трохи здивовано перепитав він.


Увага! Хто знає місце основної роботи Кучми. Основної, бо на тій іншій роботі в нього мабуть набагато більша зарплата. Пропоную акцію для опозиції. Пошук інших сумісників на вищих посадових посадах.

Розголошення такої інформації мабуть дасть більший ефект ніж заклики до чесності та демократичності. Наші люди не люблять, коли хтось краде набагато більше за них.

Відповіді

  • 2004.01.09 | Navigator

    Як писав цар "Хозяїн землі" і по сумісництву - підпільний мільяр

    дер. Гірі в нього золоті. З часів роботи на імперський ВПК. Там все золоте було. По ціні.
  • 2004.01.09 | Ru

    Элитная проститутка что ли? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua