МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мiська рада Кузнецовська захищає дiючу Конституцiю України

01/09/2004 | Олександр ХАРИТОНЮК
Прийняття 24 грудня 2003 року парламентською бiльшiстю Верховної Ради України з порушенням норм чинного законодавства Закону України “Про внесення змiн до Конституцiї України” у першому читаннi, котрим обмежується право громадян на обрання Президента i порушуються статтi 157, 103, 64, 22 Конституцiї України, викликало глибоке обурення у бiльшостi населення України.

Свiй рiшучий протест з цього приводу висловили й депутати Кузнецовської мiської ради. У заявi, одноголосно прийнятiй на своїй сесiї, вони засудили такi дiї бiльшостi парламенту. Керуючись положенням ст.5 Конституцiї України, де визначено, що носiєм суверенiтету i єдиним джерелом державної влади в Українi є народ, депутати Кузнецовської мiської ради звернулися до народних депутатiв України з вимогою не вносити змiн до чинної Конституцiї України, якi обмежують права громадян. Також вони повiдомили бiльшiсть Верховної Ради, що Кузнецовська мiська рада залишає за собою право всiма доступними способами захищати конституцiйнi права i свободи українського народу.

А тим часом у Рівнераді депутатська більшість під керівництвом В.Чайки не підтримала подібної заяви, запропонованої депутатами від Української Народної Партії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua